בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עונשים- דילמת השפחה

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 11 שנים • 14 במרץ 2013
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 במרץ 2013
יולי Yuli כתב/ה:
הורג אותי מצחוק שככה בנונשלנטיות הכנסת אותי ל"יותר כבדים" shocked.gif

אני? אני??? icon_smile.gif

האמת שגם לי הם נשמעים עליזים וטובי לב. זה ממש לא סותר. אני גם מתגרה מחינוך וכל זה, אבל בזמן שאני מתגרה מזה אני לא משכנעת את עצמי שזה לא משחק. זו סתירה? אני לא צריכה לקחת משהו ברצינות בשביל להתגרות ממנו. לפעמים אני מתגרה ממשחקים ולפעמים מרצינות תהומית. לא נראה לי כזה בעייתי להכיל את שניהם בתוך מערכת יחסים. היא הרי נמשכת המון זמן, יש בה הרבה מקום.

כשזה קורה, ברגע, זה יכול להיות רציני. אבל זו הרצינות שבמשחק.
וזה לא אומר שאני מזלזלת במשחק, בכלל בכלל לא, אבל דווקא בגלל זה אני לא אקרא לו מה שהוא לא.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 במרץ 2013
פרלין כתב/ה:
amy כתב/ה:
אני חושבת שעונש יכול להיות אמיתי, פרלין. זה לא משחק.

ברצינות? ממש אמיתי?
בתוך מערכת יחסים? אני לא יכולה לשכנע את עצמי שיש בזה אישהו הגיון מלבד ההגיון ההרטבה המקודש שגבר שאני חולקת איתו את חיי והוא שווה לי, יעניש אותי ויחנך אותי על-אמת.

אולי כדאי לשאול את איימי למה היא מתכוונת כשהיא אומרת "עונש". אולי הכוונה אינה לכריעה על הברכיים בפינה חשוכה על חופן אפונים, אלא למשהו אחר. גם זוגות וניליים מענישים זה את זה ואם נשאל אותם, אני בספק אם יגידו שזה מצחיק.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 14 במרץ 2013
הדבר הראשון שאותה שפחה צריכה לשאול את עצמה הוא האם בכלל יש לה יכולת לשחק את המשחק הזה. לא כל אחת יכולה להיות סוררת ומתגרה באופן שייראה חינני וטבעי. אם המעידות-לכאורה שלה יהיו מגושמות, מלאכותיות וצורמות, מן הסתם הדום שלה לא יוכל אפילו להעמיד פנים שהוא מחנך אותה בכך שהוא מעניש אותה בעבורן והוא לא יזכה לסיפוק שלו בלאו הכי.

במידה והיא מסוגלת לסרור ולמרוד באופן שלא יעורר חשד (או שיהיה כה מקסים עד שניתן יהיה לסלק את החשד לירכתי המוח, לפחות זמנית), כנראה שהדום שלה יוכל לשאוב סיפוק מההיבט הזה ביחסים. במקרה כזה עליה לשאול את עצמה באיזו מידה, אם בכלל, הדבר פוגע בסיפוק שהיא עצמה שואבת מן היחסים שמתנהלים באופן כזה, שהרי מעצמה היא איננה יכולה להסתיר את המשחק שהיא משחקת. האם היא מרגישה בנוח עם המשחק הזה ועם העובדה שהיא מתמרנת את אדונה ומניחה לו לשגות באשליות מתוך כוונתה הטובה לרצות בכל דרך, והאם אין הדבר פוגע בחוויית השליטה שלה?

כשלעצמי, אגב, אני לא רואה כל בעיה במשחקיות בתוך קשר שליטה, אבל אני מעדיף כזו ששני הצדדים מודעים אליה, או שהיא נמצאת על הקו האפור והנעים ההוא שבו לא לגמרי ברור באיזו מידה מדובר במשחק מכוון ולאף אחד לא דחוף לגלות.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
פרלין כתב/ה:
amy כתב/ה:

ברצינות? ממש אמיתי?
בתוך מערכת יחסים? אני לא יכולה לשכנע את עצמי שיש בזה אישהו הגיון מלבד ההגיון ההרטבה המקודש שגבר שאני חולקת איתו את חיי והוא שווה לי, יעניש אותי ויחנך אותי על-אמת.

כן, הוא שווה לך. זה לא סותר את זה שהחלטת למסור לו מידה מסויימת של שליטה, לפי בחירתך.
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
Brave Dwarf כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
amy כתב/ה:

ברצינות? ממש אמיתי?

אולי כדאי לשאול את איימי למה היא מתכוונת כשהיא אומרת "עונש". אולי הכוונה אינה לכריעה על הברכיים בפינה חשוכה על חופן אפונים, אלא למשהו אחר. גם זוגות וניליים מענישים זה את זה ואם נשאל אותם, אני בספק אם יגידו שזה מצחיק.

עונש זה משהו שהיא לא אוהבת ולא נהנית ממנו. תלוי במה היא לא נהנית ממנו...
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
יולי Yuli כתב/ה:
amy כתב/ה:

אני חושבת שיכול להיות עונש אמיתי, ויכול להיות משחק בעונש. וכל אחד מהם ממלא תפקיד אחר לגמרי. ואני מנסה להבין לאיזה מהם התכוונת בשאלה שלך. זה נשמע כמו משחק בעונש, אבל אולי התכוונת גם לאמיתי ולצורך של שולט להיות בעמדה הזאת. אבל זה מכניס אותי ללופ לוגי. זה לא מסתדר לי בכלל. כי אם אני מזהה בו צורך כזה ומנסה למלא אותו, הרי ששוב נכנסתי למשחק.

הפתרון היחיד הוא אם גם אני וגם הוא לא מודעים. אם לשנינו יש צורך לקיים את התפקידים האלה ושנינו בלי לשים לב שזה בכוונה כל הזמן דוחפים אחד את השני לעמדות האלו. אבל זה לא נשמע לי כזה מלהיב. כלומר, זה לא הטעם שלי. אני נורא בקטע של מודעות, כמה שיותר יותר טוב.

אמיתי. וכן, יש פה לופ לוגי, אבל בעצם בכל העסק יש לופ לוגי.
מה אם אני נהנית מזה שהוא מעניש אותי, מהרעיון של העונש, גם אם את העונש עצמו אני שונאת, ואני שונאת את זה שאכזבתי אותו? והאם באמת אכזבתי אותו, או שרק חלקית, כי הוא גם אוהב להעניש?
לא יוצאים מזה. כנראה שאין ברירה אלא לחיות עם הסתירות ולהכיל אותן icon_smile.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 במרץ 2013
amy כתב/ה:
עונש זה משהו שהיא לא אוהבת ולא נהנית ממנו. תלוי במה היא לא נהנית ממנו...

לא הבנתי את הסיומת "תלוי במה היא לא נהנית ממנו", אז אתעלם ממנה לעת-עתה. קיימות פעולות רבות שאיננו נהנים מהן, כמו כן אינספור סיטואציות אותן לא נמצא כמהנות. למשל, שיחה רצינית בארבע עיניים ובגובה עיניים יכולה להיות צורמת ומטלטלת, אבל אני לא חושב ששיחה כזאת ניתן להגדיר כ"עונש". מה שכן, שיחה כזאת ניתן להגדיר כ"רצינית" כי יש לה את הפוטנציאל לנתב לתובנות ואף ליצור שינויים במערכת יחסים. אבל כריעה על חופן אפונים, לעומת זאת, תביא למה בדיוק? כדי שהמעשה יוגדר כרציני, גם המטרות והתוצאות אמורות להיות רציניות. הרי לא יכול להיות שאיימי תשנה משהו בגישה שלה או תבין דבר-מה אותו קודם לא הבינה רק בגלל עשרים דקות של כריעה על חופן אפונים.
סירופ​(נשלטת)

חשבתי שהדיון

סירופ​(נשלטת) • 14 במרץ 2013
מהכותרת חשבתי שדילמת השפחה היא משהו אחר

שאם היא חוצפנית ועיקשת היא תחטוף מכות

ושאם היא טובה וצייתנית אז היא גם תחטוף מכות,

אז אם אין שום דרך להימלט מהצלפות אז יש לה דילמה איך להתנהג

אני היתי רוצה , לפעמים, בעיני רוחי, להיות כזאת ... טיזרית ושנונה עוקצנית, אבל

ההחלטות הללו מתמוססות בנוכחותו כמו חמאה על כביש ביום חמסין.

היתי רוצה שיכניס את רכיב או עלילת העונש ביננו, כדי ליהנות מתהליך החינוך והאילוף שלי

אבל הוא הצהיר מהיום הראשון שאין אצלו עונשים והוא מתנגד למושג

וחרף זאת, במקרים שבהם הכעסתי אותו , באמת, השתיקה וההתעלמות שלו ליומיים שלשה, היו

שוט מכאיב ביותר, והתיסרתי עד זוב דם מהציפרניים.

העונש שהיה לי בראש, היה משהו אחר... נניח ... עמידה בפינה. כריעה על אורז או אפונים.... היתה מביאה אותי ליבב ולשנוא את חיי
ולמה אני כאן, ומה אני עושה לעצמי... וכאלו
פייה{O}
פייה{O} • 14 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
כריעה על חופן אפונים.

אמאלה!! shocked.gif

זה נשמע ממש לא כיף..
Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 15 במרץ 2013
Brave Dwarf • 15 במרץ 2013
פייה כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
כריעה על חופן אפונים.

אמאלה!! shocked.gif

זה נשמע ממש לא כיף..

במיוחד בשביל פיות ונסיכות. והרי לנסיכה די באפון אחד חבוי בערמת המזרנים כדי לצווח בבוקר שהלילה היה סיוט. לעומת זאת, אם איימי תגיד שכריעה על אפונים אכן מגבירה את הבינה ומבהירה את התובנות, אני מוכן לנסות להעניש את עצמי.