שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם לנשלטת יש שליטה על רצונה?

סוררת בשקט​(אחרת)
לפני 11 שנים • 19 במרץ 2013

האם לנשלטת יש שליטה על רצונה?

סוררת בשקט​(אחרת) • 19 במרץ 2013
אני תוהה לעיתים קרובות למדי, האם אני בכלל נשלטת בבסיסי... האם אין זו רק משאלת לב, שלא תואמת, או לא תואמת לגמרי, לאופי.
אני תוהה אם בתור נשלטת, שכל רצונה צריך להיות כפוף לרצון אדונה, שכל רצונה צריך להיות הרצון להיות עם אדונה, לראות אותו, לרצות אותו, לגרום לו סיפוק, עונג, אושר וגאווה, אני יכולה להעדיף לעשות משהו אחר, במקום לפגוש את אדוני? יכולה להגיד:" היום אני עייפה/ היום לא מתחשק לי/ אני לא מספיקה/ אני לא מרגישה מספיק סקסית" וכד?
האם עצם המחשבות הללו, נשללת ממני הזכות לאמר ש"נולדתי להיות נשלטת"?
וזו השאלה בעצם. האם לנשלטת יש שליטה על רצונה? כלומר, ברור שמותר לנשלטת לחשוב/ להרגיש "היום לא בא לי", אבל האם מותר לה לנהוג לפי כך? האם ברגע שהגדירה את עצמה כנשלטת, ויתרה על זכות ורצון להחליט בתוך הקשר?
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 19 במרץ 2013
שאלה טובה. אני לא חשובת שזה קשור לזכויות, אלא למקום שבחרת לעצמך במערכת היחסים.
לפעמים נדמה שלא בא לנו כי אנחנו עייפים, או מה שזה לא יהיה, וזה יכול להיות מסיבה אחרת.
אני הייתי אומרת מה שאני מרגישה והולכת בכל זאת אם מתעקשים.

ברור שאם זה חוזר על עצמו הרבה, צריך לבדוק למה. אולי זה מעיד על בעיה בקשר.
amy​(נשלטת)
חושבת גםicon_smile.gif
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 19 במרץ 2013
You are asking if sexuality can completely and fully strip you of free will?
No, it can't.

But you can keep your thoughts to yourself,
Respect/admiration and other big beautiful ideas make us consider the thought that we are not always right
Done enough times and habits will probably push you to accept someone's judgement over your own.

As for the too tired, thats just being spoiled
If you were chased by an animal you'd run regardless of your feelings
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 19 במרץ 2013
Actually I'm wrong on the spoiled part
Its probably a trade off of many factors that leads you to serve/not serve
סוררת בשקט​(אחרת)
סוררת בשקט​(אחרת) • 19 במרץ 2013
amy כתב/ה:
לפעמים נדמה שלא בא לנו כי אנחנו עייפים, או מה שזה לא יהיה, וזה יכול להיות מסיבה אחרת.

המשפט האחרון שלך, הוא בעצם זה מה שאני שאלתי את עצמי לא פעם, כשהייתי בתוך הקשר הזה, הבדסמי הראשון שלי . האם אני לא באמת "נשלטת בנשמתי", כפי שהייתי סבורה, או שבעצם זה משהו בתוך הקשר שגרם לי להרגיש כך. אני מודה שעדיין אין לי תשובה חד- משמעית. אני עדיין תוהה.
אבחנה יפה, איימי, ותודה על תגובה.
זאלופון​(שולט)

Re: האם לנשלטת יש שליטה על רצונה?

זאלופון​(שולט) • 19 במרץ 2013
סוררת בשקט כתב/ה:
אני תוהה לעיתים קרובות למדי, האם אני בכלל נשלטת בבסיסי... האם אין זו רק משאלת לב, שלא תואמת, או לא תואמת לגמרי, לאופי.
אני תוהה אם בתור נשלטת, שכל רצונה צריך להיות כפוף לרצון אדונה, שכל רצונה צריך להיות הרצון להיות עם אדונה, לראות אותו, לרצות אותו, לגרום לו סיפוק, עונג, אושר וגאווה, אני יכולה להעדיף לעשות משהו אחר, במקום לפגוש את אדוני? יכולה להגיד:" היום אני עייפה/ היום לא מתחשק לי/ אני לא מספיקה/ אני לא מרגישה מספיק סקסית" וכד?
האם עצם המחשבות הללו, נשללת ממני הזכות לאמר ש"נולדתי להיות נשלטת"?
וזו השאלה בעצם. האם לנשלטת יש שליטה על רצונה? כלומר, ברור שמותר לנשלטת לחשוב/ להרגיש "היום לא בא לי", אבל האם מותר לה לנהוג לפי כך? האם ברגע שהגדירה את עצמה כנשלטת, ויתרה על זכות ורצון להחליט בתוך הקשר?

לטעמי זה עובד הפוך - לא ההגדרה כנשלטת היא שמעצבת את אופי הקשר, את הכללים שלו ואת מה שקורה בו, אלא אופי הקשר, הכללים שלו ומה שקורה בו הם אלו שמזמינים הגדרה קולעת זו או אחרת.

מהי ההגדרה, פחות חשוב בעיניי. אם את נמצאת בקשר שבו מניחה לצד השני ליטול שליטה, במינונים ובאופנים שמתאימים לשניכם, והקשר הזה מרגיש לך נכון וטוב ועונה על הצרכים שלך, זה לא משנה איך תקראי לזה. אם תרצי לקרוא לזה "נשלטת", אפילו אם לא תמיד בא לך וגם אם זה לא מתאים למה שחשבת ש"נשלטת" אמורה לעשות, אף אחד לא יוכל לומר לך שההגדרה שלך לא נכונה, מפני של"נשלטת" יש הרבה צורות וזו הצורה שנכונה לך. יתר על כן, יתכן שבקשר אחר עם שולט אחר, צורה אחרת של "נשלטת" תהיה נכונה עבורך, כי הקשר עצמו ומה שעושה לך טוב בו הם שיוצקים תוכן להגדרה.
    התגובה האהובה בשרשור
amy​(נשלטת)
סוררת בשקט כתב/ה:
amy כתב/ה:

המשפט האחרון שלך, הוא בעצם זה מה שאני שאלתי את עצמי לא פעם, כשהייתי בתוך הקשר הזה, הבדסמי הראשון שלי . האם אני לא באמת "נשלטת בנשמתי", כפי שהייתי סבורה, או שבעצם זה משהו בתוך הקשר שגרם לי להרגיש כך. אני מודה שעדיין אין לי תשובה חד- משמעית. אני עדיין תוהה.
אבחנה יפה, איימי, ותודה על תגובה.

לדעתי זה לא ממש קשור להגדרה של נשלטת. מנסיוני, יש אמנם תקופות שאת עשויה להרגיש פחות מחוברת לעניין, אבל זה גם מאוד קשור לשולט שמולך. יש כאלו שלא תרצי להתמסר אליהם כלל, או יהיה לך קשה לתת להם דברים מסויימים שלאחרים תיתני בקלות. זה עניין של דינמיקה.
סירופ​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 20 במרץ 2013

כותרת

סירופ​(נשלטת) • 20 במרץ 2013
מהכותרת חשבתי שהאלה היא בכיוון אחר, שאת שואלת האם הרצון הופך פלסטלינה, חומר ביד היוצר בתוך קשר בידיאסאמי.

שאם האדון מציע משהו, מיד השפחה רוצה, בלי רווח של זמן הרהור, דמיון או שקילה, שזה מן תהליך אוטומטי שבו אובד הרצון האמיתי , שבו אי אפשר לזהות, להתמקד מה היה קודם, הרצון שלו או שלי.

אבל את מעלה נושא שהוא מתחום הזוגיות הכללית ועובר ווקיים בווניל ובשוקולד.

אני יכולה להעיד שכל קשת האפשרויות קיימת.

שלא יהיה לי חשק לסקס, וכשזה יתחיל, משהו ידלק בי כמעט מיד.

שלא יהיה לי חשק ואשאר מכנית ומלאכותית

שלי יהיה חשק ולו לא יהיה כוח.

זה נכון לכל מערכות היחסים, בכל ואריאציה אנושית, למה שיהיה שונה אצלנו?

הדיאלוג, עם האדון הנוכחי, הוא רגיש וקשוב. אני מאמינה בו שאם אאותת שאני מאוד עייפה
הוא יכניס את זה למערך השיקולים שלו האם ובאיזו צורה להמשיך.

מה שלא אומר שהוא עושה מה שאני מבקשת... אבל יש לי אמון בסיסי בזה שהוא מכיר ומבין אותי.
נוריתE
לפני 11 שנים • 21 במרץ 2013
נוריתE • 21 במרץ 2013
הרצון שלה הוא להיכנס לקשר
הרצון שלה הוא להסכים לקשר ומה שנעשה במיסגרתו.

היא תמיד יכולה להסרב לאקט מסויים או כמה ולהציב גבולות שצריך לכבד
היא תמיד יכולה לקום וללכת במידה וסורבה ובקשתה לסרוב לא מתקבלים בעיין יפה.