לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה למלכות בתשלום ושאלה לכלובי

אלריק!
לפני 11 שנים • 21 במרץ 2013
אלריק! • 21 במרץ 2013
icon_cool.gif לא מבין למה אני צריך לשלם יותר מאשר המנוי.
לא מבין וגם לא מקבל את זה.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 11 שנים • 22 במרץ 2013
הדורבנים​(נשלט) • 22 במרץ 2013
לא הבנתי כלל.
דבר ראשון, מה בעצם *רע* לכם בזה שהאתר ימשיך להיות חינמי? האם אתם חושבים שבגלל שהוא חינמי הוא לא מכבד את עצמו? לאחר 10 שנות שגשוג, הוא נראה לי מכבד את עצמו לחלוטין.

בקשר למלכות בתשלום: למרות שאני לא מאלה שנוהגים לקבל את שירותם, אף פעם לא הבנתי מה באמת הבעייה של אנשים ונשים בקשר אליהם. חלקן נשים מהממות, חכמות ורגישות, שמאוד אוהבות בדס"ם, שהיה לי כבוד לשוחח איתן. ההשקעה הכספית בסטודיו מאובזר נאות היא גדולה, וגם אוהבת הבדס"ם הגדולה ביותר תרצה החזר על השקעתה. זה תמיד נראה לי הוגן לחלוטין.

אני גם חייב להגיד שאני לא מבין נשים שיוצאות נגד התופעה בכללותה. אז כן, ברור שיש כאלו שמנצלות את העבדים. ומי כמונו הנשלטים רגיש לתופעה בזויה זו. אבל בכנות, היא לא יותר נפוצה פה מגברים שמנצלים סאביות לסתם זיונים. האם בגללם תדירו את כל שולטי האתר? כל העליהום עליהן תמיד נראה לי משהו של שולטים, והדעה של שולטות ש"הן זונות, אנחנו אמיתיות ואוהבות", זה מן קצפת מוזרה על עוגה ממש לא טעימה.
Alas
Alas • 22 במרץ 2013
fog כתב/ה:
לא הבנתי כלל.
דבר ראשון, מה בעצם *רע* לכם בזה שהאתר ימשיך להיות חינמי? האם אתם חושבים שבגלל שהוא חינמי הוא לא מכבד את עצמו? לאחר 10 שנות שגשוג, הוא נראה לי מכבד את עצמו לחלוטין.

לא רע בכלל, להפך.
חינם זה נעים, המילה הזו מעבירה גל של חמימות מהמח לאיברים הכי אינטימיים שלך, חינם זו זקפה מנטלית עצומה, תחושה שסוף סוף דפקת את המערכת והיא לא דפקה אותך, חינם זו תחושת המגיע לי ולמה שמישהו יפר את האיזון הזה?

מנגד, יש את חשיבות תחזוקו והמשכיותו של האתר ורק כסף ממשי יכול לאפשר זאת.
ואני בעד התכנית לשוויון בנטל. האתר הזה צריך הכנסה קבועה שלא נתמכת מקפריזות של המשתמשים "בא לי או לא בא לי לשלם על מנוי" בזמן שהם ממשיכים להסתובב בו ביתר חופשיות.
ומה יותר חברתי ושוויוני מהאפשרות ש-כולם- ישלמו סכום סמלי אחיד?
ועוד למען מטרה חשובה - להשאיר את האתר פעיל ולשדרג אותו יותר ויותר לרווחת קהל המשתמשים שלו.

אולי חשיבה זו נתפשת בעיניך (בעיניכם) כקרה, ממולחת וכלכלית, אך הנכונה ביותר למען תוכל להמשיך להתחכך וירטואלית בכל הצי-הנשי שהאתר מאכלס.
ואם טובה זו בראש מעניינך, קשה לי להאמין שהיא לא תהיה מספיק טובה לסכום סמלי לשנה. icon_wink.gif
אלריק!

Re: איבזור?..

אלריק! • 22 במרץ 2013
לומדת מהתחלה כתב/ה:
אם הן רוצות לאבזר - בחירה שלהן.
ידים וחגורה הן גם אביזרים.

הם בהחלט אביזרים אבל לא תמיד זה מספיק...
היפוקרטס​(נשלט)

לponchiki

היפוקרטס​(נשלט) • 22 במרץ 2013
ביום שבו האתר יפסיק להיות חינמי אנשים יפסיקו לבוא אליו נקודה.
אנשים מעדיפים אתרים בחינם ולא לשלם תמורת לדבר עם אנשים, זה לא רק אתר היכרויות.
ברגע שיפסיק להיות בתשלום הםא יעברו לאתר מתחרה אחר, כמו דומדומינה או כל אתר אחר.
Alas

Re: לponchiki

Alas • 22 במרץ 2013
היפוקרטס כתב/ה:

הטיעון הזה תמיד שעשע אותי במידה מסוימת.
תמיד נגלה בו איזשהו ניחוח סחטני (אם כי גם לא מנותק מהמציאות) "אם האתר יהיה בתשלום נלך לאתר אחר שהוא בחינם".

אשמח אם תענה על השאלה הבאה: למרות האתרים הנוספים הקיימים, פרט לאתר הכלוב, אתה עדיין בוחר שוב ושוב באתר הכלוב. למה?
הדורבנים​(נשלט)

הדורבנים​(נשלט) • 22 במרץ 2013
'Sivan כתב/ה:
היפוקרטס כתב/ה:

תמיד נגלה בו איזשהו ניחוח סחטני (אם כי גם לא מנותק מהמציאות) "אם האתר יהיה בתשלום נלך לאתר אחר שהוא בחינם".

אשמח אם תענה על השאלה הבאה: למרות האתרים הנוספים הקיימים, פרט לאתר הכלוב, אתה עדיין בוחר שוב ושוב באתר הכלוב. למה?

אני חושב שהחמימות שדיברת עליה קודם דווקא נשארת במוח, ולא עוברת לחלציים:

בחיים אני לא אשאר ואשלם לאתר שבו בפורומים פוגעים באנשים בכוונה תחילה. אפילו את הערתך התמימה למעלה לא הייתי מוכן לסבול כשאני משלם.
ככה, כשהכל בחינם , אני משתתף בפורומים, ואם מישהו נוהג כבריון מקלדת, אני יכול לחייך אל עצמי בחמימות מוחית, להפטיר "מפגר", ולא לחשוב על זה עוד. זה קורא משהו כמו פעם ביומיים.

אם האתר יהיה בתשלום אני חושש שיישארו בו רק הבריונים, שיעליבו אנשים, ויגידו "לא נאה להם? שלא ישלמו".
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 22 במרץ 2013
'Sivan כתב/ה:
היפוקרטס כתב/ה:

פשוט מאוד.
א. כולם נמצאים כאן <= ברגע שהוא יהיה בתשלום, זה ישתנה.
ב. יש לו יתרונות כגון תיבה וצ'אט (ואולי עוד שאני לא יודע), אולי פורמט, בזמן שהוא בחינם כמו האחרים. <= ברגע שלהבדיל מאחרים הוא יהפוך לאתר בתשלום, היתרונות הללו יעמדו כנגד חסרון התשלום, לשיקול דעתו של המשתמש.
ג. כי הוא היה בחינם כשכל חדש רצה לראות "איך זה בכלוב" <= לולי כן, אחוז לא מבוטל מהחדשים היו מוותרים.

וזאת לא סחטנות אלא עובדה (ואני אומר את זה למרות שעד לפני שנה לערך הקפדתי לשלם על מנוי ולאחר שהכרתי את אשתי, גם לה). היה ניסיון דומה באתר שקדם לכלוב. שם בעל הבית החליט שכל מי שלא כותב תגובה במשך חודשיים, הניק שלו יימחק. דהיינו, הוא הציב תנאי השתתפות. ויהי ערב ויהי בוקר, ואין פורום אדונים ומשרתים.
Alas

Alas • 22 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:

פשוט מאוד.
א. כולם נמצאים כאן <= ברגע שהוא יהיה בתשלום, זה ישתנה.
ב. יש לו יתרונות כגון תיבה וצ'אט (ואולי עוד שאני לא יודע), אולי פורמט, בזמן שהוא בחינם כמו האחרים. <= ברגע שלהבדיל מאחרים הוא יהפוך לאתר בתשלום, היתרונות הללו יעמדו כנגד חסרון התשלום, לשיקול דעתו של המשתמש.
ג. כי הוא היה בחינם כשכל חדש רצה לראות "איך זה בכלוב" <= לולי כן, אחוז לא מבוטל מהחדשים היו מוותרים.

וזאת לא סחטנות אלא עובדה (ואני אומר את זה למרות שעד לפני שנה לערך הקפדתי לשלם על מנוי ולאחר שהכרתי את אשתי, גם לה). היה ניסיון דומה באתר שקדם לכלוב. שם בעל הבית החליט שכל מי שלא כותב תגובה במשך חודשיים, הניק שלו יימחק. דהיינו, הוא הציב תנאי השתתפות. ויהי ערב ויהי בוקר, ואין פורום אדונים ומשרתים.

א. ברצינות, לאן תלך?
ב. אדרבא, בזכות יתרונות אלה של הכלוב מול אתרים אחרים, משתמשים יבינו ויסכימו לשלם סכום זעום עבור השנה כולה תמורת כלל השירותים שהאתר מציע כפעילים ונגישים 24/7. ומי שלא ירצה לשלם, ישען לאחור ויהנה מקריאה.
ג. הרעיון הוא להפוך את האתר נגיש לקוראים, אך הפעילות בו תוגבל. עדיין חדשים יוכלו "לראות איך זה בכלוב" ואז להחליט אם הם מעוניינים לקחת בו חלק פעיל ואף לשלם בעבור זה.

אני חושבת שגם החלטות צריך לדעת לקבל. ומה שנכון לאתר אחד לא נכון עבור אתר שני ושלישי.
כל אתר נבחן לגופו.