בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעה למסיבת ה20 או ה25 לכלוב. מה יבוא קודם..

ראש השבט​(שולט)
לפני 11 שנים • 23 במרץ 2013

הצעה למסיבת ה20 או ה25 לכלוב. מה יבוא קודם..

ראש השבט​(שולט) • 23 במרץ 2013
מסיבת העשור היתה צפופה מידי. רועשת מידי וחשוכה מידי..

המטרה במסיבת הכלוב שתהיה שונה ממסיבות הרגילות, שמוכרות וחוזרת על עצמן ומתאימות לקהל ספציפי.. אנשים רבים שהגיעו אתמול, ואני אחד מהם, הגיעו במטרה לפגוש את האנשים שמאחורי הניקים. לשבת. לדבר. לשתות ולצחוק. עם אפשרות של תגי זהוי למנוע אי נעימות בשאלות לזרים. לדוגמה. התור בחוץ היה האפשרות היחידה לראות אנשים ולנהל שיחה. שאלתי מישהי שהיתה לידי לניקה. היא הביטה בי במבט מצמית. כאילו ופניתי בהצעה מגונה. שאמרתי לה את ניקי.. היא חייכה וקפצה עלי כאילו והייתי אחיה האובד.
ובמסיבה עצמה. הצפיפות הרעש התאורה לא אפשרו כמעט שום תקשורת סבירה ונעימה.
אנא.
במסיבות עתידיות ,אנא ערכו במקום רחב ומואר , עם רחבת ריקודים, וגם עם מקום שיאפשר שיחה בלא צורך לצעוק ישירות לאוזן..
תגי זהוי , וגם קפה..ואולי עוגיה בצד גם..
    התגובה האהובה בשרשור
מלא כרימון​(שולט){תפוס חזק}

כל מילה במקום

גרמת לי להפר את ההבטחה לעצמי לא להגיב, אבל אני מזדהה עם כל מילה שכתבת. הייתה מטרה במסיבה הזו להיות שונה מכל מסיבה אחרת לא כל יום יש 10 שנים למקום שמהווה עבורינו את הבית דרכו אנחנו מכירים ומשוחחים על נושאים שלא ניתן לשוחח בחוץ.
אני חושב שהמקום היה צפוף מדי עם כל הכבוד לרצון גם לעשות רווח היה מקום דווקא באירוע כזה להתחשב באלה שרצו לנצל את הארוע להיפגש ולראות מי מאחורי הניקים. במזל נתקלנו בעשר דקות שהיינו שם באנשים שהכרנו ומיד פנינו לברוח מהצפיפות והרעש.

בשאיפה שהשרשור הזה לא יהפוך לתגובות קנטרניות ומתלהמות כמו בדרך כלל מה שקורה כאן לאחרונה.
A v​(שולט)

Re: הצעה למסיבת ה20 או ה25 לכלוב. מה יבוא קודם..

A v​(שולט) • 23 במרץ 2013
ראש השבט כתב/ה:
מסיבת העשור היתה צפופה מידי. רועשת מידי וחשוכה מידי..

המטרה במסיבת הכלוב שתהיה שונה ממסיבות הרגילות, שמוכרות וחוזרת על עצמן ומתאימות לקהל ספציפי.. אנשים רבים שהגיעו אתמול, ואני אחד מהם, הגיעו במטרה לפגוש את האנשים שמאחורי הניקים. לשבת. לדבר. לשתות ולצחוק. עם אפשרות של תגי זהוי למנוע אי נעימות בשאלות לזרים. לדוגמה. התור בחוץ היה האפשרות היחידה לראות אנשים ולנהל שיחה. שאלתי מישהי שהיתה לידי לניקה. היא הביטה בי במבט מצמית. כאילו ופניתי בהצעה מגונה. שאמרתי לה את ניקי.. היא חייכה וקפצה עלי כאילו והייתי אחיה האובד.
ובמסיבה עצמה. הצפיפות הרעש התאורה לא אפשרו כמעט שום תקשורת סבירה ונעימה.
אנא.
במסיבות עתידיות ,אנא ערכו במקום רחב ומואר , עם רחבת ריקודים, וגם עם מקום שיאפשר שיחה בלא צורך לצעוק ישירות לאוזן..
תגי זהוי , וגם קפה..ואולי עוגיה בצד גם..

אני איתך.

אבל זה רק בגלל שאנחנו חטיארים icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

הרעיון שמאחורי המסיבה היה מעולה,

בלוסום​(לא בעסק) • 23 במרץ 2013
אבל בסופו של דבר זו באמת פשוט היתה "עוד מסיבה"...
ויחסית ליח"צ שנעשה, המקום היה פשוט קטנטן מלהכיל...

שמחתי דווקא לנסות לראות אנשים חדשים, בסופו של דבר יצא שחוץ מאחת - הכרתי את כל מי שפגשתי.. icon_smile.gif

אני עם ההצעה שלך ראש - מקום יותר מרווח וקונספט אחר icon_smile.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת מרץ 23, 2013 2:12 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Josephin​(לא בעסק)

מצטרפת למה שניכתב ע"י ראש השבט ומלא כרימון

Josephin​(לא בעסק) • 23 במרץ 2013

למרות שהמוסיקה הייתה טובה
והצלחתי לפגוש כמה מהוותיקים
המקום היה קטן מלהכיל את כמות האנשים שהגיע למסיבה
והיה חשוך מידי.
בקושי אפשר היה לזוז שלא לדבר על לרקוד מבלי לדרוך על אנשים ברגלים.
לדעתי המסיבה החטיאה את המטרה, שהיתיה לפגוש אנשים שלא נוהגים להגיע למסיבות במועדונים.

Brave girl
Brave girl • 23 במרץ 2013
היה צפוף מידי
אני ציפיתי למועדון גדול יותר
נראה לי שבמוסד היה הרבה יותר אוורירי.

חשוך מידי
פשוט לא היה נעים......

זו דעתי.
4X4​(אחר)
4X4​(אחר) • 23 במרץ 2013
דווקא היה אחלה,
מאד נהניתי להכיר חלק מהפנים שמאחורי הכינויים,
היה אחלה
Noti{גנר}

Noti{גנר} • 23 במרץ 2013

בואו נתחיל מזה שבפעם הבאה תעמדו בתור כמו בני אדם, גם אני יכולתי לגשת ללל"ג ולעקוף את כולם, אבל עם כל הכבוד כולנו נרשמנו מראש ואין פה מקום לאיפה ואיפה, זה פשוט לא מכובד!!

אז נכון, זו הייתה מסיבה שמטרתה חגיגה לעשור, אבל אני חייבת להסכים עם ראש...
מסיבות לא חסר לנו, יש על ימין ועל שמאל... וכל אחד מוצא את הליין שמתאים לו.
במקרה הזה, אנשים באמת חיפשו להכיר, ובצפיפות, החושך, הדחיפות והרעש של אתמול זה היה בלתי אפשרי.
אני חייבת לציין שכלובי הכין תגי שם לכל הנרשמים, אבל משום מה אף אחד לא בחר להזדהות, וגם אם כן, אי אפשר היה לראות בחושך.

אולי עכשיו אחרי שחגגנו יום הולדת לכלוב, כדאי באמת לארגן מפגש כלובי באוירת מינגלינג, עם קפה ועוגה (טוב נו, יין לא מזיק אף פעם) - זה לא חיב להיות באור יום (כי אנחנו לא אוהבים להחשף לשמש), אבל הרעיון יכול להיות חביב.

ולמי שחיפש אותי ולא מצא icon_smile.gif החלפתי צבע שיער במיוחד כדי שלא תמצאו אותי icon_wink.gif

בלוסום​(לא בעסק)

בדיוק הצעתי זאת לכלובי

בלוסום​(לא בעסק) • 23 במרץ 2013
אני חושבת שאפשר לנסות לארגן מאנצ' כדי שבאמת נוכל להכיר את הפנים ולחברם לניקים

אני יותר מאשמח לעזור בארגון מאנצ' שכזה.

והיו תגי שם?.. icon_sad.gif
Mary Jane

Mary Jane • 23 במרץ 2013
נהניתי מאוד, תודה למארגנים, היה כיף ומגניב למדי (: