לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעה למסיבת ה20 או ה25 לכלוב. מה יבוא קודם..

Episode​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 23 במרץ 2013

פול מון בגואה,

Episode​(לא בעסק) • 23 במרץ 2013
אם כלכך קשה לכם עם המרווח, החושך, והמחנק.
לדעתי?

מסיבה הבאה - מסיבת שטח.
סמים, אלכוהול, פרוז'קטורים, הרבה חול (טפי.) ומוסיקה.
מעוך​(נשלט)

Re: פול מון בגואה,

מעוך​(נשלט) • 23 במרץ 2013
Methamphetamine כתב/ה:
לדעתי?

מסיבה הבאה - מסיבת שטח.

חחח כן אה אני בטוח שייתפחו לזה פה.
אנשים מסכים אתכם בכל מילה - למרות שהיה מוזיקה מצוינת והיה נחמד מאוד זה הרגיש לי כמו המסיבה שהייתי בה בדאנג'ן - אולי אפשרי גם לעשות כמו הסקסטיבל שהיה - מסיבה עם אבזור, תאורה טיפה תגי שמות של ניקים מהאתר ואולי גם חדרים לסשנים או פינות כאלה
Episode​(לא בעסק)

Re: פול מון בגואה,

Episode​(לא בעסק) • 23 במרץ 2013
מעוך כתב/ה:
Methamphetamine כתב/ה:
לדעתי?

מסיבה הבאה - מסיבת שטח.

חחח כן אה אני בטוח שייתפחו לזה פה.
אנשים מסכים אתכם בכל מילה - למרות שהיה מוזיקה מצוינת והיה נחמד מאוד זה הרגיש לי כמו המסיבה שהייתי בה בדאנג'ן - אולי אפשרי גם לעשות כמו הסקסטיבל שהיה - מסיבה עם אבזור, תאורה טיפה תגי שמות של ניקים מהאתר ואולי גם חדרים לסשנים או פינות כאלה

לא לשכוח לתת בכניסה כוס אחת עם במבה ובייגלה ובכוס השניה מיץ פטל עסיס.
The Shine​(שולט)

עכשיו תורי

The Shine​(שולט) • 23 במרץ 2013
אני קודם כל מבקש מבעלי ועובדי הליינים לא להיפגע
אבל דעתי נשארה אותה דעה
ליין מסויים שאני קבוע בו [אצל אורלי] זה הרגשה של משפחה. בלי זרים. עם אוירה טובה. לא צפוף.
הספייס טיפה מסחרי [ושוב סליחה על הישירות]

לגבי אתמול:
היה בהחלט צפוף ולא נוח וכמו שהפותח שירשור כתב אני איתו בכל מילה
כולל זיעה מטורפת ואנשים שלא קשורים.
לגבי התגים. הייתי בעד לחייב את אותם ניקים לשים אותם כדי למנוע באמת לשאול בנאדם שלא קשור ולהבהל.

המוזיקה. הבר.
היה פצצה!!!

מישהי\ו רוצה לארגן איתי מין פיקניק מסיבת חוף בתחילת הקיץ?
לא למטרת רווח. בשביל הפאן הכייף ההכרויות
על האש. מוזיקה. שתייה
שוסי
שוסי • 23 במרץ 2013
תשמעו,אני לא נוהגת להגיע למסיבות ממש.פעם בכמה חודשים אולי, אם יש סיבה ממש טובה.וכן,יומלדת לכלוב שאני כה אוהבת נראתה לי סיבה ראויה מספיק.
כמה הערות לסדר:

1.חיכינו 30 דקות בכניסה למועדון משל חזרתי לגיל 17 הבלייני שלי.

2.מישהי כבר ציינה את זה,אנשים שנדחפו,בני 40 פלוס שמייצגים את כל מה שסרוח בעייני בתרבות הישראלית.אני לא יודעת את הניקים שלכם אבל כן את הפרצופים שלכם,ומבט אחד בהם הספיק לי בשביל לוותר על מקומי.הבנתי שגם ככה מזלכם לא שפר עליכם.אומרים שאנשים יפים הם חוצפנים,איכשהו כל פעם המציאות מוכיחה בדיוק את ההפך(וכן,אתם יודעים מי אתם)

3.לי כלל לא הציעו תג ניק שהייתי עונדת בגאווה(אני לא מאשימה את לל"ג שראיתי אותה עובדת קשה למדי,אבל כן הקופאית בכניסה היתה יכולה לפחות להציע)

4.המקום-אוי המקום.אז כן היה צפוי שיהיה עומס,ואם ככה אז למה לא לכוון מראש למקום קצת יותר מתאים?.2 רחבות מי אס.רחבה אחת ועוד חצי שמיועדת למעשנים שאפילו בדירת הסטודנטים הזערורית שלי היו נכנסים אליה יותר בדלי סיגריות.

5.ומה היה במסיבה עצמה? פשוט עוד מסיבה.עזבו את המוזיקה שהחזירה אותי לימי חטיבת הביניים המחוצ'קנים והלא נעימים שלי.אני מדברת על הקונספט כולו.זו פשוט היתה..עוד מסיבה.למה לא להפוך את האירוע הייחודי הזה למשהו שאכן הולם את שמו?
וגם האנשים שכן התעקשו לא לוותר על הרעיון של תקשורת מילוליות פשוט נאבקו במיתרי הקול שלהם.חזרתי צרודה ולא כי שרתי בלהט עם המוזיקה.
לסיכום,
כלובי,(איפה היית אגב?) אני מחבבת אותך למדי,אבל מבחינתי היתה תחושה של חפיפניקיות כללית.הציבור יבלע כל מה שניתו לו .והאמת היא שדווקא עם אתר כה מושקע ומגניב פשוט ציפיתי ליותר.
חג שמח.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת מרץ 23, 2013 6:05 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 23 במרץ 2013
בגדול , היה כייף , נהניתי, תודה למארגנים.

עם זאת, וממש ל א כתחליף למסיבות , ( שאותן באופן אישי אני מאוד אוהבת ) , כדאי אולי לחשוב על אופציות נוספות למיפגשים, מסוג אחר, לא ברוח המסיבות, משהו בסגנון המאנצ'ים .
או, רעיון שהועלה ע''י ראש השבט, קומזיץ , בחוף הים או באווירה קצת אחרת, בה יהיה ניתן לשוחח ולהכיר את האנשים מאחורי הניקים .
מלכתא
מלכתא • 23 במרץ 2013
גילוי נאות- לא הייתי במסיבה.
ובדיוק מהסיבה שזאת מסיבה, ואני אחרי כמה ביקורים בכאלו הבנתי שזה לא הסגנון שלי.

יחד עם זאת,
מחזקת את כל מי שדיבר כאן על מפגשים מסוג אחר.
חגיגות עשור במסיבה- זה קונספט נחמד למי שמתחבר.
ומי שלא מתחבר?
אני יודעת שאני, שמלווה את הכלוב לפחות במחצית חייו ואולי יותר, כן ארצה להגיע למפגש אבל לא מסיבה. וכרגיל, אני מדברת בשמם של אלו שלא חושפים את תגובותיהם על גבי הפורומים.
Mary Jane
Mary Jane • 23 במרץ 2013
טוב, מאחר שאנשים כאן שופעי תלונות כרימון שהתעורר על רגל שמאל, ומכיוון שאני יודעת כמה זמן ותשומת לב השקיעו על מנת שתיהנו, מן הראוי קצת לאזן, מפרספקטיבה שונה...לי היה מאוד כיף. קודם כל כי לא ציפיתי לשיחות סלון עמוקות על בדסמ, על קפה, עוגה ושפחה. בשביל זה יש לכם את המאנצ'ים. אחר כך כי המסיבה הייתה בברקפסט - מועדון שווה במרכז ת"א. וגם - המקום היה מלא סוטים, ולא ריק ואומלל ! והיו הרבה אנשים יפים (לרבות בחורה שצבעה את השיער לחצי וורוד חצי כחול, קבלי ח"ח, את מהממת), רובם לא מוכרים לי כלל, לבושים בצבע האהוב עליי. רקדתי מלא, התמזמזתי ברביעיה, דפקתי חיוכים עולצים לזרים וזרות, חילקתי כמה סטירות ובעטתי במישהו חמוד! (; פגשתי כמה אנשים שלא פגשתי שנים, חלקם ניסו להתחמק אבל ללא הועיל. אה, והצלחתי לתפוס את לל"ג (מהממת 2) ולקבל מתנה משקית המתנות שהיא הסתובבה איתה. מה עוד אפשר לבקש, מה עוד? החיים יפים, תשמחו במה שיש. או, כמו שאמא שלי אומרת: "את סובלת?! את יודעת מה הם עברו בשואה?". "אבל מה קשור, אמא, מה קשור?". "הכל קשור!".
in_the_dark​(מתחלפת)
in_the_dark​(מתחלפת) • 23 במרץ 2013
הגעתי icon_smile.gif
מרחוק ולמרות שיש לי מבחן בראשון יש לציין
עמדתי הרבה יותר מדי זמן בתור בזמן שהרבה פשוט ניגשו / עקפו/ נדחפו
החלטתי שנמאס וויתרתי

אם מה שהבנתי נכון ---אז נחמד שהכסף מהארוע נתרם לעמותת גרגורים