אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הרחקה מהכלוב ומחיקת משתמש.

cיגי
לפני 11 שנים • 30 במרץ 2013
cיגי • 30 במרץ 2013
לדעתי גם אם כלובי קיבל מידע נוסף אך לא טרח ליידע את הצד השני
או לשמוע את הצד השני (אם הבנתי נכון מפותחת השירשור)
תפקידו של המנהל במקרה הזה לא הוגן
פור גוד
פור גוד • 30 במרץ 2013
טעות
המוזה

מה טעות?

המוזה • 30 במרץ 2013
לדעתי חובה ליידע לפני חסימה.
cיגי

ייתכן...אך זאת דעתי :)

cיגי • 30 במרץ 2013
חשכה נראית כתב/ה:
טעות
FOR GOOD
FOR GOOD • 30 במרץ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
אני שאלה של שבת בצהריים.
ניתן להרחיק אדם מהאתר בגלל משהו שעשה מחוצה לו? דהיינו, אם אקטוף פרח מוגן עכשיו, אמצא את עצמי מחוץ לכלוב מחר? או שלא הבנתי?

כל היכרותי עם הבחור המדובר מסתכמת בכך שהוא הראה לי פעם תרגום שלו לשיר ביג-אין-ג'אפאן ( של אלפאוויל ). וזה היה תרגום פשוט לא-משהו. לא מוזיקלי. ורק על הוונדליזם המילולי הזה מגיע לו כמובן שירחיקו אותו לצמיתות לאיזה גולאג בסיביר ( וגם זאת לפנים משורת הדין, ורק מפני שאני סבור שעונש מוות הוא אקט אנכרוניסטי וברברי ) (-:

אבל בזאת מסתכמת כל היכרותי איתו. ואין לי שמץ של מושג במה דברים אמורים, ומכל מקום אני, איך שלא הופכים את זה, איני "נקבה זועמת"

מה שכן, בודאי שיכולות להיות סיבות מוצדקות להרחקות בגלל מה שנעשה "מחוץ" לאתר, או באמצעותו. והן גם בדר"כ הגיוניות יותר מאשר כל ההרחקות על הרקע של החירטוטיאדה הוירטואלית שהולכת פה. כי אם קיימות למשל מספיק תלונות על נסיונות לאונס או תקיפה-מינית מצד מישהו ( ואני כלל-וכלל איני טוען שזה המקרה. אני לא יודע עליו כלום ), אז זו בהחלט יכולה בעיני יכולה להיות סיבה מספיק טובה להרחקה. ולא אף אחת מסיבות הרגילות הקשורות בצנזורות ובסתימת פיות. גם האדון המכניע והבועל לא הורחק בגלל דעותיו, כפי שראינו, אלא בגלל מעשים של סחיטה ואיומים, והבלוג שלו הורד בגלל אאוטינג ( שהוא בצדק גמור מנוגד לחוקי האתר ).

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת מרץ 30, 2013 1:00 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
המוזה

מה????

המוזה • 30 במרץ 2013
בנזוגי מעולם לא התקיף מינית ו/ או עשה אאוטינג או כל דבר דומה.
לגבי תרגום שירים נו הרי מדובר בשאלת טעם אישי.
עדיין אין בכך כל הצדקה לחסימה והרחקה.
FOR GOOD

Re: מה????

FOR GOOD • 30 במרץ 2013
מוזינקה כתב/ה:

לא, תקראי שוב. לא טענתי שהוא עשה את זה. אלא רק נתתי דוגמא לסיבה שיכולה להיות מוצדקת בעיני להרחקה מהאתר, בגין מעשים שנעשו מחוצה לו. איני מכיר כאמור את המקרה
FOR GOOD

Re: מה????

FOR GOOD • 30 במרץ 2013
FOR GOOD כתב/ה:
מוזינקה כתב/ה:

לא, תקראי שוב. הפסקה על התרגום שלו לאלפאוויל נכתבה בצחוק. ולא טענתי שהוא תקף מינית מישהו. חלילה. אלא רק נתתי דוגמא לסיבה שיכולה להיות מוצדקת בעיני להרחקה מהאתר, בגין מעשים שנעשו מחוצה לו. איני מכיר כאמור את המקרה
המלט
המלט • 30 במרץ 2013
מוזינקה, קצת קשה להביע דעה מבלי שיודעים את כל העובדות לאשורן. ככלל, אני חושב שהרחקה מאתר הכלוב היא סנקציה קשה, במיוחד עבור מישהו שמרכז חייו מצוי כאן - כתיבתו, דיעותיו - וכל מערכות היחסים שלו ללא יוצאת מן הכלל.

במהלך עשר השנים האחרונות, הורחקו מכאן מספר אנשים. נדמה לי שפגוש היה הראשון. פגוש הורחק משום שכמו ילד מעצבן שבודק את הגבולות של המבוגרים מסביבו, עסק בהקנטות - טפשיות יש לומר -- חוזרות ונישנות שעסקו בענייני שואה ושאר נושאים פרובוקוטיביים. פגוש התבגר מאז, וגם כלובי התבגר מאז. אני משוכנע שהיום כלובי לא היה מרחיק את פגוש, ואני חושב שאחרי כל השנים האלה, לרבות מאבקים שאני אישית השתתפתי בהם נגד כלובי, אפשר לומר ביושר שכלובי הוא מנהל-אתר מן ההוגנים ביותר שיש, ולמרות שאסור לתת למישהו אשראי בלתי מוגבל, אפילו אם זה כלובי -- הנסיון מראה שההחלטות שכלובי מקבל הן מבוקרות, ולא נשלפות מהמותן, ואין שום סיכוי שהוא ירחיק מישהו על שום כתיבה שלא מוצאת חן בעיני מישהו. לכן, מבלי לדעת שום דבר על המקרה של בנזוגך -- אין לי כל ספק שציטוט מופרז של אליס מילר הוא לא הסיבה להרחקה הנוכחית.

אגב, חוץ מפגוש הורחקו גם אדון מכניע ובועל ,ויכול להיות שגם מאסטר אור הורחק, והיה עוד מישהו שאיני זוכר את שמו שניהל ליין של מסיבות ואחר כך הורשע באונס. אז פרט להרחקתו של פגוש, שהיא סוג של הרחקת-נעורים שאני בטוח שכלובי הצטער עליה כמה פעמים מאז -- אפשר לראות שההרחקות הן ספורות ובדרך כלל לא בלי סיבה טובה. וזוהי גם התשובה לשאלתו של הגמד האמיץ: כן, גמד. כן. אם מישהו קוטף פרח מוגן מחוץ לכלוב, אז יש מקום לשקול להרחיק אותו מהכלוב.
מלכתא
מלכתא • 30 במרץ 2013
אנחנו רואים רק צד אחד של הדברים,
כלובי אף פעם לא מרחיק סתם אנשים ובטח לא "סתם כי בא לו". היו פה לא מעט אנשים שכלובי אישית לא חיבב, והיו כאן אנשים שעשו צרות צרורות, והם אף פעם לא הורחקו.

בעיניי, זה משהו שלא צריך להיפתר על גבי דבי הפורום, ואת רק פתחת את הפתח להוצאת קיטור של אנשים כלפי בנזוגך.