שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דומיננטית חדשה

סוס אציל​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 6 באוג׳ 2011

רעיונות יש לא מעט

סוס אציל​(נשלטת) • 6 באוג׳ 2011
לרכב!
רכיבה היא סמל השליטה,
אפשר לרכב גם על הכתפיים וגם רכיבה רגילה
וכיד הדימיון הטובה!
סוס אציל​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 6 באוג׳ 2011

רעיונות יש לא מעט

סוס אציל​(נשלטת) • 6 באוג׳ 2011
לרכב!
רכיבה היא סמל השליטה,
אפשר לרכב גם על הכתפיים וגם רכיבה רגילה
וכיד הדימיון הטובה!
The Naked Butler
לפני 12 שנים • 26 באוק׳ 2011
The Naked Butler • 26 באוק׳ 2011
יש מיליון דברים שאפשר לעשות, אבל אני אגיד ככה: תלמדי אותו לאהוב את הקינקים שלך. שהדברים שאת אוהבת לעשות יהפכו להיות ההנאות שלו!!

לדוגמא, יש לי ידידה שאני מנהל איתה סשנים במצלמת אינטרנט (כן, זה עובד וזה כיף). היא אוהבת לראות גברים שלא יכולים להתאפק עוד וחייבים לשעות פיפי. זה לא הקטע שלי, אבל בגלל שזה מדליק אותה, זה התחיל להדליק אותי, ושחקתי את התפקיד, ונהנהתי.

אותו דבר עם כמעט כל דבר אחר. חייבים לתת לו תגובה חיובית וסקסית, והוא יהפוך להיות חימר ביד שלך.
יסעור
לפני 11 שנים • 30 במרץ 2013

Re: דומיננטית חדשה

יסעור • 30 במרץ 2013
[quote=היי
אוהבת ללכת על עקבים?
נעלי ומגפי שפיץ בעלי עקב דק?"lady_ela"]אשמח לקבל עצות לטפול נכון וטוב יותר בעבד שלי.שוקלת צרוף עבד חדש[/quote]
gmc
gmc
לפני 10 שנים • 25 ביוני 2013
gmc • 25 ביוני 2013
כנסי לפייסבוק שלי ............ bx bronx
עבד777
לפני 10 שנים • 16 ביולי 2013

עבד777 • 16 ביולי 2013
[quote="lady_ela"]אשמח לקבל עצות לטפול נכון וטוב יותר בעבד שלי.שוקלת צרוף עבד חדש היי אני עבד כנוע וצייתן מתל אביב אוהב להשלט על ידי מלכה אני מאוד אוהב לקבל פקודות ולמלא אותם אני מוכן לעשות כל מה שתגידי לי אפילו לעבד שלך או לחברייך אני מוכן לשרת אותכם במסיבה רק לשרת ללא סקס כמובן אני פה בשביל לענג ולספק את רצונך x
רצסיבי​(נשלט)
לפני 10 שנים • 16 ביולי 2013

רצסיבי​(נשלט) • 16 ביולי 2013
[quote="עבד777"]
lady_ela כתב/ה:
אשמח לקבל עצות לטפול נכון וטוב יותר בעבד שלי.שוקלת צרוף עבד חדש היי אני עבד כנוע וצייתן מתל אביב אוהב להשלט על ידי מלכה אני מאוד אוהב לקבל פקודות ולמלא אותם אני מוכן לעשות כל מה שתגידי לי אפילו לעבד שלך או לחברייך אני מוכן לשרת אותכם במסיבה רק לשרת ללא סקס כמובן אני פה בשביל לענג ולספק את רצונך x

אתה אשכרה לא רואה שזו הודעה שנכתבה לפני 7 שנים (!) ע"י מישהי שהצטרפה באותו יום לכלוב ומאז אותו חודש לא עדכנה פרופיל ולא כתבה שום דבר אחר?

או שאתה אופטימיסט חסר תקנה או ש....