צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ייעוץ בדס"מי האומנם ?

לילית חדשה
לפני 11 שנים • 2 באפר׳ 2013

Re: לגמרי הכפשה

לילית חדשה • 2 באפר׳ 2013
היפוקרטס כתב/ה:
מוזר לי שאתה מדבר ככה על ייעוץ, איך זה שעד עכשיו לא דיברת כאן על מלכות בתשלום ולא דרשת תעודה זה לא אותו הדבר? (אין פה כוונה לפגוע במלכות בתשלום פשוט להראות צביעות).

מסכים עם כמה תגובות לפני, אופן הניסוח חד וברור נועד להכפיש את אותן בנות שמייעצות.

במקום להכפיש יכולת ללכת ולבדוק.

היפוקרטס איך מלכה בתשלום זה אותו דבר כמו מטפלת/יועצת נפשית, מטפלת/יועצת מינית?
היפוקרטס​(נשלט)

היפוקרטס​(נשלט) • 2 באפר׳ 2013
לילית חדשה כתב/ה:
היפוקרטס כתב/ה:
מוזר לי שאתה מדבר ככה על ייעוץ, איך זה שעד עכשיו לא דיברת כאן על מלכות בתשלום ולא דרשת תעודה זה לא אותו הדבר? (אין פה כוונה לפגוע במלכות בתשלום פשוט להראות צביעות).

מסכים עם כמה תגובות לפני, אופן הניסוח חד וברור נועד להכפיש את אותן בנות שמייעצות.

שימי את עצמך רגע במקום בן אדם שרוצה ללכת למלכה בתשלום בפעם הראשונה לסשן ראשון,
הוא יבקש לדעת אם לאותה מלכה בתשלום יש ניסיון בתחום, שלא יגרם לא נזק בלתי הפיך גם מבחינה נפשית וגם מבחינה פיזית, האם היא אמינה, האם היא שומרת על דיסקרטיות? תחשבי על זה, ולא ראיתי דיונים על כל מלכה בתשלום שפותחת פה פרופיל, אז מה עושים את שואלת?, שואלים בדרך כלל את אותו בן אדם ושומעים חוות דעת, אבל היתה פה הכפשה נקודה.

זה לא אותו הדבר, אבל המהות היא עדיין מהות, את לוקחת שירות ממומחה בתחום.
המלט

Re: ייעוץ בדס"מי האומנם ?

המלט • 2 באפר׳ 2013
the rain song כתב/ה:
קינקי מאד כתב/ה:
לאחרונה הבחנתי כבר בשני פרופילים של שולטות שנותנות ייעוץ מיני/בדס"מי/נפשי

זה אחד הפרופילים : http://thecage.co.il/profile/74573/

האם פסיכולוגיה בגרוש ? נסיון מחוכם לעשות כסף קל ? מישהו היה ? בדק? ראה תעודות ?

אולי אנשים לא מודעים אבל גם מי שמתיימרת להבין בפסיכולוגיה או למדה ולא סיימה לימודיה היא יכול לגרום גם לנזק למטופל שלה אם אינה מוסמכת לכך.

ולמה להמעיט באינטלגנציה של הכלוביסטים?
מי שיבחר בייעוץ כזה או אחר יבדוק כבר לבד אם זה מתאים לו או לא
למה סתם לנסות להכפיש?

אני לא יודע אם יש כאן הכפשה ממש או רק נסיון להכפיש, אבל זה לא ממש משנה, כי חשוב להביא לידיעת הכלל מה שעל פניו נראה לכאורה זיוף מושלם. הערה: הדברים הבאים עלולים להתפרש כ'נסיון להכפשה', אך כל מסקנה כזו היא על דעת הקוראים בלבד. כשאני לעצמי באמת קשה לי להבין איך מישהו יכול להאמין, לחשוב, להעלות בדעתה, שהגברת המתקראת ''דומיננטית מייעצת' נתברכה בסגולות טיפוליות מיוחדות, ותחום התמחותה הוא בדיוק בדסמ. האם בכלל כישוריה המיוחדים היא נזקקת לתמונה in your face של שדיה המרשימים? ממתי בוחרים מטפל על פי גודל השדיים? למה לא לומר את הדברים כפי שהם מרגישים באמת? זאת אומרת, מדובר לכאורה בשרלטנית שמצאה לה דרך לנצל יצרים מיניים של אנשים. למה לא לפרסם פוסט שמזהיר מפניה? בנוסף לפוסט הזה, ולא בסתירה אליו - אפשר להניח לכל מיני טפשים ללכת לנסות את ה"טיפול" בעצמם, ואנחנו נמתין עד הדיווח הראשון שמספר על טיפול מסור, מקצועי ועוזר.
גור האהבה​(נשלט)
גור האהבה​(נשלט) • 2 באפר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
היה בזמנו שרשור דומה, שהריח מאוד כמו נסיון לסגור חשבונות.
למרות זאת, אני חושבת שנחמד שיש אנשים שמציעים עזרה כזאת- במיוחד אם היא בחינם ונובעת ממניעים חיוביים.
ישנם לא מעט אנשים חדשים בתחום, מבולבלים, לא יודעים מה עובר עליהם.. והם מקבלים כתף חמה ועזרה לכל המבקש אותה.
זה נחמד.
אני תמיד שמחה לעזור לחדשים ולמבולבלים, מבלי לקרוא לעצמי "מייעצת לוהטת".

תודה על העזרה icon_smile.gif
לילית חדשה

לילית חדשה • 2 באפר׳ 2013
היפוקרטס כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:
היפוקרטס כתב/ה:

שימי את עצמך רגע במקום בן אדם שרוצה ללכת למלכה בתשלום בפעם הראשונה לסשן ראשון,
הוא יבקש לדעת אם לאותה מלכה בתשלום יש ניסיון בתחום, שלא יגרם לא נזק בלתי הפיך גם מבחינה נפשית וגם מבחינה פיזית, האם היא אמינה, האם היא שומרת על דיסקרטיות? תחשבי על זה, ולא ראיתי דיונים על כל מלכה בתשלום שפותחת פה פרופיל, אז מה עושים את שואלת?, שואלים בדרך כלל את אותו בן אדם ושומעים חוות דעת, אבל היתה פה הכפשה נקודה.

זה לא אותו הדבר, אבל המהות היא עדיין מהות, את לוקחת שירות ממומחה בתחום.

זה נראה לי קצת כמו השוואה בין זונה לבין סרוגייט או בין זונה וסקסולוגית/ מטפלת מינית.
ולא- לדעתי לפחות- זה ממש לא אותו דבר.
למען הסר ספק- אני לא אומרת שזה פסול להיות זונה או מלכה בתשלום.

למלכה בתשלום או לזונה הולכים למען הסיפוק המיני המיידי- בין אם זה דרך יחסי מין או פעילות בעלת אופי מיני עבור אלה הלוקחים בה חלק.
לסרוגייט/ סקסולוגית/ מטפלת מינית הולכים לשם הייעוץ, ההדרכה והלימוד- לדעת, ללמוד איך לתפקד במצב זה או אחר- ולא למען סיפוק מיני מיידי.

אגב, היפוקרטס, אני לא חושבת שלצאת נגד תופעה A מחייב שאני אצא גם נגד תופעה B.
drm​(מתחלף)
drm​(מתחלף) • 2 באפר׳ 2013
נשמע כמו התחלה של סרט פורנוגרפי,
בחור תמים מגיע לקבל יעוץ ומסיים תלוי הפוך ומקבל ספנקים icon_smile.gif
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}

לא אשקר

Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 2 באפר׳ 2013
לא קראתי את כל השרשור כי כי אני פשוט עצלן אבל כן קראתי את הדף הראשון ולפי דעתי הרעיון אינו יעוץ פסיכולוגי (דא אני מכיר את שתי הפרופילים) אלא באמת יעוץ בדסמי משמע לעזור לאחד באמת למצוא את מקומו בעולמנו ביתר קלות. לעזור לו להבין מה גבולותיו ותשוקותיו מבלי באמת לחטט בחיי הפרטיים ובנקודות הכואבות. לחסרי הניסיון שבינינו זה יכול להיות מאד מועיל ומאיר עיניים.

ייתכן שייעוץ זה נעשה באמצעות סשן וייתכן באמצעות שליטה. אני לא יודע כי לא שאלתי ואני מאמין שגם רובכם הגדול פה לא. אז אני מציע שלפני שתתקפו (לקרוא למישהי מלכה בתשלום בעייני זו התקפה) תשאלו ואולי אפילו תופתעו ואולי לא. אבל מהשבוודאות זה בטוח עדיף מאשר לעלות השערות ובדרך להכפיש את שמו של אותו אדם. אפילו אם זה לא בכוונה.

לא כל אדם המציע שירות עבור כסף באתר כזה הוא נצלן או מה שלא יהיה.
קצת אמון והבנה אחד בשני יקחו אותנו רחוק.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אני מתעצלת לחפש, אבל נראה לי שהיה כבר שרשור כזה בדיוק, עם אותו נדון ועם קישור לאותו הפרופיל.

אז... מה שלום כולם? מרגישים טוב? איך הילדים? איך בעבודה?
de gifford​(נשלט)

הצליחה

de gifford​(נשלט) • 2 באפר׳ 2013
ואותי היא הצליחה לגמול