בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ייעוץ בדס"מי האומנם ?

מלכתא
לפני 11 שנים • 2 באפר׳ 2013
מלכתא • 2 באפר׳ 2013
המלט כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
היה בזמנו שרשור דומה, שהריח מאוד כמו נסיון לסגור חשבונות.
למרות זאת, אני חושבת שנחמד שיש אנשים שמציעים עזרה כזאת- במיוחד אם היא בחינם ונובעת ממניעים חיוביים.
ישנם לא מעט אנשים חדשים בתחום, מבולבלים, לא יודעים מה עובר עליהם.. והם מקבלים כתף חמה ועזרה לכל המבקש אותה.
זה נחמד.
אני תמיד שמחה לעזור לחדשים ולמבולבלים, מבלי לקרוא לעצמי "מייעצת לוהטת".

התגובה שלך נחמדה, אבל לא רלבנטית: לא מדובר במחווה של רצון טוב, חברית, כדי לעזור לאנשים חדשים ומבולבלים בתחום. מדובר בהצעה לתת ייעוץ תמורת תשלום. לא בחינם. בכסף. שקלים. מזומן.

אז אחרי ההערה הזאת, לא התעצלתי וחזרתי לפרופיל על מנת לוודא.
ואכן, ישנה שם רמיזה לגבי כך שהשירות ניתן בתשלום.
עכשיו אני מבינה מאיפה מגיעה הטענה שיעוץ בדסמי בתשלום זה כמו מלכה בתשלום.
ולפי דעתי, ישנו הבדל גדול.
בעיני, ייעוץ בדסמי יכול להועיל ולעזור. בדומה לעזרה פסיכולוגית, אבל עם הכוונה (וגם כי ידוע כי רוב הפסיכולוגים מתייחסים לבדסמ כבעיה שנובעת מפגיעה כלשהי).
במקרה הספיצי הזה- כמו שאני לא בוחרת איש מקצוע לפי מראה חיצוני, לא ברור לי בדיוק כיצד תמונה של חזה מעידה על נסיון טיפולי כלשהו,ועל כן יש לתהות בסוג הייעוץ המוצע כאן. ואז זה כן נותן לכל ה"ייעוץ" גוון של מלכה בתשלום.
מלכתא

Re: מכול

מלכתא • 2 באפר׳ 2013
de gifford כתב/ה:
מכול הפטישים שהיו לי

למה צריך גמילה מפטישים?
זה נשמע קצת כמו גמילה מהומוסקסואליזם icon_rolleyes.gif
4X4​(אחר)

חרטה

4X4​(אחר) • 2 באפר׳ 2013
פרופיל פיקטיבי למשוך פניות ולאונן על זה...
וזו לא הקודמת, אותה אני מכיר טוב כחברה ואדם ואני מניח שחלק מכובד מכיר אותה והיא אמיתית וקיימת לפחות.

והנה זו קיבלה במת פרסום חינם
בארי

Re: הצליחה

בארי • 2 באפר׳ 2013
de gifford כתב/ה:
ואותי היא הצליחה לגמול

מה אתה אומר

פיששש אחלה יועצת rffl.gif הצליחה לגמול אותך תוך יום? אתה והיא לטיפול דחוף
הדורבנים​(נשלט)

Re: ייעוץ בדס"מי האומנם ?

הדורבנים​(נשלט) • 2 באפר׳ 2013
המלט כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
קינקי מאד כתב/ה:
לאחרונה הבחנתי כבר בשני פרופילים של שולטות שנותנות ייעוץ מיני/בדס"מי/נפשי

זה אחד הפרופילים : http://thecage.co.il/profile/74573/

האם פסיכולוגיה בגרוש ? נסיון מחוכם לעשות כסף קל ? מישהו היה ? בדק? ראה תעודות ?

אולי אנשים לא מודעים אבל גם מי שמתיימרת להבין בפסיכולוגיה או למדה ולא סיימה לימודיה היא יכול לגרום גם לנזק למטופל שלה אם אינה מוסמכת לכך.

ולמה להמעיט באינטלגנציה של הכלוביסטים?
מי שיבחר בייעוץ כזה או אחר יבדוק כבר לבד אם זה מתאים לו או לא
למה סתם לנסות להכפיש?

אני לא יודע אם יש כאן הכפשה ממש או רק נסיון להכפיש, אבל זה לא ממש משנה, כי חשוב להביא לידיעת הכלל מה שעל פניו נראה לכאורה זיוף מושלם. הערה: הדברים הבאים עלולים להתפרש כ'נסיון להכפשה', אך כל מסקנה כזו היא על דעת הקוראים בלבד. כשאני לעצמי באמת קשה לי להבין איך מישהו יכול להאמין, לחשוב, להעלות בדעתה, שהגברת המתקראת ''דומיננטית מייעצת' נתברכה בסגולות טיפוליות מיוחדות, ותחום התמחותה הוא בדיוק בדסמ. האם בכלל כישוריה המיוחדים היא נזקקת לתמונה in your face של שדיה המרשימים? ממתי בוחרים מטפל על פי גודל השדיים? למה לא לומר את הדברים כפי שהם מרגישים באמת? זאת אומרת, מדובר לכאורה בשרלטנית שמצאה לה דרך לנצל יצרים מיניים של אנשים. למה לא לפרסם פוסט שמזהיר מפניה? בנוסף לפוסט הזה, ולא בסתירה אליו - אפשר להניח לכל מיני טפשים ללכת לנסות את ה"טיפול" בעצמם, ואנחנו נמתין עד הדיווח הראשון שמספר על טיפול מסור, מקצועי ועוזר.

מה, זה רק אני שבוחר את כל דברים רק לפי גודל השדיים? שיט.
מלכתא
לפני 11 שנים • 3 באפר׳ 2013

Re: ייעוץ בדס"מי האומנם ?

מלכתא • 3 באפר׳ 2013
fog כתב/ה:
המלט כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
קינקי מאד כתב/ה:
לאחרונה הבחנתי כבר בשני פרופילים של שולטות שנותנות ייעוץ מיני/בדס"מי/נפשי

זה אחד הפרופילים : http://thecage.co.il/profile/74573/

האם פסיכולוגיה בגרוש ? נסיון מחוכם לעשות כסף קל ? מישהו היה ? בדק? ראה תעודות ?

אולי אנשים לא מודעים אבל גם מי שמתיימרת להבין בפסיכולוגיה או למדה ולא סיימה לימודיה היא יכול לגרום גם לנזק למטופל שלה אם אינה מוסמכת לכך.

ולמה להמעיט באינטלגנציה של הכלוביסטים?
מי שיבחר בייעוץ כזה או אחר יבדוק כבר לבד אם זה מתאים לו או לא
למה סתם לנסות להכפיש?

אני לא יודע אם יש כאן הכפשה ממש או רק נסיון להכפיש, אבל זה לא ממש משנה, כי חשוב להביא לידיעת הכלל מה שעל פניו נראה לכאורה זיוף מושלם. הערה: הדברים הבאים עלולים להתפרש כ'נסיון להכפשה', אך כל מסקנה כזו היא על דעת הקוראים בלבד. כשאני לעצמי באמת קשה לי להבין איך מישהו יכול להאמין, לחשוב, להעלות בדעתה, שהגברת המתקראת ''דומיננטית מייעצת' נתברכה בסגולות טיפוליות מיוחדות, ותחום התמחותה הוא בדיוק בדסמ. האם בכלל כישוריה המיוחדים היא נזקקת לתמונה in your face של שדיה המרשימים? ממתי בוחרים מטפל על פי גודל השדיים? למה לא לומר את הדברים כפי שהם מרגישים באמת? זאת אומרת, מדובר לכאורה בשרלטנית שמצאה לה דרך לנצל יצרים מיניים של אנשים. למה לא לפרסם פוסט שמזהיר מפניה? בנוסף לפוסט הזה, ולא בסתירה אליו - אפשר להניח לכל מיני טפשים ללכת לנסות את ה"טיפול" בעצמם, ואנחנו נמתין עד הדיווח הראשון שמספר על טיפול מסור, מקצועי ועוזר.

מה, זה רק אני שבוחר את כל דברים רק לפי גודל השדיים? שיט.

ככה אתה בוחר גם שרברב? icon_lol.gif
נשלט גברי​(נשלט)
לפני 11 שנים • 3 באפר׳ 2013
נשלט גברי​(נשלט) • 3 באפר׳ 2013
יולי Yuli כתב/ה:
אני מתעצלת לחפש, אבל נראה לי שהיה כבר שרשור כזה בדיוק, עם אותו נדון ועם קישור לאותו הפרופיל.

אז... מה שלום כולם? מרגישים טוב? איך הילדים? איך בעבודה?

השרשור הקודם שהיה כאן בעבר שלא אני פתחתי אותו היה מיוחס לגברת בכינוי ייעוץ בדס"מי http://thecage.co.il/profile/59784/ ואילו כאן מדובר באישיות אחרת לגמרי עם אופן פעולה שונה, מאחר ובמקרה הנוכחי אותה דומיננטית למעט עניין החזה גם מציעה מסג' מצידה ללקוח כשעיניו קשורות, לכן כל אמינותה המקצועית כאן נפגעת עד שלא תבהיר מהי הכשרתה, אם היא סרוגייט או פסיכולוגית שגם נותנת ייעוץ מיני וגם סשנים או מסג'ים מיניים בתשלום אדרבה כל אחד יעשה שיקוליו ויחליט אם מתאים, אך הדברים הם באפלה.
מעבר לכך שהפוסט נפתח גם לצורך הדיון בסוגייה שנקראת ייעוץ בדס"מי ובאמת רצון כנה לשמוע דעות נוספות על הנושא.