ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה למלכות בתשלום ושאלה לכלובי

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 3 באפר׳ 2013
וואו, זה מדהים כמה אתה יכול לגלות על בן אדם רק מכמה הודעות בפורום. אנחנו כבר יודעים על המוצא, המראה, הנטיה המינית, הנחמדות, המניעים לכתיבת ההודעה, ואלוהים יודע מה עוד. עכשיו אני כבר חוששת לכתוב פה, תכף אני אדבר בשפה גבוהה מידי והופ, קנגרו ידע איפה אני גרה! מטריד משהו.
שוסי
לפני 11 שנים • 3 באפר׳ 2013
שוסי • 3 באפר׳ 2013
1.על סמך הלוגיקה שלך אני יכולה להניח כי אתה מקנא באנשים המסוגלים להשיג פרנטר מיני ראוי ללא תשלום(כלומר נראים טוב ממך) (אני לא חושבת זאת,סתם משתמשת באותה לוגיקה קולקלת שלך) ולכן אתה מגיב בתסכול כלפי מרי .

2.רבות המלכות בתשלום שהיו יותר משמחות להראות כמו מרי.
Kengeru xP​(נשלט)
לפני 11 שנים • 4 באפר׳ 2013
Kengeru xP​(נשלט) • 4 באפר׳ 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:
1.על סמך הלוגיקה שלך אני יכולה להניח כי אתה מקנא באנשים המסוגלים להשיג פרנטר מיני ראוי ללא תשלום(כלומר נראים טוב ממך) (אני לא חושבת זאת,סתם משתמשת באותה לוגיקה קולקלת שלך) ולכן אתה מגיב בתסכול כלפי מרי .

על סמך התגובה הפזיזה והטיפשית שלך אני מניח שלא השקעת בלקרוא את השרשור.
רשמתי שאני הולך לסשנים של ס-א-ד-ו מ-א-ז-ו בתשלום ולא דיברתי על פרטנר מיני בקטע של יחסי מין רגילים. בהודעה האחרונה בעמוד 7 רשמתי את זה.
למרות שאני לא מקיים יחסי מין בדרך כלל עם ידידות שלי שהן לא בנות הזוג שלי אין לי בעיה גדולה במציאת פרטנרית לקיום יחסי מין רגילים. דווקא עם ידידות שלי שהקשר בינינו הוא לא זוגי אבל לא עמוק מאוד אני ארגיש יותר בנוח לקיים יחסי מין איתן סתם ככה לחוויה והרבה בנות שאני מכיר נורא פתוחות בקטע הזה ואפילו מתנהגות בצורה פרוצה מדי. אבל כמו שאמרתי, אני בדרך כלל לא עושה סקס עם בנות שהן לא בנות הזוג שלי, ולא חסר לי תאמיני לי :). אבל בדסמ זה משהו אחר וכמו שאמרתי לפני, אם אני אדבר על זה עם ידידות וניליות שאני מכיר, יש סיכוי שהן יראו את זה בעין לא יפה וזה יראה להן מוזר כי הן יתפסו את זה כדבר מוזר וביזארי ואני מסתיר את הנטייה הזאת שלי מאנשים שאני מכיר ואין בן או בת שמכירים אותי ביום יום ויודעים את זה עליי. אז זאת אחת הסיבות שאני הולך ל"מלכות" בתשלום ולא עושה את זה עם בנות שאני מכיר שהיו יכולות אם הן היו מעוניינות בבדסמ לעשות את זה בלי כסף. ודבר שני אני פשוט לא מעוניין להיות עם אף אחת שאני בקשר ידידותי או זוגי איתה באקטים בדסמיים אני מעדיף שזה לא יהיה חלק מהחיים הפרטיים שלי ובגלל זה גאונה אחת אני הולך למלכות בתשלום.
דבר שני, את מדברת עליי? ראית את התמונות בפרופיל שלך? את מצטלמת כמו איזה אה-מ סליחה על המילה אבל כמו איזה שרמוטה שרק דורשת תשומת לב מגברים שיפנו אלייך. טוב הניק שלך מסגיר את זה חח :) שלא לדבר על זה שאת מסתירה את הפנים.
ודבר שלישי, לא נעים לי להתנהג מגעיל ולפתוח את זה שוב אחרי שביקשתי סליחה אבל.. את חיה בסרט שרוב המלכות בתשלום היו יותר משמחות להיראות כמו מרי. על אחת כמה וכמה בחורות ממצועות ורגילות מבחוץ ;)
Kengeru xP​(נשלט)
זונת סושי אייכן כתב/ה:

ואם כבר דיברנו על פרטנרים.
בכל התמונות הדורשות צומי שלך את מצטלמת לבד.
אין לך חברים להצטלם איתם?
Kengeru xP​(נשלט)
Kengeru xP כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:

על סמך התגובה הפזיזה והטיפשית שלך אני מניח שלא השקעת בלקרוא את השרשור.
רשמתי שאני הולך לסשנים של ס-א-ד-ו מ-א-ז-ו בתשלום ולא דיברתי על פרטנר מיני בקטע של יחסי מין רגילים. בהודעה האחרונה בעמוד 7 רשמתי את זה.
למרות שאני לא מקיים יחסי מין בדרך כלל עם ידידות שלי שהן לא בנות הזוג שלי אין לי בעיה גדולה במציאת פרטנרית לקיום יחסי מין רגילים. דווקא עם ידידות שלי שהקשר בינינו הוא לא זוגי וגם לא עמוק מאוד אני ארגיש יותר בנוח לקיים יחסי מין איתן סתם ככה לחוויה והרבה בנות שאני מכיר נורא פתוחות בקטע הזה ואפילו מתנהגות בצורה פרוצה מדי. אבל כמו שאמרתי, אני בדרך כלל לא עושה סקס עם בנות שהן לא בנות הזוג שלי, ולא חסר לי תאמיני לי :). אבל בדסמ זה משהו אחר וכמו שאמרתי לפני, אם אני אדבר על זה עם ידידות וניליות שאני מכיר, יש סיכוי שהן יראו את זה בעין לא יפה וזה יראה להן מוזר כי הן יתפסו את זה כדבר מוזר וביזארי ואני מסתיר את הנטייה הזאת שלי מאנשים שאני מכיר ואין בן או בת שמכירים אותי ביום יום ויודעים את זה עליי. אז זאת אחת הסיבות שאני הולך ל"מלכות" בתשלום ולא עושה את זה עם בנות שאני מכיר שהיו יכולות אם הן היו מעוניינות בבדסמ לעשות את זה בלי כסף. ודבר שני אני פשוט לא מעוניין להיות עם אף אחת שאני בקשר ידידותי או זוגי איתה באקטים בדסמיים אני מעדיף שזה לא יהיה חלק מהחיים הפרטיים שלי ובגלל זה גאונה אחת אני הולך למלכות בתשלום.
דבר שני, את מדברת עליי? ראית את התמונות בפרופיל שלך? את מצטלמת כמו איזה אה-מ סליחה על המילה אבל כמו איזה שרמוטה שרק דורשת תשומת לב מגברים שיפנו אלייך. טוב הניק שלך מסגיר את זה חח :) שלא לדבר על זה שאת מסתירה את הפנים.
ודבר שלישי, לא נעים לי להתנהג מגעיל ולפתוח את זה שוב אחרי שביקשתי סליחה אבל.. את חיה בסרט שרוב המלכות בתשלום היו יותר משמחות להיראות כמו מרי. על אחת כמה וכמה בחורות ממצועות ורגילות מבחוץ ;)
Kengeru xP​(נשלט)
יולי Yuli כתב/ה:
טוב, אני מתחילה להרגיש מקופחת. אפשר גם בבקשה לקבל ניתוח אופי ויופי?

אהה? אה סורי. אבל כמה מסקנות אפשר להסיק מאחת שכמעט כל מה שהיא רשמה בפרופיל שלה זה:

"פיסטוק אחד בקערת בוטנים לא מזיז לאף אחד. אבל אחרי כמות מסויימת זו כבר קערת פיסטוקים" =)

אולי שיש לך אלרגיה לפיסטוקים? lol
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
סושי, כנראה לא שמת לב - נוצרה פה בין החבר'ה הסכמה שבשתיקה לא לגלות לקנגורו איך מרי נראית. גם כי זה יותר מצחיק ככה, וגם כי זה הורס את הפואנטה, כי המראה שלה הוא לא באמת הנושא ולא מתאים להשתמש בו כטיעון. כי כן להשתמש בו כטיעון יהווה מעין הסכמה עם עולם המושגים הפסול שמניח שאם היא לא מהממת, אז אין לה לגיטימציה להביע את דעתה מבלי שדבריה יבוטלו.

אז בובה, אל תהרסי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
קנגורו, כבר הוכחת שעל סמך הודעה בפורום אתה יכול לדעת גובה, משקל ונטיות פוליטיות. אל תתחיל להצטנע עכשיו.
Kengeru xP​(נשלט)
יולי Yuli כתב/ה:
סושי, כנראה לא שמת לב - נוצרה פה בין החבר'ה הסכמה שבשתיקה לא לגלות לקנגורו איך מרי נראית. גם כי זה יותר מצחיק ככה, וגם כי זה הורס את הפואנטה, כי המראה שלה הוא לא באמת הנושא ולא מתאים להשתמש בו כטיעון. כי כן להשתמש בו כטיעון יהווה מעין הסכמה עם עולם המושגים הפסול שמניח שאם היא לא מהממת, אז אין לה לגיטימציה להביע את דעתה מבלי שדבריה יבוטלו.

אז בובה, אל תהרסי.

אויש, את מדברת כאלה אבל כאלה שטויות שאת מעייפת אותי אפילו מלתת תגובה ולהסביר שוב.
תקראי בשרשור אני לא דיברתי על ההבעת דעה שלה אלא על הניסוח הבוטה והמעליב ואיך שהיא דיברה על התמונות של הבחורות שמפרסמות כאן שירותי סאדו מאזו בתשלום. אני לא אצטט את זה שוב אם לא תבקשי במיוחד. את יכולה לקרוא בהודעות קודמות. לא אמרתי שלמי שלא נראית טוב אין לגיטימציה להביע דעה, אני מחיתי על הצורה המגעילה שבה היא הביעה את הדעה שלה תוך כדי שהיא מקניטה בנות אחרות.
ברוב המקרים לבנות שהן מהממות כמו שאמרת לא ממש היה אכפת שההיא תפרסם תמונה והשנייה תפרסם תמונה כי כשבן אדם מרגיש שלם עם עצמו הוא לא יסתכל על כאלה שיותר שווים ממנו בדברים מסויימים וזה לא יעניין אותו.
במידה ומישהי יפה ואטרקטיבית הייתה פותחת פוסט בניסוח של מרי הייתי חושב שזה בא פשוט מרוע ולא מקנאה כי קנאה זה עוד דבר שאפשר להבין שאישה רואה מישהי שנראית הרבה יותר טוב ממנה ויודעת שהיא לא הבחורה הכי אטרקטיבית במקום שבו היא נמצאת. לכל אחד יש זכות להביע את דעתו ולתת גם ביקורת, אבל יש דרך לעשות את זה.
לא נעים לי לפתוח את זה שוב כי הכעס שלי על מרי ירד, אבל עשי טובה, את הקטעים בשקל האלה אל תעשי לי. מארי לא נראית טוב לא דוגמנית ולא שום דבר וכמו שאמרתי לפני, אני בספק רב אם היא ממוצעת במראה שלך. אני מניח שפחות מהממוצע ובטח שלא מישהי שתצדיק משפט כמו "כנראה לא שמת לב - נוצרה פה בין החבר'ה הסכמה שבשתיקה לא לגלות לקנגורו איך מרי נראית. גם כי זה יותר מצחיק ככה, וגם כי זה הורס את הפואנטה" אז עשי טובה, לא הכי נעים לי להגיד אבל שתראי את התמונות שלי עם חברות שלי בנתניה, טבריה, תל אביב ולא משנה איפה אנחנו מטיילים את תביני מה זה בנות יפות. ואת האמת גם אני יכול להגיד על עצמי שאני חתיך למרות שזה קצת מפגר להגיד את זה על עצמך חח :) אבל זה מה שבנות חושבות עליי xP ואגב עם כל מה שנרשם כאן ובשרשור אני רוצה לציין שאני ממש לא בן אדם שטחי וזה פשוט התדרדר לכך ולצערי זה נשמע כאילו אני ממש כן שטחי. ואני הכי לא