צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה למלכות בתשלום ושאלה לכלובי

סוררת בשקט​(אחרת)
לפני 11 שנים • 4 באפר׳ 2013

זה בסדר kengeru, אתה לא צריך להתנצל על שטחיותך

סוררת בשקט​(אחרת) • 4 באפר׳ 2013
מה שבאמת חשוב זאת העובדה שאתה חתיך בנתניה, טבריה ותל-אביב.
שוסי
שוסי • 4 באפר׳ 2013
Kengeru xP כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
1.על סמך הלוגיקה שלך אני יכולה להניח כי אתה מקנא באנשים המסוגלים להשיג פרנטר מיני ראוי ללא תשלום(כלומר נראים טוב ממך) (אני לא חושבת זאת,סתם משתמשת באותה לוגיקה קולקלת שלך) ולכן אתה מגיב בתסכול כלפי מרי .

2.רבות המלכות בתשלום שהיו יותר משמחות להראות כמו מרי.

על סמך התגובה הפזיזה והטיפשית שלך אני מניח שלא השקעת בלקרוא את השרשור.
רשמתי שאני הולך לסשנים של ס-א-ד-ו מ-א-ז-ו בתשלום ולא דיברתי על פרטנר מיני בקטע של יחסי מין רגילים. בהודעה האחרונה בעמוד 7 רשמתי את זה.
למרות שאני לא מקיים יחסי מין בדרך כלל עם ידידות שלי שהן לא בנות הזוג שלי אין לי בעיה גדולה במציאת פרטנרית לקיום יחסי מין רגילים. דווקא עם ידידות שלי שהקשר בינינו הוא לא זוגי אבל לא עמוק מאוד אני ארגיש יותר בנוח לקיים יחסי מין איתן סתם ככה לחוויה והרבה בנות שאני מכיר נורא פתוחות בקטע הזה ואפילו מתנהגות בצורה פרוצה מדי. אבל כמו שאמרתי, אני בדרך כלל לא עושה סקס עם בנות שהן לא בנות הזוג שלי, ולא חסר לי תאמיני לי icon_smile.gif. אבל בדסמ זה משהו אחר וכמו שאמרתי לפני, אם אני אדבר על זה עם ידידות וניליות שאני מכיר, יש סיכוי שהן יראו את זה בעין לא יפה וזה יראה להן מוזר כי הן יתפסו את זה כדבר מוזר וביזארי ואני מסתיר את הנטייה הזאת שלי מאנשים שאני מכיר ואין בן או בת שמכירים אותי ביום יום ויודעים את זה עליי. אז זאת אחת הסיבות שאני הולך ל"מלכות" בתשלום ולא עושה את זה עם בנות שאני מכיר שהיו יכולות אם הן היו מעוניינות בבדסמ לעשות את זה בלי כסף. ודבר שני אני פשוט לא מעוניין להיות עם אף אחת שאני בקשר ידידותי או זוגי איתה באקטים בדסמיים אני מעדיף שזה לא יהיה חלק מהחיים הפרטיים שלי ובגלל זה גאונה אחת אני הולך למלכות בתשלום.
דבר שני, את מדברת עליי? ראית את התמונות בפרופיל שלך? את מצטלמת כמו איזה אה-מ סליחה על המילה אבל כמו איזה שרמוטה שרק דורשת תשומת לב מגברים שיפנו אלייך. טוב הניק שלך מסגיר את זה חח icon_smile.gif שלא לדבר על זה שאת מסתירה את הפנים.
ודבר שלישי, לא נעים לי להתנהג מגעיל ולפתוח את זה שוב אחרי שביקשתי סליחה אבל.. את חיה בסרט שרוב המלכות בתשלום היו יותר משמחות להיראות כמו מרי. על אחת כמה וכמה בחורות ממצועות ורגילות מבחוץ icon_wink.gif

אז כנראה שאתה לא נראה מספיק טוב בשביל להשיג פרטנרית ליחסי סאדו מאזו.
כשלתי מלמצוא בטקסט הנ"ל עדות לכך שכיניתי אותך שרמוטה.זה כנראה כי לא כיניתי אותך כך.עוד לוגיקה קולקלת שלך .
לגבי הניק שלי-תן לי לנחש,את המושג "אירוניה" אתה צריך לגגל.
שוסי
שוסי • 4 באפר׳ 2013
Kengeru xP כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:
1.על סמך הלוגיקה שלך אני יכולה להניח כי אתה מקנא באנשים המסוגלים להשיג פרנטר מיני ראוי ללא תשלום(כלומר נראים טוב ממך) (אני לא חושבת זאת,סתם משתמשת באותה לוגיקה קולקלת שלך) ולכן אתה מגיב בתסכול כלפי מרי .

רשמתי שאני הולך לסשנים של ס-א-ד-ו מ-א-ז-ו בתשלום ולא דיברתי על פרטנר מיני בקטע של יחסי מין רגילים. בהודעה האחרונה בעמוד 7 רשמתי את זה.
למרות שאני לא מקיים יחסי מין בדרך כלל עם ידידות שלי שהן לא בנות הזוג שלי אין לי בעיה גדולה במציאת פרטנרית לקיום יחסי מין רגילים. דווקא עם ידידות שלי שהקשר בינינו הוא לא זוגי אבל לא עמוק מאוד אני ארגיש יותר בנוח לקיים יחסי מין איתן סתם ככה לחוויה והרבה בנות שאני מכיר נורא פתוחות בקטע הזה ואפילו מתנהגות בצורה פרוצה מדי. אבל כמו שאמרתי, אני בדרך כלל לא עושה סקס עם בנות שהן לא בנות הזוג שלי, ולא חסר לי תאמיני לי icon_smile.gif. אבל בדסמ זה משהו אחר וכמו שאמרתי לפני, אם אני אדבר על זה עם ידידות וניליות שאני מכיר, יש סיכוי שהן יראו את זה בעין לא יפה וזה יראה להן מוזר כי הן יתפסו את זה כדבר מוזר וביזארי ואני מסתיר את הנטייה הזאת שלי מאנשים שאני מכיר ואין בן או בת שמכירים אותי ביום יום ויודעים את זה עליי. אז זאת אחת הסיבות שאני הולך ל"מלכות" בתשלום ולא עושה את זה עם בנות שאני מכיר שהיו יכולות אם הן היו מעוניינות בבדסמ לעשות את זה בלי כסף. ודבר שני אני פשוט לא מעוניין להיות עם אף אחת שאני בקשר ידידותי או זוגי איתה באקטים בדסמיים אני מעדיף שזה לא יהיה חלק מהחיים הפרטיים שלי ובגלל זה גאונה אחת אני הולך למלכות בתשלום.
דבר שני, את מדברת עליי? ראית את התמונות בפרופיל שלך? את מצטלמת כמו איזה אה-מ סליחה על המילה אבל כמו איזה שרמוטה שרק דורשת תשומת לב מגברים שיפנו אלייך. טוב הניק שלך מסגיר את זה חח icon_smile.gif שלא לדבר על זה שאת מסתירה את הפנים.
ודבר שלישי, לא נעים לי להתנהג מגעיל ולפתוח את זה שוב אחרי שביקשתי סליחה אבל.. את חיה בסרט שרוב המלכות בתשלום היו יותר משמחות להיראות כמו מרי. על אחת כמה וכמה בחורות ממצועות ורגילות מבחוץ icon_wink.gif

כשלתי מלמצוא בטקסט הנ"ל עדות לכך שכיניתי אותך שרמוטה.זה כנראה כי לא כיניתי אותך כך.עוד לוגיקה קולקלת שלך .
שוסי
שוסי • 4 באפר׳ 2013
אה אגב,כמעט שכחתי-אני אכן "שרמוטה" שדורשת שכמה שיותר נשים יפנו אליה.
טוב,סליחה יולי.אני אשתדל לא להפריע יותר.
Kengeru xP​(נשלט)
Kengeru xP​(נשלט) • 4 באפר׳ 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:
Kengeru xP כתב/ה:
זונת סושי אייכן כתב/ה:

למרות שאני לא מקיים יחסי מין בדרך כלל עם ידידות שלי שהן לא בנות הזוג שלי אין לי בעיה גדולה במציאת פרטנרית לקיום יחסי מין רגילים. דווקא עם ידידות שלי שהקשר בינינו הוא לא זוגי אבל לא עמוק מאוד אני ארגיש יותר בנוח לקיים יחסי מין איתן סתם ככה לחוויה והרבה בנות שאני מכיר נורא פתוחות בקטע הזה ואפילו מתנהגות בצורה פרוצה מדי. אבל כמו שאמרתי, אני בדרך כלל לא עושה סקס עם בנות שהן לא בנות הזוג שלי, ולא חסר לי תאמיני לי :). אבל בדסמ זה משהו אחר וכמו שאמרתי לפני, אם אני אדבר על זה עם ידידות וניליות שאני מכיר, יש סיכוי שהן יראו את זה בעין לא יפה וזה יראה להן מוזר כי הן יתפסו את זה כדבר מוזר וביזארי ואני מסתיר את הנטייה הזאת שלי מאנשים שאני מכיר ואין בן או בת שמכירים אותי ביום יום ויודעים את זה עליי. אז זאת אחת הסיבות שאני הולך ל"מלכות" בתשלום ולא עושה את זה עם בנות שאני מכיר שהיו יכולות אם הן היו מעוניינות בבדסמ לעשות את זה בלי כסף. ודבר שני אני פשוט לא מעוניין להיות עם אף אחת שאני בקשר ידידותי או זוגי איתה באקטים בדסמיים אני מעדיף שזה לא יהיה חלק מהחיים הפרטיים שלי ובגלל זה גאונה אחת אני הולך למלכות בתשלום.
דבר שני, את מדברת עליי? ראית את התמונות בפרופיל שלך? את מצטלמת כמו איזה אה-מ סליחה על המילה אבל כמו איזה שרמוטה שרק דורשת תשומת לב מגברים שיפנו אלייך. טוב הניק שלך מסגיר את זה חח :) שלא לדבר על זה שאת מסתירה את הפנים.
ודבר שלישי, לא נעים לי להתנהג מגעיל ולפתוח את זה שוב אחרי שביקשתי סליחה אבל.. את חיה בסרט שרוב המלכות בתשלום היו יותר משמחות להיראות כמו מרי. על אחת כמה וכמה בחורות ממצועות ורגילות מבחוץ ;)

לפי מה שזכור לי מההודעה הראשונה שלך שראיתי הלוגיקה הקלוקלת כאן היא שלך ואני פשוט עונה לך באותה צורה. הנה ציטוט מההודעה הזאת. "על סמך הלוגיקה שלך אני יכולה להניח כי אתה מקנא באנשים המסוגלים להשיג פרנטר מיני ראוי ללא תשלום(כלומר נראים טוב ממך)"
את זה את אמרת בזמן שזאת ממש לא הייתה ה"לוגיקה" שלי ועל פי הבנת הנקרא הקלוקלת שלך זה מה שהבנת ממה שאמרתי.
והנה עוד דוגמא להבנת הנקרא ולהבנה הקלוקלת שלך בכלל.
ציטוט: "כשלתי מלמצוא בטקסט הנ"ל עדות לכך שכיניתי אותך שרמוטה.זה כנראה כי לא כיניתי אותך כך.עוד לוגיקה קולקלת שלך"
כשאמרתי שאת מצטלמת כמו איזו "שרמוטה" עניתי על ההודעה ששלחת מתוך הבנת הנקרא ה-קלוקלת =) שלך. את טענת שלפי ה"לוגיקה הקלוקלת" שלי אני טוען שבן אדם לא יכול להשיג פרטנר מיני ראוי ללא תשלום אם הפרטנר נראה יותר טוב ממנו ושאני מתקשה להשיג פרטנר מיני ראוי ללא תשלום
אז עניתי לך באותה ה-לוגיקה ה-קלוקלת ש-ל-ך שנובעת מחוסר הבנת הנקרא. אז אני אסביר לך בעברית פשוטה מה היה ההקשר בין מה שאמרת לי לבין זה שדיברתי על היותך מצטלמת כמו שרמוטה. טענת שאני מתקשה להשיג פרטנרית מינית ללא תשלום על פי הלוגיקה שחשבת שיש לי מתוך חוסר הבנת הנקרא שלך. אז פשוט נגיד את זה בעברית פשוטה מה שאמרתי לך בפשטות היה: לא נראה לי שלי יש בעיה למצוא פרטנרית מינית תסתכלי על איך שאת מצטלמת כמו איזו שרמוטה שפשוט דורשת תשומת לב ושיסתכלו עליה. אז למי יש קושי למצוא פרטנר מיני? זה בדיוק מה שהתכוונתי אליו.
אה ואני יודע שלא חשבת שאני לא מסוגל למצוא פרטנר מיני ראוי אלא אמרת את זה כי רצית להשתמש באותה הלוגיקה שחשבת שהיא שלי מחוסר הבנת הנקרא שלך. אז אני פשוט המשכתי עם זה :)
אגב, ראיתי שרשמת פעמיים את המילה קולקלת. בפעם הראשונה הנחתי שזו טעות הקלדה אבל פעם שנייה שאת רושמת ככה אז תני לי לתקן אותך אומרים קלוקלת.
אה ואת גם לסבית? חח, טוב =) משום מה אני לא מופתע זה די נפוץ כאן הומואים, לסביות וכל אלה.
ולא הפרעת, תמשיכי לכתוב כמה שבא לך :)
הדורבנים​(נשלט)
לפני 11 שנים • 5 באפר׳ 2013
הדורבנים​(נשלט) • 5 באפר׳ 2013
Kengeru xP כתב/ה:

אה ואת גם לסבית? חח, טוב =) משום מה אני לא מופתע זה די נפוץ כאן הומואים, לסביות וכל אלה.

וכל אלה.
מאו​(שולטת)
מאו​(שולטת) • 5 באפר׳ 2013
fog כתב/ה:
Kengeru xP כתב/ה:

וכל אלה.

http://www.youtube.com/watch?v=9xETAic8buQ
שלגי
שלגי • 5 באפר׳ 2013
מאו כתב/ה:
fog כתב/ה:
Kengeru xP כתב/ה:

וכל אלה.

http://www.youtube.com/watch?v=9xETAic8buQ

שיואו
תכף תגידו לי שגם יש פה סוטים,

יא אולוהים.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 5 באפר׳ 2013
שלגי כתב/ה:

שיואו
תכף תגידו לי שגם יש פה סוטים,

יא אולוהים.

בהחלט. שמעתי גם שיש להם מחלות שונות משלנו ...
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 5 באפר׳ 2013
אני לא מבין איך עוד לא פתחו שירשור על "מלכות בתשלום שמנות"
לאחד את 2 הנושאים הכי מדוברים וטחונים באתר לנושא אחד כולל.

מרחק פסע אחד מהשירשור האולטימטיבי שימצה את כל הנושאים ויגרום לכולם להכנס ולהגיב:

"מלכות בתשלום שמנות שמפרסמות תמונות שלהן בתוך מסיבות שחוקות
שחוזרות על עצמן לצד בליינים ממורמרים תמידית על הכסף וטענה לעודף ונילים -
ואף מילה על הקהילה ההומו-לסבית"