ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ייעוץ בדס"מי האומנם ?

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 3 באפר׳ 2013
בפעם הבאה שאתה רוצה דיון ממשי עם דעות כנות על הנושא, נסה לפתוח את הדיון בלי קישורים לפרופילים.
נשלט גברי​(נשלט)
לפני 11 שנים • 4 באפר׳ 2013
נשלט גברי​(נשלט) • 4 באפר׳ 2013
יולי Yuli כתב/ה:
בפעם הבאה שאתה רוצה דיון ממשי עם דעות כנות על הנושא, נסה לפתוח את הדיון בלי קישורים לפרופילים.

לא מסכים איתך, כשם שיש דיונים, המלצות, ביקורות על מלכות בתשלום אולי לא באתר כאן אבל בפורומים באתרים אחרים מאחר והן נותנות שרות בתשלום כך גם כאן ובמיוחד אם מתעסקים בנפש, זכות ציבור "הלקוחות" לדעת האם הנושא אמין.
אף אחד לא נכנס לפרטים אישיים לגביה ולגבי מטופליה/נשלטיה וענייניהם האישיים וזה גם למעניין אלא ברמת אמינותה מאחר והתעסקות עם נפש של אדם דורש הסמכה מתאימה.
סשן מקצועי או לא מקצועי זה לא טיפול נפשי ולא תחליף, זהו צורך נפשי או וגם מיני לפרק זמן מסויים מיידי וספציפי, משעשע כל אותן מלכות בתשלום שבוחרות להציג את עצמן כסוג של מטפלות מיניות או מעין פסיכולוגיות .
SlaveToPrincess
לפני 11 שנים • 4 באפר׳ 2013

בסדר אין בעיה

SlaveToPrincess • 4 באפר׳ 2013
שום בעיה זה קיים זה אמיתי ומעולה מנסיון אישי לט מדובר לא על סקס זול ולא על פסיכולודיה זולה
כפוף
לפני 11 שנים • 10 באפר׳ 2013

אני דווקא לא מוצא כאן טעם לפגם.

כפוף • 10 באפר׳ 2013
זו הצעה ללא יומרות של טיפול פסיכולוגי, תרפיה או משהו דומה.
יכול להתאים למי שהיה רוצה לפרוק את אשר על ליבו בפני אישה שנגלה הבנה ואמפטיה לאדם כזה. יש אפילו רמז לתרגול מעשי עם הגברת שע"פ התמונה נראית מצוין. בנסיבות מסוימות יכול להיות דווקא מעניין.
King of Hearts

אם כבר התכנסנו כאן בענין ייעוץ

King of Hearts • 10 באפר׳ 2013
אני מייעץ, מנחה, תומך, עוזר, איך שלא תקראו לזה, כבר הרבה שנים.
אני אדם חכם, מבוגר , מאוד מנוסה בחיים, אוהב אדם, מקשיב וסבלני מאוד.
ללא מעט אנשים, כן, בעיקר נשים, עזרתי ושיפרתי את איכות חייהם בצורה ניכרת וממשית מאוד.
הקדשתי המון ונתתי מעצמי הרבה מאוד.

לא מעט נשים מגיעות לבדסמ מתוך רגשות וצרכים מעורבבים, מבלבלים וסותרים.
לא מעט, נפגעו (כן, גם כאן בכלוב), התאכזבו, איבדו את האמון בעצמם ובאחרים.
לא מעט תיסכולים ותהיות , אכזבות וכאב נובעים מיחסי שליטה ובכלל בזוגיות, אהבות ופרדות.
והכי חשוב, בחיי הלא קצרים גם אני עשיתי טעויות, פגעתי ותיסכלתי. עצוב שזה ככה אבל זו האמת.
ודוקא משום כך. היום, עם כל מה שעברתי יש לי הרבה מה לתרום למי שזקוקה לייעוץ תמיכה אבחנה ועזרה.

אני לא מצליח להבין מה יכול להיות רע בזה.
SlaveToPrincess

מנסיון אני אומר לכם

SlaveToPrincess • 10 באפר׳ 2013
עוד פעם, מנסיון חברה, זה לא סקס זול וזו לא פסיכולוגיה זולה. בסדר? מדובה באמת על טיפול
צ'שייר
לפני 11 שנים • 11 באפר׳ 2013
צ'שייר • 11 באפר׳ 2013
..ושוב תורם הכלוב את תרומתו לשגשוג הכלכלה וצמצום האבטלה.
והפעם "מנטורית בתשלום"
סוציולוגים משערים כי המדובר באפליקציה אנושית מתקדמת המהווה סינטזה בין "מלכה בתשלום"
ל"מנטור לשם זיון"
דומיננטית מייעצת​(שולטת)
שלום,
קראתי את השרשור המלא (מילה מעניינת נבחרה icon_biggrin.gif שרשור).
אולי כדאי להבהיר מספר נקודות:
כל הפונים אלי יודעים בדיוק מה מטרת המפגש באינטראקציה הנוצרת תוך כדי הכתיבה או בשיחות הטלפון.
בהגדרה: יועץ אינו נזקק לאישור או תעודה. זו ההגדרה בארץ כיום.
אני אכן אקדמאית ואכן עובדת בתחום הבריאות. (בהצלחה לא קטנה....) איני מתיימרת להבין את נפש האדם כי גדולים ממני לא מתיימרים להגיע לכך.
אני כן מסוגלת להקשיב, לייעץ ולהצביע על דרכים ופעולות להתגבר על הלבטים והדילמות של האדם.
לתפיסתי כפי שציינתי אין מושג של סטייה כל עוד היא אינה פוגעת באחר או שאינה פאליה הרסנית הפוגעת באחר ללא הסבמתו. זו הסיבה שאיני מוכנה לראות או לשוחח עם בעלי פאליה הקשורה לקטינים או לבעלי חיים. (להם אין יכולת ההחלטה הנדרשת).
זמני יקר ולכן דורשת תמורה עליו. לא חייבים לקבל או להסכים...פנו אלי מאות אנשים ולבסוף נפגשתי עם בודדים בהחלטה בלעדית שלי.
בהצלחה.
Episode​(לא בעסק)
Episode​(לא בעסק) • 11 באפר׳ 2013
דומיננטית מייעצת כתב/ה:
שלום,
קראתי את השרשור המלא (מילה מעניינת נבחרה icon_biggrin.gif שרשור).
אולי כדאי להבהיר מספר נקודות:
כל הפונים אלי יודעים בדיוק מה מטרת המפגש באינטראקציה הנוצרת תוך כדי הכתיבה או בשיחות הטלפון.
בהגדרה: יועץ אינו נזקק לאישור או תעודה. זו ההגדרה בארץ כיום.
אני אכן אקדמאית ואכן עובדת בתחום הבריאות. (בהצלחה לא קטנה....) איני מתיימרת להבין את נפש האדם כי גדולים ממני לא מתיימרים להגיע לכך.
אני כן מסוגלת להקשיב, לייעץ ולהצביע על דרכים ופעולות להתגבר על הלבטים והדילמות של האדם.
לתפיסתי כפי שציינתי אין מושג של סטייה כל עוד היא אינה פוגעת באחר או שאינה פאליה הרסנית הפוגעת באחר ללא הסבמתו. זו הסיבה שאיני מוכנה לראות או לשוחח עם בעלי פאליה הקשורה לקטינים או לבעלי חיים. (להם אין יכולת ההחלטה הנדרשת).
זמני יקר ולכן דורשת תמורה עליו. לא חייבים לקבל או להסכים...פנו אלי מאות אנשים ולבסוף נפגשתי עם בודדים בהחלטה בלעדית שלי.
בהצלחה.

סאחה עלייך, דומיננטית, לא ידעתי שבנוסף להיותך אקדמאית, פלוס מייעצת בכלוב, את גם עושה חלטורה מהצד בתור מדגמנת לאנז'ריי.
תגידי, מה זה הקעקוע הזה? מתה לדעת.

http://www.brastopblog.com/review-flirtelle-sublime-bra

אגב, אני מוכנה לעשות לפרופיל שלך הגהה בחינם.
(למרות שאנלא' אקדמאית.)
DomYar​(שולט)

עכשיו ראיתי ו....

DomYar​(שולט) • 11 באפר׳ 2013
יש אותה ויש את HELP
היעוץ שלהן הוא על מנת לצבור מידע על האדונים וללכלך סתם ככה על האנשים פה.
יש כאלו שזה עושה להן טוב כנראה