סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מטריארכליות

SlaveToPrincess
לפני 11 שנים • 11 באפר׳ 2013

מטריארכליות

SlaveToPrincess • 11 באפר׳ 2013
ישבתי היום בבית קפה עם ידחדה בבר אילן שחוקרת מיטולוגיה עתיקה ומטררכליות. היא נסבערה לי שהעולם נתחיל במטריארכליות, ואני פשוט הפכתי לחמאה נמסה בידיה לאורך כל השיחה. אני מגלה בה תכונות מאד מובהקות המצביעות לפמדום אך לא יודע איך לגלות אם אכן היא בקטע הזה ולכן כרגע היא ידידה בלבד ואני מקווה שאולי בבא היום היא תגלה בי ענין אבל אני לא רוצה ליזום משהוא כי אני רוצה שהיא תחליט, כי זה הכי נכון וגם הכי מטריארכלי. עצות?
מסקרן אותי מאד אם היא יודעת נה זה פמדום.

בענין קשור לכך הייתי שמח שיהיה מאנץ' פמדומי בו הנשים יכולות להזמין את הגברים להכרות שניה איתן (דייט) והגברים לא יכולים אלא רק לנסות להתנהג יפה, אולי להסות להראטת טוב ולקוות. גברים לא יכולים לומר ''לא'' לפחות לדייט ראשון אם זכו להזמנה, אם כבר אולי לדייט שני אפשר בנימוס לומר שלא מתאים. השיח יהיה מנוהל על ידי נשים במאנץ' ואסור לגברים לבחור נושאים לשיחה. המטרה היא להתנהג בצורה מטריארכלית בה עיקר התפקיד הנשי לשלוט ולנהל והגברי לתמוך ולהקשיב. לנשים יהיה חשוב למצוא מישהוא קשוב אליהן והגברים יכולים לקוות להבחר על ידי נישהיא שתהעה מעניינת לשמוע אליה בידיעה שיש לפחות סיכוי שיהיה לכל החיים... מה אתן אומרות על זה?
    התגובה האהובה בשרשור
אלריק!
אלריק! • 11 באפר׳ 2013
icon_cool.gif טוב שאתה שואל רק את המין הנשי...
SlaveToPrincess

ברור!

SlaveToPrincess • 11 באפר׳ 2013
ממתי יש לגברים מה לומר?
robotz
לפני 11 שנים • 12 באפר׳ 2013
robotz • 12 באפר׳ 2013
לכל אחד יכול להיות מה לומר לא חשוב אם זה גבר או אישה
SlaveToPrincess
לפני 11 שנים • 14 באפר׳ 2013

lighten up

SlaveToPrincess • 14 באפר׳ 2013
"maestro"
lighten up

אתה בפורופ בשם הבנות על התנים
עברנו את פרעה ... יהיה טוב

אגב לאף אחת לא איכפת מזה כנראה. אולי השולטות פה לפענים חסרות קצת ביטחון?