שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המורה המפוטרת תובעת

נוריתE
לפני 11 שנים • 15 באפר׳ 2013
נוריתE • 15 באפר׳ 2013
פנדה בהפרעה כתב/ה:
אתם דנים בהיבט המוסריות ועוול שנעשה לה מול העניין שהיא הייתה אמורה לצפות את זה מראש.
אתם שוכחים בעצם שאין שום הוכחה שזו היא,היא לא הודתה בכך באף במקרה,שמיעה יכולה להטעות.
אני הצטלמתי לכתבה ולא היא.אני לא מורה ובחרתי להצטלם למרות הסכנה שיזהו אותי וזה יגיע לילדי האהובים,עקב כך טעות אנוש שמתבטאת בכך שהקול והמראה שלי דומה בצורה קיצונית לשלה פיטרו אותה והיא תזכה בפיצוי רב.
תוכיחו שזו היא ולא אני.
בארץ בן אדם חף מפשע עד שתוכח אשמתו,אצלי זה בדיוק ההפך.
מזל שאני לא מורה או שופט icon_smile.gif

לאיפה תגיע הטיפשות האנושית אני תמהה
צמד חמד את והיא דוגמה ומפת השאלה רק למי
בטח לאילו שתומכים בה ורוצים לשרוף את אורט ואת צוות ההפקה של התכנית האומללה הזאת
גם תלכי למשפט להעיד בשבועה שזאת היית את?

חחחחחחחחחחח
אחד באפריל היה כבר

ואיזה מזל גם שכל מי שמצטלם לתכנית טלוויזיה, חותם על חוזה הכולל את שמו/ה האמיתי תעודת זהות וכתובת.
והחוזה הזה פוטר את ההפקה מנזקים עתדיים ומתביעות.כסת''ח של הפקות.
(אני לתכנית של חנה לסלאו באולפן השקוף בנתניה, חתמתי על כזה דבר,וזאת היתה תכנית כישרונות תמימה לששת הצופים הקבועים של ערוץ 24)

טיפשים

מי שעושה שטויות צריך להאשים את עצמו רק
מי שמאשים אחרים ימשיך לעשות שטויות בדיוק כמוהה
איתך ביחד עם דוגמניות התחתונים שלה.
נוריתE
נוריתE • 15 באפר׳ 2013
חזרזירה כתב/ה:
פנדה בהפרעה כתב/ה:
אתם דנים בהיבט המוסריות ועוול שנעשה לה מול העניין שהיא הייתה אמורה לצפות את זה מראש.
אתם שוכחים בעצם שאין שום הוכחה שזו היא,היא לא הודתה בכך באף במקרה,שמיעה יכולה להטעות.
אני הצטלמתי לכתבה ולא היא.אני לא מורה ובחרתי להצטלם למרות הסכנה שיזהו אותי וזה יגיע לילדי האהובים,עקב כך טעות אנוש שמתבטאת בכך שהקול והמראה שלי דומה בצורה קיצונית לשלה פיטרו אותה והיא תזכה בפיצוי רב.
תוכיחו שזו היא ולא אני.
בארץ בן אדם חף מפשע עד שתוכח אשמתו,אצלי זה בדיוק ההפך.
מזל שאני לא מורה או שופט icon_smile.gif

במקרה כזה, פנדה בהפרעה, מי שיוצא מכוער ולא מוסרי, זו את.
במידה וזה המצב, כחברה וכאדם מוסרי הייתי מצפה ממך ללכת לתיכון בו לימדה החברה שלך ומיידעת אותם שזו את ולא היא, בצירוף הוכחות, על מנת שאותה מורה מסכנה תוכל לשוב לעבודתה ממנה פוטרה בגלל שאת אינך מספיק מוסרית בשביל לחשוף את עצמך.

נו בחייאת.

אלא אם כן הכל הרי מתואם מראש
והיא עשתה את זה בכוונה שאורט יפטרו אותה
כדי לעשות עליהם קופה.

זוכרים את הפרק בסאות' פרק של מר גריסון ומר עבד
??
והעשרה מיליון דולאר?
יש לנו צופה נילהבת של סאות'פרק פה מסתבר
אבל מה?היא לא הגיע לסוף הפרק ההוא
שבו,הם לא קיבלו כלום.

חחחחחחחחחח
דווקא מתאים לי הרעיו ן הזה
עבדה על כולם כולל החברים והתומכים שלה

יצא המרצע מהשק?
שתיהן עשו מכולכם קירקס.
לכו לבית מישפט לראות איך עושים מהן,קירקס גדול יותר

icon_cool.gif
רפאל
רפאל • 15 באפר׳ 2013
Dancing Queen כתב/ה:
אני בכוונה לא מתייחסת כאן לעובדות שזהותה לא הוכחה ובכתב התביעה בכלל נטען שיש שם משחק והצגה בלבד, אני הולכת פה על הטענות שלכם שאתם זורקים בלי לראןת את הסרטון ובלי לקרוא את הכתבה.אבל אפילו הן לא נכונות.
ליטוף בין הטרוסקסואלים=ליטוף בין הומואים= הצלפה בדסמית. אין עירום.
אם היו מצלמים מורה בבגדי עור על משאית של הומאים במצעד הגאווה מלטף הומו אחר זו עילה לפיטורים מההוראה?

Dancing Queen,

נתחיל מזה שאותה הופעה של המורה בתוכנית סינגלס אינה מצדיקה פיטורים לדעתי. אני לא בקיא בפרטי הפרטים של הפרשה, אבל זו תחושת הבטן שלי. ההופעה המדוברת היתה חד פעמית, וזהות המורה נחשפה לא מרצונה אלא בניגוד לרצונה. לפיכך אני חושב שהפיטורים היו מוגזמים ולא הוגנים. אני חושב שהיו יכולות להיות דרכים טובות יותר להתמודד עם הפרשה. ולבסוף, אני מאמין שרשת אורט לקחה טרמפ על הקשר הבדס"מי, והגיבה בחריפות - דבר שאינו הוגן, כמובן.

אבל את טוענת הרבה יותר מכך שהפיטורים היו מוגזמים. את טוענת שההופעה של המורה בתוכנית סינגלס אינה בעייתית כלל, ושהיא יכולה להמשיך ולהופיע כך באופן קבוע. את טוענת שפיטורי המורה אינם אלא רדיפה על רקע של העדפה מינית. ועם זה אני לגמרי לא מסכים. בכנות: אם אני הייתי המנהל של אותו בית ספר, לא הייתי מפטר את המורה. אבל אם אותה מורה לא היתה מבינה את הבעיתיות של ההופעה שלה, וחוזרת וטוענת שזה לא עניינו של אף אחד מה היא עושה מחוץ לשעות העבודה שלה - הייתי חש מידה רבה של אי נוחות עם המשך העסקתה.

אני חושב שהטענות שלך, שאת חוזרת ומעלה לאורך השרשור, פשוט מפספסות את הבעיה.

(1) את חוזרת וטוענת שלא היה בקטע סקס, ושלא נראו שם אברי מין, ולכן הקטע משול לקטע וידאו שבו רואים דוגמנית של הלבשה תחתונה, או זוג ונילי מחובק בבגדי ים. זו היתממות או אטימות. מיניות לא מתחילה ומסתיימת בכוס ובזין. ישנם הרבה מאוד דרכים להיות מיניים מבלי לחשוף כוס וזין. הקטע מהתוכנית סינגלס נוטף ממיניות, וכל כולו סובב מיניות. ומכאן הבעיה. לא כך לדגמן בלבני נשים או להתחבק בבגדי ים.

(2) את טוענת שההופעה של המורה בתוכנית סינגלס היא בבחינת משחק, ושאינה מלמדת דבר על הנטיות המיניות של המורה עצמה. ראשית, הטענה הזו מצדיקה רדיפה על רקע מיני, רק אומרת שאין הצדקה לרדוף את המורה - היא משחקת ולא באמת אוהבת בדס"מ. שנית, הנקודה איננה אם המורה שיחקה שם או לא שיחקה שם. גם שחקנית פורנו משחקת, ולא תמיד עושה את מה שהיא אוהבת לעשות עם בעלה. הנקודה היא שהמורה אינה משחקת תפקיד דרמטי בסרט עלילתי, שבמסגרתו היתה סצנה אירוטית-מינית, אלא שכל המשחק שלה הוא מפגן של מיניות. ובמובן הזה הקטע המדובר דומה לפורנו. בוודאי שזה שונה מאוד מהשתתפות במצעד הגאווה, שאיננו מפגן של מיניות, אלא לפני הכל - מאבק פוליטי.

(3) את טוענת שהצלפה בדס"מית מקבילה לליטוף ונילי. כאילו מדובר בפער תרבותי, ושבדס"מ אינו אלא תרבות שיש בה מוסכמות אחרות ביחס לאיך מלטפים. זה לא נכון. אנשים בדס"מים לא משתמשים בשוט ככלי ליטוף. אלא שהכלי הזה משמש בשביל להפגין כוח, בשביל להעניש, לחנך ולהכאיב. גם אם אנחנו נהנים מזה, ומוצאים פרטנרים שאוהבים את זה, חייבים לזכור שמרבית בני האדם מבינים מפגנים של כוח ואלימות כפשוטם, ולא כדרכים ליצירת אינטימיות. מהבחינה הזו אנחנו שונים לגמרי מהקהילה ההומו-לסבית, ולהיתמם כאן פירושו לגלות אטימות ביחס לעולם שסובב אותנו.
Winner​(מתחלפת)
לפני 11 שנים • 16 באפר׳ 2013
Winner​(מתחלפת) • 16 באפר׳ 2013
רפאל כתב/ה:
Dancing Queen כתב/ה:
אני בכוונה לא מתייחסת כאן לעובדות שזהותה לא הוכחה ובכתב התביעה בכלל נטען שיש שם משחק והצגה בלבד, אני הולכת פה על הטענות שלכם שאתם זורקים בלי לראןת את הסרטון ובלי לקרוא את הכתבה.אבל אפילו הן לא נכונות.
ליטוף בין הטרוסקסואלים=ליטוף בין הומואים= הצלפה בדסמית. אין עירום.
אם היו מצלמים מורה בבגדי עור על משאית של הומאים במצעד הגאווה מלטף הומו אחר זו עילה לפיטורים מההוראה?

Dancing Queen,

נתחיל מזה שאותה הופעה של המורה בתוכנית סינגלס אינה מצדיקה פיטורים לדעתי. אני לא בקיא בפרטי הפרטים של הפרשה, אבל זו תחושת הבטן שלי. ההופעה המדוברת היתה חד פעמית, וזהות המורה נחשפה לא מרצונה אלא בניגוד לרצונה. לפיכך אני חושב שהפיטורים היו מוגזמים ולא הוגנים. אני חושב שהיו יכולות להיות דרכים טובות יותר להתמודד עם הפרשה. ולבסוף, אני מאמין שרשת אורט לקחה טרמפ על הקשר הבדס"מי, והגיבה בחריפות - דבר שאינו הוגן, כמובן.

אבל את טוענת הרבה יותר מכך שהפיטורים היו מוגזמים. את טוענת שההופעה של המורה בתוכנית סינגלס אינה בעייתית כלל, ושהיא יכולה להמשיך ולהופיע כך באופן קבוע. את טוענת שפיטורי המורה אינם אלא רדיפה על רקע של העדפה מינית. ועם זה אני לגמרי לא מסכים. בכנות: אם אני הייתי המנהל של אותו בית ספר, לא הייתי מפטר את המורה. אבל אם אותה מורה לא היתה מבינה את הבעיתיות של ההופעה שלה, וחוזרת וטוענת שזה לא עניינו של אף אחד מה היא עושה מחוץ לשעות העבודה שלה - הייתי חש מידה רבה של אי נוחות עם המשך העסקתה.

אני חושב שהטענות שלך, שאת חוזרת ומעלה לאורך השרשור, פשוט מפספסות את הבעיה.

(1) את חוזרת וטוענת שלא היה בקטע סקס, ושלא נראו שם אברי מין, ולכן הקטע משול לקטע וידאו שבו רואים דוגמנית של הלבשה תחתונה, או זוג ונילי מחובק בבגדי ים. זו היתממות או אטימות. מיניות לא מתחילה ומסתיימת בכוס ובזין. ישנם הרבה מאוד דרכים להיות מיניים מבלי לחשוף כוס וזין. הקטע מהתוכנית סינגלס נוטף ממיניות, וכל כולו סובב מיניות. ומכאן הבעיה. לא כך לדגמן בלבני נשים או להתחבק בבגדי ים.

(2) את טוענת שההופעה של המורה בתוכנית סינגלס היא בבחינת משחק, ושאינה מלמדת דבר על הנטיות המיניות של המורה עצמה. ראשית, הטענה הזו מצדיקה רדיפה על רקע מיני, רק אומרת שאין הצדקה לרדוף את המורה - היא משחקת ולא באמת אוהבת בדס"מ. שנית, הנקודה איננה אם המורה שיחקה שם או לא שיחקה שם. גם שחקנית פורנו משחקת, ולא תמיד עושה את מה שהיא אוהבת לעשות עם בעלה. הנקודה היא שהמורה אינה משחקת תפקיד דרמטי בסרט עלילתי, שבמסגרתו היתה סצנה אירוטית-מינית, אלא שכל המשחק שלה הוא מפגן של מיניות. ובמובן הזה הקטע המדובר דומה לפורנו. בוודאי שזה שונה מאוד מהשתתפות במצעד הגאווה, שאיננו מפגן של מיניות, אלא לפני הכל - מאבק פוליטי.

(3) את טוענת שהצלפה בדס"מית מקבילה לליטוף ונילי. כאילו מדובר בפער תרבותי, ושבדס"מ אינו אלא תרבות שיש בה מוסכמות אחרות ביחס לאיך מלטפים. זה לא נכון. אנשים בדס"מים לא משתמשים בשוט ככלי ליטוף. אלא שהכלי הזה משמש בשביל להפגין כוח, בשביל להעניש, לחנך ולהכאיב. גם אם אנחנו נהנים מזה, ומוצאים פרטנרים שאוהבים את זה, חייבים לזכור שמרבית בני האדם מבינים מפגנים של כוח ואלימות כפשוטם, ולא כדרכים ליצירת אינטימיות. מהבחינה הזו אנחנו שונים לגמרי מהקהילה ההומו-לסבית, ולהיתמם כאן פירושו לגלות אטימות ביחס לעולם שסובב אותנו.

בוקר טוב icon_smile.gif רפאל כתבת בצורה עדינה ויפה ולכן אני עונה אבל רוב הדברים ממש לא נכונים לדעתי.
כמו שכתבתי במה שציטטת בחרתי דווקא כאן באתר בדסמי להתיחס מכל מה שנאמר בכתבה שקנטור העלה דווקא כן להכי הרד קור נניח שזהותה הייתה מוכחת ונניח שזה לא היה משחק חולף ונניח שכך היא באמת אוהבת לנהל את המניות שלה אז כן הייתי מצפה שתיהיה תמיכה רחבה באתר (חחח) למשפט שאתה לא מסכים איתו "שזה לא עניינו של אף אחד מה היא עושה מחוץ לשעות העבודה שלה" כל עוד כמובן היא שומרת על החוק.
1.נושא המניות- כשאני למשל רוקדת וביחוד עם בן זוג זה הרבה יותר מיני מימה שהבחורה הציגה בסרטון .אז ברור שזה מיני אישה זה דבר מיני. אבל לא הוגן לפטר אותי על כל פסיק מיניות שמתגלה.
2.התיחסתי פה לטענות שהעלו בשרשור שהיא זונה מלכה בתשלום וכו בכתב שהעלה קנטור היא טוענת שהיא שחקנית. נכון שגם שחקנית פורנו היא שחקנית ולכם צריך למדוד לפי פרמטרים שווים כפי שכבר הזכרתי כמו עירום מגע חדירה החלפת נוזלים וכו. ולכן ההשואה לחיבוק אפילו לא נשיקה ובטח לא לפורנו.
3.בוודאי שבהצגת שוט בפני אוכלוסייה ונילית יש חוסר הבנה ופער תרבותי וכידוע פיטורין על בסיסי חוסר הבנה ותרבות אחרת אלו פיטורי אפלייה המנוגדים לחוק.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)

קלישאה: אל תהיה צודק, תהיה חכם. ....

טוב, אני מודה, לא היה לי כח לקרוא את כל התגובות ב 15 העמודים שנכתבו כאן. ריפרפתי בקלילות. אבל אני חושב שלשאלה האם הפיטורין האלה מוצדקים או לא מוצדקים קודמת השאלה: האם המעשה שאותה מורה עשתה הוא חכם או טיפשי? אם אתה עושה משהו טיפשי אל תתפלא שאתה חוטף.

ולעניינו. אותה מורה היא על תקן של "עובדת ציבור" כמו שוטר , מרצה באונ' , שופט, עובד עירייה (בתפקיד ניהולי - לא על תקן עובד קבלן) וכו' וכו'. ככזה חלים עליך כללי האתיקה של המוסר הבורגני. ברגע שנכנסת למערכת הזאת הסכמת להם, חלק מהן אפילו כתובים בחוזה העבודה שלך. בתור קצין במשטרה לא כדאי לי ללכת להסתובב בתור לקוח במכוני ליווי, על אחת כמה וכמה - בטח לא כשאני לבוש במדים!

נכון, מה שאותה מורה עושה בזמנה הפרטי הוא בעיני ללא ספק עניינה הפרטי, אבל אם אתה עושה משהו שהוא גבולי מבחינת איך שהמערכת מתייחסת אליו, ואתה גם יודע את זה! אז היזהר הרבה יותר ושמור על פרטיותך בקנאות רבה יותר! ובמקרה הזה, ללכת "ולהתראיין" בתכנית טלוויזיה על עיסקוך "הצדדי" הוא לא דבר כזה חכם. וזה ממש לא משנה מה "הבטיחו" לה באותה תכנית.

אני לא "מהשמחים לאיד", לא נעים לאבד מקום עבודה ועוד בדרך כזאת. אבל אם כבר עשית מעשה טיפשי, לא בטוח שזה יהיה חכם לתבוע צדק מהשופט בגין טיפושתך. אני לפני שהייתי הולך לתביעה מהסוג הזה הייתי בודק טוב טוב מה הסיכוי שלי בכלל להרוויח ממנה משהו. חבל, הוצאות בית משפט וכו' הרבה כסף.
פאני היל​(לא בעסק)

אל תביא ילדים מסיבה שונה לחלוטין

פאני היל​(לא בעסק) • 16 באפר׳ 2013
Sparafucile כתב/ה:
לזאתי שאמרה לי לא להביא ילדים. מלכה רוקדת או וואט אבר, אני אבחר את המורות של הילדים שלי, ואם אגלה שהמורה שלי הולכת למועדוני סאדו, אז כן, אני לא ארצה שהבן/בת שלי ילמדו תחתה.

כמו שאמר גמד, לא אכפת לי מי הרופא שלי כי הוא לא מעצב אישיות לילדים שלי.

אני מציעה לך לא להביא ילדים מסיבה אחרת לגמרי, דבר אחד שכחת והרבה אחרים כנראה, האנשים הכי חשובים ואני מדגישה- הכי חשובים שמחנכים את הילדים הם בראש ובראשונה ההורים, הם אלה שמעצבים את אישיות ילדיהם.

לפי דבריך לאנשים שמתעסקים בבדסמ אסור לחנך ילדים, קח את העצה שלך ותיישם אותה.

די עם הצביעות, תלמדו להפריד, זכותו של כל אדם לחיות בהתאם לנטיות ליבו כל עוד הם לא גולשים לחיים הוניליים המקצועיים.

פאני
מחנכת מקצועית בארץ ישראל, שיודעת לשים גבולות ולא לערבב בין עבודתה לחייה האישיים הפרטיים.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
מצטרף לדעתה של פאני בתור מי שגם "עוסק בהוראה" (מודה באשמה). אבל השופט ידחה את התביעה שלה לא עקב נטייה המינית אלא בדיוק עקב העובדה שהיא לא "ידעה להפריד", ברגע שפרסמת משהו כזה עירבבת בין חייך האישיים לבין חייך המקצועיים, חשפת כביכול "תכנים למבוגרים" לפני "תלמידים" שאינם עדיין מוכנים לחשיפה כזאת ועוד עשית את זה בצורה דיי מטופשת. וזה סוף פסוק מבחינה משפטית לדעתי.
פאני היל​(לא בעסק)
בקרקעית האוקיאנוס כתב/ה:
מצטרף לדעתה של פאני בתור מי שגם "עוסק בהוראה" (מודה באשמה). אבל השופט ידחה את התביעה שלה לא עקב נטייה המינית אלא בדיוק עקב העובדה שהיא לא "ידעה להפריד", ברגע שפרסמת משהו כזה עירבבת בין חייך האישיים לבין חייך המקצועיים, חשפת כביכול "תכנים למבוגרים" לפני "תלמידים" שאינם עדיין מוכנים לחשיפה כזאת ועוד עשית את זה בצורה דיי מטופשת. וזה סוף פסוק מבחינה משפטית לדעתי.

יש לי שאלה, המורה או שלא היא, זה טרם נקבע, הייתה מחופשת מכף רגל ועד ראש לפי מה שהבנתי. מבחינתי גם אם קרתה תקלה וזיהו אותה באיזו שהיא דרך, היא הייתה בסדר ועשתה את המקסימום שאפשר כדי שלא יזהו אותה, היא לא הלכה בבית הספר בלבוש פטישיסטי ואמרה- תראו אני מלכת סאדו.

כמה מבין אלו שמגיעים למסיבות ואירועים של הקהילה, כמה מבין אלו שמפרסמים תמונות גוף שלהם בעירום או בבגדי פטיש, עם תמונת ראש או בלי באלבומים באתרים השונים, הם הורים לילדים? האם רשויות הרווחה אמורות לבדוק מי הם אותם ההורים ולהפקיע מידיהם את הילדים ואת חינוכם? הרי תמיד ישנה אפשרות שאיזה ילד מתבגר או חבר משפחה ייכנס לאתר או ילך למסיבה של הקהילה ויזהה את בעלי התמונות או המבלים.

אנחנו צריכים להיות שלמים עם מי שאנחנו ואם הסביבה מגלה את הנטיות שלנו, זה בדיוק כמו שמגלים נטייה אחרת כגון הומוסקסואליות- אז שילמדו לחיות עם זה, ואם לא- זו בעיה שלהם.
הנטייה שלנו לא אמורה להיות קשורה למקצועיות שלנו בעבודה, לא אמורה להיות קשורה לדרך בה אנו מנהלים חיים משפחתיים.
כמובן בתנאי שאנחנו לא מערבים ביניהם, גילוי הנטייה על ידי הסביבה לא נחשב בעיני לעירוב.
פאני
newoldone

Re: אל תביא ילדים מסיבה שונה לחלוטין

newoldone • 16 באפר׳ 2013
פאני היל כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
ואם אגלה שהמורה שלי הולכת למועדוני סאדו, אז כן, אני לא ארצה שהבן/בת שלי ילמדו תחתה.

לפי דבריך לאנשים שמתעסקים בבדסמ אסור לחנך ילדים,

אני לא יודעת למה Sparafucile התכוון, אבל אחרי התגובה שלך אני רוצה לחזור, שוב, שמועדוני סאדו ועיסוק בבדס"מ הם לא היינו הך. התייחסות אל השניים כמקשה אחת ללא הבחנה, לא עושה טוב לכל מי מאתנו ששואף לחברה שלא תהיה בה הפלייה על רקע נטייה מינית.

הקהילה ההומו-לסבית עבדה קשה כדי להחדיר לתודעה הכללית שאין זהות בין נטייה מינית לבין סגנון חיים, ושהנטייה החד-מינית יכולה להתממש בכל מקום על הרצף שבין סגנון חיים מתירני חסר גבולות לבין סגנון חיים בורגני-פוריטני, ממש כמו הנטייה ההטרו. ההבנה שזה כך, וההכרה במגוון ששובר את הסטריאוטיפיות, הולכים יד ביד עם הקבלה הגוברת של החברה את ההומואים והלסביות.
קהילת הבדס"מ נמצאת מאחור מהבחינה הזו, וחבל שגם חברי הקהילה עצמם לא תמיד יודעים לעשות את ההבחנה.
פאני היל​(לא בעסק)
בקרקעית האוקיאנוס כתב/ה: