לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניצול כספי מה דעתכם ?

aleks​(נשלט)
לפני 11 שנים • 20 באפר׳ 2013
aleks​(נשלט) • 20 באפר׳ 2013
אז לך זה הכי פשוט, אין דילמה בכלל icon_wink.gif icon_razz.gif icon_lol.gif
50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)

Re: ניצול כספי מה דעתכם ?

aleks כתב/ה:
חברים רציתי לשמוע את דעתכם בנושא ניצול כספי ביחסים בין המלכה לעבד ( כמובן לא מדובר במלכות בתשלום)

האם הניצול הכספי הוא דבר הכרחי, שהרי העבד חייב למלא אחר רצונותיה של המלכה, או האם ניתן להסתדר בלעדיו, האם יש חלופות לעניין הזה ?

בעיני, עצם זה שכתבת "ניצול" זה כבר מטה את זה לכיוון שלילי ומכאן, התשובות עלולות להיות בהתאם. לא ראיתי, למשל, מישהו שכתב: "מה דעתכן על ניצול לצרכי כאב?". למה? כי זה לגיטימי?

יחסים נבנים יחד. כל אחד מביא לקשר את צרכיו ורצונותיו. תמיד, אבל תמיד, חייבת להיות התגמשות כלשהי כי אלו טיבם של יחסים. כן, גם ביחסי שליטה.

אם לעבד מתאים לתת כספים בתוך היחסים - הוא ייתן. אם לא - אז לא. "ניצול" זאת פרשנות סובייקטיבית. אתה יכול לקרוא "ניצול" גם כששולטת בוחרת להשתין באמצע הלילה לתוך הפה שלך במקום לקום לשירותים כי פשוט קר לה. "ניצול" יכול להתפרש ככזה בכל תחום בשליטה. מה שחשוב זה מה הגוף/הלב/הנפש שלך ושל השולטת רוצים ועד כמה אתה והיא מוכנים להתמסר למקום הזה. כימיה, בקשר של שליטה, הרבה יותר חשובה מאשר בוניל, בעיני. הגבול בין לרצות אותה לבין איבוד שיקול הדעת עלול להיטשטש. במקום בו אתה מאבד את שיקול דעתך זה כבר מסוכן, בעיני, בכל תחום בחיים. לא רק בשליטה.
T Bone
T Bone • 20 באפר׳ 2013
כל עוד מדובר על הכסף שהרווחתי במונופול אין לי בעיה.
'Panda'{Beauty}
'Panda'{Beauty} • 20 באפר׳ 2013
Bullitt כתב/ה:
אין לי שקל על התחת

icon_lol.gif

יש לך דברים אחרים על התחת icon_smile.gif

כל אחד יודע מתי הוא מנוצל,אם הוא מסכים לזה(וזה לא פטיש שלו) אז אין לו עמוד שידרה.בעעע
מצד שני יש הרבה פרנואידים/קמצנים שלא יודעים לכבד אישה ולהזמין אותה לדברים סימבוליים,או בסיסיים,כמו גלידה או בירה.
צריך להגיע לאיזון.אם להיות מנוצל כלכלית זה פטיש אז לך תשלם למלכה בתשלום או זונה,אם אתה לא רוצה להיות מנוצל וזה לא הקטע שלך אז תשים את זה בצד ותסתכל על אישה בתור אישה ולא בתור מסחטה.
ויש גם נשלטות שמנצלות גברים למטרה הזו בלבד.אני קוראת להן זונות זולות.
לפחות תלמדו מאביבית...תהיו יפות ופיקחות.
זוהי דעתי האובר מפורטת icon_smile.gif
'Panda'{Beauty}

אני,רק שאלה אחד בקשה

'Panda'{Beauty} • 20 באפר׳ 2013
למה מנסים למגר את תופעת הזנות בתואנה שהזונות מנוצלות וזה מזיק להן כשבעצם בכלוב כולם בוכים על ניצול כלכלי מצד הבנות ומגנים כל זונה או מלכה בתשלום או חשפנית?
מי מנצל את מי אם כך?
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 20 באפר׳ 2013
אין דבר כזה ניצול כספי .
המלכה פשוט מבקשת לחקור את אופיו של העבד שלה .
האם הוא נדיב ? , האם הוא קמצן ?, האם הוא לארג' ?
זאת בדיקה לא פשוטה שיכולה להימשך אפילו שנים.
aleks​(נשלט)
aleks​(נשלט) • 20 באפר׳ 2013
בתשובה לאינטליגנציה ארוטית :

לכן השאלה שלי בשרשור מתייחסת במיוחד לניצול הכספי, כי למרות שבתוך הבדסם ישנם כמובן הרבה תחומים בהם הניצול קיים (כמו שאת הדגמת שלמלכה פתאום בא בלילה להשתין לתוך הפה שלי - מה שאני אוהב דרך אגב icon_razz.gif ), ויחד עם זאת לניצול הכספי דווקא מתייחסים בצורה אחרת ושונה מאשר לניצולים אחרים, ולא בתור פטיש רגיל .
זאת למרות שלדעתי הניצול הספי הוא פטיש כמו כל הפטישים האחרים,וצריך להתייחס אליו ככזה וכמובן שכאשר שני הצדדים אוהבים את זה וזורמים ביחד.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 20 באפר׳ 2013
יש לי פטיש לפרופילים כאן בכלוב.

ובדרך כלל כשאני עד ל"ויכוח" בצאט או בפורום אני גם מסתכל שוב.

והפרופילים הכי מחליאים הם כאלה שבעצם כתוב שם "כסף" במיליון דרכים יצירתיות...

ולטעמי אלה מחליאים מגעילים הבררה של הבררה...אנשים שלא מצליח להם בחיים

ומצאו טרף קל בדמות "נשלטים" וכל העניין הוא כספי אין קשר לשליטה בדסם אפילו במילימטר.

ולצערי הם כנראה משגשגים כי כל הזמן יש יותר מהם.

מעניין מה רשויות המס היו אומרים.

ואני אסייג זאת למצב אחד שיהיה פחות פוגעני

וזה בתוך מערכת יחסים מבוססת ועם עתיד.
יואב 31​(אחר)
יואב 31​(אחר) • 20 באפר׳ 2013
לעניות דעתי כן יש בנושא הזה בעיה רצינית, וכל מי שכתב מעליי תקף את הנושא כל אחד מכיוון אחר וכל אחד מהם צודק, פשוט בקטע הזה כן פשוט צריך להיזהר, לי באופן אישי זה לא יעשה את זה, אבל לפחות אם הפטיש הזה כן עושה לך את זה אל תפתח אותו בתחילת הקשר על מנת שתכיר קצת את האדם העומד לפניך , וגם זה לא מבטיח הרבה אבל אולי זה סינון כלשהו של כל המתחזות שזה לא עושה להן כלום אלא מצאו ארנק פתוח ולדעתי מדובר על לפחות תישעים אחוז מהן.
יואב 31​(אחר)
יואב 31​(אחר) • 20 באפר׳ 2013
ואני לא מדבר כמובן על שטויות כמו להזמין את הגבירה לארוחת ערב ושיוצאים לבלות העבד כמובן משלם על הבילןי וכיוצא בזה דברים שלי נראיים טבעיים כללי התנהגות של כל ג'נטלמן,
אני מתכוון לניצול רציני ולא שטויות.