לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניצול כספי מה דעתכם ?

פטישר​(נשלט)
לפני 10 שנים • 24 באפר׳ 2013
פטישר​(נשלט) • 24 באפר׳ 2013
אמר דוכיפת יפה שעבד מנוצל תלוי בשולטת שלו ולא היא בו, הוא צריך אותה, הוא חווה איתה את ההשפלה שבניצול, את היותו כלום מעבר לסנג'ר כלכלי. זו החלטה שלו בלבד, גובה הניצול תלוי בו ובמצבו הכלכלי.
אם אני מנסה לחשוב מה מרגש את אותם אלו שרוצים להיות מנוצלים כספית אז מעבר להשפלה שבדבר הרי שבעבר עבדים פרנסו את בעליהם (עבדו עבורם) ולא קיבלו כלום בתמורה מעבר למגורים לא ראויים ומזון דל. ואולי זו הקונוטציה שמניעה את אותם עבדים לרצות בזה.
פולו
פולו • 24 באפר׳ 2013
דוכיפת כתב/ה:

האנלוגיה שלך למיילדום משונה.
ניצול כספי הוא לא בדסמ?אולי אבל הוא בודאי Femdom,אחרת איך אתה מסביר את מאות האתרים שענינם חד וחלק ניצול כספי ובעצם ניצול כספי בלבד??

אתה מבלבל בין שני דברים. בין צריכת חומרים לשם גירוי מיני (אתרים) לבין ניצול כספו של אדם אחר (מתוך בצע כסף נטו וללא קשר לבדס"ם).

דוכיפת כתב/ה:

זה שהתחום אינו מתאים לקיק שלך(וגם לא לשלי)אינו משאיר אתו מחוץ למסגרת..

מעולם לא טענתי שמכיוון שהתחום לא מתאים לקיק שלי אני משאיר אותו מחוץ למסגרת. יש המון פטישים שאינני מתחבר אליהם אך עדיין נמצאים בתחום הבדס"ם. אשה שנכנסת לאתר ומחפשת את הפראייר התורן, המניע היחיד שלה הוא כלכלי נטו. אין בזה ובין בדס"מ שום דבר. הבדס"מ הוא סוג של כיסוי להצדקת הנצלנות.

דוכיפת כתב/ה:

והענין בכלל אינו שאלה של תלות.הדומית שמערכת היחסים מבחינתה מבוסס על כסף אינה תלויה במנוצל.יש עוד עשרות כמוהו.אדרבא,הוא תלוי בה.

אתה כותב דבר והיפוכו. מצד אחד אתה כותב שהדומית לא תלויה במנוצל בודד. מצד שני משתמע מדבריך שהיא תלויה בהם כקבוצה של מנוצלים. האין קבוצה של אנשים מורכבת ממספר יחידים? ואם יש עשרות כמוהו, אז זה מכשיר את השרץ?

דוכיפת כתב/ה:

ובכלל,מה ההגדרה של "ניצול"?האם סאב שמעריץ את השולטת ומרעיף עליה מתנות אם כספיות ואם אחרות הוא "מנוצל"?לטעמי לא.

גם לטעמי לא. אדרבא. קנה לה, פרגן לה, תעניק לה ומכל הלב. אשה שאתה אוהב/מעריץ תן לה ת'נשמה. אבל זה לא המקרה שעליו אנחנו מדברים. במקרה שעליו אנחנו מדברים אין שום יחסי גומלין.

דוכיפת כתב/ה:

"ניצול"לטעמי הוא שכל מה שיש ביניהם הוא חומריות.הוא נותן אבל מקבל בחוזר סיפורי מעשיות.ללא כל מערכת יחסים.

אנחנו מסכימים על אותו דבר. על זה שהקשר מתחיל ונגמר בניצול כלכלי נטו. אין לזה קשר לבדס"ם.
the rain song
the rain song • 24 באפר׳ 2013
גברים מתלוננים על ניצול כספי
נשים מתלוננות על ניצול מיני. לא שמענו כאן אינסוף סיפורים על איך בלבלו לנשים את הראש רק כדי לזיין אותן ואחר כך נטשו אותן?
(לפעמים אפילו קוראים לזה אונס)
ובעצם לא רק כאן. בכל מקום.
המוסכמה החברתית שגברים משלמים עדיין חזקה מספיק כדי שהסיכוי שנשים יפלו ל"ניצול" כזה הוא קלוש למדי
כפי שגברים לא באמת מתלוננים שמישהי ניצלה אותם רק כדי לשכב איתם.
יש מקרים ועדיין... (יש?)

אבל לדעתי, כל דבר שנעשה בהסכמה הדדית ומלאה בין אנשים מבוגרים, גם אם לא ידועים כל התנאים מראש, לא נופל בהגדרה של המילה ניצול.

כסף הוא עדיין אמצעי להשיג דברים והגיוני שאנשים ירצו תמורה עבור כספם.
עכשיו אפשר להתווכח מה התמורה הנאותה וגם זה יהיה ויכוח מוזר בעיני.

מהיום הראשון שלי כאן ובעצם גם לפני הזהירו אותי שיש כאן מתחזים שרוצים רק לנצל אותי.
כל עוד אף אחד לא צריך להוכיח את הבדסמיות שלו כדי להיות כאן, הויכוח הזה נראה לי מוזר קצת. זה באמת משנה איך קוראים לזה?
DickLa​(נשלטת){רק בנות.❤️}
ציטוט: אשה שנכנסת לאתר ומחפשת את הפראייר התורן, המניע היחיד שלה הוא כלכלי נטו. אין בזה ובין בדס"מ שום דבר. הבדס"מ הוא סוג של כיסוי להצדקת הנצלנות.

צודק במאה אחוז!
אם מישהי לא מעוניינת בך רק בגלל שאתה לא משלם לה זה מה שבעצם מעניין אותה. הרי אם כל שאר הדברים כן זורמים ומתאימים ביניכם היא לא תפסיק את הקשר רק בגלל זה.
כמו שיש "שולטים"...יש גם "שולטות". מה שמעניין זה ששולטים בגרוש מנצלים את הבדסמ למין קל ושולטות בגרוש מנצלות את זה למאני מזומני.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
יש דבר כזה ניצול לרעה (גם כלכלי אבל לא רק. זה מושג כללי). גם יש דבר כזה פתי. ואלה בדרך כלל מוצאים זה את זה. בואו ננסה לא להיות לא אלה ולא אלה. וזו התורה כולה על רגל אחת (נראה לי).
ezuf
ezuf • 24 באפר׳ 2013
"אנחנו עשירות בשמחת חיים אבל לא עשירות במזומנים."

rffl.gif icon_lol.gif

ליבי ליבי.. icon_smile.gif
aleks​(נשלט)
לפני 10 שנים • 26 באפר׳ 2013
aleks​(נשלט) • 26 באפר׳ 2013
אם היה לי מספיק כסף לכזו הרפתקאה, הייתי בהחלט משתתף
דוכיפת​(נשלט)
לפני 10 שנים • 10 במאי 2013
דוכיפת​(נשלט) • 10 במאי 2013
פולו כתב/ה:
דוכיפת כתב/ה:

האנלוגיה שלך למיילדום משונה.
ניצול כספי הוא לא בדסמ?אולי אבל הוא בודאי Femdom,אחרת איך אתה מסביר את מאות האתרים שענינם חד וחלק ניצול כספי ובעצם ניצול כספי בלבד??

אתה מבלבל בין שני דברים. בין צריכת חומרים לשם גירוי מיני (אתרים) לבין ניצול כספו של אדם אחר (מתוך בצע כסף נטו וללא קשר לבדס"ם).

דוכיפת כתב/ה:

זה שהתחום אינו מתאים לקיק שלך(וגם לא לשלי)אינו משאיר אתו מחוץ למסגרת..

מעולם לא טענתי שמכיוון שהתחום לא מתאים לקיק שלי אני משאיר אותו מחוץ למסגרת. יש המון פטישים שאינני מתחבר אליהם אך עדיין נמצאים בתחום הבדס"ם. אשה שנכנסת לאתר ומחפשת את הפראייר התורן, המניע היחיד שלה הוא כלכלי נטו. אין בזה ובין בדס"מ שום דבר. הבדס"מ הוא סוג של כיסוי להצדקת הנצלנות.

דוכיפת כתב/ה:

והענין בכלל אינו שאלה של תלות.הדומית שמערכת היחסים מבחינתה מבוסס על כסף אינה תלויה במנוצל.יש עוד עשרות כמוהו.אדרבא,הוא תלוי בה.

אתה כותב דבר והיפוכו. מצד אחד אתה כותב שהדומית לא תלויה במנוצל בודד. מצד שני משתמע מדבריך שהיא תלויה בהם כקבוצה של מנוצלים. האין קבוצה של אנשים מורכבת ממספר יחידים? ואם יש עשרות כמוהו, אז זה מכשיר את השרץ?

דוכיפת כתב/ה:

ובכלל,מה ההגדרה של "ניצול"?האם סאב שמעריץ את השולטת ומרעיף עליה מתנות אם כספיות ואם אחרות הוא "מנוצל"?לטעמי לא.

גם לטעמי לא. אדרבא. קנה לה, פרגן לה, תעניק לה ומכל הלב. אשה שאתה אוהב/מעריץ תן לה ת'נשמה. אבל זה לא המקרה שעליו אנחנו מדברים. במקרה שעליו אנחנו מדברים אין שום יחסי גומלין.

דוכיפת כתב/ה:

"ניצול"לטעמי הוא שכל מה שיש ביניהם הוא חומריות.הוא נותן אבל מקבל בחוזר סיפורי מעשיות.ללא כל מערכת יחסים.

אנחנו מסכימים על אותו דבר. על זה שהקשר מתחיל ונגמר בניצול כלכלי נטו. אין לזה קשר לבדס"ם.

לגבי האתרים.לא חושב שאני מבלבל משהו.אלה אתרים שהבסיס שלהם הוא ניצול כספי של הנשלט.הם גם נקראים כך-financial slavery או financial domination.כל מהותם שהנשלט משלם ,קונה מתנות לפי רשימה המוכתבת באתר וכל מיני ברווזים אחרים,ובתמורה הוא מקבל קשר וירטואלי כלשהו.יש כאלה שזה הקיק שלהם מסתבר ,שהרי בפועל זה כמו לאונן על פנטזיה פמדומית.אז מדוע לשלם?
אשר לאנלוגיה המיילדומית.אם כך לדעתך כל תעשית המלכות המקצועיות אינה בדסם?אני לא מכיר מלכים(icon_smile.gif)מקצועיים(מעבר לכך שדעתי על דומים מוכרת לך,אני מניח.)
שבת שלום
בארי
לפני 10 שנים • 11 במאי 2013
בארי • 11 במאי 2013
אני אוהב לפנק ,ולתת ,ולקנות ,מבלי שהאישה דורשת
היא לא צריכה בכלל לבקש .אני נהנה מעצם הנתינה לאישה שאני באמת אוהב , כשהיא נהנת ומרוצה אני מרוצה.ובלי קשר לשליטה.
זה הסיפוק שלי.