סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כמה שבועות הייתן משקיעות באילוף?

זיקית
לפני 19 שנים • 15 ביולי 2004

אוי בטי..

זיקית • 15 ביולי 2004
כמה נכון.

icon_profilekiss.gif
LM​(נשלט)
לפני 19 שנים • 16 ביולי 2004

לגרסה משופרת.

LM​(נשלט) • 16 ביולי 2004
אני מציע לך לא שלקחת את החיים בכזאת רצינות......... icon_wink.gif

נ.ב. - תחי עיראק החופשית !!! ויוחזר לאלתר מנהיגנו האהוב הרחום וחנון והנערץ סאדם , איש יקר ונעים הליכות.
mistress of the night
לפני 19 שנים • 17 ביולי 2004

מענה לכולם..זה יהיה קצת ארוך..

mistress of the night • 17 ביולי 2004
עקב צרכי המערכת (כשהמערכת היא כמובן אני) נעדרתי מעט..עבודה, חברים, חיים..icon_smile.gif
לצערי לא יצא לי להגיע מוקדם יותר..
אז ככה, אני אעבור אחד אחד..

hot Q את בהחלט צודקת..לא צריך להגדיר זמנים, אבל זה בדרך כלל הזמן שלוקח לגבר להראות רצינות ולשתף פעולה..כי הצהרות באוויר לא מביאות לאף מקום וגם אם הוא יכריז על עצמו כפוטנציאל אילוף מושלם,זה הזמן שהוא יכול להראות לי את זה בלי שאני אמצה את חוסר החינוך שלו....(כמובן שיתכן שאני טועה.) אני מדברת על גבר שלא עושה שום דבר ופשוט מותח את הקו,עד הגבול, לא על אחד שמדי פעם מנסה למרוד.

דומיקולו.."יו קן בייט מי" ולא במובן החיובי של המשפט..אבל אם אתה צריך עזרה באנגלית עילגת אז אני מעבירה הרצאות בשופי בימי שישי..

LM ולא רק בגלל שזו אחת הסיגריות האהובות עליי, פעם הבאה רק עיראקי או טרבלסי..

גרסא משופרת ..קבל ח"ח. שרלילה אמנותית כל הכבוד על התוצר

בובה.. זהו, שכימיה הייתה..אבל לצערי היא חלפה מהר כמו שהיא באה..כי אחד הדברים שמרשימים אותי וכובשים אותי זה צייתנות..וכשאין אז אין, גם זה הולך.

כולי שלך...התהליך אומנם חשוב..אבל תסכים איתי שאם אדם לא מראה רצינות במשך זמן מסויים גם החשק לאלף אותו עובר ונראה כאילו האדם רק משחק ?
כולי שלך_​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 17 ביולי 2004
כולי שלך_​(נשלטת) • 17 ביולי 2004
כולי שלך...התהליך אומנם חשוב..אבל תסכים איתי שאם אדם לא מראה רצינות במשך זמן מסויים גם החשק לאלף אותו עובר ונראה כאילו האדם רק משחק ?

ברור שבזמן התהליך ולאורך כל הזמן צריכים "שניים בכדי לרקוד טנגו" ואם הגעת להרגשה הזו שהאדם רק משחק, לכי עם האינטואיציה שלך - ועל תבבזבזי את הזמן שלך על האדם הלא נכון.
כשתפגשי באדם / סאב הנכון לא יהיו לך ספקות לגביו.