ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז למה אתן בעצם עושות את זה??

כוח הזרוע​(מתחלף)
לפני 11 שנים • 27 באפר׳ 2013

אז למה אתן בעצם עושות את זה??

כוח הזרוע​(מתחלף) • 27 באפר׳ 2013
לפני כמה שנים, כשלראשונה נחשפתי לעולם הזה, קראתי הרבה חומר תיאורטי בנושא. נכנסתי לבלוג של איזה מישהי (לא באתר הזה), וקראתי שם שהיא שותה את השתן של ה"אדון" שלה. מיד עלתה אצלי בראש השאלה: "למה??!".
חשבתי על 3 אפשרויות:
1. היא נהנית להיות מושפלת, ולשתות שתן זה משפיל.
2. היא נהנית מהקטע של הציות, ולאו דווקא מפעולה פיזית כזאת או אחרת.
3. היא בכלל לא נהנית מזה, היא פשוט עושה את זה כחלק מה"הסכם" שלה עם הבן זוג שלה. זה פשוט לא קו אדום מבחינתה.
כמו שאמרתי, עברו שנים מאז. לאחרונה פתאם שוב נזכרתי בשאלה הזאת ששאלתי את עצמי.
אובכן, נשלטות, מה שאני מבקש מכן: החליפו את המלים "שותה שתן" בכל פעולה אחרת שאתן עושות עם האדונים שלכן- "נאזקת", "מקבלת מכות", "שותה זרע", או כל דבר אחר שאתן עושות. ועכשיו תבחרו את הסעיף מבין השלושה שמייצג אתכן.
תודהicon_smile.gif
Brave girl
Brave girl • 27 באפר׳ 2013
אני אענה לך בשיא הכנות : אין לי מושג למה
הדליק אותי אולי הציות התחושה שאני נתונה לחסדיו של מישו אחר החוסר אונים...

היום כשאני חושבת אחורה על חלק מהדברים שעשיתי אני נחרדת
היום אני במקום מאד אחר

אני חושבת שחלק גדול מהצורך שלי בשליטה היה כי זאת הייתה הדרך שלי להתנתק ולברוח קצת מהמציאות

היום פשוט התבגרתי ולמדתי להתמודד בדרכים אחרות ובריאןת יותר
וזה מדהים איך הצורך בבהשפלות או בשליטה לאט לאט דועך.
'Panda'{Beauty}
'Panda'{Beauty} • 27 באפר׳ 2013
Your Dolly כתב/ה:
אני אענה לך בשיא הכנות : אין לי מושג למה
הדליק אותי אולי הציות התחושה שאני נתונה לחסדיו של מישו אחר החוסר אונים...

היום כשאני חושבת אחורה על חלק מהדברים שעשיתי אני נחרדת
היום אני במקום מאד אחר

אני חושבת שחלק גדול מהצורך שלי בשליטה היה כי זאת הייתה הדרך שלי להתנתק ולברוח קצת מהמציאות

היום פשוט התבגרתי ולמדתי להתמודד בדרכים אחרות ובריאןת יותר
וזה מדהים איך הצורך בבהשפלות או בשליטה לאט לאט דועך.

זה דועך כי כנראה תיקנת את מה שהיה חסר לך שגרם לך לעשות את המעשים הללו.
גבר
לפני 11 שנים • 28 באפר׳ 2013
גבר • 28 באפר׳ 2013
ההוויה כאן לא טמונה "בהנאה" וגם לא טמונה דווקא באקט כזה או אחר.

היא טמונה במקומות הרבה יותר עמוקים, ראשונים ובסיסים, כאלו שאפשר אולי למדוד במונחים כמו - "סיפוק", "מימוש עצמי", "התרוממות רוח", "מלאות" ובעיקר בתחושה של - "הנה, סוף סוף מצאתי את המקום שלי".
Bondage​(שולט)
Bondage​(שולט) • 28 באפר׳ 2013
בקשר שליטה מכל סוג שהוא, המונח "למה" פשוט לא במקומו. אם אתה נמצא בקשר של שליטה והשאלה "למה" עולה לך בראש, הרי שאתה לא אמור להיות בקשר כזה.
הדוגמא הכי קרובה לכך שעולה לי בראש זו אמונה. גם שם השאלה "למה" לא רלוואטית.
הצדדים בוחרים להיות בקשר כזה כאדון או כשפחה מתוך בחירה, אמונה ותחושה עמוקה ששם מרגיש להם הכי נכון להיות.
תמיד יש לך את האפשרות לצאת או להכנס לקשר כזה. זו זכות בסיסית. אולם מהרגע שאתה בפנים, אתה אמור להיות משוחרר מהשאלות של "מדוע, למה, בגלל מה ועד מתי".
אם יש ספק, אז אין ספק ואתה פשוט לא צריך להיות שם.
    התגובה האהובה בשרשור
כוח הזרוע​(מתחלף)
כוח הזרוע​(מתחלף) • 28 באפר׳ 2013
"יור דולי" ו"סוררת" בעצם בחרו באפשרות מספר 2. זו תובנה מעניינת- בעצם פחות איכפת לכן אם לעשות פעולה כזאת או אחרת, מה שעושה לכן את זה זה פשוט הקטע שהגבר נותן לכן פקודות, בלי קשר למהות הפקודה. האם זה ככה גם מחוץ למיטה? האם זה היה ככה בקשרים עם גברים שהיו לכן שלא הוגדרו מראש כ"אדון-שפחה"? ואם לבן זוג שלכן מתחשק לעשות משהו במיטה, אבל הוא לא מנחית את זה כפקודה, אלא מציע- זה מוריד לכן?

"גבר" ו"בונדאז'"- לא עניתם לי על השאלה. לא שאלתי "למה את אוהבת שגבר שולט עלייך". שאלתי מה גורם להן לעשות פעולות ספציפיות שנחשבות ללא שגרתיות (בלשון המעטה) מחוץ לעולם הזה. כי עם כל ההבנה שלי לנושא, אני לא מצליח להבין עד הסוף למה שבחורה תשתה שתן. מה הקשר של זה לשליטה או בכלל לסקס? מה עובר לה בראש? אולי יש לכם תשובה?
LoLLi​(שולטת){Mighty Max}

Re: אז למה אתן בעצם עושות את זה??

LoLLi​(שולטת){Mighty Max} • 28 באפר׳ 2013
כוח הזרוע כתב/ה:
לפני כמה שנים, כשלראשונה נחשפתי לעולם הזה, קראתי הרבה חומר תיאורטי בנושא. נכנסתי לבלוג של איזה מישהי (לא באתר הזה), וקראתי שם שהיא שותה את השתן של ה"אדון" שלה. מיד עלתה אצלי בראש השאלה: "למה??!".
חשבתי על 3 אפשרויות:
1. היא נהנית להיות מושפלת, ולשתות שתן זה משפיל.
2. היא נהנית מהקטע של הציות, ולאו דווקא מפעולה פיזית כזאת או אחרת.
3. היא בכלל לא נהנית מזה, היא פשוט עושה את זה כחלק מה"הסכם" שלה עם הבן זוג שלה. זה פשוט לא קו אדום מבחינתה.
כמו שאמרתי, עברו שנים מאז. לאחרונה פתאם שוב נזכרתי בשאלה הזאת ששאלתי את עצמי.
אובכן, נשלטות, מה שאני מבקש מכן: החליפו את המלים "שותה שתן" בכל פעולה אחרת שאתן עושות עם האדונים שלכן- "נאזקת", "מקבלת מכות", "שותה זרע", או כל דבר אחר שאתן עושות. ועכשיו תבחרו את הסעיף מבין השלושה שמייצג אתכן.
תודהicon_smile.gif

אני חושבת שכל מי שעושה ביזאר זה מתוך אהבה להיות מושפל, ולא מאהבה באמת ל....
ואולי יש גם מעניין הציות שחלק מהבנות אמרו פה,
אני חושבת שאם כבר מישהו עושה דבר כזה זה אהבה להשפלה (וגם משיחות שלי עם נשלטים פה שחובבי ביזאר זו המסקנה)
Bondage​(שולט)
Bondage​(שולט) • 28 באפר׳ 2013
התשובה הפשוטה היא כי זו ההוראה שהיא קיבלה מהאדון שלה.
היא לא הציעה לעשות את זה.
יכול להיות בהחלט שעד אותו רגע היא בכלל לא חשבה שהיא מסוגלת או אוהבת לעשות את זה.

ברגע שההוראה ניתנה, עצם היותה השפחה שלו, הפכה את ההוראה למשהו שהיא פשוט מתענגת לעשות עבורו, בשבילו.

החשיבה היחידה באותו רגע היא איך לעשות את זה באופן הכי מושלם עבור אדונה. וחשיבה זו כשלעצמה מעניקה לה תענוג עילאי.
tusk
tusk • 28 באפר׳ 2013
Bondage כתב/ה:
בקשר שליטה מכל סוג שהוא, המונח "למה" פשוט לא במקומו. אם אתה נמצא בקשר של שליטה והשאלה "למה" עולה לך בראש, הרי שאתה לא אמור להיות בקשר כזה.
הדוגמא הכי קרובה לכך שעולה לי בראש זו אמונה. גם שם השאלה "למה" לא רלוואטית.
הצדדים בוחרים להיות בקשר כזה כאדון או כשפחה מתוך בחירה, אמונה ותחושה עמוקה ששם מרגיש להם הכי נכון להיות.
תמיד יש לך את האפשרות לצאת או להכנס לקשר כזה. זו זכות בסיסית. אולם מהרגע שאתה בפנים, אתה אמור להיות משוחרר מהשאלות של "מדוע, למה, בגלל מה ועד מתי".
אם יש ספק, אז אין ספק ואתה פשוט לא צריך להיות שם.

בכל קשר ובכל מצב, צריך לתהות, לחקור ולברר מדי יום ביומו. וגם אם אין תשובה, זו אינה הוכחה שאין סיבה. והאם באמת אין הבדל בין יש סיבה לבין אין סיבה? לשאלה *למה* אין סוף ואין הגבלה.
והשאלה של למה כך ולא אחרת היא, להבנתי, ביטוי של השאלה / תת שאלה, למה המציאות היא כזו ולא אחרת.
אותי זה מעניין.