סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

טוב, ניסיתי להיות אישה אמיתית ו...

סיגל רז​(טרנסית אחרת)
לפני 11 שנים • 28 באפר׳ 2013

טוב, ניסיתי להיות אישה אמיתית ו...

קניתי ויברטור יחסית דק עם רטט כדי להיות אישה אמיתית ולהרגיש חדירה עמוקה. סור בנות, אין לי מושג איך אתן מצליחות! זה כואב לי בטירוף! אין מצב שאני עושה זאת! במקום זה רק נהניתי מהתחושה של האיבר ומהרטט שלו.. הכי רחוק שהגעתי היה אצבע ארוכה שחדרה לתוכי. מבואסת תחת
מלכתא
לפני 11 שנים • 28 באפר׳ 2013
מלכתא • 28 באפר׳ 2013
ניסית אולי למרוח את זה עם חומר סיכה כלשהו?

זה יכול להיות מאוד מגניב אם מצליחים...
סיגל רז​(טרנסית אחרת)
לפני 11 שנים • 29 באפר׳ 2013

ברור שניסיתי חומר סיכה, והרבה! כנראה שיש לי חריץ קטן..

מה שמוזר הוא, שלא פעם גברים החדירו לי אצבעות. לא מבינה למה אני לא מצליחה? אולי התנוחה? אולי אי אפשר עצמאית? מה, רק בנות יכולות?
סיגל רז​(טרנסית אחרת)

אוף! אני מתה לחוות את ההרגשה.

אני מצטערת שניפנתי את האיש המבוגר שעמד לידי בתור בחנות סקס והציע עזרה.. הוא כנראה ידע על מה הוא מדבר.. חחחחח
מלכתא
מלכתא • 29 באפר׳ 2013
זה לא נכון שכל אישה יכולה... החור שלנו יותר גדול מהחור האחורי, אז זה לא חוכמה icon_lol.gif

אולי פי הטבעת קטן, אז אפשר להגדיל אותו בהדרגה.
רצסיבי​(נשלט)
לפני 11 שנים • 30 באפר׳ 2013
רצסיבי​(נשלט) • 30 באפר׳ 2013
מבחינה פיזיולוגית, אין סיכוי שאת לא מסוגלת להחדיר פלאג / דילדו / מלפפון וכו' לפי הטבעת.
לגבי התנוחה, כיפוף הרגליים עוזר, אבל יותר חשוב מזה, צריך להירגע ולהרפות את השרירים, ולהרחיב בהדרגה. אחרי החדרת אצבע, השלב הבא הוא לא החדרת עוד אצבע, אלא הרחבה והגמשת השריר עם האצבע הראשונה, ורק אז להמשיך הלאה.
אחרי אימון קצר, תוכלי להכניס לשם כל דבר גלילי בגודל סביר.
בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור
Bent

Re: טוב, ניסיתי להיות אישה אמיתית ו...

Bent • 30 באפר׳ 2013
סיגל רז כתב/ה:
קניתי ויברטור יחסית דק עם רטט כדי להיות אישה אמיתית ולהרגיש חדירה עמוקה. סור בנות, אין לי מושג איך אתן מצליחות! זה כואב לי בטירוף! אין מצב שאני עושה זאת! במקום זה רק נהניתי מהתחושה של האיבר ומהרטט שלו.. הכי רחוק שהגעתי היה אצבע ארוכה שחדרה לתוכי. מבואסת תחת

יחסית דק? יחסית למה.

תקני פלאג בעובי אצבע, תתרגלי אליו. תקני אחד בעובי אצבע וקצת, תתרגלי אליו וכן הלאה.

לא הולך לבד נסי ביחד עם משהוא שאת סומכת עליו.

תנוחה, תבחרי תנוחה נוחה על הגב, כרית נוחה, מקום להניח את הרגליים, שיהיה לך קל להרפות את כול הגוף.

את לבד, כוסית יין, משהו עשבי או פופרס כולם יכולים לעזור.

קונדום, לפעמים קונדום על הצעצוע מספק שטח פנים חלק יותר מהסילקון / משטח של הצעצוע. בכלל זה צעצועי זכוכית / פיירקס / מתכת נוטים להחליק בקלות יחסית גדולה יותר.

חוקן לפני, תוציאי מהראש את אלמנט הפחד של ללכלך או לא להיות נקייה.

בטח יש עוד טיפים ששכחתי.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 30 באפר׳ 2013
אני מצטרפת להמלצות מעלי לגבי החוקן, היין או שאר המרגיעים הטבעיים
ובעיקר איכות חומר הסיכה .
העניין הוא לא רק להכניס את הפלאג אלא גם ליהנות בדרך, תדאגי להיות מגורה
תלטפי את עצמך בדרך, תעצרי פעם בכמה זמן ותתענגי
כשאנחנו מגורים זה יותר פשוט
תלטפי את פי הטבעת מבחוץ ותרגישי מתי את מרטיבה רק אז תכנסי לחדור לאט, השיר הוא שריר טבעתי ויכול להפתח עד שאגרוף נכנס
ואין קשר לזכר או נקבה אלא רק למידת ההרפיה של השריר

בהצלחה
סיגל רז​(טרנסית אחרת)
לפני 11 שנים • 1 במאי 2013
תודה על הטיפים, באמת ניסיתי ודי הצלחתי. הייתי לבד, רגועה ובצהריים דאגתי להוריד את כל העניינים באזור אצל הקוסמטיקאית שלי. אולי לאחר שעתיים הצלחתי להחדיר בערך חצי. אבל, האמת? מה מרגישים? אפשר להגיע לאורגזמה רק מחדירה? בסוף גמרתי מאוננות רגילה..
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 11 שנים • 1 במאי 2013
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 1 במאי 2013
ניתן להגיע לאורגזמה רק מחדירה אחרי הכל את אולי אישה בנשמה אבל מבחינה פיזיולוגית גבר וידוע כי הג'י ספוט נמצא ברקטום.

מה שכן אני לא בטוח שתצליחי לבד להגיע לאורגזמה מחדירה...