צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד כמה זה נפוץ?

כוח הזרוע​(מתחלף)
לפני 11 שנים • 1 במאי 2013

עד כמה זה נפוץ?

כוח הזרוע​(מתחלף) • 1 במאי 2013
היום בזמן שנסעתי באוטו קלטתי זוג עומד על המדרכה. הוא תפס לה את הצוואר בצורה אגרסיבית, כאילו הוא חונק אותה. אם לא החיוכים של שניהם, הייתי חושב שזה ניסיון אונס לאור יום באמצע הרחוב.

ואז עלתה אצלי השאלה: לדעתכם, עד כמה סקס אלים זה דבר נפוץ? למרות שסביר להניח שאין סטטיסטיקה בנושא, אבל בכל זאת, זרקו מספרים שנראים לכם הגיוניים. אצל איזה אחוז מהזוגות יש סקס אלים? שימו לב, אני לא מדבר על כל הדברים החולניים ה"יצירתיים" שלא תשמעו בשום מקום מחוץ לאתר הזה. אני מדבר על דברים שאצל רובכם כנראה נחשבים ל"לייט"- דברים כמו סטירות וחניקות באמצע הסקס. אני מדבר על אנשים "רגילים" שכנראה לא שמעו בכלל על האתר הזה כי זה לא מספיק מעניין אותם, שפשוט אוהבים את הסקס שלהם rough (ככה כותבים?)- לדעתכם איזה אחוז מהאוכלוסייה האנשים האלה מהווים?

ועוד שאלה- מי לדעתכם בד"כ יוזם את הכיוון הזה- הגבר או האשה? מי נהנה מזה יותר? האם לאשה באמת יש צורך לחטוף סטירות באמצע הסקס, או שהיא פשוט זורמת עם הגבר? ואולי היא בכלל לא מודעת לזה שאפשר גם אחרת? ברור שיש הכל מהכל, אני שואל על הרוב לדעתכם.
שימו לב שלא התייחסתי בכלל לקטע המנטאלי, שהוא החשוב ביותר אצל רובכם, אלא נטו על הקטע הפיזי.
מלכתא
מלכתא • 1 במאי 2013
נדמה לי שזה דבר נפוץ מאוד.
בגלל שסקס זה נושא שבתרבות שלנו הרבה פעמים נתפס כטאבו, כמשהו שאסור להוציא מהחדר,
וכך גם אלימות- זה דבר רע.
אז רוצים להגשים שתי פנטזיות אסורות.

חוץ מזה, חדירה חזקה פשוט יותר כייפית מחדירה חלשה.
שלגי

אני רק שאלה

שלגי • 1 במאי 2013
מה זה כל הדברים החולניים האלה שאתה כותב עליהם?
מלכתא
מלכתא • 1 במאי 2013
כוח הזרוע כתב/ה:
לא לכולן...

וסקס זה טאבו בתרבות המערבית?? טוב לדעת..

כן כן, אנשים לא בדיוק יושבים ומדברים עם ההורים שלהם על סקס.
Hussy

פאקינג אבולוציה. ברוך שעשני אישה/שפחה.

Hussy • 1 במאי 2013
פעם היו חוטפים שפחות מחופי אפריקה ומוכרים בכל המזרח התיכון. מרוקו. אלג'יר, תוניס. ‬היום, כלומר- אז זה היה חלק מהאימפריה העותומנית.‬ בכל אופן, היו באים שודדי הים הברברים ופושטים על העיירות והכפרים, למכור בשווקי השפחות של צור וצידון ואלכסנדריה.‬
היה גם את מרד המהדי בסודאן, שבאיזשהו שלב בו,‬ כבשו כוחות המהדי, מוסלמים פונדמנטליסטים, את העיר חרטום.‬ ‫והם עשו שלוש מכלאות. אחת לנשים נשואות עם ילדים, אחת לנשים מבוגרות, ואחת לנערות וילדות.‬ ואז - קודם כל המהדי בחר מה שהוא רוצה ממכלאת הנערות,‬ ואז החליפים שלו בחרו,‬ ‫ואז הדרווישים.‬ את השאר- מכרו בשוק.‬
כולן שפחות זין של גברים.
בניו אינגלנד באמריקה, בתקופה הפוריטנית, היו כובלים נערות שהורשעו בהתנהגות לא נאותה לסד, וכל הכפר היה זורק עליהן עגבניות ויורק וקורא להן בשמות גסים.‬
ביפאן, נשים שהורשעו בהתנהגות לא נאותה, ניאוף ליתר דיוק, היו נקשרות במרכז הכפר וכולם היו גומרים להן על הפרצוף. קראו לזה בוקאקה.

התנהגות מינית אלימה לנשים לאורך כל ההיסטוריה הייתה נפוצה, היא עדיין נפוצה, וגם תמיד תהיה כזאת.
לדעתי, משהו כמו 70% זונות (או אוהבות סקס אלים, קראו לזה איך שבא לכם), הבנות שגומרות חזק. (-:
כל אדם מיני (וגם המון שדווקא לא, שפחות מיניים) יודע מה זה בדסמ/סאדו/שליטה. אומנם לא בקיא בתחום כמונו. חלקם מודעים לזה ואף משתמשים בזה, במידה כזו או אחרת (נגיד חברות שלי, שחוטפות לפעמים סטירה בתחת כשהן בדוגי (-: ) וחלקם/ן מתחרמנים מזה, אבל כל כך מתביישים...

לא מזמן ראיתי זוג, לא ילדים קטנים, אשה מכובדת וגבר מכובד, יושבים על ספסל - הגבר חנק אותה מאחור וחלב אותה לעין כל, בתנועות איטיות אך ברורות.
(-:
המסר שהם מעבירים - להיות שפחה זו לא בושה! angry3.gif
(ונפוץ בהחלט!).
כוח הזרוע​(מתחלף)

Re: פאקינג אבולוציה. ברוך שעשני אישה/שפחה.

כוח הזרוע​(מתחלף) • 1 במאי 2013
a little different כתב/ה:
פעם היו חוטפים שפחות מחופי אפריקה ומוכרים בכל המזרח התיכון. מרוקו. אלג'יר, תוניס. ‬היום, כלומר- אז זה היה חלק מהאימפריה העותומנית.‬ בכל אופן, היו באים שודדי הים הברברים ופושטים על העיירות והכפרים, למכור בשווקי השפחות של צור וצידון ואלכסנדריה.‬
היה גם את מרד המהדי בסודאן, שבאיזשהו שלב בו,‬ כבשו כוחות המהדי, מוסלמים פונדמנטליסטים, את העיר חרטום.‬ ‫והם עשו שלוש מכלאות. אחת לנשים נשואות עם ילדים, אחת לנשים מבוגרות, ואחת לנערות וילדות.‬ ואז - קודם כל המהדי בחר מה שהוא רוצה ממכלאת הנערות,‬ ואז החליפים שלו בחרו,‬ ‫ואז הדרווישים.‬ את השאר- מכרו בשוק.‬
כולן שפחות זין של גברים.
בניו אינגלנד באמריקה, בתקופה הפוריטנית, היו כובלים נערות שהורשעו בהתנהגות לא נאותה לסד, וכל הכפר היה זורק עליהן עגבניות ויורק וקורא להן בשמות גסים.‬
ביפאן, נשים שהורשעו בהתנהגות לא נאותה, ניאוף ליתר דיוק, היו נקשרות במרכז הכפר וכולם היו גומרים להן על הפרצוף. קראו לזה בוקאקה.

התנהגות מינית אלימה לנשים לאורך כל ההיסטוריה הייתה נפוצה, היא עדיין נפוצה, וגם תמיד תהיה כזאת.
לדעתי, משהו כמו 70% זונות (או אוהבות סקס אלים, קראו לזה איך שבא לכם), הבנות שגומרות חזק. (-:
כל אדם מיני (וגם המון שדווקא לא, שפחות מיניים) יודע מה זה בדסמ/סאדו/שליטה. אומנם לא בקיא בתחום כמונו. חלקם מודעים לזה ואף משתמשים בזה, במידה כזו או אחרת (נגיד חברות שלי, שחוטפות לפעמים סטירה בתחת כשהן בדוגי (-: ) וחלקם/ן מתחרמנים מזה, אבל כל כך מתביישים...

לא מזמן ראיתי זוג, לא ילדים קטנים, אשה מכובדת וגבר מכובד, יושבים על ספסל - הגבר חנק אותה מאחור וחלב אותה לעין כל, בתנועות איטיות אך ברורות.
(-:
(ונפוץ בהחלט!).

תגובה מעניינת ביותר!
אני תוהה מה מתוך מה שכתבת נכתב ברצינות ומה בציניות.
ואם באמת הכל נכתב ברצינות, אז את בעצם אומרת שטבעה של האשה להיות שפחה ומוכה. מעניין. הבנתי אותך נכון?
אז איך שבכל זאת יש בנות שלא אוהבות את זה? שטיפת מוח פמיניסטית?

אה ואגב, מה זה חליבה? פשוטו כמשמעו?
מלכתא
לפני 11 שנים • 2 במאי 2013

מלכתא • 2 במאי 2013
כוח הזרוע כתב/ה:

ואם באמת הכל נכתב ברצינות, אז את בעצם אומרת שטבעה של האשה להיות שפחה ומוכה. מעניין. הבנתי אותך נכון?

זה לא טבעה של האישה להיות שפכה ומוכה.
זה כמו לטעון שבגלל שהיה שיעבוד של השחורים, אז הם נולדו כדי להיות עבדים.
שטויות במיץ.
שטיפת מוח פמיניסטית לא היתה קיימת בשנים שבהן היתה שליטה נשית. נשים דומיננטיות לאורך ההיסטוריה, זה משהו קיים ונפוץ. כפרה על קליאופטרה.
opiate​(שולט)

opiate​(שולט) • 2 במאי 2013
a little different כתב/ה:
כולן שפחות זין של גברים.

(-:
(ונפוץ בהחלט!).

I don't agree with most of this,
but good to see people who like history
כוח הזרוע​(מתחלף)

כוח הזרוע​(מתחלף) • 2 במאי 2013
מלכתא כתב/ה:
כוח הזרוע כתב/ה:

זה לא טבעה של האישה להיות שפכה ומוכה.
זה כמו לטעון שבגלל שהיה שיעבוד של השחורים, אז הם נולדו כדי להיות עבדים.
שטויות במיץ.
שטיפת מוח פמיניסטית לא היתה קיימת בשנים שבהן היתה שליטה נשית. נשים דומיננטיות לאורך ההיסטוריה, זה משהו קיים ונפוץ. כפרה על קליאופטרה.

ההשוואה לכושים רחוקה מלהיות מדויקת. אף כושי באפריקה מעולם לא פנטז על זה שיבואו אנשים לבנים, יכוונו עליו נשק, יחטפו אותו לארץ אחרת ושם יעבידו אותו עד סוף החיים. לעומת זאת, לפי מה ש-a little differnt כותבת (בהנחה שזה לא בציניות), ש-70% מהנשים אוהבות סקס אלים... מעניין, לא?

ובקשר לנשים דומיננטיות לאורך ההיסטוריה- האם היו כאלה? סביר להניח שכן. האם זה היה נפוץ? ממש לא...