צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מינימום שחור

GlenRoth
לפני 11 שנים • 9 במאי 2013
GlenRoth • 9 במאי 2013
LoLLipOp צודקת. כתוב.
אני מדבר על נסיוני האישי שהראה שאין התאמה מלאה בין הכתוב למצוי.
(ראוי לציין שאני לא מגיע הרבה למסיבות אבל מהפעמים שהייתי זה היה המצב. וזו גם אחת הסיבות שאני ממעט להגיע.)

יולי, נגעת בנקודה אני חושב: אמירה למי שלא מוכן להשקיע איך אפשר "לצאת מזה" ולהכנס למסיבה בכל זאת. אני לא בטוח שזו הכוונה המקורית, אבל בפועל זה מה שקורה.

אישית אני מעדיף אנשים לבושים מכובד בכל מני צבעים מאנשים לבושים בבגדים שחורים מרופטים.
אסטטיקה היא עניין שממעיטים מחשיבותו בארץ, וזו בעיה חמורה.

בוקר טוב כלוב, שאלה יהיו הצרות שלנו icon_cool.gif
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 9 במאי 2013
אתה מוזמן להשקיע את מירב מרצך וכספך ולהפיק מסיבות פטיש עם קוד לבוש כרצונך.
שא ברכה
Uranus
Uranus • 9 במאי 2013
עניין ה"מינימום שחור" הוא מאפיין של מפגשי בדס"מ בכל העולם.
בנוסף למאפיין הזה - המפגשים הללו בכל מדינה משתנים בהתאם ומאמצים את קודי הלבוש הנהוגים במדינה ובאזור שלה.

באירופה וארה"ב נהוג לבוא לעבודה בחליפות ועניבה וכך גם למסעדות יוקרתיות וחלק גדול מהאירועים אשר נגישים ופתוחים לקהל רחב מבחינת יכולת כלכלית ורקע כזה או אחר.

בישראל (כל עוד לא מדובר במועדונים או מסעדות ואירועים סגורים עם עלות כניסה של מאות שקלים שנועדה בעצמה להוות פילטר) קוד הלבוש גם בעבודה, גם במסעדות יוקרה וכו' זה מינימום טי שרט ואם אתה סלב עם סגנון ייחודי גם תוכל לבוא בג'ינס קרוע וגופיית רשת. אפילו לערב בכורה של אופרות של ורדי במשכן - רוב האנשים יגיעו בג'ינס וטי-שרט ולא בטוקסידו ושמלת ערב כנהוג במדינות כגון באירופה וארה"ב.

ישראל היא מדינה המאופיינת בחוסר הרשמיות שלה בקוד הלבוש אפילו בדרג הייצוגי. המסיבות הבדסמיות נועדו לחובבי בדס"מ ישראלים.

בסופו של דבר אפשר להתייחס לדהויים הללו כמשהו שמעליב ושלא מכבד אותנו, מבחינתי זה חוסר כבוד לעצמם, זה לא קשור אליי וזה בטח לא צריך לבאס אותי.
the rain song
the rain song • 9 במאי 2013
אין על גברים בג'ינס!
icon_smile.gif
Brave girl

מנימום שחור???

Brave girl • 9 במאי 2013
גם אני לא מבינה את זה
זה יוצר אווירה רצינית?
בעייני זה בולשיט
זה לא הבגד,זה מה שהבן אדם משדר,

אני הכי בעד גינס וחולצה....

או בעצם... שכל אחד יגיע עם מה שמתחשק לו
AIR​(נשלט)
AIR​(נשלט) • 9 במאי 2013
נו ברור דולי את צודקת, שכולם יגיעו בג'ינס כחול וגופיה לבנה. וגם נשים את המוסיקה של מועדון הפלאקה. מלכות יעשו טרמפלינג לצלילי הטרבוקה והכינורות של סטיילוס ואורן חן.
מסיבת פטיש כהילכתה icon_rolleyes.gif
יאללה בלאגן icon_twisted.gif
Mary Jane
Mary Jane • 9 במאי 2013
בדיוק בשביל זה צריך דרס קוד, כדי שלא יגיעו בג'ינס. וסנדלי שורש. וכפכפים, יצילנו הרחום.
חוץ מזה צריך לשמר אווירה אפלה, ואם אין אופל בנפשכם לפחות תהיו נחמדים ותעמידו פנים.
    התגובה האהובה בשרשור
walking dead
walking dead • 9 במאי 2013
אני יודעת שמזמן לא פקדתי את אירועי הקהילה אבל לפחות ממה שאני זוכרת, אם כבר צריך לשנות את הכללים אז אולי כדאי ל"מינימום דאודורנט".
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 9 במאי 2013
free spirit כתב/ה:
אני יודעת שמזמן לא פקדתי את אירועי הקהילה אבל לפחות ממה שאני זוכרת, אם כבר צריך לשנות את הכללים אז אולי כדאי ל"מינימום דאודורנט".

זה נכון לחברה הישראלית ככלל... icon_confused.gif
GlenRoth
GlenRoth • 9 במאי 2013
ההודעה שלי ממש לא נגד דרס קוד, אם לא הובן. להיפך.
גם בקשר לשחור אין בעיה, למרות שזה קצת ילדותי ואפילו מיושן, אבל בסדר - אופל וזה, נזרום איתך Mary Jane.

רק ה "מינימום שחור" הזה...
כמו שאומר Uranus, ישראל מאופיינת בחוסר רשמיות. ואני מוסיף, ישראל מאופיינת גם בחפיפניקיות. וברגע שתנאי הסף בכניסה הם "מינימום שחור" אז יהיה מי שיגיע בטרנינג שחור ויהיה גם מי שיכניס אותו.

וזה מוריד לגמרי.