סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התחלה של קשר

נולי
לפני 11 שנים • 30 באפר׳ 2013
נולי • 30 באפר׳ 2013
בטי בום כתב/ה:

בנוסף לכל מה שאמרו פה אם אני מגלה שהוא היה עם חברה טובה שלי

לא הבנתי.
אם היה קטע של בגידה (שז הברור לי), או אם אי פעם בעברו היה בקשר עם מי מחברותיך?(למה?מה זה אכפת עם מי היה?)
אבל את לא חייבת להסביר. זה שלך.

מבחינתי שקרים זה קו אדום. על רוב השאר אני די מחליקה.
N
50 גוונים ג'ינג'ים​(אחרת)
לפני 11 שנים • 1 במאי 2013

אני

מודה לכולכם על התגובות.

הן מעניינות.

על טעויות שנעשו מתוך חוסר מחשבה רגעי כמו לכתוב את שמה הפרטי של השולטת כשהוא מגיב לה בבלוג הייתם "חותכים" או "רק" מענישים/מלמדים לקח/מחנכים?

בוקר טוב לכולנו
מלכתא

Re: אני

מלכתא • 1 במאי 2013
אינטליגנציה ארוטית כתב/ה:

על טעויות שנעשו מתוך חוסר מחשבה רגעי כמו לכתוב את שמה הפרטי של השולטת כשהוא מגיב לה בבלוג הייתם "חותכים" או "רק" מענישים/מלמדים לקח/מחנכים?

בוקר טוב לכולנו

תלוי מאוד באיזה שלב של הקשר זה קורה.
אם זה היה קורה אחרי דייט אחד או שניים, כשהקשר עוד לא התבסס ועדיין מגששים באפלה, זה היה מוריד לי מאוד וסביר להניח שהייתי חותכת. אם זה היה קורה אחרי שני דייטים, אבל כאלו מאוד מוצלחים, שיש לי תחושה טובה לגביהם והנשלט ידע להסביר שזה נעשה בתום לב ושהוא נורא מצטער- הייתי מענישה. אבל עונש קשה.

בנוגע לשאלה שפתחה את השרשור,
דווקא כאן אני לא קיצונית כמו הגמד שאמר שילחם בכל מעודו, וגם לא קיצונית לצד השני כמו בטי שאמרה שתחתוך אפילו אם יתברר שהיה עם חברה.
אני חושבת שהכל מאוד תלוי בהרגשה ובתחושה שהאדם השני הביא לי.
אבל דברים שמבחינתי הם מאסט לחתוך- א. הוא לא משקיע, ב. הוא משחק משחקים, ג. הוא לא שם בושם ויש לו שחור מתחת לציפורניים.
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 1 במאי 2013
לדעתי צריך "לחתוך" משהו כשהוא מתגלה כסרטני ולא ניתן לריפוי, טעויות מהסוג שציינת
זה חוסר תשומת לב לפרטים, וכן ניתן לתקן/לשפר את זה, אך במידה ומדובר במשהו פתלוגי, כלומר בנאדם שלא איכפת לו ברמת היסוד מפרטים כאלה ואחרים, גם אם זה יכול לגרום לנזק (לעצמו או לצד השני) אז כבר צריך לחתוך.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 1 במאי 2013
אני חושבת, ששלב ההכרות ההתחלתי הוא שלב די רגיש ועדין.
יש פרטים אישיים, שרוצים למסור, יש פרטים שמתבררים מאוחר יותר במהלך ההכרות. אני נותנת קרדיט לאדם שמולי ומקבלת את דבריו כל עוד לא מתברר לי אחרת.

כעקרון אני מניחה, שמה שיגרום לי לחתוך הוא שקר משמעותי שקשור למשל למצב משפחתי, או פרט אחר שהוא מהותי להמשך הקשר.

אם מדובר ב'טעות אנוש' ולא בשקר מכוון להטעות או כמו שציינת לרשום בתגובה שם פרטי,
שלא במתכוון, אפשר להעלות את הענין ולהבהיר שזה לא במקום.

בכל מקרה, ולא תמיד זה עוזר, צריך להשתמש ב-common sense ובקצת תחושות בטן מי האדם שעומד מולך, ואם בגלל דבר זה או אחר כדאי לחתוך או שיש 'נסיבות מקלות'... icon_cool.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 1 במאי 2013
נולי כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

בנוסף לכל מה שאמרו פה אם אני מגלה שהוא היה עם חברה טובה שלי

לא הבנתי.
אם היה קטע של בגידה (שז הברור לי), או אם אי פעם בעברו היה בקשר עם מי מחברותיך?(למה?מה זה אכפת עם מי היה?)
אבל את לא חייבת להסביר. זה שלך.

מבחינתי שקרים זה קו אדום. על רוב השאר אני די מחליקה.
N

לא מדברת על סתם חברה, אלא על חברה ממש טובה.
מנסיון זה עושה את החיים מסובכים מידי .
ושוב לא קטע חד פעמי אלא משהו מעבר.
Ocean​(נשלט)
לפני 11 שנים • 11 במאי 2013
Ocean​(נשלט) • 11 במאי 2013
Sirene כתב/ה:
הכ----ל.

אני אדם נורא בררני, מעט מאוד עברו אצלי את שני הדייטים הראשונים.

אבל השאלה שלך גרמה לי לחשוב על שאלה אחרת - אם תכירו את האדם המושלם עבורכם (איכשהו הוא מגיע לעולם עם אסמכתא לכך, אני הבן/בת זוג המושלמ/ת ל XXX עם חתימה של בית המשפט העליון וחמישים עדים), מושלם בכל קנה מידה וממש נוצר בעבורכם, מה עלול לקרות שיגרום לכם לסגת? בגלל שהוא/היא מושלמים, זה חייב להיות משהו שאינו קשור בו. משהו חיצוני. אולי עבודה נוראית, או משפחה מחרידה, או אקס/ית קטלניים ואובססיביים שמתמחים בהשלכת סכינים.

אני חושב שהדבר שהיה גורם לי לוותר עליה, זו העובדה הפשוטה שהיא מושלמת. ואני אסביר.

אפשר לקרוא את המגיב הבא אחרייך, שטוען שהיה מוותר על כל דבר שהוא (אולי גם על חייו?),
רק כדי להשיג את אותה אישה מושלמת.
מעבר לתיאור האידיאלי והרומנטי שהוא פנטזיה של כל אחד (והדגש על המילה "פנטזיה"),
תארו לכם חיים עם אדם שאתם יודעים שהוא מושלם (ומושלם לדעתכם בלבד).

אם מישהו מההורים שלכם לא היה מסכים איתו, הלך הקשר עם ההורים.
כל דבר שאותו אדם היה אומר, הייתם מקבלים כדברי אלוהים חיים. הייתם מסכימים איתו על הכל.
בכל יום מימי חייכם היתם עם חרדות מטורפות, שאולי המושלם החליט לעזוב, בוגד,משתעמם.

תארו לכם איזה שיעמום זה לחיות עם אדם מושלם. הייתם מסכימים על הכל, אוהבים מה שהוא
אוהב ושונאים את מה ומי שהוא שונא. כל טעם כל צבע שאתם אוהבים, גם הוא אוהב וההיפך.

לסיכום, לחיות עם אדם מושלם, גם כשזה לא אפשרי מעצם הרעיון, בעיני זו לא ברכה, אלא מיאוס.
חיים ללא אתגרים, ללא מהמורות, ללא למידה של דברים מאנשים שונים מכם, הם חיים נוראיים.
במובן מסויים, לחיות עם אדם "מושלם עבורך", זה לחיות עם גרסה של עצמך. זה נורא.

והאבסורד הכי גדול הוא, שאם היה קיים אדם שמושלם לכם, סביר להניח שמעצם מושלמותו,
הוא לא היה רוצה אתכם. הוא הרי מושלם ואתם לא, מה הוא ימצא בכם? בקיצור,
אנחנו לא מושלמים ואין קשר, מעשה אם קיום כלשהו שהוא מושלם. אפילו לא הבריאה (:

במקום לחפש שלמות, חפשו התאמה, הקשבה, אינטימיות, חברות. לא מושלמת, אבל משלימה.
ezuf
לפני 11 שנים • 12 במאי 2013
ezuf • 12 במאי 2013
לשמחתנו (או לטענת אחרים - לרעתנו) לא קיים כזה האדם\אישה המושלמים icon_smile.gif

אולי יש כאלו שהם ממש קרובים...אבל הם מיעוט.