ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ג'אנגו ללא הפסקה

לילי ש'
לפני 10 שנים • 13 במאי 2013
לילי ש' • 13 במאי 2013
'פוליאנה' כתב/ה:

איזו מהסצינות בנערה? היו כמה...

רק החלקיק של כבילה באזיקים, הצלפה, משיכת הרגל.
סצינה אחרת למשל של ניצול מיני ממש לא מגרה בעיני, כי כמו שאמרו פה, המשמעות של המעשה גוברת על החירמון.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 13 במאי 2013
לילי ש' כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:

רק החלקיק של כבילה באזיקים, הצלפה, משיכת הרגל.
סצינה אחרת למשל של ניצול מיני ממש לא מגרה בעיני, כי כמו שאמרו פה, המשמעות של המעשה גוברת על החירמון.

כן, ללא ספק אחת הסצינות המגרות לראות אותו לוקח אותה ככה בכוחניות... icon_redface.gif
גבר
גבר • 13 במאי 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
לילי ש' כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
במקרה צפיתי בסרט הזה שלשום וממש כאב לי לצפות בסבלם וביחס כה מחפיר לבני-אדם. אני דווקא נהנית מאוד מאלימות בקולנוע, ואפילו מאלימות קיצונית, אבל כשמדובר בעוולות קונקרטיות בהיסטוריה ובסבל ממשי שהתרחש, אני לא מפיקה שום הנאה, אלא רק כאבי לב, צער וזעזוע מן המין האנושי.

אני לגמרי ההיפך
"אלימות בקולנוע ואפילו אלימות קיצונית" אני לא סובלת, בכל מה שהיה בג'אנגו מבחינת יריות, סכינים ושאר דברים שאני מעדיפה לא לדעת, לא הסתכלתי- זה עושה לי רע. מצד שני יחסי המרות, ההשפלה והכניעה, אפילו בג'אנגו, עוררו בי משהו.
הסצינה ב"נערה עם קעקוע דרקון" הייתה מזעזעת אבל היה בה משהו מגרה מבחינתי, כי היה בה הקשר מיני.

פוליאנה - את מרטיבה לנו את המסך עם כול הריר הזה (;
נוריתE
נוריתE • 13 במאי 2013
אני קראתי את התגובות
לא אפנה אחת אחת
שלא יחשבו שאני מותחת ביקורת על דעות

כי אני לא.

אבל אותי הדברים מזעזעים,לא רק בקונטקסט של התקופה
תמיד בעלים התייחסו לעבדים ושפחות כאל לא בני אדם ,רכוש
והתאכזרו אליהם.

אני מסתכלת בקונטקסט של הנטיה שלי של העולם הזה
גם אם זה הכל מהסכמה מרצון בשימחה וכ''וד
אנחנו מנציחים פה תרבות ואני מתייחסת למילה "תרבות" בזהירות רבה
כי מה שהיה שם,תרבותי,זה לא היה.

אמרו פה שזה "מחרמן", הרמתי גבה

אותי,לא רק שזה לא "מחרמן",אלא מזעזע לא רק בהקשר התקופתי אלא גם בהקשר
של הסאדו המודרני שאנחנו עוסיקם בו
כי אני חושבת על העבר שלי,על דברים שנתתי שיקרו
וזה כולל הצלפות ברמה (לא אתאר כי לא ארצה לחרמן פה אנשים)
וזה כלל בדיוק מה שרואים שם,ההחפצה ההשפלות העלבון
ואפילו שאחרי זה קמתי התקלחתי התלבשתי
הלכתי הביתה,זה נישאר

מה גורם לי לאחרים ואחרות ,להנציח את זה
והתשובה "זאת נטיה" או ככגון זה
לא עונה לי
walking dead
walking dead • 13 במאי 2013
העיקר שאת לא מותחת ביקורת על דעות, נורית. כהרגלך בקודש, יוצאת למלחמת חורמה בכל מי שלא חושב כמוך.

ג'אנגו הוא סרט. סרט הוליוודי עם תסריט דמיוני. לא מדובר בתיעוד דוקומנטרי, לא בסיפור אוטוביוגרפי ואפילו לא בסרט דרמטי במיוחד. אז כמובן שערוץ יס דוקו או ערוץ ההיסטוריה אינם ערוצי הפורנו שלי, ואשמח אם לא תייחסי לי דברים שמעולם לא אמרתי.

לא הצדקתי את העבדות ואת הסבל שלאורך ההיסטוריה היה מנת חלקם של אנשים כה רבים - נשים, גברים וילדים, לא קראתי להחזיר את העבדות לחוק רק כדי שאוכל למצוא לי גבר נאה שאוכל להתעמר בו בניגוד לרצונו. כשאני נהנית לקרוא פנטזיה על חקירה, או סיפור פנטזיה על אציל אנגלי המקבל משרתת חדשה לחזקתו ועליו לאלפה - זה לא נובע מכך שאני תומכת בעבדות או בעינויי שבויים - אלא מכך שאלו הפנטזיות שלי והסרט הזה, או הסיפור הזה שקראתי פשוט מדברים אלי ואל עולם הפנטזיות הפרטי שלי.

ולכן, לדעתי האישית בלבד, זה מחרמן לראות גבר מבוגר ודוחה (שהוא דמות דמיונית פרי עטו של תסריטאי הוליוודי) למראה מצליף בנערה צעירה ויפהפיה (שגם היא דמות דמיונית פרי עטו של אותו התסריטאי, ככל הנראה) הקשורה בחוסר אונים לעץ.
סוטה שכמוני.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 13 במאי 2013
נוריתE כתב/ה:

לא עונה לי
נוריתי.
סרטים כגון זה מעוררים בך זיכרונות טראומתיים ולכן את מתקשה להבין את אלה שאצלם לא מתעורר דבר פרט לפנטזיות מחרמנות. את רואה בסצנה של עבדים מוצלפים תזכורת למציאות שהייתה מנת חלקך, אך שוכחת שהיא אינה מנת חלקם של כולם. שלא תביני אותי לא נכון, איני מבטל את הלגיטימיות של התגובה שלך. אני חושב שזה לגיטימי לכתוב שאינך מתחרמנת כי במקרה שלך, אחרי החיים שחיית, את חווה טלטלה. ולא רק לגיטימי, אלא טוב שאת עושה את זה. טוב בשבילך וטוב בשבילנו. אבל גם את התגובה הלגיטימית שלך ניתן לכתוב כך שהיא לא תהפוך את התגובות של אלה שלא חוו את מה שחווית ולכן רואים בסצנות עבדות מפונטזות טריגר לפנטזיות מחרמנות של עצמם, ללא לגיטימיות.
the rain song
the rain song • 13 במאי 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:

לא עונה לי
נוריתי.
סרטים כגון זה מעוררים בך זיכרונות טראומתיים ולכן את מתקשה להבין את אלה שאצלם לא מתעורר דבר פרט לפנטזיות מחרמנות. את רואה בסצנה של עבדים מוצלפים תזכורת למציאות שהייתה מנת חלקך, אך שוכחת שהיא אינה מנת חלקם של כולם. שלא תביני אותי לא נכון, איני מבטל את הלגיטימיות של התגובה שלך. אני חושב שזה לגיטימי לכתוב שאינך מתחרמנת כי במקרה שלך, אחרי החיים שחיית, את חווה טלטלה. ולא רק לגיטימי, אלא טוב שאת עושה את זה. טוב בשבילך וטוב בשבילנו. אבל גם את התגובה הלגיטימית שלך ניתן לכתוב כך שהיא לא תהפוך את התגובות של אלה שלא חוו את מה שחווית ולכן רואים בסצנות עבדות מפונטזות טריגר לפנטזיות מחרמנות של עצמם, ללא לגיטימיות.

זו תגובה ממש נהדרת בעיני. אולי בגלל שהיא כל כך נוגעת גם לי.
חלק גדול מאוד מההתייחסות שלי לבדסמ נובע מהחוויות הפרטיות שלי שעם חלקן הרגשתי מזעזע בלשון המעטה.
לא פעם אני מוצאת את עצמי אומרת (בלב כמובן) "איזה אנשים לא נורמלים יש כאן".
אבל אני יודעת, והגמד ניסח את זה מצויין, שזה נובע מהטראומות הפרטיות שלי ולא בגלל שיש משהו באמת לא בסדר באנשים כאן ובהעדפות שלהם.

אני טוענת שפנטזיות זה המקום היחיד שבאמת אין בו גבולות ועדיין הוא הכי לגיטימי בעולם וכמובן טבעי ואנושי.
ולא משנה איזה פנטזיות. ממש ממש לא משנה איזה פנטזיות.
שיהיו הכי מופרעות בעולם.

אחת הסיבות שכל כך הרבה אנשים מסוכסכים עם עצמם ונכנסים לסרטים מיותרים לגמרי היא שהם מזועזעים מעצמם ומהפנטזיות שלהם.
פגשתי אנשים שממש שנאו את עצמם בגלל איזו פנטזיה מטורפת שעברה להם בראש ועזרה להם להגיע לאורגזמות מטורפות.
והרי זה כל כך מיותר.
אין שליטה על פנטזיות. לא לאדם עצמו ובטח לא לסביבה.
גם אם מתחרמנים מסרטים שמדברים על סיפורים אמיתיים - זה עדיין אנושי וטבעי ולגמרי בסדר.
זה הכוח של הפנטזיה. לשחרר בנו את כל מה שאסור לנו להוציא החוצה באמת.

הדבר היחיד שצריך להדאיג אדם בקשר לפנטזיות שלו זה הרגע בו הוא יצא מהבית וילך להגשים אותה על ידי מעשה פלילי.
עד אז - עופו על זה (:
נוריתE
נוריתE • 13 במאי 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
נוריתE כתב/ה:

לא עונה לי
נוריתי.

לא מותחת ביקורת ולא מנסה לשנות דעות ותגובות
כמו שיש כאלו שחושבים ולכן אני לא עונה לכאלו שחושבים
מנסה ללבן פה משהו שנוגע לי ונוגע בי ותוהה האם אני היחידה שדברים כאלו מטרידים אותה
ומתיחת ביקרות עלי כאילו שאני זאת שמותת(ולא לא ממך לכן אני עונה לך)
לא מבילה לשום מקום

הסרט העלה בי דברים
אולי הו א לא הדוגמה הכי טובה כי רק סרט הוליוודי
אבל הוא הציג את הדברים בדיוק כפי שהיו
וזוכתי להרים גבה על תגובות מסויימות בלי שיכניסו אותי למיגננות
במתקפות אישיות מכוונות,מה שאני לא עושה
רק כי לא אוהבים את הגישה וסיגנון הדיבור שלי
נוריתE

מי?אני תוהה,רודף אחרייך? איפה הוא???

נוריתE • 13 במאי 2013
free spirit כתב/ה:
העיקר שאת לא מותחת ביקורת על דעות, נורית. כהרגלך בקודש, יוצאת למלחמת חורמה בכל מי שלא חושב כמוך.

ג'אנגו הוא סרט. סרט הוליוודי עם תסריט דמיוני. לא מדובר בתיעוד דוקומנטרי, לא בסיפור אוטוביוגרפי ואפילו לא בסרט דרמטי במיוחד. אז כמובן שערוץ יס דוקו או ערוץ ההיסטוריה אינם ערוצי הפורנו שלי, ואשמח אם לא תייחסי לי דברים שמעולם לא אמרתי.

.

icon_rolleyes.gif

עברתי על השירשור הזה כבר כמה,פעמים
וממש לא ראיתי אותי מצטטת אותך ,מגיבה למשהו שאמרת
או מותחת ביקורת אישית עלייך
איפה ראית ?כזה דבר?
מה אמרתי לך שכל כך הרגיז אותך ומתי התייחסתי אלייך אישית בכלל
(עד עכשיו)

ומה איכפת לי בכלל מהם ערוצי הפורנו שלך ומה מחרמן אותך?

השאלה הבסיסית שלי היתה לא האם זה מחרמן
היתה לי דילמה שהעלתי פה ותהיתי עם יש כאלו שמרגשים/ות כמוני
יש פה איזה קונצנזוס לסתימת פיות בנושא כל שהוא?
או שרק עלי את חפצה תמיד לשים גאג?
כי בשום מקום לא מתאימות לך הדעות והמחשבות שלי

אנשים זרמו עם זה לכיוונים שלהם וכניראה שאת בכללם
ומותר לי להרים גבה
מה גם שאני לא הצבעתי על אף אחד ספציפית

אני לא חייבת להתאים את הדעות שלי לשל אחרים גם לא לשך
בדיוק כמו שאת לא חייבת להסכים ולהתאים עם דעותי
או שרק לך מותר שלא להסכים איתי
(אנחנו בפורום הבנים על הבנות ולא הבנות על הבנות)

אני זאת היא שנכנסת מחפשת אותך בכל מקום ומישתלחת בך אישית לוחצת ומבטלת את דעותייך
או שאולי זה ההפך?
נוריתE
נוריתE • 13 במאי 2013
ובכל מיקרה יקירתי שלעייל
יש לי הרגשה שהדיון הזה לא ימשיך לצערי הרב
כניראה שאשאר עם הדילמות שלי לבד.
לא רוצה לתת לך עוד סיבה להעלב מדברי או לכעוס עלי
חבל על העצבים שלך