צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביוצ

המלט
לפני 11 שנים • 14 במאי 2013
המלט • 14 במאי 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
המלט כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אין ימים בטוחים. אין!

מפצירה מכל הלב לא לבנות על פוסטינור - מה שעובר על הגוף בימים האלה פשוט נורא. זו חוויה מזעזעת, לי יש טראומה מהפעם האחת שלקחתי ואני מכירה עוד כמה וכמה בחורות שמתארות חוויה איומה. זה לא כמו בפרסומת - רק לוקחים גלולה ושוכחים מזה. הגלולה מתניעה את הגוף להיפטר מכל סיכוי שהיה לו להריון, זה בדרך כלל גורר דימום מאד כבד ובלתי ניתן להכלה שנמשך כל היום. הדבר האחרון שבחורה צריכה אחרי האקט המיני הראשון שלה, זה את העונש הזה.
(כמובן שאם כבר עשיתם מין לא מוגן, זה עדיף על כלום. אבל אם אפשר מראש למנוע את זה, כדאי מאד).

לגבי קונדום: הפעם הראשונה שלי הייתה עם קונדום והיה סבבה. לדעתי היה יותר טוב איתו מאשר יכול היה להיות בלעדיו. זה עזר לי להרגע, לדעת שאני מוגנת כראוי ולהתרכז בהנאה מהרגע עצמו ולא בדאגות מההשלכות. עשה לי הרגשה טובה שהפעם הראשונה שלי נעשית באופן אחראי. חשוב לזכור שהפעם הראשונה, במיוחד עבור בחורה, נשפטת במדדים רגשיים הרבה יותר מאשר פיזיים. אולי זה יכאב - אבל עדיין אפשר לדאוג שהחוויה בכללותה תהיה חיובית. תחושת הבטחון ותחושת "זה הדבר הנכון לעשות" משפיעות לטובה.

לגבי זה שיותר נעים עם קונדום מאשר בלעדיו: נכון, אבל זין לבוש קונדום יותר נעים משום זין בכלל icon_smile.gif הנסיון שלי הוא שזה לא משנה. היחיד שאי פעם שכבתי איתו בלי קונדום הוא בעלי. עכשיו יהיה לי מאד קשה לחזור לקונדומים, אבל כל עוד השתמשתי בהם - לא ידעתי מה אני מפסידה, ולכן לא הייתה שום בעיה.

ולכן - במיוחד עם בתולה - קונדום הוא התשובה הנכונה!

אה, ואין ימים בטוחים. אין!

אגב, גם קונדום זה לא 100%. זה פשוט יותר טוב מכל אמצעי אחר.

אני קורא אותך, ואת כל כך מרוכזת בעצמך שנדמה שאת עושה סקס עם קונדום שמחובר לאיזשהו זין ערטילאי, שאין בנאדם בקצה השני שלו, שלתחושות שלו יש משקל. לא הרגשת הבדל כי ולא ידעת מה את מפסידה? good for you! אם מעניין אותך לשמוע חוויות מהצד השני של הקונדום, אז בואי אחלוק איתך כמה: בשביל זה שהזין הוא חלק מהגוף שלו, לעשות סקס עם קונדום זה כמו להתנשק עם שקית ניילון בפה, לאונן עם כפפת גומי של מטבח, או ללטף מישהו דרך המעיל. זה לא כיף. סליחה. זה כיף כשאתה בתול, זו הפעם הראשונה שלך ואתה לא יודע יותר טוב. אחר כך זה פשוט לא כיף. אני לא עושה סקס עם קונדום. אז נכון, אני עושה קצת פחות ממה שיכולתי לעשות עם, אבל אני פשוט לא משתמש בקונדומים, כי זה הורס לי את התחושה.

סתם בשביל לאזן.

ואיך אתה יודע שהבנות שאיתן אתה מקיים יחסי מין לא מוגנים לא חולות במשהו (אולי אפילו ללא ידיעתן)?
ויתרה מכך - אתה מעדיף שהאשה תרעיל את גופה (גלולות) לעומת חצי דקה של תשומת לב של הגבר לעצמו ולזוגתו?...

יש דרכים לדעת אם מישהו חולה ב"משהו". בדיקת איידס למשל, אפשר לעבור ללא תשלום והתשובות מגיעות תוך ימים ספורים. שירות נחמד.

אין לי שום כוונה שאף אחת תרעיל את עצמה. במערכת יחסים אחת שהיתה לי, השתמשה בת-זוגתי בהתקן, למשל. על איזה "חצי דקה של תשומת לב של הגבר לעצמו ולזוגתו" את מדברת? נטען כאן שלאישה זה לא משנה אם יש קונדום או אין קונדום. ואני אומר שלגבר זה מאד משנה. אז אם נדרשת כאן תשומת לב, היא נדרשת לצרכים של הגבר, לאחר - ועל כך אין שום מחלוקת -- שננקטו צעדים הכרחיים על מנת למנוע הריון לא רצוי, מחלות, ושאר רעות וחולות.

אני מחכה לגבר הראשון שיבוא ויגיד כאן שיותר נעים לו עם קונדום מאשר בלי.

עם זאת, אני לא מבטל לחלוטין את תפקידו של הקונדום. ברור שיש מצבים של סקס מזדמן, חד-פעמי, פתאומי, רווי תשוקה ויצרים ויש חישבות רבה להגנה הזו. אני פשוט זקן מדי בשביל הדברים האלה..
לילית חדשה
לילית חדשה • 14 במאי 2013
גלולה לא מרעילה את הגוף אבל היא כן משנה את הפעילות שלו (גם אם באופן זמני)
וכן, היא יכולה להשפיע עליו בדרכים שונות- למשל, יש כאלה שהפוריות שלהן נפגמת לאחר נטילת גלולות.

וסתם כי מסקרן אותי- כל הגברים שמגנים את הקונדום ותומכים בגלולה
תהיו מוכנים אתם לקחת את הגלולה במקום האישה?
בלוסום​(לא בעסק)

להמלט -

בלוסום​(לא בעסק) • 14 במאי 2013
לא מתכוונת להכביד בצטוטים אבל איפה נטען כאן שלנשים לא משנה אם יש או אין קונדום?
קצת (קצת הרבה) קשה לי להאמין שאשה תטען דבר שכזה (לא יודעת, לא קראתי את כל התגובות בשרשור). אשמח אם תצטט את המקום תודה.
בכל מקרה, בתור אשה דעתי היא שמאד משנה לי אם יש או אין קונדום, ואני לא עושה סקס בלי קונדום.
אם אגיע למע' יחסים מונגמית, אחרי כמה חודשים שיודעת שהכל בסדר - רק אחרי בדיקה. ושוב - רק אחרי כמה חודשים.
במלותיי חצי דקה של תשומת לב התכוונתי בלבישת קונדום. לא רואה סיבה למה פתרון כל כך קל ופשוט לא מועדף על פני שאשה תקח גלולות או חלילה תשים בתוכה התקן תוך רחמי, שתיהן בעיני הן אפשרויות שעלולות לפגוע פיזית באשה.
אז למה לא לשים?
המלט

Re: להמלט -

המלט • 14 במאי 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
לא מתכוונת להכביד בצטוטים אבל איפה נטען כאן שלנשים לא משנה אם יש או אין קונדום?
קצת (קצת הרבה) קשה לי להאמין שאשה תטען דבר שכזה (לא יודעת, לא קראתי את כל התגובות בשרשור). אשמח אם תצטט את המקום תודה.
בכל מקרה, בתור אשה דעתי היא שמאד משנה לי אם יש או אין קונדום, ואני לא עושה סקס בלי קונדום.
אם אגיע למע' יחסים מונגמית, אחרי כמה חודשים שיודעת שהכל בסדר - רק אחרי בדיקה. ושוב - רק אחרי כמה חודשים.
במלותיי חצי דקה של תשומת לב התכוונתי בלבישת קונדום. לא רואה סיבה למה פתרון כל כך קל ופשוט לא מועדף על פני שאשה תקח גלולות או חלילה תשים בתוכה התקן תוך רחמי, שתיהן בעיני הן אפשרויות שעלולות לפגוע פיזית באשה.
אז למה לא לשים?

יולי טענה את זה. אם לא קוראים, אז באמת לא יודעים icon_smile.gif

אין לי דרך טובה להסביר לך למה זה הרבה יותר נעים בלי. באמת שאין לי.
Dark halo​(אחרת)
Dark halo​(אחרת) • 14 במאי 2013
לילית חדשה כתב/ה:
גלולה לא מרעילה את הגוף אבל היא כן משנה את הפעילות שלו (גם אם באופן זמני)
וכן, היא יכולה להשפיע עליו בדרכים שונות- למשל, יש כאלה שהפוריות שלהן נפגמת לאחר נטילת גלולות.

וסתם כי מסקרן אותי- כל הגברים שמגנים את הקונדום ותומכים בגלולה
תהיו מוכנים אתם לקחת את הגלולה במקום האישה?

מצטרפת לשאלה
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 14 במאי 2013
אותי יותר מעניינת השאלה אם יש גלולה לגבר שהוא צריך לקחת יום יום בכדי שלא תכנסי להריון האם תסמכי על זה ולא תדאגי לעצמך?
the rain song
the rain song • 14 במאי 2013
בטי בום כתב/ה:
אותי יותר מעניינת השאלה אם יש גלולה לגבר שהוא צריך לקחת יום יום בכדי שלא תכנסי להריון האם תסמכי על זה ולא תדאגי לעצמך?

בטי - תבורכי
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 במאי 2013
the rain song כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

בטי - תבורכי

גברים נתפסים כייצורים רפויי שכל ואחריות שמוכנים לפזר את הגנים שלהם ברחמים שונים של נשים מזדמנות? באותה מידה בה הגבר סומך על אישה שמבטיחה שהיא נוטלת גלולות או יש לה התקן, כך גם על האישה לסמוך על הגבר. מה לחוסר רצון או יכולת להיות הורה לילד משותף עם אדם ספציפי או בכלל ולמגדר?

וברור שהייתי נוטל גלולה, קושר את צינורות הזרע או עושה כל פעולה אחרת כדי לא להפוך אב לילדים לא רצויים אם הייתי מרגיש שאיני מסוגל לעמוד באחריות הזאת ואין ברירה אחרת או שברירות אחרות דורשות מזאת שאתי הקרבה. אתן מדברות על הגלולות שפוגעות בגוף האישה ועל התקנים שמסכנים אותן כאילו אנחנו שמים זין וכל מה שמעניין אותנו זה זיון. ולי בריאותה של זאת שאני אוהב לא חשובה? ואני לא רוצה בשלב מאוחר יותר ממנה ילדים?
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 14 במאי 2013
אני לרגע לא מזלזלת בגברים ולא חושבת שהם רפויי שכל.
אבל את האחריות על הגוף שלי אני אקח
כי לא משנה כמה תרגיש אחראי ואוהב אם יהיה הריון אני זאת שאסחוב אותו
או אעשה הפלה .
תקרא לי חולת שליטה , פה זאת מחמאה אגב.
אבל את האחריות אני לא אעביר לאף אחד אחר, גבר אישה מהממים ואחראים ככול שיהיו
the rain song
the rain song • 14 במאי 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

בטי - תבורכי

גברים נתפסים כייצורים רפויי שכל ואחריות שמוכנים לפזר את הגנים שלהם ברחמים שונים של נשים מזדמנות? באותה מידה בה הגבר סומך על אישה שמבטיחה שהיא נוטלת גלולות או יש לה התקן, כך גם על האישה לסמוך על הגבר. מה לחוסר רצון או יכולת להיות הורה לילד משותף עם אדם ספציפי או בכלל ולמגדר?

וברור שהייתי נוטל גלולה, קושר את צינורות הזרע או עושה כל פעולה אחרת כדי לא להפוך אב לילדים לא רצויים אם הייתי מרגיש שאיני מסוגל לעמוד באחריות הזאת ואין ברירה אחרת או שברירות אחרות דורשות מזאת שאתי הקרבה. אתן מדברות על הגלולות שפוגעות בגוף האישה ועל התקנים שמסכנים אותן כאילו אנחנו שמים זין וכל מה שמעניין אותנו זה זיון. ולי בריאותה של זאת שאני אוהב לא חשובה? ואני לא רוצה בשלב מאוחר יותר ממנה ילדים?

חס וחלילה רפויי שכל וחס ושלום חסרי אחריות
כל עוד אני היא זאת שנכנסת להריון, כל עוד אני היא זאת שאצטרך לעבור הפלה במקרה ולא ארצה זאת, כל עוד אני היא זאת שאעבור לידה במקרה וכן אחליט לשמור על ההריון ולהתמודד עם כל מה שכרוך בכך
כל עוד זאת אני וגופי וכל עוד אני לא רוצה להכנס להריון - אך רק אני אדאג למנוע זאת.
צר לי, נא לא להעלב

ואני לא דיברתי ולו פעם אחת על פגיעה בגוף האשה על ידי אמצעי מניעה.
אני מברכת יום יום מזה עשרות שנים על זה שאני חיה בתקופה שאשה מסוגלת לדאוג לגופה.
המצאת הגלולה היא אחת ההמצאות הכי הכי בעיני