צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביוצ

Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 14 במאי 2013
Brave Dwarf • 14 במאי 2013
בטי בום כתב/ה:
אני לרגע לא מזלזלת בגברים ולא חושבת שהם רפויי שכל.
אבל את האחריות על הגוף שלי אני אקח
כי לא משנה כמה תרגיש אחראי ואוהב אם יהיה הריון אני זאת שאסחוב אותו
או אעשה הפלה .
תקרא לי חולת שליטה , פה זאת מחמאה אגב.
אבל את האחריות אני לא אעביר לאף אחד אחר, גבר אישה מהממים ואחראים ככול שיהיו

לא חולת שליטה ולא כלום. זאת סיבה מכובדת מאוד וזאת בחירה שלך. גם אני הייתי מעדיף לקחת את הגלולה בעצמי ולא להיות תלוי בהחלטות של אדם אחר. כך שאם זאת מחלה ויש מיטה פנויה במחלקת השליטה, אני מבקש את זאת שליד הכתומה. אבל בגדול, לשרשור הזה נהיה ניחוח של מלחמת מגדרים. מי מקריב יותר ולמי אכפת יותר. וזה לא נכון. אלה החלטות שעושים בני הזוג ביחד ואף אחד לא נדרש להקריב יותר מהאחר מראש רק כי הוא משתייך לאחד משלושת המגדרים.
the rain song
the rain song • 14 במאי 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:
אני לרגע לא מזלזלת בגברים ולא חושבת שהם רפויי שכל.
אבל את האחריות על הגוף שלי אני אקח
כי לא משנה כמה תרגיש אחראי ואוהב אם יהיה הריון אני זאת שאסחוב אותו
או אעשה הפלה .
תקרא לי חולת שליטה , פה זאת מחמאה אגב.
אבל את האחריות אני לא אעביר לאף אחד אחר, גבר אישה מהממים ואחראים ככול שיהיו

לא חולת שליטה ולא כלום. זאת סיבה מכובדת מאוד וזאת בחירה שלך. גם אני הייתי מעדיף לקחת את הגלולה בעצמי ולא להיות תלוי בהחלטות של אדם אחר. כך שאם זאת מחלה ויש מיטה פנויה במחלקת השליטה, אני מבקש את זאת שליד הכתומה. אבל בגדול, לשרשור הזה נהיה ניחוח של מלחמת מגדרים. מי מקריב יותר ולמי אכפת יותר. וזה לא נכון. אלה החלטות שעושים בני הזוג ביחד ואף אחד לא נדרש להקריב יותר מהאחר מראש רק כי הוא משתייך לאחד משלושת המגדרים.

דרך אגב, חיי סקס הם לא רק זוגיות מחייבת ואוהבת, אכפתית וארוכת שנים.
חיי סקס זה גם סטוצים, זה גם סקס בתחילת הזוגיות שטרם יודעים עד כמה בן הזוג באמת אחראי ודואג ואכפתי.
חיי סקס זה גם פלירטים קצרים ומערכות יחסים קצרות ובלתי מחייבות.
כל השחרור הזה התאפשר בזכות הגלולה
כשפרץ האיידס המקולל לחיינו התעקשתי גם על קונדום מהפרטנרים שלי.
אם במקרה קונדום נקרע, הסיכוי שהגבר פורה גבוה מהסיכוי שהוא חולה.

ואני מבטיחה לך שלי אין יד במלחמת המגדרים שאתה חש כאן.
לי הגלולה נתנה שקט ושחרור להנות מהסקס עם מי שזה לא יהיה בלי הפחד שמא אכנס להריון.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 במאי 2013
ריין, איך מתקשרת העובדה שסקס אינו בהכרח זוגיות מחייבת, למה שאמרתי?

אף אחד לא מתחיל לקחת גלולות כי הוא נכנס למערכת יחסים מחייבת. לוקחים גלולות כי מנהלים אורח חיים שכולל סקס סדיר. וההחלטה מי ייטול את אותה הגלולה אינה תלויה במגדר אלא באחריות שכ"א לוקח על עצמו, כפי שאמרת. אני מאמין שלא מעט גברים היו מעדיפים ליטול את הגלולה בעצמם כי אף אחד לא זקוק להתקפי לב מלווים בריצות בין סופר-פארמים וחיפושים אחרי מקלונים לבדיקת היריון. שלא לדבר על הציפיה המתישה לקו האמצעי שיופיע או לא יופיע ויודיע או לא יודיע שמזל טוב, בעוד תשעה חודשים אתה תהיה אבא טוב. (-:
לילית חדשה
לילית חדשה • 14 במאי 2013
חיי מין זה הכל-
הגשמת פנטזיות
סטוצים
פרטנרים מזדמנים
פרטנרים קבועים

לכל אמצעי מניעה יש השלכות- גלולות, זריקה, התקן תוך רחמי, קונדום לאישה או קונדום לגבר
ולא כל אמצעי מתאים לכל אחת -

כל אחת עושה את הבחירה שלה בנוגע לאמצעי המניעה שהיא בוחרת
כמו שכל אחד עושה את הבחירה (היותר מצומצמת) שלו.

זה נכון שעיקר הנטל של מין לא מוגן נופל על האישה- הפלה או הריון מלא
אבל אין מקום לבוא ולומר - זו אך ורק האחריות שלך.
לילד יש שני הורים. לא רק אמא

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מאי 14, 2013 7:51 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
the rain song
the rain song • 14 במאי 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
ריין, איך מתקשרת העובדה שסקס אינו בהכרח זוגיות מחייבת, למה שאמרתי?

אף אחד לא מתחיל לקחת גלולות כי הוא נכנס למערכת יחסים מחייבת. לוקחים גלולות כי מנהלים אורח חיים שכולל סקס סדיר.

לא בהכרח.
אני התחלתי לקחת גלולות בגיל 17 בערך ולקחתי אותן ברצף עד גיל 40 בערך גם כשהיו תקופות ארוכות בהן לא היה לי שום סקס סדיר.
הפסקתי איתן רק כי הרופא שלי התעקש בגלל שאני מעשנת ומגיל 35 יש סיכון מוגבר בשילוב הזה.
גם היום האחריות הזאת שלי בלבד גם אם הסיכוי שאכנס להריון ספונטני קלוש מאוד.
(ולכולן - אני ממליצה לשאול את הרופא שלהן על מירינה)
הזכרתי זאת כי דיברת על כך שאתה היית מוכן לקחת גלולה כי אכפת לך מבת הזוג שלך.
ובכן, לא תמיד יש בן זוג שאכפת לו.
לפעמים יש בן זוג רק לכמה שעות של תשוקה.

היום, כיוון שאני נמצאת במערכת יחסים הקונדום כבר לא חלק מחיי (ברוך השם) אבל בתקופת הסטוצים שלי - לא ויתרתי.
Dark halo​(אחרת)
Dark halo​(אחרת) • 14 במאי 2013
בטי בום כתב/ה:
אותי יותר מעניינת השאלה אם יש גלולה לגבר שהוא צריך לקחת יום יום בכדי שלא תכנסי להריון האם תסמכי על זה ולא תדאגי לעצמך?

במילה אחת? לא! אבל זאת לא השאלה אותי מעניין אם יש כאלו שמוהנים בכלל לקחת את האחריות עליהם מסקרנות בלבד........
Dark halo​(אחרת)
Dark halo​(אחרת) • 14 במאי 2013
בטי בום כתב/ה:
אותי יותר מעניינת השאלה אם יש גלולה לגבר שהוא צריך לקחת יום יום בכדי שלא תכנסי להריון האם תסמכי על זה ולא תדאגי לעצמך?

במילה אחת? לא! אבל זאת לא השאלה אותי מעניין אם יש כאלו שמוהנים בכלל לקחת את האחריות עליהם מסקרנות בלבד........
לילית חדשה
לילית חדשה • 14 במאי 2013
בטי, אני גם שאלתי מתוך סקרנות, במיוחד בגלל שנראה כאילו לקיחת הגלולה היא דבר מובן מאליו
כשזה פשוט לא
ויש כאלה שמאלף ואחת סיבות הגלולה לא מתאימה להן
Tainted​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 22 במאי 2013
Tainted​(לא בעסק) • 22 במאי 2013

ולענייננו:

''הימים הבטוחים'' לא כאלה בטוחים כי תכלס, אנחנו לא חיים בתקופה של ''מודעות הגוף'' ברמות הללו שאת תדעי מתי הזקיק האחרון התנתק.

אני חושבת שהנושא שלשמו נפתח השרשור ''קצת'' נבלע.

לדעתי, הפעם הראשונה שלכם צריכה להיות עם קונדום, כי תכלס זה לא משנה כרגע מה ההנאה שלו מהעניין, הוא בעצמו אומר שהוא פשוט רוצה שהחוויה שלה תהיה חוויה מדהימה.
אז למה שהחוויה המדהימה שלה תיפגם מהקונדום? זה לא שהיא יודעת שיש עולם אחר עדיין.
אם כבר, היא תזכור שהראשון שלה דאג לה. דאג לשים קונדום, דאג ללטף ולגעת ולשמור עליה ולא היה חסר אחריות ופשוט זיין אותה ככה, כי יותר נעים לו בלי. כי הוא יודע שבלי זה הרבה יותר כיף.

לך תסביר את זה 9 חודשים אחרי זה שהיא צורחת בחדר לידה שהראשון שלה, ארור יהיה, גמר לה על החיים.
או גרוע מזה, כמה שבועות אחרי זה שהיא יושבת עם רגליים פתוחות מול שואב אבק ששואב אותה מבפנים החוצה בזמן שדמעות זולגות במורד לחיה.

ואם תהיתם, פוסטינור זה לא. פשוט לא! זה נוראי. זה איום, זה לא חוויה שאני מאחלת לבחורה ''בתולה וטהורה'' או לבחורה ''משומשת ומלוכלכת''.

אגב, במידה והיחסים נשמרים, מתקדמים והופכים להיות בטוחים, בדיקת דם אחת והכל נקי - הופה! אפשר להתחיל גלולות אחרי שהיא כבר '''נכנסה'' לעניין ולגלות לה עולם חדש של תחושות.
תזכרו גם שבחודש הראשון הגלולות עדיין לא בטוחות לגמרי וצריך להשתמש בתוספת בטחון בצורת קונדום.

בקיצור, בטחון לפני הכל. כל מה שצריך בשביל להרוס את הכל זאת רק טעות אחת.