סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

bdsm ונאציזם-ראוי או לא?

מאו​(שולטת)
לפני 11 שנים • 17 במאי 2013
מאו​(שולטת) • 17 במאי 2013
זאת לא פנטזיה בדיוק, הלא כן? ברגע שהסריטו את זה.
אקצין את הדוגמה: פנטזיה פדופילית מותרת, אבל סרטון פדופילי אינו פנטזיה ואסור אפילו להחזיק אותו על המחשב.
סתם הערה
נוריתE
נוריתE • 17 במאי 2013
את שאר העולם,זה לא ממש מעניין

אבל כאן בארץ ,בהחלט לא.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 17 במאי 2013
מאו כתב/ה:
אקצין את הדוגמה: פנטזיה פדופילית מותרת, אבל סרטון פדופילי אינו פנטזיה ואסור אפילו להחזיק אותו על המחשב.
סתם הערה

מעולם לא ראית סצנה מינית בין מורה לתלמידה בכיכובם של שחקנים בוגרים בעלי חזות צעירה? הרשת מלאה בהם והם אינם אסורים מבחינת החוק. סרט כזה יהיה האנלוגיה הנכונה לסרטון בהשתתפותם של שחקנים בוגרים שאחד מהם מייצג נאצי (במקרה ספציפי לא בהצלחה מרובה).
לילית חדשה
לילית חדשה • 17 במאי 2013
מאו כתב/ה:
סתם הערה

פורנו ילדים נחשב ללא חוקי- אם מי מהמשתתפים הוא ילד באמת.

אבל יש לך המון קטגוריות שמבוססות על פנטזיה פדופילית והבדלי גילאים והמשתתפים אינם קטינים- קטגוריה של אבא ובת, של מורה ותלמידה, של בקושי חוקיות והיריעה עוד רחבה.
סרטים שנכנסים לקטגוריות האלה חוקיים לחלוטין
(שוב- כל עוד כל המשתתפים בגירים).

ולנושא הרחב יותר של הדיון-
לא צפיתי בו אלא רק רפרפתי על הסרטון, לי אישית אין בעיה עם סממנים נאציים כמו צלב הקרס או סממנים פאשיסטיים. כמו שכשיש קטע של החיילים הגרמנים צועדים- לא ישר קופץ לי לראש "שואה! שואה!" גם פה אני מסוגלת לעשות את הניתוק.

אני לא חושבת שהיוצרים של הסרטים האלה מונעים מנאציזם ותומכים בעמדות הנאציזם
אלא מדברים אחרים שהוא מייצג כמו הכוחניות, כמו האכזריות של הנאצים ומנסים ליצור קישור לתמונה מאוד נפוצה של קצין נאצי לבוש ללא רבב, נקי, רחוץ, מסודר, גבוה, מרשים, לרוב גם נאה, ומאוד מאוד מאוד כוחני כלפי הסביבה. והדמות שלו בולטת ומנוגדת לסביבה ולאנשים בה.

נתקלתי פה הרבה פעמים באמירה- "אני רוצה שולטת נאצית, אכזרית."
אני לא חושבת שזה אומר שהם תומכים בנאציזם- אבל הכוחניות האכזריות מאוד מושכת אותם.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 17 במאי 2013
אתם אשקרה דנים אם נאציזים ראוי..

אני כל כך "שמח" להיות פה..
the rain song
the rain song • 17 במאי 2013
A v כתב/ה:

הדיון להבנתי הוא על בדסמ ועל פנטזיות קיצוניות
אבל ממש ממש קיצוניות...
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 17 במאי 2013
the rain song כתב/ה:
A v כתב/ה:

הדיון להבנתי הוא על בדסמ ועל פנטזיות קיצוניות
אבל ממש ממש קיצוניות...

אם להשתמש במושג נאציזם נוח לך או לכל אחד אחר,בהקשר הזה סבבה

כנראה שאתם טובים ממני.
עבד משועבד{עבד}
לפני 10 שנים • 17 במאי 2013
עבד משועבד{עבד} • 17 במאי 2013
רפאל כתב :
אגב, פדופיליה הרבה פחות מתועבת בעיני, דווקא מפני שחלק בלתי מבוטל מן היחס השלילי שלנו כלפיה מעוגן בטאבו. כשהיא לעצמה, אינה מזיקה או מתועבת בהכרח (אם כי זה תלוי בשאלה למה בדיוק אנחנו מתכוונים בפדופיליה). וככל הנראה התקיימו תרבויות שבהן פדופיליה מומשה באופן חיובי. לכן לא בהכרח יפריע לי שאדם בעל פנטזיות פדופיליות ימצא במחיצת הילדים שלי. [/quote]

אתה יכול להסביר "איך הפדופיליה מומשה בצורה חיובית" ?
איך "היא כשלעצמה אינה מזיקה או מתועבת בהכרח" ?
ומדוע "היא הרבה פחות מתועבת בעיניך " ?
מריונטע
לפני 10 שנים • 17 במאי 2013
מריונטע • 17 במאי 2013
Uranus כתב/ה:
ואם היה סרטון המציג "פנטזיה" בה רואים גבר בלונדיני גבוה וחטוב עם לסת משורטטת, לבוש במדי אס.אס. עם צלב קרס על רקע אדום כרוך סביב זרועו. ומכנסיו מופשלים עד הברכיים ופרקי ידיו קשורים לקרסוליו. דמעות זורמות מעיניו ובכי מר וצעקות של כאב בוקעות מגרונו. כשאל פיו נדחף בכוח זין יהודי נימול ובעל אותו זין מחזיק בידו כינור כמו של היהודי הנודד, ומאחוריו אישה עם מסיכה של משה קצב מזיינת אותו בתחת עם סטראפ-און.

מה אז היינו אומרים?

שזה עדיין מגעיל וחסר טעם.
יש דברים שממש לא מצחיקים אותי והשואה הוא אחד מהם. מה לעשות, עם כל הגועל שמשה קצב גורם לי אני לא מוכנה לערב את האיש המטונף הזה עם זכר ששה מליון.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
לפני 10 שנים • 19 במאי 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
כשמתעוררת השאלה האם הפנטזיה שפיטה או האם כל פנטזיה שפיטה והיכן נמצא הגבול בין פנטזיה שפיטה לפנטזיה לא שפיטה או האם הגבול הוא הקו המפריד בין פנטזיה למימושה (וכל שאר הווריאציות שלא ציינתי), אני שואל את זה שמולי אם היה מאפשר לאדם שמפנטז על קיום יחסי מין עם ילדים לעשות שמרטף לילדיו. עד היום רק אדם אחד השיב לי בחיוב. מה שאומר שאנחנו כן שופטים פנטזיות ושופטים את האנשים לפי הפנטזיות שלהם. כמה שלא אתפלסף בעניין חופש הביטוי, אדם שנעצר ליד גן ילדים ואח"כ רץ הביתה לאונן על הילדים שראה, לא יכנס אלי הביתה ואני אשמח אם ידביקו לו מעקב משטרתי+טיפול פסיכולוגי.

ולגבי השאלה האחרונה שלך זאלו, אני חושב שלא הקונטקסט המיני הוא זה שהפך את הסרטון ההוא לטאבו אלא העובדה שהסרטון נועד לגרום הנאה. הוא יהיה טאבו גם אם יהיה מיני וגם אם לא, כל עוד הדמות שהנאצית מייצגת, היא דמות פרוטגוניסטית בעלילה. אגב, אני לא רואה פסול לא בסרטי פדופיליה בהם משתתפים שחקנים בוגרים ולא בסרטי נאצים כי גם אני, כמוך, לא חושב שהתגרות מנאצית אכזרית שיושבת למישהו על הפנים מצביעה על תמיכה באידיאולוגיה היטלריאנית או ברצח עם, אלא על משיכה להילת הסדיזם המקסימלי בה עטופה דמותם של הנאצים בהיסטוריה. להילה מרוקנת מתוכן היסטורי. לעומת זאת, כאמור, לפנטזיות פדופיליות בכיכובם של ילדים, אני מתייחס באופן חמור.

בימים האחרונים פייסבוק גועש סביב הנושא הזה בדיוק. לאחר שמישהו כתב בקבוצה שעוסקת במגדר: "אני מסוגל לחוש משיכה אפילו לילדות בנות 7, סליחה אם זה מזעזע. אולי לאו דווקא את המשיכה הכי גבוהה שאני מסוגל לחוש אבל כן" במסגרת דיון כלשהו, הסוציולוגית-פרוקבוקטורית-פמיניסטית רדיקלית, אורטל בן דיין, הקימה קול זעקה וקראה להוקיע את הכותב כ"פדופיל" ולהזהר גם ממי שלא גינה אותו.

האם הייתי נותנת לאותו אדם לעשות בייביסיטינג לילדים שלי? אני לא אמא, ולכן האינסטינקט האימהי שאומר את ה"לא" אפילו מבלי לחשוב, לא פועל אצלי. אבל מבחינת שיקול קוגניטיבי, אם הייתי יודעת שהוא רציונלי ובעל מצפון, אז כן. והייתי למעשה חוששת ממנו פחות משהייתי חוששת מאחרים, כיוון שאנשים בעלי כוונות מעשי זדון לא נוטים להצהיר עליהם בפומבי. לא סתם השכנים של הפסיכופטים שנתפסים מספרים בדרך כלל אילו אנשים שקטים, אפורים ולא מעוררי חשד הם היו. (האמור אינו חל על הרשע בסרטים, שבשלב זה מאפשר לגיבור להרוס את תוכניתו הזדונית.)

רוב האנשים שנמצאים כאן חוו רגשי אשמה על הפנטזיות שלהם לפני שהם גילו שיש קהילה כזו ואחרים שחולקים את הפנטזיות הללו או דומות להן, ואף סביר להניח שחלק מהם חשבו שהם זקוקים לטיפול פסיכולוגי עקב אותן פנטזיות. ההבדל בינינו לבין מי שמסוגל להתגרות מסיפור אירוטי פדופילי הוא שאנחנו מצאנו לנו מקום שבו קיבלנו אישור "קהילתי" לדרך שלנו, והצטיידנו בסט חוקים שעוזרים לנו להפריד ביניהן לבין הסובלימציה אותה אנו מבצעים בפועל.

יתרה מכך, כשאנחנו מתייחסים לפנטזיות שלנו, אנחנו רואים את עצמנו מול דמות ערטילאית או כפי שאנחנו כיום. למעשה, במקור הדיון הזה היה על נאציזם, ואני מניחה שהמתנגדים לו משייכים לסיטואציה פנים ושם של אנשים שהם מכירים. זו לא דמות ערטילאית ולכן הזעזוע שלהם גדול. ייתכן שגם הפנטזיות של פדופילים ערטילאיות, אבל כאשר אנחנו באים לשפוט אותן, תמיד יש לנו פרצוף מול העיניים - הילדים שלנו, האחיינים, הילדים של החברה הטובה. כשזה קורבן עם שם ופנים שאנחנו מזהים כחסר ישע, קשה לנו לחשוב על פגיעה בו ואנו

* ותודה לפרי ספיריט על השיחה המעניינת היום בצהריים שעזרה לי לגבש את הרעיונות שהובילו לתשובה הזו. }{