בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טראניות אקטיביות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 24 במאי 2013

טראניות אקטיביות

שבי על פני​(אחר) • 24 במאי 2013
יש כמה קוקסיות בתשלום שמפרסמות מודעות ומכריזות שהן רק אקטיביות, כלומר, חודרות ולא נחדרות. ואני לא מבין כמה דברים. הרי הן קוקסיות כי הן רוצות להיות נשים שזה אומר להיות נחדרות. גם איך עומד להן חזק בעיקר אחרי לקוח אם דפקו אותו. הרי גם גבר רגיל צריך להמתין בין זיון אחד לשני והן בטח צריכות לחכות הרבה זמן. לכן נראה לי שהכל פה כמעט רמאות. תוחבות אצבע או דילדו או משכנעות את הלקוח שהוא יחדיר להן.
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 10 שנים • 24 במאי 2013
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 24 במאי 2013
תפסיק כבר לקפוץ למסקנות זה גועל נפש של התנהגות!
אם אתה ככ מעוניין לדעת אם הפירסום נכון אז לך ותגלה עד אז אל תכפיש אף אחד.

יא אלוהים אנשים כל הזמן מחפשים תרע בבני אדם.
לא טוב לך אל תיהיה פה!!!!
    התגובה האהובה בשרשור
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 25 במאי 2013

תפסיק לקשקש

שבי על פני​(אחר) • 25 במאי 2013
לא דברתי על כולן. אבל קרא ספורים של אנשים באתרי מין על אקטיביות שלא עמד להן. לפי התאורים מדובר ברוב.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 17 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 17 ביולי 2013
השאלה אם הן מסוגלות לבצע את מה שהן שואלות. יש כאלה שמסוגלות אם הן קרוסדרסיות ולא לוקחות הורמונים, וגם זה אולי פעם או פעמיים ביום. היתר מתחמקות או משתמשות בד'ילדו. כי אי אפשר לזיין כשאתה לוקח הורמונים, אלא רק עם כדור ויאגרה או זריקה, וזה בעייה להשתמש בזה הרבה פעמים.
חברשלנערגומי
לפני 10 שנים • 23 ביולי 2013
חברשלנערגומי • 23 ביולי 2013
אתה יוצא פה מתוך הנחה שההורמונים שהן לוקחות פוגעים להן: 1) בכושר התפקוד. 2) ביכולת ההתאוששות לאחר תפקוד מוצלח. לדעתי אתה צודק בסעיף הראשון אבל טועה בשני.
רצסיבי​(נשלט)
לפני 10 שנים • 23 ביולי 2013
רצסיבי​(נשלט) • 23 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
השאלה אם הן מסוגלות לבצע את מה שהן שואלות. יש כאלה שמסוגלות אם הן קרוסדרסיות ולא לוקחות הורמונים, וגם זה אולי פעם או פעמיים ביום. היתר מתחמקות או משתמשות בד'ילדו. כי אי אפשר לזיין כשאתה לוקח הורמונים, אלא רק עם כדור ויאגרה או זריקה, וזה בעייה להשתמש בזה הרבה פעמים.

כשאני הייתי טראנית (הפסקתי להיות, לאחר שנתקלתי בסיפור אופרת הסבון שלך עם החתולים ערופי הראש, וחששתי להפוך למפלצת שכזאת), הייתי מקבלת שני לקוחות ביום, אחד בבוקר ואחד בערב, כל אחד 2,000 ש"ח (נותן 120,000 ש"ח לחודש נטו).
ככה כל הלקוחות שאוהבים להרגיש שפיך חם נוזל להם מפי הטבעת, כמוך, לא היו מתאכזבים.

אם אתה מסתפק בטראניות חמדניות, שעושות 10 סשנים ביום, תאלץ להסתפק בזין מדולדל.

* ואולי אתה פשוט מוצץ גרוע - חשבת על האופציה הזו?