בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חידון למתקדמים :)

המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 19 שנים • 7 ביולי 2004

חידון למתקדמים :)

1. מהו לדעתכם הפטיש הנפוץ ביותר: תחתונים, כפות רגליים/רגליים, שיער, גומי או עור icon_question.gif
2. מהו מקור המילה "מזוכיזם" icon_question.gif
3. מהו "גור" icon_question.gif
4. מנו לפחות 3 תנוחות מצב גוריאניות icon_exclaim.gif
5. המונח "שיבארי" קשור לקשירות, לספאנקינג או למשחקי שעווה icon_question.gif
6. איזה פטיש ידוע גם כ"סטיה האריסטוטלית" icon_question.gif
7. איזה סופר או סופרת ידוע/ה נהג/ה לכתוב פורנוגרפיה קינקית רוויה בבדס"מ ובתיאורי פוני-פליי תחת שם בדוי icon_question.gif (רמז - אחד מספריו/ספריה הפך לסרט הוליוודי מצליח).
8. נחשו מי כותב את ספרות הפורנו הכי "מלוכלכת" - גברים עליזים, נשים סטרייטיות, גברים סטרייטים או נשים לסביות icon_question.gif
9. נכון או לא נכון - מאקרוגנופיליה היא התשוקה להישלט ע"י נשים ענקיות ואכזריות icon_question.gif
10. ולבסוף, שאלה "פילוסופית" - מה בין סאב לעבד icon_question.gif

בהצלחה icon_exclaim.gif
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
2. על שם ליאונרד פון זאכר-מאזוך
שאהב לחוש כאב פיזי חד שנגרם לו מאישה אוחזת שוט,
עטויה פרווה שופעת. ..
מאזוך הינו המקבילה ההפוכה למרקיז דה סאד icon_spank.gif
(מתוך ונוס בפרווה)
הוא​(שולט)

5

הוא​(שולט) • 7 ביולי 2004
שיבארי-קשירה אומנותית
רעם​(שולט)
לפני 19 שנים • 9 ביולי 2004
רעם​(שולט) • 9 ביולי 2004
שיווארי מישחקי שעווה
ThePassionMaster
לפני 19 שנים • 10 ביולי 2004
ThePassionMaster • 10 ביולי 2004
סאב מהמלה הלועזית sub (קיצור של submissive)
במילון באינטרנט פירוש המלה submissive זה כנוע\ה

מה ההבדל בין סאב לעבד ?
אני מניח שיהיה "מדוייק" יותר לשאול מה ההבדל בין כנוע לעבד.

הגדרות נוטות לקבל משמעות שונה עבור אנשים שונים.
אז עבורי.
כנוע זה נכונות להכנע. אולי אפילו דרך להגדיר אופי של אדם, אדם כנוע, לא תשמעו על מישהו שהוא "אדם עבד"
אני חושב שזה נוגע יותר למצב של אדם שמוכן להכנע רק עבור אנשים מסויימים וברמות יחסית מתונות.

עבד.
קיצוני, מה שנקרא ללכת הכי רחוק שאפשר עם הכניעה.
יש אנשים שיגדירו את עצמם כעבדים אבל עדיין יטענו שהם עבדים של אחד או אחת בלבד.
אני חושב שלרוב כשמדובר בעבד, מדובר במישהו שאוהב להיות כזה בכלל ולא אינדוידואלית לבן אדם מסויים.
אך גם אם העבד מקדיש עצמו למישהו או מישהי, אני חושב שאחד כזה שמגדיר עצמו ככזה ולא כ"סתם" כנוע. ילך הרבה יותר רחוק בכל הקשור לכניעה, השפלות ועוד.

משהו שפעם שמעתי בצ'טים לועזיים, על איך הם רואים את ההבדל בין sub ל slave
אז הסאביות טענו בתוקף (לא מעט פעמים) שהכניעה שלהן היא המתנה שלהן לאדוניהם.
כשמדובר ב slave, לרוב מדובר בקינקיות טוטאלית בלי נטיה לשרת אדם אחד בלבד. יש ב slave את הרצון לחוש slave ולא ממש משנה מול מי.

דעתי בלבד ומה שהצלחתי להבין עד היום.
המלכה לירז​(שולטת){כ}
לפני 19 שנים • 15 ביולי 2004

תשובות ותמונות :)

2. הוט קווין כמובן צודקת. מאזוך כתב ביו היתר את הספר הנפלא "ונוס בפרווה", שם מתוארת התאהבותו ביפהפיה, אותה הוא הופך טיפין טיפין ובהרבה שכנוע למלכתו האכזרית. בספר מתואר כיצד הם נוסעים בדרכים כגברת ומשרת, כיצד היא נותנת אותו בידיהן של משרתותיה האכזריות, סצינות עינוים והצלפות, הרבה סבל נפשי ולבסוף: משולש אהבים, כאשר הגיבור דוחף את האהובה לזרועות איש אחר, בשביל לחוות את ההשפלה האולטימטיבית. יחסיהם, דרך אגב, לא שורדים את המהלומה.

5. שיבארי - "הוא" צודק. אמנות הקשירה יפאנית. יש באינדקס של הכלוב כמה לינקים למידע נוסף ולתמונות. (האמת שזה לא תמיד נראה לי מאוד חזק, אבל זה מאוד יפה icon_smile.gif)

http://www.immortalshibari.com.br/

3+4. גור - אכן לינק מתאים.

10. מה בין סאב לעבד - מסכימה בגדול עם דבריו של פאשן. גם לי יש את התחושה שהמילה עבד חזקה יותר וטוטאלית יותר, והמילה סאב מסמנת משהו קצת יותר פוליטיקלי קורקט icon_smile.gif אבל ההגדרות הן בסופו של דבר אישיות ומספרן כמספר המגדיריםicon_smile.gif

ולגבי שאר השאלות:

פוני פליי ידוע כסטיה האריסטוטלית. בני זמנו של הפילוסוף היווני טענו שהוא נהג לפעמים לשאת את אשתו פיליס על גבו, ובשימחה רבה icon_smile.gif

תחת שם העט נ.א. רוגולאר (משהו כזה) נהגה סופרת הערפדים הידועה מכולם אולי - אן רייס, לכתוב סידרת ספרי בדס"מ בשם "טרילוגיית היפהפיה הנרדמת". הספר השני בסדרה, "העונש של היפהפיה" כולל תיאורים גרפיים של סוסים אנושיים המושכים עגלות. ("ראיון עם הערפד" פרי עטה של רייס הפך לסרט בכיכובם של בראד פיט ותום קרוז.)

נהוג לחשוב שנשים סטרייטיות הן אלו שכותבות את הפורנו ההומוסקסואלי הכי פורנוגרפי icon_smile.gif רבות מתוכן הן נשים פרווריות ונשואות בגיל העמידה, המגדלות בנחת כמה ילדים...

מאקרוגנופיליה - פנטזיות מיניות בהן המפנטז (או המפנטזת) הוא אדם קטנטן נתון לרחמים של ענקים, שהם לרוב מרושעים ואכזריים. נהוג להאמין שרוב הפנטזיות המאקרוגנופיליות מתפתחות כהרחבה של הפוט-פטיש.

http://www.elpub.com/

והפטיש הנפוץ ביותר - פוט פטיש!

icon_smile.gif
זיקית
לפני 19 שנים • 16 ביולי 2004

:)

זיקית • 16 ביולי 2004
מכל מלמדי השכלתי..

תודה.
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 ביולי 2004
מאסטר יקיר​(שולט) • 18 ביולי 2004