בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קשר מתחלף

DEEPSWITCH​(מתחלף)
לפני 14 שנים • 5 בספט׳ 2009

כן זה אפשרי

DEEPSWITCH​(מתחלף) • 5 בספט׳ 2009
אך בשביל טנגו צריך שניים או שתיים או אחד ואחת איך שתסתכל על זה שני הצדדים כסויצ'רים והעסק הופך למעניין ... מאד !
SwitchSwatch​(מתחלף)
לפני 13 שנים • 5 ביוני 2010

Re: קשר מתחלף

SwitchSwatch​(מתחלף) • 5 ביוני 2010
TalTul כתב/ה:
SwitchSwatch כתב/ה:
לפי דעתכם זה אפשרי?
קשר שבו הגבר שולט ביום יום והאשה אוהבת לרצות אותו בכל תחום.
חוץ מבסשנים. ושם הוא הופך לזונה והיא שולטת בו.
נשמע לי קשר מענין... במידה וזה קשר רציני רומנטי לכל דבר הכוונה.

אם במהלך הקשר הגבר הוא השולט, והאשה נותנת מעצמה כדי לרצות אותו, הרי שגם בתור שולטת במיטה היא תהיה "השולטת הכי טובה בשבילו" ותעשה את זה כדי לגרום לו הנאה. ההתנהלות של זוג במיטה נגזרת מהתנהלות הקשר ביניהם (ולפעמים גם להיפך). לא ניתן ליצור ניתוק. המיטה היא לא עולם אחר.

האמת שלדעתי סוג כזה של שליטה הוא לא פחות אמיתי מאשר מה שאנחנו בד"כ מכירים. בסה"כ שליטה אמיתית וטובה דורשת ה מ ו ן נתינה והיא מאמץ רגשי לא פשוט.

אתה אומר שבעצם גם שהיא שולטת בו היא נשלטת שלו כי היא מרצה אותו? icon_razz.gif
Master Bruce
לפני 13 שנים • 6 ביוני 2010

Master Bruce • 6 ביוני 2010
אני פחות אוהב את הרעיון של סוויצ'יות מבוססת "שעות" או דברים כאלו. אבל אני יכול להבין למה שאנשים ימשכו אליה.

מה שכן, אני בהחלט מסכים לגבי הרעיון של הטיזריות המחוייכת. אני יודע על עצמי שבמערכות יחסים יותר משנה לי המאבק על השליטה מאשר השליטה עצמה. קצת כמו שני גורי כלבלבים ש"רבים" אבל בעצם משחקים לכל עניין ודבר.

אם יש חוקים מוגדרים מדי, או תפקידים ברורים מדי, אני לא מתחבר לזה וזה משעמם אותי מהר מאד.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 13 שנים • 2 ביולי 2010

SwitchSwatch כתב/ה:
לפי דעתכם זה אפשרי?
קשר שבו הגבר שולט ביום יום והאשה אוהבת לרצות אותו בכל תחום.
חוץ מבסשנים. ושם הוא הופך לזונה והיא שולטת בו.
נשמע לי קשר מענין... במידה וזה קשר רציני רומנטי לכל דבר הכוונה.
אני יכולה להעיד על עצמי שהייתי חלק מקשר כזה עם בן הזוג האחרון שלי. במציאות היומיומית ה"רגילה" הערצתי אותו במידה כזו או אחרת, כששיחקנו - הוא היה העבד שלי.
מחוץ למשחק לא היתה חלוקה ברורה; מצד אחד, הוא היה להוט לעשות כרצוני גם שם. מצד שני, הוא היה קודם כל בן הזוג שלי והגבר שאני אוהבת, ורק אחר כך העבד שלי. ובמסגרת היותו בן הזוג שלי והגבר שאני אוהבת, הערצתי אותו במידה כזו או אחרת. לפעמים אני שלטתי בו, לפעמים עשיתי הכל כדי לרָצות אותו.
saz​(נשלט)
לפני 13 שנים • 14 באוג׳ 2010
saz​(נשלט) • 14 באוג׳ 2010
למה שזה לא יהיה אפשרי?
נשמע כמו קשר מפולפל ומעניין במיוחד icon_razz.gif
אזור השפלה
לפני 11 שנים • 21 באפר׳ 2013
אזור השפלה • 21 באפר׳ 2013
יהיה נחמד לשמוע על זוגות שמימשו את זה icon_biggrin.gif
a מק
לפני 10 שנים • 24 במאי 2013

א. אני מתעב את הביטוי סוויצ'ר

a מק • 24 במאי 2013
פשוט סוויצ'. כמו בלעז. פשוט, חינני וקל

ב. אני רואה את זה כסוג של יצירה משותפת. ובאומנות כמו באומנות..
אפשר לקבוע גראונד רולז מראש, אפשר להפר אותם באמצע, אפשר לא לבוא בכלל עם חוקים, אפשר הכל.
המטרה היא הנאה הדדית, היא ריצה ביחד. רק צריך אינטיליגנציה מינימלית לגבי לאן לא הולכים וסייפוורד לרגעים שנסחפים.
אני אישית רואה בהגדרות התפקיד אמצעי מגביל שלפעמים גם מכסה על פחד להתפס בצורה מסויימת.
אני רואה את ה-BDSM ככרטיס טיסה למקום בו אנחנו משוחררים מכל מה אנחנו צריכים לעשות מתוקף היותנו זכר\נקבה\בני גיל מסוים\וואטאבר ומכל מה שאסור לנו.
אני חושב שהמכות הן רק חלק. זה סטייט אוף מיינד שלם.
זה תאטרון של שני אנשים. והם יכולים לבחור לעצמם איזה תפקיד שירצו, מתי שירצו.
SwitchSwatch​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 28 במאי 2013

Re: מודה באשמה

SwitchSwatch​(מתחלף) • 28 במאי 2013
venus doom כתב/ה:
אזור השפלה כתב/ה:
יהיה נחמד לשמוע על זוגות שמימשו את זה icon_biggrin.gif

icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_razz.gif icon_redface.gif

וואלה
ספרי קצת icon_smile.gif