צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רוצים קהילה כמו שבחול אבל מונעים את זה

חי את החיים​(נשלט)
לפני 10 שנים • 28 במאי 2013

רוצים קהילה כמו שבחול אבל מונעים את זה

חי את החיים​(נשלט) • 28 במאי 2013
כל הזמן אומרים שרוצים קהילת BDSM כמו שיש בחול הרבה אנשים מועדונים פאבים אירגון טיולים וכו....
אבל.. וכאן מגיע אבל גדול!
מונעים מאנשים חדשים להיכנס לקהילה ...
אני לא מדבר כרגע מניסיון אישי אולי בהמשך אבל המון אומרים שהם מתקשים למצוא מישהוא שיכניס אותם לעולם הזה והמון אנשים פשוט מתייאשים ומפסיקים לנסות.

או ששאר האוכלוסייה מסתכלת על העולם הזה כאילו הם קבוצה של חולי נפש שצריך להכניס לחדר מרופד.
אז גם אם יהיו אנשים שייתנסו לא התחברו ולא ימשיכו עם זה הם לפחות יבינו על מה באמת מדובר....

אז למה הוותיקים כל כך נרתעים מאנשים חדשים וחסרי ניסיון? (כמו תמיד לא כולל בנות צעירות ויפות)

אני לא מחפש תגובות סתמיות אז כל מי שעומד לרשום "שילכו למלכה בתשלום" שלא יגיב זה כמו שתגיד למלכה כל אחד הוא עבד תחפשי מישהוא שיכור בפאב שלא יודע כבר ללכת הוא לא יגיד לא לשום דבר ותעשי בו כרצונך חחח... זה לתת ולא לתת כלום
cיגי
cיגי • 28 במאי 2013
מונעים מאנשים חדשים להיכנס לקהילה ...
אני לא מדבר כרגע מניסיון אישי אולי בהמשך אבל המון אומרים שהם מתקשים למצוא מישהוא שיכניס אותם לעולם הזה והמון אנשים פשוט מתייאשים ומפסיקים לנסות.

אני לא חושבת שמונעים .כמו בכל מקום לחסרי ניסיון (כמו בעבודה חדשה למשל)
ישנם קשיים לקבל את החדש.אולי גם גילך מהווה מכשול (כתבתי אולי משום שאין לי מושג מה מעדיפות השולטות).
אני חושבת שאתה לא מספיק זמן כאן כדי להתחיל להתייאש icon_smile.gif
לא כל הוותיקים שכאן נרתעים מהחדשים .ישנם כאלו שאפילו מציעים לייעץ מבלי שנצטרך לבקש...
שורה תחתונה.. אתה כאן רק כמה ימים. מי יודע אולי תופתע לטובה?
חי את החיים​(נשלט)
לא דיברתי על עצמי ספציפית
פרסמתי על מנת לשמוע דעות של אנשים וותיקים שאולי אני טועה בהבנה שלי מאחרים
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}

למען האמת

Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 28 במאי 2013
אני דיי מסכים איתו אך אדבר ספציפית על האתר שהוא בעצם מקום ההתכנסות הגדול של הקהילה.
כאשר אנשים חדשים מצטרפים לכאן וכן גם לי זה קרה, בדרכ יש להם שאלות רבות ומרובות ובמקום לענות על שאלותיהם בחום אהבה והבנה הרבה דווקא תוקפים על חוסר על ידע ומשתחצנים.
לפי דעתי זה לא שהוותיקים נרתעים מה"צעירים" אלא הצעירים מהוותיקים. (אני לא מכליל, יש כאן אנשים שהם נשמות טובות ויש כאלה שפשוט לא).

מעבר לכך לפי דעתי לעולם לא יהיה לנו קהילה כמו בחול משום שבארץ הרוב מאד מסורתי ויש לו תפיסה שמרנית לגביי סקס. אנשים מפחדים להיכנס לעולם הזה מפחד שישפטו אותם ויבקרו אותם על הטעם ה"משונה" שיש להם במין.

בכל אופן אין כאן תשובה נכונה או לא אלא רק דעות וזוהי דעתי.

אני מאד שמח שפתחת את השירשור הזה כי אפשר גם להבין למה באמת המצב כמו שהוא ואולי אפילו לנהל דיון כיצד אפשר לפרסם את הקהילה הזו ואת העולם בצורה חיובית ולמשוך אנשים חדשים אלינו.
מוצ'ילר

למה מישהו צריך להכניס אותך לקהילה?

מוצ'ילר • 28 במאי 2013
כל הזמן יש פה דיבורים של אנשים שמשום מה חושבים שבשניה שהם
יכנסו לקהילה וילכו לכמה מסיבות השולטות ירוצו אחריהם עם שוטים ודילדואים.
זה לא הולך ככה.
אתה רוצה להכינס לקהילה אז תכנס, אתה רוצה טיולים אז תארגן, מועדונים אז תבנה וכו
כל מקטרים הזמן לא נותנים לי לא עוזרים לי. לעלות בסולם בקהילה זה דבר שלוקח זמן, סבלנות, התמדה וזה לא בא בקלות. כנשלט שרואה שכל הזמן הנשלטים האחרים רוצים שיתנו להם או יעשו בשבילם אני קצת תוהה האם הם שכחו את המהות שלהם כנשלטים. אנחנו אמורים לתת ולא תמיד לקבל בחזרה. לתת כי זה משמח את השולטת ורק בגלל זה. ברגע שהנשלטים יבינו את זה הם יצפו לפחות וכמו שאומרים כגודל הציפיה כגודל האכזבה כשלא מצפים לכלום כל דבר קטן שניתן הוא אוצר אבל שמצפים להכל כל מפלה קטנה הופכת לטרגדיה המלוות בשפיכת דמעות באתר.

נ.ב. בקשר לשאלות הן 90% מהן מתחלקות לשתייים. או שאלות שיש בהן אלף דעות שונות ואין להן באמת תשובה טובה, כמו איך בא לך לתת לו בתחת מלפנים או מאחור?
או שיש להן תשובה באתר או במקור מידע אחר והשואל מתעצל לקרוא.
אז התשובות טיפשיות בגלל שהשאלות טיפשיות.

לסיכום די לבכי תתחילו לעבוד ידידי הנשלטים.
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}

יש משהו במה שאתה אומר אין ספק

Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 28 במאי 2013
אבל תסכים איתי שיהיה יותר פשוט ויותר נעים להצטרף לקהילה ידידותית ומזמינה מאשר לקהילה עויינת..
ובנוגע לשאלות. גם אם השאלה טיפשית אני יענה בתשובה הולמת ומכבדת בידיוק כי אני זוכר מאיפה באתי ושגם אני הייתי חסר ניסיון ותתפלא לדעת לא כולם מתעצלים אלא באמת לא יודעים.

בקשר לשאר אני באמת מסכים איתך.
חי את החיים​(נשלט)

טוב שלא הגזמת!

אף אחד לא התבכיין וברור שאף אחד לא חושב שיעמדו שולטות וירוצו אחריו חחח... היה אפילו משעשע לראות שכתבת את זה ואם זו התשובה שלך לא הבנת בכלל אבל בכלל את מה שכתבתי תקרא שוב ובלי לחץ אני מבטיח לך שאני לא יזיל שום דמעה
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 28 במאי 2013
בוא נלך מכיוון אחר.

פשוט לא הולך לך כאן..

אז תעשה חושבים תראה איפה טעית

איפה הן טועות

ולך לכאלה שבתשלום..

icon_smile.gif
חי את החיים​(נשלט)
AV איך לא הולך אם עוד לא ניסיתי...? חח..
ולא דיברתי בכלל על רמת ההצלחה שלי אז כל מי שמפנה את התגובה שלו אלי שיקרא שוב

אני ממש לא מבין את התגובות שלכם חח.. שאלתי שאלה כללית לדיון כללי על הדעות שיש לכל אחד בהקשר שהעלתי על סמך המון דברים ששמעתי מאנשים

או שאתם לא קוראים או שבאמת לא כתבתי מובן אבל תעשו טובה תקראו שוב במקום לקפוץ בראש ולהעיר הערה כדי להעלות לעצמכם את האגו תבינו גם מה קראתם ואם אתם לא מבינים או מתחברים אין שום בעיה זה פורום פתוח ואתם מוזמנים לסגור ולהמשיך הלאה ..
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 28 במאי 2013
אולי תוכל להסביר איך "מונעים מאנשים להיכנס לקהילה"? מה עושים בדיוק (או לדוגמה) כדי למנוע מהם להיכנס? ומה היית מצפה שיקרה?