לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יתכנו דומים ערסים?

Brave Dwarf
לפני 10 שנים • 2 ביוני 2013
Brave Dwarf • 2 ביוני 2013
פייה כתב/ה:

אבל להיות סאדיסט (או מאזוכיסט או חובב השפלות למשל) שמיישם את הסאדיזם שלו תוך כבוד, מודעות והסכמה כן הופך אותך לבדסמי.

אני מיישם את הכל תוך כבוד ומודעות והסכמה ותוך עוד שלל תכונות נוספות המאפיינות אותי בכל מה שאני עושה בחיי ובכל מה שמייצג אותי כאדם. והצורך להדגיש בקו אדום תכונות טריביאליות ולהכריז בפלצנות רבתי שהחיבור ביניהן לבין סדיזם מייצר איזו נטייה מינית חדשה, נראה לי לא רק מיותר אלא אף מהווה את אחת הסיבות העיקריות בעטיין אני מוצא את ה"נטייה" הזאת קלישאית, מעושה ומאוסה.
ותוסיפי לזה את ספר ה- BDsM האדום והגדול אותו כולנו מחויבים ללמוד בעפ"י פן נשמיט איזו תכונה טריביאלית ונהפוך להיות דומסוכן.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 2 ביוני 2013
Only pale white ashkenazi jews with at least 3 black leather vests can call themselves real doms
Gentlewhip​(שולט)

מה זה ערסים?

Gentlewhip​(שולט) • 2 ביוני 2013
קודם כל צריך להגדיר למה מתכוונת הכותבת במיתוג\סטיגמה :ערסים ישנם גברים שהם גסי רוח לא משכילים פשוטים זולים עברינים??אולי ויכול להיות שמי שמתקיים בו אחד או כמה מהתכונות המוזכרות כאן הוא אדם דומיננטי שמסוגל ורוצה לשלוט (אולי בפרחה כמוהו?)
בעיני ערסים כמו שאני מבין את המילה לא יכולים להיות דומים כמו שאני מבין את המילה
אבל אני גם מתנגד להכללות אז הכל תלוי במי הבן אדם
A v​(שולט)

Re: מה זה ערסים?

A v​(שולט) • 2 ביוני 2013
Gentlewhip כתב/ה:
קודם כל צריך להגדיר למה מתכוונת הכותבת במיתוג\סטיגמה :ערסים ישנם גברים שהם גסי רוח לא משכילים פשוטים זולים עברינים??אולי ויכול להיות שמי שמתקיים בו אחד או כמה מהתכונות המוזכרות כאן הוא אדם דומיננטי שמסוגל ורוצה לשלוט (אולי בפרחה כמוהו?)
בעיני ערסים כמו שאני מבין את המילה לא יכולים להיות דומים כמו שאני מבין את המילה
אבל אני גם מתנגד להכללות אז הכל תלוי במי הבן אדם

בורות בורות בורות מבחינתי ערסים זה אלה עם הנעליים הלבנות בכיפור...

אבל אם נודה על האמת(כפי שאני רואה אותה) ערסים בערך כמו המילה פרחה אלה מילים

שאנחנו משתמשים כדי להגדיר את השונה מאיתנו..מפחיד אותנו..את אלה
שאנחנו לא תמיד מבינים.

וגרוע מכל זה מגדיר את אלה שבדרך כלל אנשים מרגישים שהם טובים מהם.

הכרתי כמה ערסים לא קטנים שנפלו במלחמות ישראל,הכרתי ערסים שהיו הראשונים לקפוץ

כדי לעזור לאחר..

וכאן התקבצו העילית של העילית..ודנים אם ערס יכול להיות או לא להיות..

אישית מעדיף את הערסים על פני מתנשאים קטני רוח וצרי מוחין.

זה עצוב או מצחיק לא ממש החלטתי לעצמי.אבל יודע דומיננטיות לא קשורה להשכלה לא קשורה

לכסף הופעה צורת אכילה דיעה פוליטית או כל דבר כזה.

היא קשורה למהות של האדם.

תרדו מהעץ הבדמי הזה שמישהו כאן חושב שהוא טוב יותר מהאחר.

לא פעם ראשונה שאני פוגש את זה וזה עדיין מגעיל.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 2 ביוני 2013
פייה כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
את יכולה להמציא אלף ואחת נטיות, שיכללו:
פייה כתב/ה:
כבוד, מודעות והסכמה ואולי גם אהבה

ולשייך אותי אליהן, אבל אני עדיין אשאר אדם אוהב, רגיש ומוסרי בעל נטייה סאדיסטית. ותו לא.

להיות רק סאדיסט לא הופך אותך לבדסמי,
ולהיות רק עם כבוד, מודעות והסכמה גם לא הופך אותך לבדסמי.

אבל להיות סאדיסט (או מאזוכיסט או חובב השפלות למשל) שמיישם את הסאדיזם שלו תוך כבוד, מודעות והסכמה כן הופך אותך לבדסמי.

לפי ההגדרה הפייתית לפחות.

כבר מספר שרשורים אני תוהה מהי הנטייה הזו שלנו בעצם, והנה נתת פה הגדרה שלכאורה עושה סדר: אנחנו סאדיסטים (או מאזוכיסטים וכו') שמיישמים את המשיכה שלנו תוך כבוד, מודעות והסכמה.

אבל ההגדרה הזו מעלה שאלה: האם ההבדל בינינו לבין "סתם" סאדיסטים נעוץ באופן ביישום, או שמא קיים שוני בנטייה עצמה, באופי המשיכה הפנימית?

במילים אחרות, האם ישנה נטייה לסאדיזם גרידא, ולעומתה, ובשונה ממנה, ישנה נטייה ל"סאדיזם מוסכם הדדית" (שהיא המכונה בדרך כלל נטייה בדסמית)?
או שמשיכה לסאדיזם היא משיכה לסאדיזם, ומה שמבדיל בין בדסמיסט לבין סתם אדם אלים הוא רק האופן השונה שבו המשיכה הזו מיושמת?
שלגי
שלגי • 2 ביוני 2013
רפאל כתב/ה:
כמו כן, לא תמצאו אותם בפורומים בדס"מיים, מתווכחים על השאלה אם שליטה מנטלית נעלת על שליטה פיסית. זה לא שמבחינה לוגית הנוכחות שלהם במקומות כאלו מהווה סתירה, שהדעת לא יכולה לסבול. הלכה למעשה - הם פשוט לא האוכלוסיה שמוצאים במקומות האלו.

אני מכירה לא מעט אנשים שלא כותבים מילה או רבע מילה בפורומים, בקושי רשומים בכלוב, אם בכלל והם דומים אחול שקשוקה.

ממתי להיות פלספן הפך להיות תנאי הכרחי לדומיות?
פייה{O}
פייה{O} • 2 ביוני 2013
זאלופון כתב/ה:
במילים אחרות, האם ישנה נטייה לסאדיזם גרידא, ולעומתה, ובשונה ממנה, ישנה נטייה ל"סאדיזם מוסכם הדדית" (שהיא המכונה בדרך כלל נטייה בדסמית)?
או שמשיכה לסאדיזם היא משיכה לסאדיזם, ומה שמבדיל בין בדסמיסט לבין סתם אדם אלים הוא רק האופן השונה שבו המשיכה הזו מיושמת?

אני הולכת על אופציה ב׳.
Brave Dwarf
פייה כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

אני הולכת על אופציה ב׳.

ולדעתך האופן בו הנטייה מוגשמת יש בו לשנות את הגדרתה?
דהיינו, אדם שמהמר באופן כפייתי בניירות ערך סובל מבעיה שונה מזה שמהמר במרתף חשוך באלנבי? זה נכון שהאחרון להבדיל מראשון מבצע עבירה פלילית, אבל שניהם סובלים מבעיית הימורים.
פייה{O}
פייה{O} • 2 ביוני 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
פייה כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

אני הולכת על אופציה ב׳.

ולדעתך האופן בו הנטייה מוגשמת יש בו לשנות את הגדרתה?
דהיינו, אדם שמהמר באופן כפייתי בניירות ערך סובל מבעיה שונה מזה שמהמר במרתף חשוך באלנבי? זה נכון שהאחרון להבדיל מראשון מבצע עבירה פלילית, אבל שניהם סובלים מבעיית הימורים.

אני לא לגמרי מבינה את השאלה.
אני אכן חושבת שהאופן בו הסאדיזם מיושם או מוגשם בפועל בהחלט מגדיר את האדם.
אתה יכול להיות סאדיסט שתופס בחורה תמימה בפארק אפל ואונס אותה,
ואתה יכול להיות סאדיסט שמפנטז לאנוס בחורה תמימה בפארק אפל אבל בפועל לקיים יחסי מין כוחניים בהסכמה עם אישה שאתה אוהב icon_smile.gif
היצר הוא אותו יצר, השאלה היא מה עוד יש באדם חוץ מהיצר.
Brave Dwarf
פייה כתב/ה:

אני לא לגמרי מבינה את השאלה.
אני אכן חושבת שהאופן בו הסאדיזם מיושם או מוגשם בפועל בהחלט מגדיר את האדם.
אתה יכול להיות סאדיסט שתופס בחורה תמימה בפארק אפל ואונס אותה,
ואתה יכול להיות סאדיסט שמפנטז לאנוס בחורה תמימה בפארק אפל אבל בפועל לקיים יחסי מין כוחניים בהסכמה עם אישה שאתה אוהב icon_smile.gif
היצר הוא אותו יצר, השאלה היא מה עוד יש באדם חוץ מהיצר.

אני חושב, פיונת, שזו לא את שלא מבינה אותי אלא אני הוא זה שלא מבין אותך. אם את מסכימה ש BDsM אינו נטייה (תגובתך לזאלו) שסדיזם זה סדיזם ושההבדלים נובעים מאישיות של האדם המשפיעה על האופן בו הוא מגשים את נטייתו הסדיסטית בין היתר, אז למה במשך חמש תגובות בכל פעם שכתבתי לך: אני גבר פרוותי וורוד בעל נטייה סדיסטית, השבת לי: "לא, אם אתה פרוותי וורוד אז אתה בדס"מי"?

וזאת שאני אונס עומדת ברח' רש"י ליד הכספומט, מיינד יו (-: