בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפרדוקס המתסכל הכרוך בלהיות נשלט

חולשה לדומיננטיות
לפני 10 שנים • 6 ביוני 2013

הפרדוקס המתסכל הכרוך בלהיות נשלט

חולשה לדומיננטיות • 6 ביוני 2013
נקודת הפתיחה שלי כנשלט היא בעייתית ביותר. לא אפריז אם אומר עגומה.
כשאני פונה אל שולטת, עלי מהמילה הראשונה לתת לה את ההרגשה (הסוביקטיבית) שהיא מעלי בכל סולם ערכים שהוא. על הדרך, לא אחת אני מוצא עצמי מתרפס בפניה, תכונה שכלל לא קיימת אצלי כשאני בתחילתו של קשר רגיל. כאן בעצם טמונה הבעיתיות, מן חרב פיפיות שכזו - מצד אחד אני כל כך רוצה לחיות את חיי כאחד המאדיר ומעריץ את זוגתו ומצד שני מנקודת מבטה, לא ברור מאליו שהיא מעוניינת בגבר שמהיום הראשון מראה לה עד כמה הוא כמהה לה ועד כמה יהיה מוכן ללכת רחוק עבורה.
לא מעט שולטות יראו בנשלט שלהן, נחות או לא שווה זכויות. הרי איזה גבר יוכל להחשב נורמאלי וגברי כאשר עיקר יהבו הוא סגידה לכפות רגליה של זוגתו או עינוגה בדרכים שאינן מקובלות בחברה המודרנית ?
שורות אלה נכתבו מתוך תסכול וצער עמוק. כנראה שאתפשר לצערי ואכיר בחורה שאינה מהקהילה, זה פשוט קל יותר ....
רצסיבי​(נשלט)
לפני 10 שנים • 6 ביוני 2013

Re: הפרדוקס המתסכל הכרוך בלהיות נשלט

רצסיבי​(נשלט) • 6 ביוני 2013
חולשה לדומיננטיות כתב/ה:
נקודת הפתיחה שלי כנשלט היא בעייתית ביותר. לא אפריז אם אומר עגומה.
כשאני פונה אל שולטת, עלי מהמילה הראשונה לתת לה את ההרגשה (הסוביקטיבית) שהיא מעלי בכל סולם ערכים שהוא. על הדרך, לא אחת אני מוצא עצמי מתרפס בפניה, תכונה שכלל לא קיימת אצלי כשאני בתחילתו של קשר רגיל. כאן בעצם טמונה הבעיתיות, מן חרב פיפיות שכזו - מצד אחד אני כל כך רוצה לחיות את חיי כאחד המאדיר ומעריץ את זוגתו ומצד שני מנקודת מבטה, לא ברור מאליו שהיא מעוניינת בגבר שמהיום הראשון מראה לה עד כמה הוא כמהה לה ועד כמה יהיה מוכן ללכת רחוק עבורה.
לא מעט שולטות יראו בנשלט שלהן, נחות או לא שווה זכויות. הרי איזה גבר יוכל להחשב נורמאלי וגברי כאשר עיקר יהבו הוא סגידה לכפות רגליה של זוגתו או עינוגה בדרכים שאינן מקובלות בחברה המודרנית ?
שורות אלה נכתבו מתוך תסכול וצער עמוק. כנראה שאתפשר לצערי ואכיר בחורה שאינה מהקהילה, זה פשוט קל יותר ....

יש לא מעט פרדוקסים בלהיות נשלט, אבל זה נראה שהתסכול שלך לא נובע מפרדוקס כלל עולמי, אלא ממתח (סתירה) פנימי אצלך.

לגבי הפנייה לנשים - תהיה נאמן לעצמך.
אני, למשל, לעולם לא אוכל להתרפס בפני מישהי שאני לא מכיר וזה נראה לי, סליחה על הביטוי, מטומטם.
לכן, אם יש אי שם שולטת שתדלג עלי בגלל שלא קראתי לה מלכתי הנערצת בפנייה הראשונה שלי אליה, שיהיה.
אגב, אני בטוח שהמצב הפוך, ויש יותר שולטות שידלגו על מי שכן משתמש בביטויים שכאלה עוד לפני שהוא יודע בכלל מי הן.

לגבי זוגיות - המגוון עצום.
יש כאלה שיחפשו בן זוג חד מימדי. הוא ירצה מישהי מסרסת והיא תרצה אפס נרצע, למשל.
יש כאלה שיחפשו מערכת מורכבת יותר - היא תרצה גבר שבגברים, שבוחר הליכנע דווקא לה, והוא יחפש משהו דומה מהכיוון ההפוך.
יש כאלה שמחפשים שליטה של 24/7 ויש כאלה שמחפשים לעשות סוויצ' ממצב ונילי למצב בדס"מי בחדר המיטות.
ועכשיו הקטע החשוב -
אתה לא צריך לנחש מה השולטת הנעלמת רוצה ולהתאים את עצמך אליה.
אתה צריך (שוב) להיות נאמן לעצמך, להציג מה אתה מחפש ממערכת היחסים, ולקוות שמצאת מישהי שהיא תאומה שלך, רק מהצד ההפוך.

אכן, יש קושי גדול בלמצוא את האחת המתאימה, ואני אסתכן ואומר שהקושי גדול יותר מאשר למצוא בת זוג ונילית מתאימה, כי בנוסף לכל הדברים הרגילים של זוגיות (שכל, מראה, אופי, וכו'), כאן נכנסים גם קריטריונים של התאמה מבחינת רצונות השליטה.
אבל, לא חייבם להתייאש.

(גילוי נאות - אני עצמי נשוי לונילית, ולא מוצא בזה כל קושי או פספוס. את הזוגיות שלי אני מעדיף שוויונית, ואת הבדס"מ שלי אני מעדיף חד צדדי. אני חושב שלא הייתי מסתדר עם השילוב, והמעבר מפאזה לפאזה, עם אותו אדם.
ולמה הזכרתי את זה בכלל? כי לי ולשכמותי, אם יש כאלה, קל יותר, כי אני מחפש פרטנרים לסשנים ולא בת זוג לחיים, אז קל לי יותר לומר לך לא להתייאש, כי אני לא נמצא במקום היותר בעייתי שאתה נמצא בו)
    התגובה האהובה בשרשור