שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פורנו

the rain song
לפני 10 שנים • 12 ביוני 2013
the rain song • 12 ביוני 2013
מישהו באמת מאמין שאפשר למגר את הפורנו מהעולם?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 12 ביוני 2013
the rain song כתב/ה:

ברור שכן: הרב עובדיה.
תצא בחוץ!
http://www.youtube.com/watch?v=Zv9HPpptW78
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 12 ביוני 2013
the rain song כתב/ה:

מה הבעיה? כל מה שצריך לעשות זה להשמיד את האנושות. נראה לי שאנחנו בדרך הנכונה.
    התגובה האהובה בשרשור
שוסי
לפני 10 שנים • 14 ביוני 2013
שוסי • 14 ביוני 2013
the rain song כתב/ה:

כשל נטורליסטי:
זה שמשהו מצוי,לא הופך אותו לרצוי.
האם נוכל אי פעם למגר את תופעת הרצח מהעולם? ,האם אין זה אומר שעלינו לפחות לנסות למנוע אותו?
קיטיארה​(נשלטת){זאלוטוסים}
לפני 10 שנים • 18 ביוני 2013

אחריות חברתית

כתבה חשובה מאוד, שגם ממש צובטת את הלב
אבל בל נשכח כי מצדה השני של הקריאה לצנזורה תמיד יש מחיר כבד
שאם באמת "ימוגר" הפורנו ואנשים יסתמכו רק על ה"דמיון" שלהם משתמעת הדחקה חברתית שכבר הוכח בעבר כי אינה עובדת, וכי היא מציפה בעיות אחרות...
בכל מקרה, המאמר דן בכ"כ הרבה בעיות שונות תחת כותרת אחת, שאי אפשר לפתור אותן רק בניפנוף של "אז פורנו לסל וחסל"
אם מדובר בעניין של ניצול באינטרנט, פיתוי צעירים והפצת תמונות עירום
אם מדובר ביחס לזונות ושחקניות פורנו ותנאי התעסוקה שלהן
אם מדובר בעברות מין בכלל, ובגילוי עריות בפרט
כל בעיה מזוויעה בדרכה היא ולכל אחת אכן יש אחריות חברתית... אבל הפיתרון להן אינו גורף ובטח שלא קשור לפורנו
למשל- לעניות דעתי, מיסוד מוסד הזנות יכול לעשות פלאים (והחל בכך שהעוסקים בתחום לא יהיו רק אנשים שלא נרתעים מלעבור על החוק, אלא אנשי עסקים לכל דבר וכלה בחובת בדיקות רפואיות פיזיות ונפשיות)

לא שאני חסידה של פורנו... אבל פיתרון צריך להיות גם למקור הבעיה ולא רק לתוצאה שלה
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 10 שנים • 18 ביוני 2013
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 18 ביוני 2013
הרשו לי להתחיל ולומר שהשעה מאוחרת ולכן לא קראתי את כל הכתבה אבל כן ארצה לדעת חוות דעת אישית.

אני מודה ומתוודה שאני חובב פורנו (ורוב המצטדקים כאן לא יודו בכך אך גם הם כאלו, רוב הסיכויים)
ואני כן חושב שהוא משרת אינטרס מסויים לטובה, כלומר תחשבו על זה. ישנם הרבה אנשים שלא מוצאים שותפה לסקס ומכך לפעמים מתוסכלים, היצרים שולטים בהם ולפעמים הדמיון פשוט לא מספק. כאן נכנס הפורנו, הוא מאפשר לאותם אנשים (אבל לא רק כמובן) להגיע לפורקן ולהוריד את רמת את התיסכול לרמה נמוכה יותר. תארו לכם עולם ללא פורנו, אנשים רבים היו מתוסכלים וכועסיםו וחלקם אפילו (חס וחלילה) היו מדרדרים לאונס ואני אישית מאמין שכמות האונס מבחינה סטטיסטית הייתה עולה ברמה דרסטית.

מה שכן אני לא מסכים בדרך שנעשית תעשיית הפורנו. פעמים רבות הנשים בסרטים מובאות לשם באיומים בסחיטה ואף באלימות. צריך להשגיח במיקרוסקופ על כל התעשייה ולראות שהנשים (אני אומר בכוונה נשים כי רוב האלימות בתעשייה בדרכ מופנית אליהן) שומרות על כבודן ואכן עושות זאת מרצון. לא חסר נשים סקרניות עם ראש פתוח שירצו להשתתף בסרטים שכאלו.

כמה מילים אחרונות. תעשיית הפורנו נובעת מהמקצוע העתיק בעולם - זנות. עבודה רעה ומשפילה נוספת שבסופו של יום באיזה שהיא דרך חולנית ומעוותת משרתת אינטרס בריא ואם באלפיים השנים האחרונות תופעה זו לא מוגרה אז אני בספק שיהיה ניתן למגר את הפורנו.

אני מצטער על החפירה, זוהי דעתי ואני פתוח לדעות אחרות כמובן
לילה טוב.
מלכתא
לפני 10 שנים • 19 ביוני 2013
מלכתא • 19 ביוני 2013
לא יכולתי להזדהות יותר.
פעם אהבתי מאוד פורנו, אפילו רציתי להיות במאית סרטי פורנו כי בעיניי אפשר היה לעשות את הסרטים הרבה יותר טוב.

אבל ככל שמתבגרים ומחכימים (וגם צופים בכמה סרטים מאחורי הקלעים של עשיית הפורנו, תודה לערוץ אגו)
התחלתי להיגעל מזה ממש.
הכל נורא לא אמיתי. הזכרים בלי שיער, הבחורות עם הריאות המפותחות, והתסריטים הדביליים (נו באמת! מי משלמת לשרברב במציצה?)
אז בהתחלה חשבתי- אולי אני פשוט לא בסדר וחיפשתי קטגוריה של פורנו שאני כן אוהב... ובאמת, יש סרטים שמוגדרים כ"הום מייד". אבל... סקס מבויים, ערוך ומגמתי זה כמו לקרוא עיתון "הארץ". לא כייף.

בשורה התחתונה, לא מטיפה לאף אחד (למרות שזה כייף לגמול אנשים מפורנו ופשוט למצוא להם חברה אמיתית) אבל את הזבל הזה לא תמצאו בפח שלי. כבר לא.
גבר
לפני 10 שנים • 20 ביוני 2013

Re: פורנו

גבר • 20 ביוני 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4356607,00.html

לפני שנים, כשעוד הייתי צעיר ויפה דגלתי בלהט בכך שזכות האישה על גופה, גם בכול הקשור לזנות.

עכשיו כשאני בוגר ויפה, אני מבין שזה קצת יותר מורכב ושיש זכויות שלא באמת ראויות למימוש. הדוגמא של האשה בכתבה היא כזו. הזכות שלה למכור את גופה בצורה הזו אינה ראויה למימוש והזכות של הלקוח לקנות אותה בצורה כזו גם היא אינה ראויה למימוש. בדיוק כמו שזכותה של סושייה למכור את הלב שלה (אפילו אם הוא קצת שבור) לאיזה טייקון שזקוק להשתלה דחופה, תמורת הרבה כסף שיעזור אולי למשפחתה, אינה ראויה.
צ'ורני​(אחר)
לפני 10 שנים • 20 ביוני 2013

Re: פורנו

צ'ורני​(אחר) • 20 ביוני 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4356607,00.html

אני מאוד אוהב את הכתבה הזאת.
לא נגמלתי מפורנו, אבל אחד ממשפטי הסיכום תפס אותי:
"מספיק זיכרון ממישהי שהייתה טובה בשבילך".

לקחתי את כל הזיכרונות הטובים, ערבבתי, וכתבתי לבלוג...
עבד יופי.