בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בר נוער: קהילת הלהט"בים חייבת להתנצל בפני החרדים!

מלכתא
לפני 10 שנים • 15 ביוני 2013

Re: בר נוער:"מאחורי הקלעים יש שם מקרים שזה פשוט הפך לבי

מלכתא • 15 ביוני 2013
דורון גונן כתב/ה:
ותיק בקהילה הגאה על המתרחש ב"בר נוער":
"...."מאחורי הקלעים יש שם מקרים שזה פשוט הפך לבית זונות מתחת
לעין המפקחת של האנשים שם. חלק מהמדריכים ניסו למגר את
התופעה, חלק מהמדריכים אפילו עודדו את התופעה.
פשוט הייתה עצימת עין ולא מדובר במשהו חד פעמי, מדובר
במשהו שאני יודע ואני שומע מאחרים גם, לאורך שנים אם
לא יותר מעשור".

מתוך ערוץ 2.

אני חוזר ומבקש שאנשים מקהילת הלהט"בים יתנצלו בפני החרדים על ההסתה והשאה שהפגינו נגדם, אחרת יחול שבר באמון של כל המדינה בקהילה.
התנצלות תיראה מכובדת ותתקבל בכבוד.
אין קשר בין התנצלות זו להתנצלות אחרת ש(אולי) צריכה להגיע מהחרדים. התנצלות אינה כנה אם היא תלויה בהתנהגות צד נוסף.

1. אני יכולה להביא לך ציטוט של ותיקים ובכירים בבר נוער שיספרו בדיוק ההפך.
ממה שאמרו לי אנשים שאני מכירה ולא צלליות בטלוויזיה, בר נוער זה מקום פתוח ומקבל, מקום אליו בורחים בני נוער מבולבלים ולעתים זה המקום היחידי שבו יש להם עם מי לדבר ושלא ישפטו אותם. יתרה מזאת, סיפר לי חבר קרוב סיפור על בחור צעיר ומבולבל שהגיע לבר נוער והתנהג בצורה מאוד פרובוקטיבית ופתוח מינית מדיי, המדריכים דיברו איתו והסבירו לו שזה מביך את האנשים במקום, והוא הפסיק.

זה ממישהו שאני מכירה אישית. לא מהטלוויזיה.

2. אם אתה בעיניי שלום בתוך הקהילות במדינה, אז אנא ממך- תסדר סליחה מהאשכנזים שהפלו את המזרחים, מהמרוקאים שהפלו את הרוסים, מהרוסים שהפלו את האתיופים, מהחרדים שהפלו את הדתיים הלאומיים, מהחרדים שלא מוכנים להתגייס לצה"ל כמו החילונים, מאנשי הפריפרייה שאוכלים חרא מהתל אביבים, וגם מחתולי הרחוב שמלכלכים את הגינות בבתים של בני האדם. ועוד ועוד...
המלט
לפני 10 שנים • 15 ביוני 2013
המלט • 15 ביוני 2013
מלכתא כתב/ה:

ג. דורון, גונון או איך שקוראים לך... אתה ממש לא מייצג פה אף אחד. אז צא מהסרט שאתה חי בו.
.

icon_eek.gif
דורון גונן
לפני 10 שנים • 17 ביוני 2013

קצין: במשך 4 שנים שיבש גנון את החקירה ועשה רצח אופי לחרדים

דורון גונן • 17 ביוני 2013
מלכתא כתב/ה:
דורון גונן כתב/ה:
ותיק בקהילה הגאה על המתרחש ב"בר נוער":
"...."מאחורי הקלעים יש שם מקרים שזה פשוט הפך לבית זונות מתחת
לעין המפקחת של האנשים שם. חלק מהמדריכים ניסו למגר את
התופעה, חלק מהמדריכים אפילו עודדו את התופעה.
פשוט הייתה עצימת עין ולא מדובר במשהו חד פעמי, מדובר
במשהו שאני יודע ואני שומע מאחרים גם, לאורך שנים אם
לא יותר מעשור".

מתוך ערוץ 2.

אני חוזר ומבקש שאנשים מקהילת הלהט"בים יתנצלו בפני החרדים על ההסתה והשאה שהפגינו נגדם, אחרת יחול שבר באמון של כל המדינה בקהילה.
התנצלות תיראה מכובדת ותתקבל בכבוד.
אין קשר בין התנצלות זו להתנצלות אחרת ש(אולי) צריכה להגיע מהחרדים. התנצלות אינה כנה אם היא תלויה בהתנהגות צד נוסף.

1. אני יכולה להביא לך ציטוט של ותיקים ובכירים בבר נוער שיספרו בדיוק ההפך.
ממה שאמרו לי אנשים שאני מכירה ולא צלליות בטלוויזיה, בר נוער זה מקום פתוח ומקבל, מקום אליו בורחים בני נוער מבולבלים ולעתים זה המקום היחידי שבו יש להם עם מי לדבר ושלא ישפטו אותם. יתרה מזאת, סיפר לי חבר קרוב סיפור על בחור צעיר ומבולבל שהגיע לבר נוער והתנהג בצורה מאוד פרובוקטיבית ופתוח מינית מדיי, המדריכים דיברו איתו והסבירו לו שזה מביך את האנשים במקום, והוא הפסיק.

זה ממישהו שאני מכירה אישית. לא מהטלוויזיה.

2. אם אתה בעיניי שלום בתוך הקהילות במדינה, אז אנא ממך- תסדר סליחה מהאשכנזים שהפלו את המזרחים, מהמרוקאים שהפלו את הרוסים, מהרוסים שהפלו את האתיופים, מהחרדים שהפלו את הדתיים הלאומיים, מהחרדים שלא מוכנים להתגייס לצה"ל כמו החילונים, מאנשי הפריפרייה שאוכלים חרא מהתל אביבים, וגם מחתולי הרחוב שמלכלכים את הגינות בבתים של בני האדם. ועוד ועוד...

קצין חקירות לשעבר טוען כי במשך ארבע שנים שיבש גנון את החקירה ועשה "רצח אופי" לקהילה החרדית, אף שהיה בידיו מידע על הרקע לרצח.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4393543,00.html
דורון גונן
לפני 10 שנים • 17 ביוני 2013

ראשי הלהט"ב מייללים על כולם, אבל לא מתנצלים בפני החרדים

דורון גונן • 17 ביוני 2013
יש להם טענות לכל העולם, אבל רק לא לעצמם.

במקום שיתנהגו ביושר ויתנצלו בפני החרדים על הסתת שווא כנגדם שנמשכה 4 שנים, הם מתחילים לבוא בטענות.

קהילת הלהט"ב:

אגודת הלהט"ב נגד ההסכם עם גנון: "בגדו בנו"
הסכם עד התביעה שחתמה המשטרה עם מייסד הברנוער זוכה לביקורת חריפה גם מצד הקהילה הגאה. "החלטה כזו משדרת מסר בעייתי מאוד. אסור שגנון יחמוק מהעמדה לדין על מעשה סדום בקטין. חניכיו מרגישים נבגדים", אמרו באגודת הלהט"ב
אלי סניור
פורסם: 17.06.13, 22:01

בכיר הקהילה הגאה ניצל מהעמדה לדין, אבל לאחר ההסכם מעורר המחלוקת שחתם גם הקהילה יוצאת נגדו. לאחר הפרסום על העסקה בין המשטרה לשאול גנון, לפיה מייסד הברנוער ישמש כעד תביעה, אמרו באגודת הלהט"ב (לסביות, הומואים, טרנסקסואלים וביסקסואלים) כי "אסור שהסכם שכזה יקנה לגנון חסינות מהעמדה לדין על מעשה סדום בקטין שעדיין לא מלאו לו 16 שנה - אחד משלושת החשודים ברצח ניר כץ וליז טרובישי. החלטה כזו משדרת מסר בעייתי מאוד". הם קראו לביטול ההסכם ואמרו שחניכיו של גנון בברנוער "מרגישים נבגדים".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4393663,00.html
מלכתא
לפני 10 שנים • 18 ביוני 2013
מלכתא • 18 ביוני 2013
^
אלו אותם בכירים שהתעלמו מכל העדים שאמרו להם להתמקד בבחור שבסוף התברר שהוא אכן הרוצח?
אותם בכירים שצריכים לתת תירוצים ולהסביר מדוע לקחו להם ארבע שנים למצוא את הרוצח, וכל זה לא היה קורה אלמלא מישהו נשבר ונפגע מהחברים שלו? (אגב, עדות עליה קיבל לא מעט כסף)

ואולי אתה עושה כאן רצח אופי לקהילה שלמה? כי אתה טוען שהם "בוכים" על משהו? יש להם המון סיבות להתלונן על דברים, והם לא עושים את זה מספיק....

שאול גנון הוא בכיר מנהלתי של ארגון הלהטבים. הוא לא בהכרח מעיד על אופיה של כל הקהילה.
זה קצת כמו שהממשלה שלנו לא ממש מייצגת את האזרח הממוצע.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 18 ביוני 2013
קצת הסבר על המושג הסתה לעומת קשירת קשר לביצוע רצח.

אם אלי ישי היה אומר לאחד ממכריו לרצוח בחור הומוסקסואל - אזי הוא קשר קשר לביצוע רצח.

אם הקהילה החרדית מתייחסת באופן פומבי, אקטיבי ומבזה להומוסקסואלים כאל אנשים חולים שעצם צורת חייהם תורמת לחורבן המדינה ולהרחקת בית המקדש, אזי הם מסיתים.

מה ההבדל העיקרי? שלא ניתן לקשר בין הסתה באופן ישיר לרצח. האם ברוך גולשטיין רצח בגלל כהנא? האם יגאל עמיר רצח בגלל הליכוד ו/או אוניברסיטת בר אילן?

האם אח של נפגע מינית מידי רב קהילה היה נכנס לבית הכנסת של הרב ומרסס בעת תפילת השבת?
האם אחותו הייתה נאנסת בידי מנהל בית קולנוע, היה נכנס ומרסס את כל יושבי האולם?

כמובן שאין דרך לענות בוודאות מוחלטת על השאלות האלה. בהתחשב בראיות הנסיבתיות (פרדס כץ, קרובי משפחה חרדים), לא הייתי נוטה לזכות את החרדים מהאשמה ברצח הספציפי הזה.
בנוסף, כפי שרפאל ציין, התנצלות לא הייתה מגיעה להם גם אם היה מתברר שהתפוצצה פחית צבע במועדון.
Lizzy​(שולטת)
Lizzy​(שולטת) • 18 ביוני 2013
Cauchy כתב/ה:
בהתחשב בראיות הנסיבתיות (פרדס כץ, קרובי משפחה חרדים), לא הייתי נוטה לזכות את החרדים מהאשמה ברצח הספציפי הזה.

למזלנו, אתה עדיין לא שופט icon_smile.gif
מלכתא
לפני 10 שנים • 19 ביוני 2013
מלכתא • 19 ביוני 2013
Lizzy כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
בהתחשב בראיות הנסיבתיות (פרדס כץ, קרובי משפחה חרדים), לא הייתי נוטה לזכות את החרדים מהאשמה ברצח הספציפי הזה.

למזלנו, אתה עדיין לא שופט icon_smile.gif

מה פיספסתי? icon_eek.gif
מה יש בפרדס כץ?
ובאמת היו להם קרובי משפחה חרדים? את זה עוד לא שמעתי...
השרלילית​(פמית מתחלפת)

אני מתה על הכללות

ההסתה נגד החרדים? אני הייתי שם כשזרקו עלינו חומצה בירושלים, דקרו במצעד, הציתו פאב של הקהילה ועד היום נשלחים איומים הזויים למדי להוריי.
מזמינה את כולכם להעיף מבט על ירושלים של שנת 2007 בסרט המופלא "ירושלים גאה להציג" של ניצן גלעדי. אני חטפתי מהם מכות כמלך דראג.
אני הייתי שם כשאלי ישי כינה אותנו חולים וגרס שיש לאשפז אותנו.
לעניין בדק הבית בקהילה הגאה, מתי עשתה הקהילה הסטרייטית בדק בית לאחר מעשה אונס של בכיר כלשהו, נגיד, הנשיא לשעבר קצב, או המטריד עמנואל רוזן?

לא מרגישה שום צורך להתנצל בפני מי שיצרו ועדיין יוצרים שנאה כלפיי וכלפי הקהילה הגאה. והייתי מספיק זמן מראשי המאבק הגאה.
הם יצרו אווירה ציבורית תומכת אלימות בשיטתיות מ2005 עד עצם היום הזה.
מלכתא

Re: אני מתה על הכללות

מלכתא • 19 ביוני 2013
הבלרינה השחורה כתב/ה:
ההסתה נגד החרדים? אני הייתי שם כשזרקו עלינו חומצה בירושלים, דקרו במצעד, הציתו פאב של הקהילה ועד היום נשלחים איומים הזויים למדי להוריי.
מזמינה את כולכם להעיף מבט על ירושלים של שנת 2007 בסרט המופלא "ירושלים גאה להציג" של ניצן גלעדי. אני חטפתי מהם מכות כמלך דראג.
אני הייתי שם כשאלי ישי כינה אותנו חולים וגרס שיש לאשפז אותנו.
לעניין בדק הבית בקהילה הגאה, מתי עשתה הקהילה הסטרייטית בדק בית לאחר מעשה אונס של בכיר כלשהו, נגיד, הנשיא לשעבר קצב, או המטריד עמנואל רוזן?

לא מרגישה שום צורך להתנצל בפני מי שיצרו ועדיין יוצרים שנאה כלפיי וכלפי הקהילה הגאה. והייתי מספיק זמן מראשי המאבק הגאה.
הם יצרו אווירה ציבורית תומכת אלימות בשיטתיות מ2005 עד עצם היום הזה.

תבורכי !