אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הכבוד לצה"ל ?

up u rs​(אחרת)
לפני 11 שנים • 19 ביוני 2013

Re: קצת פרספקטיבה

up u rs​(אחרת) • 19 ביוני 2013
טמפסט כתב/ה:

אישית אני מקווה שהבנות האלה ישבו בכלא על חלול קדושת הצבא ועל הזלזול הבוטה והמגעיל ברכוש צהל ובערכים עליהם אני, ורבים שכמותי חונכנו.

הבנות האילו? והבנים מה? קדושים?
כבוד צה"ל זה הדבר האחרון שמטריד בסיפור הזה.
up u rs​(אחרת)

Re: ללוטוסית -

[quote="Black Lotus"][quote="טמפסט"]מתקד

מטילי הספק הם בדרך כלל אלו שיוצרים תלמים חדשים שבסופו של דבר השמרנים הולכים בהם. נ

אז זהו זה יקירתי- שאין שום חדשנות או הטלת ספק במעשים של אותם ילדים אבודים ,רק חקיינות ללא מחשבה. זה בדיוק אותו תלם עליו את מדברת.
הטלת ספק ופריצת גבולות נובעת מחשיבה, הבנה, חקירה. לא התנהגות אוטומטית וכניעה ליצרים מיידיים.
up u rs​(אחרת)
[quote="Brave Dwarf"][quote="מלכתא"]
וחבורה של בני 30-50 שמצטלמים בערום עם זין עומד/שוכב/כלוא בכלוב מפלסטיק; עם שדיים מכוסים בפסי הרזיה או הריון; עם חלציים עליהם רשום: שייכת למאסטר XYZ; עם בהונות משוחות בלק מתקלף? או כאלה שכותבים בבלוגים שלהם על איך תפח לה ואיך נזל לה ואיך נזל לו ואיפה הם דחפו ואיזה גודל?

דוחה באותה מידה, גמדי.
יש תחושה לפעמים שאנשים יותר נהנים מהתיעוד העצמי מאשר מהאורגזמה עצמה.
ואחכ מתפלאים מאיפה הילדים המסכנים האילו מקבלים רעיונות...
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 19 ביוני 2013
סיגורני כתב/ה:
אז זהו זה יקירתי- שאין שום חדשנות או הטלת ספק במעשים של אותם ילדים אבודים ,רק חקיינות ללא מחשבה. זה בדיוק אותו תלם עליו את מדברת.
הטלת ספק ופריצת גבולות נובעת מחשיבה, הבנה, חקירה. לא התנהגות אוטומטית וכניעה ליצרים מיידיים.

את מכירה את ה"ילדים האבודים/המסכנים" האלה אישית? את בטוחה שהם "אבודים"? את בטוחה שמדובר בכניעה ליצרים מידיים? לפי מה את שופטת? לפי הגיל? לפי הבעת הטוסיקים (אין שם ממש פנים)?

"התנהגות אוטומטית, חקיינות ללא מחשבה", לו מישהו היה אומר לי את זה כאשר הייתי בן 20, הייתי נשפך מצחוק. לשים אותם בטנק ולשלוח לג'נין הם אחראים מספיק אבל להזדיין ולצלם את עצמם תוך כדי, לא? לנסוע להודו לחצי שנה הם מספיק אחראים, אבל לבחור אם הם רוצים את תמונת הערום שלהם בפייסבוק או לא, הם עדיין לא.
אני מתנצל, סיגורני, אני באמת מנסה, אבל אני אשכרה לא מבין.

ולגבי החבריה כאן שמצטלמים בערום, את לפחות מסכימה אתי שלמרות שאת חושבת שזה דוחה ומגעיל, שזה בסדר, ושזאת זכותם ושבכך אינם מביעים חוסר בגרות ושהם מודעים למה שהם עושים? אז אם הם כן, למה החבריה מהתמונות לא?
רפאל
רפאל • 19 ביוני 2013
מלכתא

מלכתא • 19 ביוני 2013
Brave Dwarf כתב/ה:

"התנהגות אוטומטית, חקיינות ללא מחשבה", לו מישהו היה אומר לי את זה כאשר הייתי בן 20, הייתי נשפך מצחוק. לשים אותם בטנק ולשלוח לג'נין הם אחראים מספיק אבל להזדיין ולצלם את עצמם תוך כדי, לא? לנסוע להודו לחצי שנה הם מספיק אחראים, אבל לבחור אם הם רוצים את תמונת הערום שלהם בפייסבוק או לא, הם עדיין לא.
?

כי איך להכנס לטנק לימדו אותם. הזהירו אותם שנשק זה דבר מסוכן. "הוראות אלו נכתבו בדם" זה מסר שמחודד היטב אצל כל חייל, מהיום הראשון בטירונות.
אבל איך להתמודד עם איברי המין החדשים ועם ההורמונים- לא לימדו אותם. לא חרטו להם בראש שתמונות יכולות להגיע לאינטרנט, גם אם הם לא רוצים את זה.
אף אחד לא לימד אותם לכבד את הגוף שלהם, אז הם עשו את מה שהם חשבו שנכון, את מה שכולם עושים.
וכך, הם פשוט זורמים ונגררים.
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 19 ביוני 2013
מלכתא כתב/ה:

אבל איך להתמודד עם איברי המין החדשים ועם ההורמונים- לא לימדו אותם.

יש שיר כזה:
לא כל אדם מוצא את שלו בחיים ומי שמוצא, זה בטח של מישהו אחר אבל סיפורו של ברוך הוא סיפור חריג,
כבר בגיל 17 הוא קנה זוג מגפיים רגל שניה והבין מה זו שמחה אמיתית.
למרות שמגפיים דרשו שיפוץ ועבודה מייגעת, התוצאה הצדיקה את המלאכה.
זוג מגפיים שהבריקו כמו סוקרטס ומלאו את השכונה בקנאה מטורפת.
ברוך התגאה במגפיו ושמר עליהם כאילו הם היו שלו.
הוא אהב אותם והם אהבו אותו.
רגליו של ברוך הלכו לפניו עד שיום אחד...

אז מגפיים חדשים לא קונים לפני גיל 20, אבל מה עם אברי המין החדשים? באיזה גיל אנחנו יודעים להשתמש בהם? יש לי תחושת בטן חזקה שאני צריך לחפש את התווית בפח ולהדביק אותה חזרה. את השקית כבר מצאתי, עם הלוגו. אוררררגינל (-:
4X4​(אחר)
לפני 11 שנים • 20 ביוני 2013
4X4​(אחר) • 20 ביוני 2013
בכל עץ יש תפוחים רקובים...
up u rs​(אחרת)

up u rs​(אחרת) • 20 ביוני 2013
[quote="Brave Dwarf"]
סיגורני כתב/ה:

את מכירה את ה"ילדים האבודים/המסכנים" האלה אישית? את בטוחה שהם "אבודים"? את בטוחה שמדובר בכניעה ליצרים מידיים? לפי מה את שופטת? לפי הגיל? לפי הבעת הטוסיקים (אין שם ממש פנים)?

אני מתנצל, סיגורני, אני באמת מנסה, אבל אני אשכרה לא מבין.

ולגבי החבריה כאן שמצטלמים בערום, את לפחות מסכימה אתי שלמרות שאת חושבת שזה דוחה ומגעיל, שזה בסדר, ושזאת זכותם ושבכך אינם מביעים חוסר בגרות ושהם מודעים למה שהם עושים? אז אם הם כן, למה החבריה מהתמונות לא?[/q

אני חולקת עליך לגבי הבגרות המופגנת בשיתוף כל העולם ואחותו ברגעים הכי אינטימיים.
זכותו האישית של כל אדם לבזות את עצמו. בהחלט.
נו, ונחמד לדעת שלא השתנת הרבה מגיל 20 וכבר אז חשבת שאתה יודע הכל על החיים.
מסביר כמה דברים.
אישית-לשמחתי הרבה דברים השתנו אצלי מאז ואני מודה לאלוהים, ליקום או למה שזה לא יהיה - שאת החינוך המיני שלי והמושג על גופי והכבוד אליו ולגופו של האחר -קבלתי מאנשים שהיה להם מה לתת לי בנושא ולא מסירטי פורנוגרפיה .
מי שחיו המיניים מתחילים בכזה אקסטרים- לאן עוד יש לו להגיע? מה עוד נשאר לחקור?!?!?!
daniel222
daniel222 • 20 ביוני 2013
אנחנו חיים בחברה פשוט מעוותת.
תמונות עירום וסקס נחשבות למשהו שלילי או לא אחראי שיש להתבייש בו.
אבל מצד שני תמונה של חייל עם מדים ונשק זו תמונה לגיטימית למרות שנשק מטרתו היא להרוג חיים.

אנו חברה שמקדשת מוות והרג ודוחה את היופי שבחיים.
פשוט עצוב.