אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הכבוד לצה"ל ?

Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 20 ביוני 2013

.

Brave Dwarf • 20 ביוני 2013
סיגורני כתב/ה:

אני חולקת עליך לגבי הבגרות המופגנת בשיתוף כל העולם ואחותו ברגעים הכי אינטימיים.
זכותו האישית של כל אדם לבזות את עצמו. בהחלט.
נו, ונחמד לדעת שלא השתנת הרבה מגיל 20 וכבר אז חשבת שאתה יודע הכל על החיים.
מסביר כמה דברים.
אישית-לשמחתי הרבה דברים השתנו אצלי מאז ואני מודה לאלוהים, ליקום או למה שזה לא יהיה - שאת החינוך המיני שלי והמושג על גופי והכבוד אליו ולגופו של האחר -קבלתי מאנשים שהיה להם מה לתת לי בנושא ולא מסירטי פורנוגרפיה .
מי שחיו המיניים מתחילים בכזה אקסטרים- לאן עוד יש לו להגיע? מה עוד נשאר לחקור?!?!?!

באף מקום לא טענתי שאני יודע הכל על החיים, לא אז ולא עכשיו. ולמעשה כל ההשתתפות שלי בשרשור הזה נסובה סביב הטענה שלי שלא ניתן לדעת על האנשים בתמונות המצורפות את מה שאת ועוד מספר משתתפות כאן קבעתן נחרצות. בינתיים לא ענית על אף אחת מהשאלות ששאלתי אותך: לא ענית באיזה גיל מותר להשתמש באברי המין החדשים שלי, לא ענית לי לפי מה שפטת את האנשים כאשר החלטת שהם מסכנים ואבודים ולא ענית מדוע ולפי מה הסקת שאינם מסוגלים להבנה ולחקירה ושמעשיהם אינם אלא חקיינות גרידא. התגובות שלך, ולא שלי, הן אלה שמבוססות על התנשאות אפוטרופסית, על ביטול של האחר ועל זלזול בו, ואת היא זאת שמתיימרת לדעת על בני האדם מעבר למה שמראות התמונות.

בנוסף, אני לא מבטל את דעתך או את דעתן של שאר קוראות-בתמונות, כי אני מניח שגם האופציות שהצעתן עשויות להיות נכונות. אבל אני עומד על כך שלא מדובר בחוקים חד משמעיים עליהם ניתן להסתמך ולפיהם ניתן לקבוע קביעות נחרצות לגבי כולם. בטח ובטח שלא לגבי אנשים בני 20, שעל תקן יומיומי מחליטים החלטות המשפיעות על עתידם ועל עתיד החברה ושהחברה רואה אותם כאנשים האחראים על מעשיהם.
גבר
גבר • 20 ביוני 2013
אני לא מצדיק או גאה בהתנהגות של הנערות והנערים האלו אבל התדהמה וההתחסדות שזה מעורר כאן ובחוץ מפתיעים אותי.

הצבא תמיד היה מקום שיוצר כר פורה לפתיחות ומתירנות מינית (או בלשון האקדמיה - בית זונות), בעיקר ביחידות שדה ומקומות שבנים ובנות בגיל גילוי ההורמונים והחיפוש העצמי, מבלים ימים ושבועות שלמים יחד, בלי ליווי של הורה שמשגיח ושם גבולות. (להבדיל ממפקד שבמקרה הטוב מעוניין להפוך בחור לחייל טוב ובמקרה הפחות טוב, בלהפוך חיילת לשלו)

כול מה שהשתנה זה שנוספה טכנולוגיה זמינה כדי לתעד ולהפיץ את זה בקלות.

נכון שזה לא מכבד את המקום שחשוב להרבה מאיתנו ומסמל עבורנו משהו נקי בתוך בליל השחיתות והאינטרסנטים שמקיפים אותנו מכול עבר, אבל בסופו של דבר צריך לזכור שבמקומות אחרים בעולם, נערים ונערות בגיל הזה מבלים בקולג'ים ו"אחוות" למינהן, ועושים מעשים הרבה יותר מטופשים וקיצונים מאלו.
up u rs​(אחרת)

Re: .

up u rs​(אחרת) • 20 ביוני 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
סיגורני כתב/ה:

אני חולקת עליך לגבי הבגרות המופגנת בשיתוף כל העולם ואחותו ברגעים הכי אינטימיים.
זכותו האישית של כל אדם לבזות את עצמו. בהחלט.
נו, ונחמד לדעת שלא השתנת הרבה מגיל 20 וכבר אז חשבת שאתה יודע הכל על החיים.
מסביר כמה דברים.
אישית-לשמחתי הרבה דברים השתנו אצלי מאז ואני מודה לאלוהים, ליקום או למה שזה לא יהיה - שאת החינוך המיני שלי והמושג על גופי והכבוד אליו ולגופו של האחר -קבלתי מאנשים שהיה להם מה לתת לי בנושא ולא מסירטי פורנוגרפיה .
מי שחיו המיניים מתחילים בכזה אקסטרים- לאן עוד יש לו להגיע? מה עוד נשאר לחקור?!?!?!

באף מקום לא טענתי שאני יודע הכל על החיים, לא אז ולא עכשיו. ולמעשה כל ההשתתפות שלי בשרשור הזה נסובה סביב הטענה שלי שלא ניתן לדעת על האנשים בתמונות המצורפות את מה שאת ועוד מספר משתתפות כאן קבעתן נחרצות. בינתיים לא ענית על אף אחת מהשאלות ששאלתי אותך: לא ענית באיזה גיל מותר להשתמש באברי המין החדשים שלי, לא ענית לי לפי מה שפטת את האנשים כאשר החלטת שהם מסכנים ואבודים ולא ענית מדוע ולפי מה הסקת שאינם מסוגלים להבנה ולחקירה ושמעשיהם אינם אלא חקיינות גרידא. התגובות שלך, ולא שלי, הן אלה שמבוססות על התנשאות אפוטרופסית, על ביטול של האחר ועל זלזול בו, ואת היא זאת שמתיימרת לדעת על בני האדם מעבר למה שמראות התמונות.

בנוסף, אני לא מבטל את דעתך או את דעתן של שאר קוראות-בתמונות, כי אני מניח שגם האופציות שהצעתן עשויות להיות נכונות. אבל אני עומד על כך שלא מדובר בחוקים חד משמעיים עליהם ניתן להסתמך ולפיהם ניתן לקבוע קביעות נחרצות לגבי כולם. בטח ובטח שלא לגבי אנשים בני 20, שעל תקן יומיומי מחליטים החלטות המשפיעות על עתידם ועל עתיד החברה ושהחברה רואה אותם כאנשים האחראים על מעשיהם.

גמד, עניתי על זה קודם- תסתכל על הבעת פניה על הנערה בתמונה עם הרובה (פנים, לא טוסיק)- כך- בדיוק כך נראים נעורים אבודים. כך נראית אשה מנוצלת ותחת איום. (והנער המחייך בתמונה אחרת בלי "ינשוף" אני מוכנה להמר על אחוז אלכהול בדמו).
אני לא מחפשת חוקים. אלא נשמות. והתמונות האילו , כמו גם הלהיטות של כמה אנשים פה לראות בהם משהוא נורמטיבי לחלוטין, הם עדות לכמה נשמה זה דבר פגיע וכמה קשה להחזיר אותן למקומן אחרי שנשרטו.
אציין רק שעובדת היותם חיילים או לא לא מזיזה לי את קצה הציפורן. מעולם לא ראיתי את צהל כדבר קדוש.
הגיל הצעיר והפרצוף המעונה של הנערה- זה מה שכואב לי פה.
גם לגבי בידיאסאמ פרופר, לאו דווקא בקשר ישיר לתמונות- אני חושבת שעדיף להתחיל בגיל מבוגר יותר ולא לקפוץ ראש על ההתנסויות המיניות הראשונות בחיים.
אני בספק רב אם מישהוא מהמוצלמים שם חווה אי פעם חושניות אמיתית.
המלט

Re: .

המלט • 20 ביוני 2013
[quote="סיגורני"]
Brave Dwarf כתב/ה:
סיגורני כתב/ה:

...

גמד, עניתי על זה קודם- תסתכל על הבעת פניה על הנערה בתמונה עם הרובה (פנים, לא טוסיק)- כך- בדיוק כך נראים נעורים אבודים. כך נראית אשה מנוצלת ותחת איום. (והנער המחייך בתמונה אחרת בלי "ינשוף" אני מוכנה להמר על אחוז אלכהול בדמו).

....

אני בספק רב אם מישהוא מהמוצלמים שם חווה אי פעם חושניות אמיתית.

מגוחך. פשוט מגוחך. את באה עם השקפת עולם קשיחה, שמרנית ובלתי מתפשרת ופשוט כופה אותה בגסות על תמונה שאינך יודעת עליה דבר. ואף לא חצי דבר. ויש לך את היומרה להניח - כאילו שאלוהי האמת מתלחשים עימך כל אימת שאת נכנסת לשירותים -- שכך הוא ולא אחרת. אם זו לא צרות מחשבה, איני יודע צרות מהי.
המלט
המלט • 20 ביוני 2013
איזה מקבץ מעולה של תגובות יש כאן. כבר הרבה זמן לא ראיתי הוכחה כל כך נחרצת וחותכת למה שתמיד החשבתי כנכון -- אוכלוסיית הגולשים בכלוב אינה אלא מיקרו-קוסמוס של החברה. הכל נמצאים כאן: מליברלים יפי נפש ועד שמרנים עד לזרא. לכאורה, אפשר היה לצפות שהפתיחות של הגולשים כאן לא תסתכם רק בנכונותם לקחת חלק בשיח-ושיג הבדסמי, אבל אין כל תולדה שבמציאות לציפיה זו. וטוב עשתה בכח המוח כשהזכירה את המילה 'נפתלין' בנשימה אחת עם השמרנות היודעת-כל, המתנשאת והמאוסה שעולה מחלק מהתגובות כאן. ממש עושה חשק לאוורר את המקום.
המלט
המלט • 20 ביוני 2013
לעניין עצמו -- אין כל קטגוריה מוסרית שאפשר להחיל על המקרה. סקס, איברי מין, כלי נשק, סמלי יחידה - זו תמצית ההוויה של צבא ההגנה לישראל, הצבא שהשירות בו - כדאי להזכיר - הינו חובה על פי חוק. יפה אמר הגמד כשציין שבן 21.5 שמצלם את הזין העקום שלו בכלוב הוא "חוקר ובודק את מיניותו" בעוד שכאשר בן 20 שאתמול ירו עליו באיזו עיר מזויינת בשטחים מתעד את עצמו בסיטואציה מינית - (כשלעצמה מבורכת להפליא וכן תרבינה שכמותה!) - מועמד כאן בפני טריבונת שופטים שרק חסרות להם פיאות לבנות ומוסיקה תואמת של פינק פלויד. הו, הצביעות המתחסדת הזו. בא לי להקיא מזה. כל השופטים האלה כאן: אתם יודעים להניח להם למות בשבילכם. הניחו להם גם לחיות בשביל עצמם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי יונ' 21, 2013 12:43 am, סך-הכל נערך פעם אחת
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 20 ביוני 2013
המלט אם כבר התחלת לקטלג אז גם אתה שייך לקבוצה מסוימת
אותה הקבוצה שכל פעם מתפלאת מחדש מעד כמה האנשים כאן לא מספיק פתוחים
כשאיכשהו רק בגלל העיסוק שלהם בבדסמ זה היה אמור מייד להפוך אותם לאנשים יותר פתוחים ומבינים.

אתה מבין המלט שאנשים זה אנשים בכל מקום בכל קבוצה בכל סטיה
אין מה באמת להתפלא.

לגבי הרצון שלך והשאיפה שלך שהדברים יהיו אחרת, טובים יותר וכו, אני אתך
ונראה לי שבתור הצעד הראשון, צריך להפסיק להתפלא ממה שכבר ממזמן לא מפליא...
המלט
המלט • 20 ביוני 2013
Lordpain כתב/ה:
המלט אם כבר התחלת לקטלג אז גם אתה שייך לקבוצה מסוימת
אותה הקבוצה שכל פעם מתפלאת מחדש מעד כמה האנשים כאן לא מספיק פתוחים
כשאיכשהו רק בגלל העיסוק שלהם בבדסמ זה היה אמור מייד להפוך אותם לאנשים יותר פתוחים ומבינים.

אתה מבין המלט שאנשים זה אנשים בכל מקום בכל קבוצה בכל סטיה
אין מה באמת להתפלא.

לגבי הרצון שלך והשאיפה שלך שהדברים יהיו אחרת, טובים יותר וכו, אני אתך
ונראה לי שבתור הצעד הראשון, צריך להפסיק להתפלא ממה שכבר ממזמן לא מפליא...

אני כבר הפסקתי להתפלא מזמן, אבל תמיד מעניין להצביע על הוכחות כל כך חותכות.
רפאל
לפני 11 שנים • 21 ביוני 2013
רפאל • 21 ביוני 2013
סיגורני כתב/ה:

זה בדיוק מה שאני תמיד אומר על אינשטיין ועל ניוטון. אינשטיין פרסם את תורת היחסות הפרטית בגיל 26. ניוטון הגה את החשבון הדיפרנציאלי והאינטגרלי בגיל 24. מי שמתחיל בכזה אקסטרים -לאן עוד יש לו להגיע? מה עוד נשאר לחקור?!?!?! תארו לעצמכם למה הם היו מגיעים אם הם רק היו מסוגלים להתאפק ולרסן את שובבות הנעורים שלהם.

אני חושב שמיניות לא מסיונרית זה כמו קבלה. אסור להתעסק בזה לפני גיל 40. לצלם את החברה שלך לבושה בחולצת סוף מסלול ובחצי ערום, זו לא חקירת מיניות מהסוג שטוראי בגיל 18 יכול להכיל. זה כמו שבחור בן 13 שרק עלה לתורה יתחיל לחלק קמעות נגד עין רעה. פשוט הזוי, ויצא לי להכיר לא מעט חיילים שסבלו מהפרעה פוסט טראומטית בגלל דברים כאלו. אם אתה רב-אלוף, ואתה מלביש את אשתך בחולצה שיש עליה עיטור העוז או צל"ש, וכותב על הישבן שלה "הפיקוד העליון", ומצלם - אז זה כבר משהו אחר. ואתם יודעים מה, זה לא חייב להיות רב-אלוף, אבל שיהיה לפחות אלוף משנה.

עכשיו, יש פה כל מיני מתחכמים שמיתממים וטוענים שאי-אפשר ללמוד מהתמונות שהנשים שצולמו בהן סובלות, כי החזות שנלכדת בתמונה לא בהכרח משקפת הבעת פנים אמיתית. כשמקפיאים תמונה לא קל להבחין בין צחוק לבכי או בין אדם שמצמץ לאדם שישן. אז לכל המתחכמים, נגיד שאתם צודקים ואי-אפשר בדרך הזאת להוכיח שהנשים סובלות. אבל אם תסתכלו על התמונות תראו שבאחת מהן כתוב "סיירת 401" ובאחרת "מסייעת 932". וכל מה שנשאר זה לא להתעצל ולבדוק מה המספרים הללו אומרים בגימטריא.

932 זה:
נשים סובלות בדווי

ו-401 זה:
אקסהיביציוניזם
עובדי העבודה הזרה
שמן דבה
הרבה חוצפה
חולה בשכל
כולם פה פסיכים

ואני חושב שהנתונים הללו כבר מדברים בעד עצמם.
BelGoat​(שולט)
לפני 11 שנים • 21 ביוני 2013
BelGoat​(שולט) • 21 ביוני 2013
סיגורני כתב/ה:

אולי אהבה?
אולי דברים אחרים?

מדוע להניח שהאנשים הללו מסכנים (מעבר לזה שהתמונה הופצה?)

סיגורני - לפי מה שאת אומרת המקסימום המיני שלהם יהיה בגיל 20 בהתנסויות בצבא.
ותפסיקו - גם בשכבת הגיל שלך היו אורגיות בצבא ואנשים השתוללו עם סקס - תפסיקו לחשוב שהעולם שונה היום מאז.

אל תשפטו אותם - אתם לא יודעים מה הסיבות שלהם.

וזה לא להתחיל באקסטרים - יש עוד הרבה מה לחוות.