אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הכבוד לצה"ל ?

זאלופון​(שולט)
לפני 11 שנים • 22 ביוני 2013
זאלופון​(שולט) • 22 ביוני 2013
תכל'ס?
כל זה קרה בגלל שנתנו לפול מקרטני מ"חיפושיות הקצב" להופיע פה.
מאז הנוער פשוט לא אותו הדבר icon_sad.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 22 ביוני 2013
אני מוכן להתנצל!

אני מתנצל על כי טענתי שאנשים בני 20 אחראים על מעשיהן ויודעים לעמוד מאחורי בחירותיהם. אני מתנצל על כי לא שמתי לב להבעות הפנים שמסתתרות בתמונות המראות טוסיקים. אני מתנצל על כי אני לא יודע מאיזה גיל מותר להשתמש באברי מין חדשים (יש פח מיוחד מטעם העירייה למיחזור הישנים?) אני מתנצל על כי אני חושב שאדם שסומכים עליו לשמור על אנשי זק"א בג'נין בזמן שהאחרונים מגרדים את חלקי הגופות של חיילים לתוך שקים, מגיע לו שיסמכו עליו כאשר הוא מדביק תמונה מינית בפייסבוק. אני מתנצל על כי אני לא רואה דבר פסול או פוגעני בתמונות של זוג המתנה אהבים. אני מתנצל על כי אני חושב שלכולם מותר לעשות טעויות כי כך לומדים. אני מתנצל על כי אני לא הולך לתפוס שיחת הורה-ילד עם זאלו על כי הוא ולוטוסית פרסמו בזמנו את תמונותיהם המהממות בכלוב. ואני מתנצל על כי אני לא מכניס פתקים באוזנו של רמטכ"ל כי לדעתי צה"ל אינו ממסד קדוש.

ואם שכחתי להתנצל על משהו אז אני מתנצל גם על כך.
the rain song
the rain song • 22 ביוני 2013
זאלופון כתב/ה:
תכל'ס?

http://www.youtube.com/watch?v=KrkwgTBrW78
the rain song
the rain song • 22 ביוני 2013
נראה לי שאם חבורת הנערים האלה יראו את השרשור הזה הם יגידו "איף הזקנים האלה...." וימותו מצחוק.

והם יתכוונו לכולנוicon_smile.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 22 ביוני 2013
the rain song כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
תכל'ס?

http://www.youtube.com/watch?v=KrkwgTBrW78

השתגעת?! מה אם יש חיילים שקוראים פה ועלולים להחשף לזה? לפי הציצים של הבחורות בתמונת המקלחת אפשר לראות שהן מאזינות ל"שיר" הזה ממש, ונו, תראי מה קרה.
לילית חדשה
לילית חדשה • 22 ביוני 2013
טמפסט כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:
טמפס, החובה היחידה- לתת להם להיות אדם בפני עצמם, להחליט החלטות משלהם, לבחור את הבחירות שלהם, וכן גם לעשות טעויות משלהם.

את יכולה ללמד ולחנך אותם על פי ערכייך אבל את לא יכולה לכפות עליהם את אותם ערכים ותמיד יגיע השלב שתצטרכי להתמודד עם זה שהערכים שלך לא יתאמו ב- 100% לערכים שלהם.

אין לי שום בעיה עם כך
רק שהצד השני צריך להבין ולצאת בדיוק מאותה הנקודה...

טמפסט כתב/ה:
הרי חובה עלינו לתת להם לרוץ חופשי ולהזיק לעצמם, ועל הדרך לבעוט בכל מוסכמה אפשרית.
אחרת איך נבדיל את עצמנו מצורות חיים נחותות יותר?...

טמפסט שתי האמירות האלה שלך- לא עולות בקנה אחד

קראתי מההתחלה את השירשור ואני חייבת לומר שהאמירות הכל כך נחרצות, מזלזלות ושיפוטיות
הגיעו ברובן המכריע מהצד השמרני.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 22 ביוני 2013
לילית חדשה כתב/ה:
טמפסט כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:
טמפס, החובה היחידה- לתת להם להיות אדם בפני עצמם, להחליט החלטות משלהם, לבחור את הבחירות שלהם, וכן גם לעשות טעויות משלהם.

את יכולה ללמד ולחנך אותם על פי ערכייך אבל את לא יכולה לכפות עליהם את אותם ערכים ותמיד יגיע השלב שתצטרכי להתמודד עם זה שהערכים שלך לא יתאמו ב- 100% לערכים שלהם.

אין לי שום בעיה עם כך

טמפסט כתב/ה:
הרי חובה עלינו לתת להם לרוץ חופשי ולהזיק לעצמם, ועל הדרך לבעוט בכל מוסכמה אפשרית.

קראתי מההתחלה את השירשור ואני חייבת לומר שהאמירות הכל כך נחרצות, מזלזלות ושיפוטיות

היתי צינית באמירה השניה וזאת כי לוטוס (הליברלית!) עוותה לחלוטין את דברי ואפילו לא טורחת להתנצל (התרגלתי, לוטוס)
מסתבר שיש קוד התנהגות שונה אם את ליברלית... כנראה שאם את כזו, מותר לך לסלף ולעוות,
ואת אפילו לא צריכה לבקש סליחה icon_smile.gif
כנראה שליברליזם ונמוס לא עולים בקנה אחד.
מלכתא
מלכתא • 22 ביוני 2013
Black Lotus כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
המלט כתב/ה:

איזה מקבץ מעולה של תגובות יש כאן. כבר הרבה זמן לא ראיתי הוכחה כל כך נחרצת וחותכת למה שתמיד החשבתי כנכון -- אוכלוסיית הגולשים בכלוב אינה אלא מיקרו-קוסמוס של החברה. הכל נמצאים כאן: מליברלים יפי נפש ועד שמרנים עד לזרא. לכאורה, אפשר היה לצפות שהפתיחות של הגולשים כאן לא תסתכם רק בנכונותם לקחת חלק בשיח-ושיג הבדסמי, אבל אין כל תולדה שבמציאות לציפיה זו. וטוב עשתה בכח המוח כשהזכירה את המילה 'נפתלין' בנשימה אחת עם השמרנות היודעת-כל, המתנשאת והמאוסה שעולה מחלק מהתגובות כאן. ממש עושה חשק לאוורר את המקום.

מסכימה איתך.
יש חשק לאוורר את המקום, גם מאנשים "ליברלים" לכאורה, שמודרים בשביל המרד.
ועל הדרך שוכחים ערכים שמבדילים אותנו מהחיות.

המחקרים דווקא מוצאים את הליברלים רחוקים יותר מחיות, הואיל והחלקים הגבוהים יותר של המוח שלהם כמו גם האינטליגנציה מפותחים יותר: " אצל הקונסרבטיבים האמיגדלה, המוח הקדמון, מפותחת יותר, ואילו ה-Anterior Cingulate Cortex - אותו חלק שמצטיין בהרגעת האמיגדלה ושליטה בפחדים שהיא מייצרת - מפותח יותר אצל ליברלים."

כמו כן, כנראה שליברלים אינטליגנטים יותר מהחיה או השמרן הממוצעים:
"מתברר שאנשים שקיבלו ציונים נמוכים במבחני IQ בגילים צעירים צפויים יותר לפתח דעות קדומות, לסבול מגזענות, להפגין רגשות אנטי-הומוסקסואליים, וגם לאחוז בדעות פוליטיות קונסרבטיביות."

"ומדוע חושב הפרופסור שאנשים בעלי מנת משכל נמוכה יותר נמשכים דווקא לאידיאולוגיות שמרניות? מכיוון שאלה מציעות סדר ומבנה קשיח שמקל על בעליהן להתמודד עם עולם בעל רמת סיבוכיות גבוהה. בראיון אודות המחקר שפורסם ב"האפינגטון פוסט" אמר ד"ר בריאן נוסק מאוניברסיטת וירג'יניה כי "המציאות מורכבת וכאוטית. אידיאולוגיות מסירות חלק מהמורכבות ומציעות פתרון פשוט יותר. לכן ייתכן שאנחנו לא צריכים להיות מופתעים מכך שאנשים בעלי יכולות קוגניטיביות פחותות נמשכים לאידיאולוגיות פשטניות"."

קישור לכתבה ממנה לקוחים הציטוטים http://www.themarker.com/markerweek/1.1642946
ולמחקר עצמו http://pss.sagepub.com/content/23/2/187

פלצנות זה לא ליברליות...
נחשי לאיזה צד את שייכת (רמז: את רחוקה מלהיות ליברלית טהורה)
לילית חדשה
לילית חדשה • 22 ביוני 2013
טמפסט כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:
טמפסט כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:

אין לי שום בעיה עם כך

טמפסט כתב/ה:

היתי צינית באמירה השניה וזאת כי לוטוס (הליברלית!) עוותה לחלוטין את דברי ואפילו לא טורחת להתנצל (התרגלתי, לוטוס)
מסתבר שיש קוד התנהגות שונה אם את ליברלית... כנראה שאם את כזו, מותר לך לסלף ולעוות,
ואת אפילו לא צריכה לבקש סליחה icon_smile.gif
כנראה שליברליזם ונמוס לא עולים בקנה אחד.

קראתי שוב את התגובות של לוטוסית, אבל אולי פספסתי- באיזה תגובה בשירשור *הזה בלבד* היא סילפה משהו?
מלכתא
מלכתא • 22 ביוני 2013
לילית חדשה כתב/ה:

בגלל שזאת המהות של שמרנים, לא בהכרח להיות חשוכים ואטומים,
אלא לשמור על ערכי ברזל , שהם ערכים שלא משנה כמה אנחנו רוצים ליברלים- אי אפשר לדלג ולהתעלם מהם.
זה לא שמישהו מתנגד למיניות חופשית- שהרי כולנו כאן. אלא שלא בכל מחיר.

אגב, אפרופו הקריאה שלך מההתחלה... המאבק החל מכל מיני ציניקנים מתחכמים טענו שאין מקום לשמרנות.