צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הכבוד לצה"ל ?

המלט
לפני 11 שנים • 22 ביוני 2013
המלט • 22 ביוני 2013
* sigh *
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 22 ביוני 2013
מלכתא כתב/ה:
אני... ליברלית, שמרנית, מזרחית, פולניה, גרושה עם ילדים, ילדה בת 17, סבתא עם רולים, ושאר הכינויים שהדביקו לי.

שכחת את הרבנית החרדית. למה אני צריך להזכיר לך בכל פעם? מה אני, נושא הכינויים שלך ? (-:
אגב, מלכתא, דעי לך שפעולת הציור הזאת, אותה כינית "חרא של סקס" ו"מחסור בדימיון", לדעתי מגה סקסית. אני גם חושב שהמשמעת העצמית ויכולת האיפוק של החבריה האלה ראויות ממש להערצה. רק מלתאר אותי שוכב בין רגליה הפשוקות ושוקד על ציור כלשהו על איבריה החדשים והמגולחים, אני מאבד שליטה על האיברים הלא כל כך חדשים שלי. מעניין איך הם הצליחו לסיים את הציור כי אני בטוח לא הייתי מצליח ובסופו של דבר הייתי מת מהרעלה. (טושים זה דבר רעיל, לא?)
שלגי
שלגי • 22 ביוני 2013
זאלופון כתב/ה:
תכל'ס?
כל זה קרה בגלל שנתנו לפול מקרטני מ"חיפושיות הקצב" להופיע פה.
מאז הנוער פשוט לא אותו הדבר icon_sad.gif

פאק!
איך לעזאזל פיספסתי אותם??
מלכתא
מלכתא • 22 ביוני 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
אני... ליברלית, שמרנית, מזרחית, פולניה, גרושה עם ילדים, ילדה בת 17, סבתא עם רולים, ושאר הכינויים שהדביקו לי.

שכחת את הרבנית החרדית. למה אני צריך להזכיר לך בכל פעם? מה אני, נושא הכינויים שלך ? (-:
אגב, מלכתא, דעי לך שפעולת הציור הזאת, אותה כינית "חרא של סקס" ו"מחסור בדימיון", לדעתי מגה סקסית. אני גם חושב שהמשמעת העצמית ויכולת האיפוק של החבריה האלה ראויות ממש להערצה. רק מלתאר אותי שוכב בין רגליה הפשוקות ושוקד על ציור כלשהו על איבריה החדשים והמגולחים, אני מאבד שליטה על האיברים הלא כל כך חדשים שלי. מעניין איך הם הצליחו לסיים את הציור כי אני בטוח לא הייתי מצליח ובסופו של דבר הייתי מת מהרעלה. (טושים זה דבר רעיל, לא?)

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
אתה רשמית הבנאדם הכי מצחיק בכלוב!

(לפחות עד שיבואו ויגידו לי שאני שמרנית ומי אני שאקבע את זה... icon_razz.gif )
רפאל
לפני 11 שנים • 23 ביוני 2013
רפאל • 23 ביוני 2013
יש כאן ויכוח בין ליברליזם לבין שמרנות. מה שמעט מקשה על הויכוח הזה הוא שלפחות מחצית המתווכחים אינם יודעים על מה הם מתווכחים ולא ממש מבינים מהו ליברליזם ומהי שמרנות. אי-ההבנה הזו באה לידי ביטוי בעיקר בדעה ש"ליברליזם ושמרנות יכולים וצריכים להתקיים זה לצד זה", וש"להתנגד לאחד מהשניים זו צביעות, כי כמו שאלו צודקים גם אלו צודקים". זה לא נכון, ומי שמתבטא כן אינו מבטא דעה אישית אלא מפגין אי-הבנה מושגית.

ליברליזם ושמרנות אינן העדפות אישיות, אלא תיאוריות פוליטיות. אם אלו היו רק העדפות אישיות, אז כמובן שכל אחד היה מעדיף את העדפותיו מבלי להפריע לאחר (דבר שאפשרי בחברה ליברלית בלבד), אבל מאחר שמדובר בתיאוריות פוליטיות הליברל והשמרן טוענים טענות שונות באשר לאופן שבו החברה צריכה להתנהל. השמרן מתנגד לשינויים פוליטיים ומעדיף ערכים מסורתיים על פני קידום חירויות הפרט. לעומת זאת הליברל תומך בשינויים חברתיים במטרה למקסם את חירויות הפרט. התיאוריות הללו אינן עולות בקנה אחד.

האם מותר לאנשים לבטא את המיניות האינדיווידואלית שלהם? האם מותר להם להעלות לרשת תמונות בעלות אופי מיני? התשובה של הליברל היא שכן. וזה לא משנה כלל אם במרוצת הזמן אנשים עלולים לשנות את המיניות שלהם ואפילו להצטער על תמונות שהעלו בעבר. חירות הפרט וכבוד הפרט אינם מותנים בעשיית "הדבר הנכון", אלא שהן ניתנות לאדם כדי שהוא יוכל להתנסות באופן חופשי, ללמוד באופן חופשי, לטעות באופן חופשי ולהצטער באופן חופשי. הליברל לא רוצה את מלכתא ואת סיגורני כשומרות השער, שפוסקות מה מותר לעשות ולמי, ומה עולה בכנה אחד עם להיות אדם ולא בהמה (דיכוטומיה שמחביאה מאחוריה השקפת עולם דתית).

להיות ליברל אין פירושו של דבר להיות סבלן כלפי השקפות אנטי ליברליות. אני מוצא שהפטרוניות שלך מלכתא ושל סיגורני היא בלתי נסבלת. במיוחד שהן משתמשות בטריק הכי שפל בהיסטוריה של דיכוי המיניות, והוא להסביר תכף ומייד מדוע ביטוי מיני בלתי רצוי הוא מזיק וסימן של השחתה מוסרית. שמענו את זה על אוננות, שמענו את זה על הומוסקסואליות, ועכשיו אנחנו שומעים את זה על תמונות מיניות שחיילים מעלים לרשת.

מה שכן, השרשור הזה חוזר ומוכיח, כי בעוד שבקהילה ההומו-לסבית בלתי-אפשרי למצוא פעילים שמרנים, זה לא בלתי אפשרי למצוא בקהילה הבדס"מית פעילים בעלי השקפת עולם דתית ושמרנית.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 23 ביוני 2013
רפאל כתב/ה:
השרשור הזה חוזר ומוכיח, כי בעוד שבקהילה ההומו-לסבית בלתי-אפשרי למצוא פעילים שמרנים, זה לא בלתי אפשרי למצוא בקהילה הבדס"מית פעילים בעלי השקפת עולם דתית ושמרנית.

מההיכרות הלא רבה שיש לי עם הקהילה הלהט"בית, נראה לי שאתה טועה.
גייז יורדים על בוצ'יות, שיורדות על קווירים וחוזר חלילה.

צרי אופקים ושמרנים יש בכל קהילה, כולל בקהילות של מיעוטים, למרות שהיית מצפה מחבריהן להבין טוב יותר את הסבל של השונה ולהיות פתוחים לכל חריג.
במציאות, זה פשוט לא ככה. הרוב חושב על עצמו אבל עיוור לאחר.
פייה{O}
פייה{O} • 23 ביוני 2013
רפאל כתב/ה:
מה שכן, השרשור הזה חוזר ומוכיח, כי בעוד שבקהילה ההומו-לסבית בלתי-אפשרי למצוא פעילים שמרנים, זה לא בלתי אפשרי למצוא בקהילה הבדס"מית פעילים בעלי השקפת עולם דתית ושמרנית.

אני מסכימה עם כל מה שכתבת למעט משפט זה.
אני משוכנעת שלו היו מעלים פוסט דומה בפורום להט״ב גם שם היו עולות דיעות שמרניות.
רצה הגורל וחצי מחברי ועמיתי לעבודה הומואים או לסביות, ולא חסרים בקרבם שמרנים בתחומים מסויימים.
חלקם אף אנשי צבא נלהבים שאני בטוחה שהיו מגנים תמונות כאלו ומקשקשים על ׳קדושת הצבא׳.
רפאל
רפאל • 23 ביוני 2013
אני לא מכיר את הקהילה ההומו-לסבית מקרוב, ויכול להיות שאני משוחד בדעתי ביחס לפעילים שבה.

אני עדייין חושב שהקבלה של הומוסקסואליות חייבת ליברליזם. זה לא ממש עולה בקנה אחד עם להיות שמרן דתי שמאמין בקדושת התא המשפחתי המסורתי ובצניעות מינית. ווריאציות שונות של בדס"מ יכולות בהחלט לחבור להשקפות עולם שמרניות, עם חלוקת תפיקידים קמאית בין גבר לאישה.

לא טענתי שהומוסקסואלים ולסביות תמיד נאורים, ומכל בחינה.

וכך או כך, זו באמת לא היתה הנקודה המרכזית. icon_smile.gif
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 23 ביוני 2013
בכוח, התגובה שלך בעמוד 14, פשוט לעמוד ולמחוא כפיים!

כל הכבוד icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

לבכוח

בלוסום​(לא בעסק) • 23 ביוני 2013
אם כבר הזכרת אותי
אז אענה לך
אין בי שום קנאה
מה יש לי לקנא? בכמה אנשים ששכחו את עצמם ואת החברה שבה הם חיים?
ששכחו שגבולות יכולים גם לעזור?
אני חושבת ששכחתם בליברליות שלכם את הצד השני.
לא אתנצל על היותי שמרנית!
אני ממש לא רואה בכך צביעות! (דרך אגב - גם לא בליברליזם!!)
והבעיה שלי מעולם (מעולם!) לא היתה עם כך שהם מצטלמים בערום
אלא שהם עושים זאת
במדי
הצבא!
לי עוד ישנם כמה ערכים שנשארו לי מקודשים
אולי לכם לא, זה לא מענין אותי כהוא זה
כמו שאני לא מענינת אותך