בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תסכול - מנקודת מבט של נשלט

up u rs​(אחרת)
לפני 10 שנים • 28 ביוני 2013
up u rs​(אחרת) • 28 ביוני 2013
Masterpiece1 כתב/ה:
תודה דני.. וכן, הכרתי גם נשים שהיו בקטע והכרתי אותן מהעולם ''הוונילי'' למשל האקסית שלי.. למרות שהיא הייתה מתחלפת אבל גם זה היה טוב בשבילי. אבל אין מה לעשות, וזה עובדתי רובן נשלטות.

נולדתי בשבילך- אין מצב שגבר לא יקבל מה שאישה תיזום.. וזה מסיבה אחת: גבר יסכים לכל דבר בשביל להיכנס עם מישהי למיטה. וזה לא אומר שאנחנו הגברים יותר פתוחים, זה מאוד אנדיבידוואלי הקטע הזה.

זה לא ש"רובן נשלטות" - פשוט למי שמעולם לא נחשף לזה -יותר קל להיות בצד המופעל מאשר המפעיל.
ותתפלא- יש גברים שחרמנים ככל שהם יהיו- לא ילכו עם כל דבר. זה מאוד מקטין את בני מינך מה שאמרת כאן.
אני לא יודעת אם דווקא הבידיאסאמ זה מה שעומד בינך לבין זוגיות מאושרת-אולי תחפש יותר בכיוון של סטיגמטיות וקיטלוג...
Masterpiece1​(נשלט)
Masterpiece1​(נשלט) • 28 ביוני 2013
אכן רובן אוהבות שמובילים אותן. אבל לעולם אי אפשר לדעת.. יש הרבה נשים שהן ביום יום רגילות ובמיטה אוהבות לשלוט. אולי זה מקטין נכון. אבל זאת המציאות, יש הרבה שלא אוהבים בכלל בדסם, אבל הם ילכו עם הפנטזיה עד הסוף.
חתולהלה​(מתחלפת){קנטור}
לולי אמרה המון דברים נכונים אבל היא שוכחת גורם מהותי אחד.

גבר יעשה הכל כדי להכנס לבחורה לתחתונים. כולל לספוג כל מני שגעונות מוזרים כולל סאדו.
בחורות פוסלות הרבה יותר מהר.
up u rs​(אחרת)
Masterpiece1 כתב/ה:
אכן רובן אוהבות שמובילים אותן. אבל לעולם אי אפשר לדעת.. יש הרבה נשים שהן ביום יום רגילות ובמיטה אוהבות לשלוט. אולי זה מקטין נכון. אבל זאת המציאות, יש הרבה שלא אוהבים בכלל בדסם, אבל הם ילכו עם הפנטזיה עד הסוף.

לא :"רובן" אלא "רובם"- כלומר- מי שלא נחשף לסאדו, גבר או אשה -ולא היו לו פנטזיות בנושא- לאן בדיוק הוא יכול/ה להוביל?
לשלוט זה לא רק "תצליפי בי פה ופה"...
Masterpiece1​(נשלט)
נכון רובם. אבל בגלל זה גם צריך מזל בחיים ליפול על אותו בן אדם שאוהב בדיוק תדברים שאתה אוהב. זה הבעיה בנו, שאנחנו לא יכולים להיות עם כל אחד. טוב מזל שאנחנו נמצאים במאה ה- 21 , שנת 2013 והבדסם הרבה יותר מפותח עכשיו מפעם, לפחות לפי מיטב ידיעתי. אז בואו נשאר אופטימיים ונקווה למצוא תבן אדם המתאים לנו icon_smile.gif
up u rs​(אחרת)

הבעיה של מחפשי הזוגיות במאה ה21

זה שמחפשים מישהוא שאוהב בדיוק את מה שאני אוהב ולא פותחים את הראש לזה שבן הזוג הפוטנציאלי יכול לפתוח גם לך את הראש לדברים חדשים (לך)
זוגיות לא מתחילה ונגמרת במיטה.
לצערי- אני מכירה יותר מידי בידיאסאמים שסגורים על זה שהנטיה היא מהות הכל ותולים את כל אושרם במציאת ה"שולט/ת-נשלט/ת" הנכונים.
דרך אגב- אצל ונילים זאת אותה מחלה רק עם צבע אחר- ברגע שאני אמצא את זאת שאוהבת בדיוק את המוזיקה שאני...שרוצה לגור בדיוק איפה שאני...
קוראים לזה אגוצטריות.
זאת נטיה חברתית כוללת שלא קשורה להעדפה מינית.
Masterpiece1​(נשלט)
אני נוטה להסכים איתך, את צודקת זה לא נגמר רק במיטה.. וגם אני אפילו בתור ''בדסמי'' לא יכול להיות עם מישהי ששומעת מוזיקה שאני ממש שונא. כי אני חושב שמוזיקה מעידה הרבה על האופי של הבן אדם icon_smile.gif
A v​(שולט)

Re: תסכול - מנקודת מבט של נשלט

A v​(שולט) • 28 ביוני 2013
Masterpiece1 כתב/ה:
שלום לכולם, בתור ''נשלט'' אני מרגיש לא בנוח לפעמיים, במיוחד שאני מכיר מישהי חדשה ואני צריך לספר לה שאני אוהב בדסם.. לאחרונה קיבלתי תגובות כאלו ממישהי שיצאת איתה: אני לא מאמינה שאנשים אוהבים את זה, בטח הם חולים בנפש, ואין מצב שאתה אוהב תדברים האלה. ועוד לא הראתי לה הכל.. אני חושב שהרבה נשלטים, ונשלטות וכל מי שבקהילה הזאת יכול להזדהות איתי. זה פשוט מתסכל לפעמיים שאתה לא יכול לספר לכל אחת תסטיה שלך. וזה גם מגביל אותי עם נשים, למה אני לא יכול להיות עם כל אחת, כי רק סקס וונילי משעמם אותי. ונדיר מאוד למצוא מישהי שהכרתי משום מקום, ולא כאן והיא כן בקטע. יש פה עוד מישהו שחושב ככה? בוקר טוב, וסופ''ש טוב לכולם icon_smile.gif

תשמע אני רואה את זה טיפה אחרת זה לא משנה נשלט שולט כי בעצם לא כל אחד יכול להודות

בנטייה המינית שלו. זה יכול להיות בדסם או הומוסקסואלית או כל נטייה אחרת במיוחד מול מישהו

שאתה לא בטוח בנטייה שלו.

תקח את כל זה ותוסיף לתבשיל את העובדה שאנשים בתוך העולם הזה שונים אחד מהשני לחלוטין

למשל אני עד היום לא הבנתי את העונג מללקק נעל,אבל יכול לכבד את ההנאה של האחר.

אבל קח דבר אחד חשוב בחשבון,כל עוד אתה מול עצמך שלם עם הנטייה שלך ולא מתבייש בה.

זה חלק נכבד מהבסיס להנאה שלך.

בפעם הראשונה שהבנתי שאני נהנה להכאיב לאישה.. התביישתי בעצמי. זה נגד את כל השקפת עולמי

את כל מה שחונכתי עליו.

קח את כל זה ואת העובדה הפשוטה שגם אם האישה שמולך למרות שבפנטזיה היא נהנית מזה

אך תתבייש להודות.. זה הופך את הכול לקשה יותר.

ואם כל זה לא מרתיע אותך ותהיה מספיק סבלני מספיק מחוייב אז מאמין שתוכל למצוא את האחת

שתהיה ה"חבילה" המושלמת עבורך.

בהצלחה.
Masterpiece1​(נשלט)
תודה AV ואכן אני שלם עם הסטיה שלי, והשריטה שלי, והמחלה שלי, ולמי שזה לא מתאים יכול לעבור הלאה. אבל לפעמיים זה מתסתכל כי כל החברים שלי, והידידות שלי וכולם לא יודעים את זה עליי. אתמול פעם ראשונה הייתי בד'אנגן היה נורא מעניין, אבל הרגשתי שהיו שם הרבה וונילים, ופחות בדסמים. וכן גם אם זה נגד הערכים שלנו, וכל מה שחונכנו בבית, זאת בסה''כ פנטזיה ואני לא רואה בזה כבעיה.
Indulge
Indulge • 28 ביוני 2013
אני ממש מבין אותך, גם אני לפעמים חווה קשיים
את הרצונות שלי, שדומים לשלך.
על אף שאין לי את הניסיון שיש לך.

אין לי פיתרון לבעיה הזאת,
לפחות לא עכשיו.
אבל אמפתיה כן.