בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 26 ביוני 2013
שבי על פני​(אחר) • 26 ביוני 2013
נסעתי לבית המשפט להוציא צו הרחקה. מיד קבלתי ונסעתי לבית שלה למסור אותו. את הדלת פתח גבר מבוגר שהכניס אותי וספר לי שזו דירתו והורחק ממנה לחודש על ידי הקוקסינלית המטורפת. עכשיו היא עזבה והוא חזר. היה לו גבס ביד שהיא גרמה לו. הוא רעד ממש כשדיבר עליה. הבעייה שאין לו מושג היכן היא. ספרתי לו את הסיפור שלי והוא אמר לי לברוח מהארץ כי הוא יודע שהיא רוצחת, ובגלל זה גם פחד להתלונן עליה במשטרה. הוא ראה אותה נאבקת עם שני גברים ומכניסה אותם מעולפים לחדר מיון. יצאתי ממני בהרגשה קשה
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 27 ביוני 2013
שבי על פני​(אחר) • 27 ביוני 2013
עוד פעם היא התקשרה ועוד פעם היא מאיימת להרוג אותי בחניקה. הפעם היא מאיימת שתתפוס אותי ברחוב ותחנוק אותי בידיה החזקות עד הסוף שלי. אולי באמת אברח מהארץ כי המשטרה ממש לא מגינה על אזרחים. כי שוב הלכתי לתחנה ושוב רשמו את התלונה, וזהו.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 27 ביוני 2013
שבי על פני​(אחר) • 27 ביוני 2013
היא שוב מתקשרת. אני כבר היסטרי לגמרי. קשה גם להבין אותה בגלל שהלסתות שלה עוד קשורות. אני קומה מחר כמה סכינים ושם אותם בכל מיני מקומות בדירה וגם עלי כשאני יוצא החוצה.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 30 ביוני 2013
שבי על פני​(אחר) • 30 ביוני 2013
היום בבוקר עמדתי לצאת מהבית והיא חיכתה לי בחדר מדרגות מעבר לדלת. היא גררה אותי לתוך הדירה. ניסיתי להשתחרר ממנה אבל היא אחזה בי בכוח רב וגררה אותי לחדר שינה. החא נתנה לי מכה בפנים ממנה חשתי מטושטש ואז הפשיטה אותי וגם היא התפשטה. אני הולכת להרוג אותך בדרך שאתה הכי אוהב, היא צחקה, עם התחת שלי, רק הפעם, אני אחזיק לך את הידיים חמודי. היא התישבה עלי ובהתחלה נתנה לי לנשום וק גרדה לי את האף עם התחת שלה. למרות הפחד בהחלט נהניתי. ואז לפתע היא הזדקפה ונשענה לאחור כשהיא חוסמת את כל מעבר האוויר אלי והיא מחזיקה בכוח את שתי ידי מאחורי הראש. הבנתי שזה הסוף שלי והתחלתי לאבד את ההכרה. לפתע, הבנתי שאני לבד בחדר. קמתי מטושטש מהמיטה ושמעתי אותה בחדר השני מדברת עם מישהו ומספרת לו שכרגע הרגה מישהו והיא לא יודעת איך להיפטר מהגופה. הבנתי שהיא חשבה שהיא הרגה אותי. ניגשתי בשקט ונעלתי את החדר עליה. התקשרתי למשטרה אבל היא שברה את הדלת בתנופה, ואז, לאחר שהבינה שהמשטרה בדרך, התלבשה במהירות והסתלקה. כשבאו השוטרים וסיפרתי להם את הסיפור הם צחקו והלכו. לא האמינו הבני זונות. לך לתחנה תגיש תלונה על נסיון לרצח עם התחת, הם גיחכו.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 30 ביוני 2013
לא נורא, העיקר שאנחנו כולנו מאמינים לך.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 30 ביוני 2013
בכוח המוח כתב/ה:

בעקבות ההערה שלך, במקום כלשהו, אני מתאפק כבר שבועיים שלא להגיב לבחור, ואז את באה וקוטפת את כל התהילה לעצמך?
(את יודעת כמה סתירות מצאתי בסיפור הזה, ובכוח עצרתי בעצמי שלא לעמת אותו מולן? ... )

icon_smile.gif מסכן הבחור. מילא התעמת עם קרוסית מהגיהנום, אבל זה כלום לעומת להתעסק איתך....
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 30 ביוני 2013
רצסיבי כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

בעקבות ההערה שלך, במקום כלשהו, אני מתאפק כבר שבועיים שלא להגיב לבחור, ואז את באה וקוטפת את כל התהילה לעצמך?
(את יודעת כמה סתירות מצאתי בסיפור הזה, ובכוח עצרתי בעצמי שלא לעמת אותו מולן? ... )

icon_smile.gif מסכן הבחור. מילא התעמת עם קרוסית מהגיהנום, אבל זה כלום לעומת להתעסק איתך....

מה יש לך, אני תומכת בו. זו קרוסית מהגיהינום. אני שוקלת להפנות את מח״ש לכאן כי ברור שהמשטרה לא מתנהלת נכון בסיפור הזה. כמו שידוע לך המשטרה תאתר את הכתובת דרך ה-ip ותציל אותו מייד. לא הגיע הזמן לעצור את הסיוט הזה...?