סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

רצסיבי​(נשלט)
לפני 10 שנים • 30 ביוני 2013
רצסיבי​(נשלט) • 30 ביוני 2013
בכוח המוח כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
לא נורא, העיקר שאנחנו כולנו מאמינים לך.

בעקבות ההערה שלך, במקום כלשהו, אני מתאפק כבר שבועיים שלא להגיב לבחור, ואז את באה וקוטפת את כל התהילה לעצמך?
(את יודעת כמה סתירות מצאתי בסיפור הזה, ובכוח עצרתי בעצמי שלא לעמת אותו מולן? ... )

icon_smile.gif מסכן הבחור. מילא התעמת עם קרוסית מהגיהנום, אבל זה כלום לעומת להתעסק איתך....

מה יש לך, אני תומכת בו. זו קרוסית מהגיהינום. אני שוקלת להפנות את מח״ש לכאן כי ברור שהמשטרה לא מתנהלת נכון בסיפור הזה. כמו שידוע לך המשטרה תאתר את הכתובת דרך ה-ip ותציל אותו מייד. לא הגיע הזמן לעצור את הסיוט הזה...?

א. הקרוסית משת"פית, ולכן גם מח"ש לא יעזרו כאן. למשתפ"ים חסינות מלאה.
ב. אני מצטער מאוד, לכל אדם נתונה הזכות לבחור למות בחניקת רקטום, ואת לא יכולה לגזול ממנו את הזכות הבסיסית הזו.
ג. בכל אופן, אם נתנו לו צו הרחקה בלי עו"ד ובלי תצהיר, אז למשטרה יתנו את ה-IP שלו בשיחת טלפון של 2 דק'. למעשה, אני מניח שכבר יש להם אותה (אלא אם כן הכלבה הקרוסית מחקה להם את זה מהזיכרון של המחשב).
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 30 ביוני 2013
למה להרוס?
אני בעד להמשיך להתאפק בסבלנות ולשמוע מה קרה אח"כ.

חריג - בבקשה תמשיך לעדכן, העם מאחוריך.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 30 ביוני 2013
רצסיבי כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
רצסיבי כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
לא נורא, העיקר שאנחנו כולנו מאמינים לך.

בעקבות ההערה שלך, במקום כלשהו, אני מתאפק כבר שבועיים שלא להגיב לבחור, ואז את באה וקוטפת את כל התהילה לעצמך?
(את יודעת כמה סתירות מצאתי בסיפור הזה, ובכוח עצרתי בעצמי שלא לעמת אותו מולן? ... )

icon_smile.gif מסכן הבחור. מילא התעמת עם קרוסית מהגיהנום, אבל זה כלום לעומת להתעסק איתך....

מה יש לך, אני תומכת בו. זו קרוסית מהגיהינום. אני שוקלת להפנות את מח״ש לכאן כי ברור שהמשטרה לא מתנהלת נכון בסיפור הזה. כמו שידוע לך המשטרה תאתר את הכתובת דרך ה-ip ותציל אותו מייד. לא הגיע הזמן לעצור את הסיוט הזה...?

א. הקרוסית משת"פית, ולכן גם מח"ש לא יעזרו כאן. למשתפ"ים חסינות מלאה.
ב. אני מצטער מאוד, לכל אדם נתונה הזכות לבחור למות בחניקת רקטום, ואת לא יכולה לגזול ממנו את הזכות הבסיסית הזו.
ג. בכל אופן, אם נתנו לו צו הרחקה בלי עו"ד ובלי תצהיר, אז למשטרה יתנו את ה-IP שלו בשיחת טלפון של 2 דק'. למעשה, אני מניח שכבר יש להם אותה (אלא אם כן הכלבה הקרוסית מחקה להם את זה מהזיכרון של המחשב).

טוב, צודק. אם ככה אין ברירה אלא להמשיך ולשמוע מה יקרה בהמשך.
חריג, כולנו מאחוריך, רק תעדכן לעיתים קרובות יותר.
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 30 ביוני 2013
לצו הרחקה לא צריך עו"ד רק תצהיר. אז חתמתי על אחד כזה ובבית משפט יש עו"ד שתמורת כמה גרושים מאשרים לך תצהירים. חברה, אל תנסו למצוא סתירות כי הסיפור שלי הוא אמת לאמיתה. ואני שמח שאתם מבינים את זה. ואני רק מעדכן כשמשהו קורה.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 1 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 1 ביולי 2013
היצור הכי מתועב שיש התקשר אלי לפנות בוקר. היא אמרה שכנראה נשארתי בחיים כי היא השתינה עלי כשחשבה שאני מת ואז היא הפסיקה להצמיד את התחת לאף ולפה שלי. אבל פעם הבאה היא תוודא שהרגה אותי ותשב עלי יותר זמן. נזכרתי שהתעוררתי כי הפנים שלי היו רטובות. התחלתי לבכות ולהתחנן שתחוס על חיי אבל היא אמרה שהתחנונים שלי רק גורמות לה לרצות עוד יותר להרוג אותי. אני בדרך למשטרה כי הפעם הקלטתי את כל השיחה
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 1 ביולי 2013
המשטרה עצרה אותה. מחר היא תובא להארכת מעצר. היא תעצר עד סוף ההליכים לדעת מפקד הבילוש
Gummy Bear85​(שולט)

FIN

Gummy Bear85​(שולט) • 1 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
המשטרה עצרה אותה. מחר היא תובא להארכת מעצר. היא תעצר עד סוף ההליכים לדעת מפקד הבילוש

סוף טוב הכל טוב.

אני תוהה לעצמי אם טרנסיות הולכות לנווה תרצה או לכלא רגיל.
רצסיבי​(נשלט)

Re: FIN

רצסיבי​(נשלט) • 1 ביולי 2013
Gummy Bear85 כתב/ה:
חריג כתב/ה:

סוף טוב הכל טוב.

אני תוהה לעצמי אם טרנסיות הולכות לנווה תרצה או לכלא רגיל.

א. אתה תמים.
ב. הן לא הולכות לשומקום, הן מובלות לשם בניידת (והתשובה - תלוי אם הן מנותחות, כמובן)
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 2 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 2 ביולי 2013
לא מאמין למה שקרה.
השופט הבן זונה שיחרר את הכלבה המטורפת. היא והעו"ד שלה סיפרו לשופט שכל השיחה שאני הקלטתי היתה שיחה מבוימת במסגרת משחקי מין ביני לבינה. הושפט אכל את זה ושיחרר אותה למעצר בית 3 ימים. ואצל מי היא המעצר בית? אצל הזקן שפוחד ממנה. הוא הגיע לבית המשפט לתמוך בה מרוב פחדו , וגם חתם לה ערבות. אז בעוד 3 ימים היא הורגת אותי על בטוח. אלא אם אני הורג אותה קודם.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 3 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 3 ביולי 2013
התקשרתי לזקן והוא ספר לי שהיא עזבה. אמרתי לו שידווח למשטרה כי זו חובתו לשמור עליה אבל הוא רועד מפחד ולא יעשה שום דבר. ואם המשטרה תבדוק ותראה שהיא לא בבית שאלתי אותו, היא תעצור אותך שלא דיווחת. התשובה שלו היתה שהוא מעדיף מעצר מאשר שהיא תהרוג אותו. הוא גם ספר לי שהיא אמרה לו שהיא לא תהרוג אותי אלא תסרס אותי. נחמה גדולה. אני הולך ומאבד את שפיות דעתי מרוב לחץ. לא מסוגל להחזיק מעמד. איך נפטרים מהצרה הזאת?