בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לסנן את המלכות בתשלום. ודחוף!!!!

רפאל
לפני 10 שנים • 2 ביולי 2013
רפאל • 2 ביולי 2013
אליפל,

במדורים של אסטרולוגיה מרבים להשתמש במשפטי ברנום. אלו אפיונים שמרבית בבני-האדם סבורים שהם תקפים ביחס אליהם. למשל "אתה אדם חכם מהרגיל. וגם אם במגוון של תחומים טכניים אינך עומד בשורה הראשונה, הרי שאתה מתבלט בחוכמת החיים שלך, ובמקום שאחרים נוטים להסתבך וללכת לאיבוד אתה תופס דברים בפשטות ובמהירות". כמעט כולם חושבים שהמשפט הזה מתאר אותם במדויק.

באופן דומה, ישנם איפיונים שכמעט כולם יסתייגו מהם. אני חושב ש"קמצן" הוא אחד מהם. ואני חושב שנגעת בסיבה לכך בדבריך. למילה "קמצן" יש מטען של גנאי ושלילה, ודי בכך כדי שאנשים יסתייגו ממנה. אני לא שולל על הסף שאולי ישנם שניים-שלושה "קמצנים מודעים" בכלוב, שקראו את הפרופיל של המלכה האמיתית, ולאחר שזיהו אי-התאמה החליטו שלא לפנות אליה.

בשורה התחתונה אנחנו מסכימים. מטעמים של פרגמטיקה מוטב לשקול ניסוחים חלופיים בפרופיל. ובכלל, ניסוחים על דרך החיוב יכולים להיות הרבה יותר בהירים ואיפורמטיביים. אני אף פעם לא יודע אם "לא קמצנים" אומר שיש לפנינו אישה שאוהבת לבלות, לטייל, ללכת למסעדות, לצאת לקניות... ולפיכך היא גם מעוניינת בפרטנר דומה. או שלפנינו אישה שתפיסת העולם שלה היא שהגבר מזמין, הגבר קונה, ובאופן כללי - הגבר מעניק שפע לאישה.
לא לפנות​(לא בעסק)

Re: לסנן את המלכות בתשלום. ודחוף!!!!

לא לפנות​(לא בעסק) • 2 ביולי 2013
המלכה האמיתית כתב/ה:
אני יודעת שזה נושא לעוס, טחון, מצוץ, u name it
ואני לא מנסה לחפש אשמים,
וזה לא המקום או הבמה לכל המלכות בתשלום (שכבודם במקומם מונח - רק לא פה!!!!) להיות כאן.
אבל זה הופך להיות עוול לאלו שכן מחפשות כאן את הנשלט הנהדר העתידי שלהם.
(בינינו - איפה עוד אפשר לחפש?)
אז נשלט מתחיל לדבר עם מלכה, והכל טוב ויפה עד שזה עובר לטלפון או לכל מדיה אישית יותר אחרת, ואז הוא מקבל בעיטה לפנים (ולא כי כיף לו..) - אני מלכה בתשלום,
וזה קורה שוב, ושוב, ושוב,
וכשהוא פונה למלכה אמיתית (לא רק אני ) icon_wink.gif
שבאמת מחפשת מערכת יחסים של שליטה,
הוא רוצה להיות מוכן, לא "לבזבז" זמן, ופשוט שואל כמה זה יעלה לו.
וזה מעליב!! ורק מוריד את הערך של הנשלטים.
ו"המסכן" התורני, רק רוצה לדעת אם אחרי כל הקיצוצים של יאיר לפיד בכיסו הקטן, עדיין יישאר לו עודף, לעשות קצת פאן.

רבאק!! זה נמאס.

לא. לא כולנו מלכות בתשלום. וכן. כן רובינו נהנות משליטה לשמה.

מתי יהיה לזה סוף, כאן בכלוב. לקבל הודעות כאלה, ולשתוק?!?

זו רק דוגמה: http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=386797&blog_id=72253

יקירתי,
ראשית, אני עכשיו קולטת איזה טריגר היה הפוסט מהבוקר לכל הכעס שלך, להתפרץ.
אז תנשמי עמוק.
מי שראוי לך, יידע מי את,
וזה שוב יגיע, עם אהבה גדולה.

מה שכן, קונוטציה כלובית, או לא, בפרופיל שלך , כמה שורות אחרי המילה לא קמצן, אכן מופיע שאינך מלכה בתשלום.
אני מניחה שזה רק עניין של עצלנות, לאפשר לעיניים לקרוא יותר מחצי שורה בפרופיל לפני שפונים הפך מטלה כבדה מידי.

געגועים ונשיקות.
את יודעת, שוב עקרתי את הדלת ממקומה, אז הכניסה לבית היא אפילו בלי לדפוק...
kaly

אני אגיב ישירות

kaly • 2 ביולי 2013
לפותחת הפוסט.

את ושאר חברותיך המלכות ה"אמיתיות" ממש "מסכנות" כאב לב אמיתי על הסבל הרב שאתן עוברות בחיפוש המייגע אחר הנשלט הנכסף.

תחסכי ממני את דלי הצביעות,הגועל וההכפשות מתוך שיעמום וכעס ריגעי כי עוד "נשלט -איכותי- תמים" הניח שגם את,מלכה בתשלום.

כמו שאת כאן למטרת החיפוש שלך,כך גם הן. לא מפרסמות את עצמן בפורומים(כמו שהיה נהוג בדומדומינה למשל), הן פשוט כאן.כמוך.כמוני.

ואת תלמדי לחיות במרחב וירטואלי ענק גם עם מי שלא מוצא חן בעינייך ולתמדי להסתדר,כמו שאת מסתדרת עם עמיתים לעבודה,שכנים וכו'.

אני בכלל לא נכנסת לקושיית אמינות המלכות בתשלום.אבל חאליק,די לחבוט בהן שלא לצורך.

אם נשלט פונה אליך בשאלה של כמה עולה סשן איתך אז הוא לא כזה איכותי כמו שאת מחפשת בכל מקרה,ללא אשמת אפ מלכה בתשלום, הרי הוא זה שפנה אליך כי ליד השם שלך מופיע שולטת,חלקם לא טורחים כלל לקרוא את הפרופיל ועושים קופי פייסט להודעה שלהם ממלכה למלכה,מאישה לאישה....

אז תפני את חרון אפך למקום המתאים.

באופן כללי,אני חייבת להגיד שמרגיש לי ממש רע מידי פעם לפתוח את הפורומים ולמצוא פוסטים מהסוג הזה,שמנסים לבטל/להרחיק/להשניא סוג של תושבי האתר על הכלל.

די עם זה,פשוט די.
המלכה האמיתית​(סדיסטית)

Re: אני אגיב ישירות

kaly כתב/ה:
לפותחת הפוסט.

את ושאר חברותיך המלכות ה"אמיתיות" ממש "מסכנות" כאב לב אמיתי על הסבל הרב שאתן עוברות בחיפוש המייגע אחר הנשלט הנכסף.

תחסכי ממני את דלי הצביעות,הגועל וההכפשות מתוך שיעמום וכעס ריגעי כי עוד "נשלט -איכותי- תמים" הניח שגם את,מלכה בתשלום.

כמו שאת כאן למטרת החיפוש שלך,כך גם הן. לא מפרסמות את עצמן בפורומים(כמו שהיה נהוג בדומדומינה למשל), הן פשוט כאן.כמוך.כמוני.

ואת תלמדי לחיות במרחב וירטואלי ענק גם עם מי שלא מוצא חן בעינייך ולתמדי להסתדר,כמו שאת מסתדרת עם עמיתים לעבודה,שכנים וכו'.

אני בכלל לא נכנסת לקושיית אמינות המלכות בתשלום.אבל חאליק,די לחבוט בהן שלא לצורך.

אם נשלט פונה אליך בשאלה של כמה עולה סשן איתך אז הוא לא כזה איכותי כמו שאת מחפשת בכל מקרה,ללא אשמת אפ מלכה בתשלום, הרי הוא זה שפנה אליך כי ליד השם שלך מופיע שולטת,חלקם לא טורחים כלל לקרוא את הפרופיל ועושים קופי פייסט להודעה שלהם ממלכה למלכה,מאישה לאישה....

באופן כללי,אני חייבת להגיד שמרגיש לי ממש רע מידי פעם לפתוח את הפורומים ולמצוא פוסטים מהסוג הזה,שמנסים לבטל/להרחיק/להשניא סוג של תושבי האתר על הכלל.

די עם זה,פשוט די.

קאלי יקרה-

גם להגיב על דברים שלא נשמעים לך טוב, יש דרך, וגישה,
אף אחד לא חובט במלכות בתשלום, אם היית טורחת לקרוא לעומק היית מבינה את זה.
ומה הוא פורום אם לא המקום לשתף, לשאול, גם חרון אף?!

את מכניסה מילים שלא השתמשו בהם לדו שיח כאן, מי דיבר על להשניא? או להרחיק? יש את המקומות המתאימים לפרסם שירותים כאלה, כדוגמת אתר שנקבת בשמו, והכל שם מונע מתוך אהבה וקירוב. חלילה "להיעזר" שוב במילים שאת חולקת איתנו כאן.

אנחנו כבר כ"כ הרבה שנים במרחב הווירטואלי - שהצורך להסתדר- הוא תנאי קיום בסיסי.
רוצה שאני אספר לך על זה..?

וכשמשהו מרגיש לי רע, אני בד"כ לא עושה אותו שוב, אז אם את רואה כותרת שלא עוברת ת'סינון של העין שלך, אל תעשי רע לעצמך.
ככה פשוט.
גוליבר​(שולט)

באמת קשה.

גוליבר​(שולט) • 2 ביולי 2013
אני בהחלט מבין את סבלך ואת מצוקתך, אבל נדמה לי ששלי חמורים וקשים לא פחות. מפני שבמקרה שלך את נאלצת להתמודד עם המון פניות מעליבות, וכל פעם לבצע את הפעולה המייגעת של מחיקת ההודעה. בעוד שאצלי, במקרים רבים הן כל כך בטוחות שאני שולט בתשלום, שהן מראש מוותרות על הפנייה! תתארי לעצמך.
kaly

Re: אני אגיב ישירות

kaly • 2 ביולי 2013
המלכה האמיתית כתב/ה:
kaly כתב/ה:
לפותחת הפוסט.

די עם זה,פשוט די.

קאלי יקרה-

גם להגיב על דברים שלא נשמעים לך טוב, יש דרך, וגישה,
אף אחד לא חובט במלכות בתשלום, אם היית טורחת לקרוא לעומק היית מבינה את זה.
ומה הוא פורום אם לא המקום לשתף, לשאול, גם חרון אף?!

את מכניסה מילים שלא השתמשו בהם לדו שיח כאן, מי דיבר על להשניא? או להרחיק? יש את המקומות המתאימים לפרסם שירותים כאלה, כדוגמת אתר שנקבת בשמו, והכל שם מונע מתוך אהבה וקירוב. חלילה "להיעזר" שוב במילים שאת חולקת איתנו כאן.

אנחנו כבר כ"כ הרבה שנים במרחב הווירטואלי - שהצורך להסתדר- הוא תנאי קיום בסיסי.
רוצה שאני אספר לך על זה..?

וכשמשהו מרגיש לי רע, אני בד"כ לא עושה אותו שוב, אז אם את רואה כותרת שלא עוברת ת'סינון של העין שלך, אל תעשי רע לעצמך.
ככה פשוט.

את החלק האחרון לא ייחסתי ישירות לפוסט שלך אך גם לא הוצאתי אותו מן הכלל,קראתי את הפוסט שלך בבהירות למדי,ואין שום בעיה מבחינתי לפתוח פוסטים לשתף,לשאול וגם קצת לכעוס.
לא התכוונתי חלילה לפגוע בך בתגובה שלי(החיסרון בוירטואליה הוא העדר טונוטציה)

אבל

"וזה לא המקום או הבמה לכל המלכות בתשלום (שכבודם במקומם מונח - רק לא פה!!!!) להיות כאן.
אבל זה הופך להיות עוול לאלו שכן מחפשות כאן את הנשלט הנהדר העתידי שלהם."

מי דיבר על להרחיק?את.

אני לא רוצה להתנגח איתך,עברתי את השלב הזה שבו אני מחכה שתגיבי כדי למצוצ עוד ועוד ציטוטים כדי להראות שהזין שלי יותר גדול(מטאפורית,אע? )

אז אמרתי את שלי,את יכולה לקבל או לא. אני בוחרת שלא להסכים איתך וזה מה יש. icon_smile.gif

icon_smile.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 2 ביולי 2013
מלכות בתשלום זה תוצר של גברים, כל עוד יש גברים שמוכנים לשלם לנשים על סשן
תמיד יהיו גם נשים שיהיו מוכנות לתת סשן תמורת תשלום, זה לא יכול לעבוד הפוך
מאחר וקודם כל חייב להיות צורך ורק אחרי זה אפשרי לתת מענה עליו, לא אפשרי לתת מענה על דבר כשאין שום צורך כלפיו, לכן תביני מהיכן זה מתחיל
הצורך בסשן הוא לא אצל המלכות בתשלום, כי אצלן הצורך הוא בכסף, בעוד אצל הגברים הצורך הוא
בסשן, מכאן הם אלה אשר יוצרים את התופעה מלכתחילה.

בקיצור, הבעיה היא לא מלכות בתשלום, לא הן הורסות לך את השם הטוב שלך
"הבעיה "היא אותם גברים שיוצרים את המעגל הזה מלכתחילה, אני כותב בעיה במרכאות
מאחר וזה לא באמת בעיה אלא בעבור אותם גברים זה (מלכות בתשלום) משמש כפתרון לבעיה האמיתית שלהם, והיא
היעדר בת זוג מתאימה שאיתה הם יוכלו להביע את הצרכים והתשוקות שלהם.

לא משנה מה הסטיה שלך, תמיד יהיה את הצורך לסנן את המתאים מהפחות מתאים
וזה אף פעם לא יהיה קל, תראי את זה כטבע הדברים, ותתמודדי עם זה בצורה הכי טובה שרק אפשר.
מלכתא
לפני 10 שנים • 3 ביולי 2013
מלכתא • 3 ביולי 2013
ועדיין, התופעה כה רחבה פה שהיא מעיבה על כל חווית הגלישה כאן.
יש מקום בהחלט לשרשורים כאלה, כמו גם לשרשורים בנוגע לזה שכלובי לא מתפקד היטב, שאנשים כאן צבועים, שהממשלה חרא ושאר הדברים שאנחנו מתלוננים עליהם...
יש מקום לזה, ולו בשל העובדה שזה אולי יגרום לבעלות המקצוע הנכבדות לשקול פעמיים עד כמה זאת הפלטפורמה שמתאימה להן. כאמור, יש אתר אחר שבו יש פינה שמיועדת לצורך הזה.

כרגיל אנשים חושבים שזה מגניב להיות בוטים, ושוב הורסים עוד שרשור. ואז עוד מדברים על צביעות... icon_rolleyes.gif
האחווה פה לא עובדת משהו. בעיה בקלט או בפלט.
kaly
kaly • 3 ביולי 2013
מלכתא כתב/ה:
ועדיין, התופעה כה רחבה פה שהיא מעיבה על כל חווית הגלישה כאן.
יש מקום בהחלט לשרשורים כאלה, כמו גם לשרשורים בנוגע לזה שכלובי לא מתפקד היטב, שאנשים כאן צבועים, שהממשלה חרא ושאר הדברים שאנחנו מתלוננים עליהם...
יש מקום לזה, ולו בשל העובדה שזה אולי יגרום לבעלות המקצוע הנכבדות לשקול פעמיים עד כמה זאת הפלטפורמה שמתאימה להן. כאמור, יש אתר אחר שבו יש פינה שמיועדת לצורך הזה.

כרגיל אנשים חושבים שזה מגניב להיות בוטים, ושוב הורסים עוד שרשור. ואז עוד מדברים על צביעות... icon_rolleyes.gif
האחווה פה לא עובדת משהו. בעיה בקלט או בפלט.

מי שמדברת על אחווה....כל התגובה שלך מלאה אחווה,בשפע.סמל האחווה !!

יש מקום לכולם ולכולן.ולמי שזה לא מספיק טוב אז שידיר הוא את רגליו ולא ינסה לגרש אחרים
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 3 ביולי 2013
שלום, המלכה האמיתית,

יש דברים שאני לא מסכים, במה שכתבת, אבל גם המון דברים שאני ממש לא מבין.
ראשית הכותרת: "לסנן את המלכות בתשלום, דחוף!".

אז יש המון מלכות בתשלום, מסיבות שונות. הכרתי המון מלכות בתשלום שאוהבות בדסם, שזה הקיק שלהם. אלו היו בחורות נהדרות, אינטילגנטיות, עם חוש הומור בריא מאוד, שרוצות לעשות סשנים, וזה הפנטזיה שלהן גם, והדרך שהן בחרו היא לעבוד בסטודיו, עם אביזרים, שדורשים הרבה כסף, ולכן התשלום הוא קצת כורח (וגם קצת הכנסה מהצד, אין ספק). אף פעם לא הבנתי את ההתנגדות הגורפת שיש לבחורות כאלו. ולכן אף פעם לא הסכמתי עם הבוז והכעס שיש כלפיהן.

שנית, כמו שדנהדום אמרה - הדברים שכתבת מבלבלים. את מרחמת על הנשלטים שלפעמים מרומים על ידי חלק מהמלכות בתשלום, שזה בסדר. אבל אחרכך את מביאה דוגמא למישהו שהפנייה הראשונה שלו מניחה שזוהי מלכה בתשלום. אבל לדעתי בזה הוא "אשם" בלעדית. זה פשוט דבר לא ראוי לעשות בפנייה ראשונה. אין קשר למלכות בתשלום. זה מאוד מבלבל.

ובאופן אישי אני יכול להעיד - דיברתי עם המון נשים פה בכלוב. אף פעם לא התגלגלה שיחה שכזאת שפתאום אחרי הרבה זמן היא אומרת "אני מלכה בתשלום". אפילו פתחתי על זה שרשור פעם - למה המלכות בתשלום מרמות את כל הנשלטים האחרים ואותי לא? ככה שאני כבר לא מאמין שזו תופעה כלכך גורפת.