אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדשה בעולם הזה.....

Red E
לפני 10 שנים • 18 ביוני 2013

Re: אממ

Red E • 18 ביוני 2013
alexanderdelarge כתב/ה:
Red E כתב/ה:
הצצתי אצלך בפרופיל, התמונה ששמת שם , מהתפוז המכני, מה היא אמורה להעיד ?
אתה תומך באונס בכפייה באונס כעונש על שהיא פתחה את הדלת לכמה בחורים בתמימות כשבעלה בבית?
הדעות שלך קצת מפחידות..

האמת היא שרציתי לשים את התמונה הזאת יותר:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lgxqzoqycj1qza3r8o1_500.jpg
תמונה מהסט מאחורי מהקלעים שבה השחקנית נראית מחייכת ונהנית. היא די חסרת קונטקסט למי שלא מכיר, לכן הלכתי על סטיל מהסרט עצמו. האמת היא שאין לי שום פנטזיית אונס או משהו כזה, פשוט רציתי לשים משהו "מתאים" לרוח האתר מתוך הסרט. אם זה פוגע במישהו, אין לי בעיה להוריד.

לא נפגעתicon_smile.gif סתם תהיתי אם יש קשר לדעה שלך...

אישית מטריד אותי לדעת שאין בך חמלה גם אם הבחורה טיפשה חסרת אחריות שבחרה להיות במצב פגיע ונפגעה.. העובדה לכשעצמה שאינה מעוררת בך חמלה .. ואמפתיה.. מטרידה אותי ...ולכן תהיתי למה שמת את התמונה הספציפית הזו מהסרט.. ויקירי .. שחקנית היא שחקנית אז היא חייכה.. אבל הסרט הוא קצת קשה יותר נכון?.. בוא לא ניתמםicon_smile.gif אני לא נגד פנטזיית אונס.. זה לא מה שאמרתי
המנויאינוזמין
לפני 10 שנים • 18 ביוני 2013

Re: אממ

המנויאינוזמין • 18 ביוני 2013
Red E כתב/ה:
לא נפגעתicon_smile.gif סתם תהיתי אם יש קשר לדעה שלך...

אישית מטריד אותי לדעת שאין בך חמלה גם אם הבחורה טיפשה חסרת אחריות שבחרה להיות במצב פגיע ונפגעה.. העובדה לכשעצמה שאינה מעוררת בך חמלה .. ואמפתיה.. מטרידה אותי ...ולכן תהיתי למה שמת את התמונה הספציפית הזו מהסרט.. ויקירי .. שחקנית היא שחקנית אז היא חייכה.. אבל הסרט הוא קצת קשה יותר נכון?.. בוא לא ניתמםicon_smile.gif אני לא נגד פנטזיית אונס.. זה לא מה שאמרתי

האמת היא שזה קצת מוגזם להסיק משהו כזה לגביי ולהגיד שהדעות שלי מפחידות. איזו דעה שהבעתי הפחידה אותך? אולי זה מנוגד למה שחלקכם הבינו, אבל באף הודעה לא כתבתי "אונס זה כיף", למיטב ידיעתי.

באשר לאמפתיה שלי, או יותר נכון להיעדרה - אני לא אאחל את זה לאף אחד, אבל אני פשוט לא מסוגל לרחם על מישהו שנוהג בצורה רשלנית כל כך. זה תקף להרבה תחומים בחיים, לא רק למין, כמובן.
מאלף סוררות​(שולט)
לפני 10 שנים • 3 ביולי 2013

Re: חדשה בעולם הזה.....

מאלף סוררות​(שולט) • 3 ביולי 2013
מחפשת ריגושים כתב/ה:
אני מקבלת המון הודעות ובהרבה מהן גברים אומרים לי: "תיזהרי מאנשים באתר הזה, הם פסיכים לגמרי, אני לעומת זאת בסדר גמור, את יכולה לסמוך עליי".

למה שאאמין דווקא להם, למישהו יש מושג?

כיוון שאת ככ חכמה.
זה נכון שכולם פה פסיכים. אבל בחוכמתך הרי תדעי מי הוא מה.
naorzur
לפני 10 שנים • 8 ביולי 2013

אינטואיציה בלבד

naorzur • 8 ביולי 2013
כל אחד עוטף את עצמו בצלופן הכי יפה שהוא מוצא.
פתטי שאדם יעיד על עצמו.
קחי הכל בערבון מוגבל, הכרטיס שלי ריק במכוון, תאמיני לי שיכולתי לכתוב בו כל מה שאפשר כדי למצוא חן.
תתחילי להתחבר לאנשים, גרכם מכירים ומבינים טוב יותר.
Crybaby​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 13 ביולי 2013
Crybaby​(נשלטת) • 13 ביולי 2013
גם לי היו קודחים במוח עם הודעות ה"להיזהר מהם תסמכי עלי" כשרק הצטרפתי.
ואז הבנתי מה צריך לעשות - פשוט מאוד.לא לסמוך על אף אחד.כולם חלאות.

תהני מהשהות שלך פה icon_biggrin.gif
אניגמטית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 13 ביולי 2013

האמת, יקירתי

אניגמטית​(שולטת) • 13 ביולי 2013
שאי אפשר לעזור לך. אף אחד לא יכול לשמור עליך כאן מפני פסיכים ולעתים, זאבים בעור כבש נמצאים כאן כמו בכל מקום אחר.

בכל זאת, כמה טיפים

1. דברי הרבה עם מי שמעניין אותך ואל תמהרי להיפגש. יגידו לך שאת וירטואלית, שאין להם זמן וחשק לילדות שלא סגורות על עצמן - אל תקשיבי. שולט טוב יודע לדחות גם סיפוקים של עצמו. אם את רצינית ורק דואגת לביטחונך הוא יבין ויעשה הכל לתת לך תחושת ביטחון ולא יאיץ בך מדי. מצד שני, בשלב כלשהו כשזה נמתח רק בוירטואליה ובטלפון, זה הופך למשעמם. נסי לאתר את הרגע המדויק בין לבין.

2. כמו בכל עניין אחר, אדם ניכר בכוסו, כיסו וכעסו. לדעתי הקלישאה נכונה (הוא ניכר בעוד דברים, אבל גם באלה). אם תדברי מספיק, תגיעי למצב של להכעיס אותו (לא בכוונה) ואז תוכלי לדעת קצת על האדם. האם הוא נהיה קורבני? (אכלת לי, שתית לי?) אלים? מנמיך? מעליב? מאיים? כל אחד מהמקומות האלה הוא מישהו שעדיף לדלג עליו. שולט עוצמתי ידע לשלוט בעצמו כשתכעיסי אותו ולא לתת לך לגרור אותו למקומות האלה.

3. לפני שאת מחפשת את האחד, אני באמת ממליצה לך לחפש קצת את עצמך כנשלטת, זה יעזור לך למצוא שולט שמתאים לך. איך תמצאי? תתחילי בלקרוא: פורום אלפוני, יצירה מקורית, סיפורים במגזין, פורום הבנים על הבנות. עשי לעצמך מעין רשימה בראש של מה את כאן ומה לא, במה תרצי להתנסות ובמה לא (נגיד - רוצה להתנסות בהשפלות, אבל לא בכאב וכד'). זה לא אומר שתדעי באמת איזה נשלטת את, אבל תדעי מה את לא.

4. ביטחון - תתחברי כאן עם כמה אנשים. כשאת מחליטה להפגש, תני להם את הפרטים, איפה, מתי, מי, מספרי טלפון - שיבדקו שהכל בסדר איתך אחרי כמה זמן. נדמה לי שיש גם איזה פורום סגור של סאביות להצעות פרקטיות יותר. תבררי איתן.

זהו-בהצלחה