שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לסנן את המלכות בתשלום. ודחוף!!!!

de gifford​(נשלט)
לפני 10 שנים • 3 ביולי 2013

לא

de gifford​(נשלט) • 3 ביולי 2013
לא ידעתי שיש מלכות אמיתיות ואני בתחום כבר 15 שנים
המנויאינוזמין

Re: מה כל כך דחוף לכם

המנויאינוזמין • 3 ביולי 2013
אניגמטית כתב/ה:
להעליב שולטות בתשלום?.
מה כל כך זך בלהתנשא עליהן? למזלנו הטוב אנחנו לא נזקקות כל כך לכסף כדי למכור את ההנאה שלנו. תגידו תודה ותהיו קצת נחמדות לבנות מיננו. פירגון לא הזיק לאף אחת ומי שרוצה להעלות את עצמה לא צריכה לעשות זאת על ידי הורדה של מישהו אחר. זה נכון לשליטה וזה נכון בכלל. כמו ילדים בגן שצועקים "תחתונים תחתונים", כך אתם זועקים "זונה". די. פשוט לא יפה ולא לויאלי.

אם את מציעה שירות מיני עבור תשלום, את זונה. זוהי לא התנשאות, זהו מינוח מדויק יותר.
אניגמטית​(שולטת)
אניגמטית​(שולטת) • 3 ביולי 2013
א. אני לא
ב. גם לנכה את לא הולכת וצועקת בפרצוף שהוא נכה, למרות שהוא כזה, אלא אם משהו לא בסדר בך.
איזה צורך זה מספק לך? זאת נקודה למחשבה
המנויאינוזמין
המנויאינוזמין • 3 ביולי 2013
את משווה זונה לנכה? מילא אם היה מדובר באיזו מסכנה שעומדת בסמטה חשוכה ומוכנה למצוץ עבור מנה, אבל למרות שהן קולגות, זה אפילו לא קרוב.
אניגמטית​(שולטת)

מה שאני אומרת

זה שלא לועגים לחלשים.
לא באמת.
אין לך מושג מי הנשים האלה ומה מביא אותן לעסוק במה שהן עוסקות ואין שום צורך להשפיל אותן.
מביט Nהצד​(לא בעסק)

רק לא הבנתי בסוף מכל השרשור הזה...

מביט Nהצד​(לא בעסק) • 3 ביולי 2013
יש כאן מישהי, למשל, שכתב בפרופיל "זמני יקר... לא לקמצנים".

באופן טבעי, כמו שכתבתי, לא הייתי פונה אליה, כי הנחתי שמעורב כאן איזשהו אתנן כספי או שווה כסף...

האם עכשיו אני אמור לחשוב שאולי בסך הכל היא התכוונה שהיא לא אוהבת קמצנים כי היא אוהבת לבזבז ולצאת לבלות וכשהיא כתבה שזמנה יקר היא פשוט התכוונה שהיא לא רוצה שאנשים לא רציניים יבזבזו אותו?

או שזה רק אני?
אניגמטית​(שולטת)

לא מכירה

את האישה אבל אני הייתי מסיקה מסקנות לגבי תשלום. ואני מציעה שדומיות לא בתשלום יכתבו במפורש בפרופיל שלהן שלא מעוניינות בכסף ואם זה לא יהיה כתוב אפשר יהיה להסיק שמותר לברר לגבי תשלום. אבל תבדקו בפרופיל!
מלכתא

Re: מה שאני אומרת

מלכתא • 3 ביולי 2013
אניגמטית כתב/ה:
זה שלא לועגים לחלשים.
לא באמת.
אין לך מושג מי הנשים האלה ומה מביא אותן לעסוק במה שהן עוסקות ואין שום צורך להשפיל אותן.

עם כל הכבוד,אני לא קונה את זה. "אין לך מושג מה מביא אותן לעסוק בזה"-
מדובר בנשים שמחפשות דרכים קלות לעשות כסף.

אוי לנו אם נתבלבל ונחשוב לרגע שמדובר בנשים דומות לזונות המסכנות בדרום תל אביב.
השולטות הללו הן לא נרקומניות חסרות בית, שסודאנים אונסים אותן ולקחו להן את הילדים.
להיות מלכה בתשלום זאת דרך פשוטה להרוויח כסף מבלי להשקיע יותר מדיי. ובכנות? פראייריות מי שמוותרות על זה...
אבל מכאן ועד להשוות אותן לזונות שעומדות ברחוב?
אינטליגנציה נשלטת

Re: לא מכירה

אינטליגנציה נשלטת • 3 ביולי 2013
אניגמטית כתב/ה:
את האישה אבל אני הייתי מסיקה מסקנות לגבי תשלום. ואני מציעה שדומיות לא בתשלום יכתבו במפורש בפרופיל שלהן שלא מעוניינות בכסף ואם זה לא יהיה כתוב אפשר יהיה להסיק שמותר לברר לגבי תשלום. אבל תבדקו בפרופיל!

את הופכת יוצרות, קצת נסחפת
אניגמטית​(שולטת)

מלכתא

את כנראה לא מכירה אף אחת כזו מקרוב. אני כן ואני אומרת לך שחלקן מגיעות לכך ממצוקה אמיתית אז בואי לא נשפוט. חיים, אולי אתה נסחף. מאחר ואין ברצוני לבייש אף אחת ולדרוש ממנה לכתוב שהיא מבקשת תשלום, לי אין בעיה ואני אף כותבת שמעצבן אותי שמציעים לי תשלום.