שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לסנן את המלכות בתשלום. ודחוף!!!!

אינטליגנציה נשלטת
לפני 10 שנים • 3 ביולי 2013

Re: מלכתא

אינטליגנציה נשלטת • 3 ביולי 2013
אניגמטית כתב/ה:
את כנראה לא מכירה אף אחת כזו מקרוב. אני כן ואני אומרת לך שחלקן מגיעות לכך ממצוקה אמיתית אז בואי לא נשפוט. חיים, אולי אתה נסחף. מאחר ואין ברצוני לבייש אף אחת ולדרוש ממנה לכתוב שהיא מבקשת תשלום, לי אין בעיה ואני אף כותבת שמעצבן אותי שמציעים לי תשלום.

הכלוב זה לא מגזין בננה והמקום כאן לא נותן במה לזונות (אני בכוונה לא משתממש במילים בוטות בכדי לתאר מה אני חושב עליהן ואסתפק במינוח המדויק למען הסר כל ספק), לפיכך זונה שמגיעה לכאן והולכת נגד הזרם, אנחנו מבקשים ממנה בקשה הומנית טהורה- תצהירי שאת זונה כדי שנוכל להתרחק ממך כמו מאש.

אניגמטית אל תצפי ממני להיות רחום כלפי זונות, אני מעדיף לנווט את העזרה והרחמים שלי למקומות ראויים.
מלכתא

מלכתא • 3 ביולי 2013
אניגמטית כתב/ה:
את כנראה לא מכירה אף אחת כזו מקרוב. אני כן ואני אומרת לך שחלקן מגיעות לכך ממצוקה אמיתית אז בואי לא נשפוט. חיים, אולי אתה נסחף. מאחר ואין ברצוני לבייש אף אחת ולדרוש ממנה לכתוב שהיא מבקשת תשלום, לי אין בעיה ואני אף כותבת שמעצבן אותי שמציעים לי תשלום.

מכירה.
ויותר מזה, מדיי כמה חודשים אני מקבלת כאן פניות מאנשים שונים שמציעים לי עבודה בתור שולטת בתשלום. מסע השכנועים כבד והטיעונים הגיוניים מאוד.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)

על הבוז , הרחמים, וטוהר הצרכים....

איי,
השרשור הזה באופן שאני לא לגמרי יודע להסביר מחבר אותי שוב אל האב הרוחני\ספרותי שלי
"והאחים" שלו, אליושה, איוון ופיודור".....

בחורה שבחרה לעסוק בזנות, אני מכבד את הבחירה שלה. איני בז לה וגם איני מרחם עליה. ואני גם לא חושב שזה יאה שמישהו כאן ירחם עליהן או ירכוש להן בוז וינדה אותן בשם "טוהר הצרכים" שלו.

העובדה שהאדם הוא יצור חופשי זה הדבר הכי בלתי נסבל בשביל רוב בני האדם , והדבר הראשון שרוב בני האדם ינסו לעשות הוא להעיף את העול הנוראי הזה מעל צאווריהם בכל דרך אפשרית.

אבל גם במצב הכי נוראי שיכול להיות , לאדם יש בחירה, לסרב גם במחיר הכבד ביותר, לסרב עד כדי נטילת חייו בידיו או לחלופין למכור את נשמתו לשטן.

לכן, מי שבז מתבזה בעצמו, ואין דבר נוראי לאדם מהעובדה שהוא ראוי לרחמים.

"כה אמר....." מי שיודע ישלים את הפסוק בעצמו...
אחד שמבין​(נשלט)

אחד שמבין​(נשלט) • 3 ביולי 2013
מלכתא כתב/ה:
אניגמטית כתב/ה:

מכירה.
ויותר מזה, מדיי כמה חודשים אני מקבלת כאן פניות מאנשים שונים שמציעים לי עבודה בתור שולטת בתשלום. מסע השכנועים כבד והטיעונים הגיוניים מאוד.

סליחה שאני סוטה מהנושא
אבל כתבת "טיעונים הגיוניים מאוד" להיות מלכה בתשלום?
תוכלי לפרט קצת מה נקרא בעינייך טיעונים הגיוניים מאוד?
כי אני שמעתי כמה טיעונים שהמאוד היחיד שהיה בהם זה שלא היו הגיוניים בעליל.
רפאל
רפאל • 3 ביולי 2013
לפני שאנחנו מסננים זונות ומלכות בתשלום, אני מציע שנתחיל בכך שנסנן עורכי-דין, אנשי פרסום, סוכני מכירות, ויועצי תקשורת. אחרי הכל, מהו אדם שמוכר את הגוף שלו בהשוואה לאדם שמוכר את האינטלקט שלו?

והכי טוב, אחרי שנסנן את כל עורכי-הדין, אנשי הפרסום, סוכני המכירות, ויועצי תקשורת... ממילא כמעט שלא יהיה עוד ביקוש לזונות ולמלכות בתשלום בכלוב. ובא גואל לציון.
מלכתא

מלכתא • 3 ביולי 2013
אחד שמבין כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
אניגמטית כתב/ה:

מכירה.

סליחה שאני סוטה מהנושא

הגיוניים לכאורה, נשמטו לי המרכאות...תודה על התיקון
אחד שמבין​(נשלט)

אחד שמבין​(נשלט) • 3 ביולי 2013
מלכתא כתב/ה:
אחד שמבין כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
אניגמטית כתב/ה:

מכירה.

סליחה שאני סוטה מהנושא

הגיוניים לכאורה, נשמטו לי המרכאות...תודה על התיקון

זה כבר נשמע הרבה יותר הגיוני icon_smile.gif
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 3 ביולי 2013
רפאל כתב/ה:
לפני שאנחנו מסננים זונות ומלכות בתשלום, אני מציע שנתחיל בכך שנסנן עורכי-דין, אנשי פרסום, סוכני מכירות, ויועצי תקשורת. אחרי הכל, מהו אדם שמוכר את הגוף שלו בהשוואה לאדם שמוכר את האינטלקט שלו?

והכי טוב, אחרי שנסנן את כל עורכי-הדין, אנשי הפרסום, סוכני המכירות, ויועצי תקשורת... ממילא כמעט שלא יהיה עוד ביקוש לזונות ולמלכות בתשלום בכלוב. ובא גואל לציון.

נכון.
פועל בנין , כמו זונה , מוכר את הגוף שלו.
ועורך-דין מוכר את האינטלקט שלו אבל באופי שלו
הוא מאוד דומה לזונה ( לא אמין,צבוע,רודף בצע, לא מוסרי)
ז"א כולם זונות בסופו של דבר.
kaly
kaly • 3 ביולי 2013
השרשור הזה נהיה מכוער מתגובה לתגובה.

לקרוא נשלט קורא לאישה זונה מעמיד את האג'נדה הנשלטת שלו בספק,הרי שאישה מהיותה אישה צריכה לקבל את הכבוד הראוי לה ובטח שלא שמות גנאי.

כל תגובה כאן היא הוכחה נחרצת לקיבעונות וצרות המוחין ,דחיית השונה והוקעת החריג.

ממש כאן,בכלוב,בבית שבו כולם צריכים להרגיש טוב ושהם במקום בטוח יחסית לעולם הוירטואל למצוא את מקומם בלי להשפט ולעבור ביקורת ומשפטי שדה.

כל המגיבים בגנות ציבור המלכות בתשלום והוקעתם מן המקום הזה צריכים להתבייש בעצמם.
מי שם אתכם לחרוץ משפט על אדם???

גם אישה שעומדת בתל ברוך,צריכה לקבל מינימום של כבוד ולא לשפוט אותה על איך הגיעה לאן שהגיעה.

אז ההצעה שלי היא שלפני שהתגובות כאן יורדות לפסים שרק יביישו את הכותבים שלהם יותר,לעצור את הפוסט או לפחות את הספין הנוראי שקיבל ולמצות את הדיון.

כאילו,די זה די icon_eek.gif
Ocean​(נשלט)
Ocean​(נשלט) • 3 ביולי 2013
המלכה האמיתית כתב/ה:
אדון שפחון היקר,

משמעות הלוואי של צמד המילים לא קמצן הפכה להיות שלילית בגלל כל הנושא הנ"ל.
אין לי עניין להסביר את כל נושא הקמצנות או הפזרנות כאן, אז כמו שבקשר וונילי, זה נורמלי לרצות בן זוג במעמדי, כאן זה לא שונה במאום. אצלי הקונוטציה היא מינוס תכונת אופי שלילית.
מי קובע מהי הקונוטציה הנכונה למילה? יש דבר כזה בכלל?

זה שכולם החליטו שדרישה כזאת הופכת את המשמעות למילים נרדפות נבובות וריקות מתוכן , שיערב להם. באחת על אחד, אני מסבירה בדיוק היכן זה בא לידי ביטוי.

מה "מכשיר" אותך יותר ממלכה בתשלום? העובדה שאת מבקשת תמורה באופן שוטף ולא בנשימה אחרת ולא מיד בתום המפגש?

אני אכן חושב שכלובי טועה שהוא לא יוצר כאן פרופילים מסחריים שיבדילו מלכות בתשלום משולטות אחרות וגם יאפשרו לו להרוויח ממודעות מסחריות, כפי שנהוג בכל לוח מודעות ברשת שמבדיל בין הודעות פרטיות להודעות שיש בהן רווח עסקי. אבל זה עניין שלו.
אפשר בינתיים ליצור עמוד ובו לקשר מלכות בתשלום שמסתירות את העובדה שהן כאלה.

התיאור שלך לפי גברים מתקשרים אלייך (מה, את כ"כ ממהרת למסור את הטלפון שלך שבשלב השיחות כאן את לא נשאלת אם את מלכה בתשלום?) נשמע לי הזוי, אני מודה.

אולי את תורמת לכך בעצמך, כי כפי שאחרים אמרו לך כאן (אם את לא רגישה מספיק כדי להבין לבד), שהטקסט המאוס עד כדי בחילה "לא לקמצנים", הוא טקסט שפל, שמזהה בעיקר מלכות בתשלום. ובמקרה שלך, אם לא מדובר במקצוע, מדובר לפחות ב"מלכה בתמורה".

אז כפי שהבנת, אני נגד מודעות של מלכות בתשלום באתר, בעיקר מודעות מוסוות, אבל אין שום הבדל מלאכותי בינך לבינן, כפי שאת מנסה צייר. את מנסה להכשיר את השרץ ולהציג את הדרישות שלך לטובות הנאה תחת כסות שך "יוקרה" (אני רוצה שיהיה במעמדי), אבל ביננו, איש כאן לא קונה את זה. את פשוט מלכה בתמורה מתוחכמת, זה הכל. אין לך לגיטימציה גדולה יותר ממלכה בתשלום.

לא ברור לי למה אישה, שרוצה זוגיות ועדיין לא הכירה את המיועד צריכה להתייחס לכיסו את מי שהיא רוצה להכיר, עוד לפני שנשם לפניה נשימה אחת. מאיפה זה בה לך ולדומותייך? מעמדך הכלכלי איתן? מצוין. אז מה את מפתחת ציפיות שהצד יעניק לך טובות הנאה? מה, כדי להשתוות לך?

מתי אי פעם ראית גבר שכותב הודעה שמופנית לאישה למה ומתאר אותה כ"לא קמצנית"? אולי התיאור שגברים באתר צריכים לנקוט ב כנגד תופעות כאלה, הוא "לא לנצלנית". כי לצערי, יש יותר מדי נשים כאלה באתר הזה והן גרועות ממלכה בתשלום, שלפחות זה מקצועה והיא מקבלת תמורה ברורה ומוסכמת מראש ולא אישה, שכל קשר בין ההצהרות שלה על חיפוש זוגיות ובין המציאות, קלוש עד איננו.

חפשי אדם. תכירי, תחלקי, תאהבי, תלמדי ליהנות. מה אכפת לך לעזאזל מכיסו? אם כשתכירי תראי שמצבו הכלכלי לא מרשים אותך, תיפרדי. כמו שנפרדים בגלל הרבה אי התאמות אחרות. אז הממון וההטבות חשובים לך יותר מכל? יופי, סיננת את היכולת שלך להכיר בחורים נפלאים (לא רק קמצנים) ב 90%.

פשוט מאוס. והכי מרגיז אותי שרוב הגברים נאלמים דום מול השורה המאוסה ועלובה "לא קמצן", כאילו האישה זעזעה לכם את אמות הסיפים. תהיו בטוחים ממי שאתם. אם אתם קמצנים, אתם כבר יודעים. אם מישהי מחפשת "לא קמצן" (ואתם לא נהנים מניצול), פשוט תתעלמו לחלוטין.

ואגב, אל תשפטו אותי כקמצן או נדבן. מעולם לא הייתי אצל מלכה או נותנת כל שירות מיני בתשלום. ובטח לא התרשמתי מכל חובבת ניצול בכסות כלשהי, הגם שמעולם לא נקראתי קמצן ע"י אף אישה.
מבחינתי, אני נותן כשאני בוחר מתי, לא כי מישהי רוצה או בוחרת עבורי מתי לקבל. רגשית או חומרית.

דאגי לממונך שלך. ככה ייטב לך וליתר ה"מודאגות מקמצנים" כאן באתר. גם חיי האהבה שלכן ישתפרו.

אם יש לזה ערך כלשהו בעינכן.