לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה ששאלו אותי... זרע זה כשר?

מלכתא
לפני 10 שנים • 4 ביולי 2013
מלכתא • 4 ביולי 2013
Uranus כתב/ה:
מלכתא,

האם יש אפשרות ולו הקטנה שבקטנות, אחת למיליון - שאת טועה?

בוודאי.
במקרים שאני לא יודעת, אני פשוט לא מגיבה.
זה מקטין את הסבירות שאני אטעה (ואם כבר זה קורה, אני מודה בטעות).

אחלה שיטה, ממליצה לכולם.
Uranus
Uranus • 4 ביולי 2013
מלכתא כתב/ה:
Uranus כתב/ה:
מלכתא,

האם יש אפשרות ולו הקטנה שבקטנות, אחת למיליון - שאת טועה?

בוודאי.
במקרים שאני לא יודעת, אני פשוט לא מגיבה.
זה מקטין את הסבירות שאני אטעה (ואם כבר זה קורה, אני מודה בטעות).

אחלה שיטה, ממליצה לכולם.

תודה על המענה, ואת צודקת זו באמת אחלה שיטה.
אז אם אני מבין נכון - ברגע שבחרת כן להגיב - זה אומר שאת יודעת, בטוחה ולא טועה?
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 4 ביולי 2013
מלכתא כתב/ה:
תחזור להתחלה. התגובה שלי היתה עניינית ולגיטימית, באה המדוברת והגחיכה אותם (פשוטו כמשמעו ("באמת? icon_lol.gif ")

חמש פעמים חזרתי להתחלה. התגובה של רד E אליך כוללת ציטוט והסבר ואפילו חיוך. התגובה שלך אליה מתחילה במשפט הזה:
מלכתא כתב/ה:
טוב אז אני לא מביאה ציטוטים מהאינטרנט ומפרשת אותם כראות עיניי, אלא מביאה את הדברים כפי שלמדתי אותם שנים.

אם את לא מוצאת את המשפט הזה מתנשא, מבטל וכזה המכריז על כי אין ולא יהיו טיעוני-נגד לטיעוניך כי את ורק את נהנית ממעמד מונופוליסטי בכל הקשור לאמת, אז אני מרים ידיים. ואגב, לא מצאתי את המקום בו רד E כתבה לך "באמת? icon_lol.gif ".
מלכתא
מלכתא • 4 ביולי 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
תחזור להתחלה. התגובה שלי היתה עניינית ולגיטימית, באה המדוברת והגחיכה אותם (פשוטו כמשמעו ("באמת? icon_lol.gif ")

חמש פעמים חזרתי להתחלה. התגובה של רד E אליך כוללת ציטוט והסבר ואפילו חיוך. התגובה שלך אליה מתחילה במשפט הזה:
מלכתא כתב/ה:
טוב אז אני לא מביאה ציטוטים מהאינטרנט ומפרשת אותם כראות עיניי, אלא מביאה את הדברים כפי שלמדתי אותם שנים.

אם את לא מוצאת את המשפט הזה מתנשא, מבטל וכזה המכריז על כי אין ולא יהיו טיעוני-נגד לטיעוניך כי את ורק את נהנית ממעמד מונופוליסטי בכל הקשור לאמת, אז אני מרים ידיים. ואגב, לא מצאתי את המקום בו רד E כתבה לך "באמת? icon_lol.gif ".

אני מוצאת את המשפט הזה מבטל גיבוב של שטויות לא מדוייקות. לאחר מה שאתה אולי רואה כחיוך- אבל אני רואה כנסיון לגחך ולגמד את הדברים שלי. היו שם עוד כמה דברים קטנים, אבל לא אכנס לדקויות.
הציטוטים שלה באמת הובאו מהאינטרנט (אלא אם היא באמת מחזיקה את כל המקורות הללו בבית, ואני בספק)- והפירושים שלה הם באמת פירוש לפי ראות עיניה. כבר הסברתי והדגמתי מדוע ולמה.

מה הלאה, אתה גם תפרש את הפסיקים שלי?
מי היא שתקרא לי מותק? מי היא שתכניס את המסקנות השגויות שלה בשורה אחת עם דברי גאונים וחכמים כדוגמת הרבמ"ם?
יש מקומות שבהם סוקלים על זה באבנים. אני רק מגיבה בחריפות בפורום.
שלגי
שלגי • 4 ביולי 2013
וכולם זוכרים על שום מה נחרב בית המקדש, נכון?

אני מנסה לשבור את הראש, איך הגעתם לאן שהגעתם בשרשור הזה ולא ממש מצליחה..

איפה מהאטמה כשצריך אותו?
dogs of lust
dogs of lust • 4 ביולי 2013
רפאל
רפאל • 4 ביולי 2013
מלכתא כתב/ה:
הבלוג שלי פתוח לכל, אבל הוא גם החלון לנפש שלי ומי שבוחר להשתמש במידע אישי כנגדי- הוא אדם שפל, בוודאי לא כזה שיכול להטיף לדרך ארץ או כבוד אדם.

תכורת והבארה: המידע ה"אישי" שמלכתא מכוונת אליו הוא דברים נוסח "אתה על הזין שלי, והוא
על הזין שלי.." שנכתבו בבלוג שלה וכוונו כנגד אנשים מהכלוב (ולא כנגד אנשים מחייה האישיים).
לדברים האישיים האלו גם התלווה איום שהם יכתבו בפורום. ואני גם מעדן את מה שהיא כתבה.

מלכתא כתב/ה:
מי היא שתקרא לי מותק? מי היא שתכניס את המסקנות השגויות שלה בשורה אחת עם דברי גאונים וחכמים כדוגמת הרבמ"ם?
יש מקומות שבהם סוקלים על זה באבנים. אני רק מגיבה בחריפות בפורום.

אם יצא כרך נוסף בסדרת הספרים "הוצא מהקשרו", חייבים לכלול בו את אמרות השפר של מלכתא.
היא פשוט האלון מזרחי של הכלוב.
מלכתא
לפני 10 שנים • 5 ביולי 2013
מלכתא • 5 ביולי 2013
עדיין מנסה להבין מה התרומה של רפאל לשרשור.... כנראה שכרגיל אין כזאת. סתם להטיח רפש.

הוא פשוט צריך להודות שהוא רוצה חתימה שלי, למרות שאף פעם לא הייתי טובה בכדורגל.
אני תוהה מה הוא יעשה כשימאס לי להגיב בפורומים, כי חיים אחרים כנראה שאין...שפל היה ושפל נשאר.
the rain song
the rain song • 5 ביולי 2013
מה שבטוח -
עדיף לבזות את מדי צה"ל מאשר אנשים ואת התורה
אם זה היה אפשרי הקב"ה היה מתהפך בקברו למשמע הדרך בה מצאו לנכון להפיץ את תורתו.

שבת שלום
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 5 ביולי 2013
למי אכפת מה חבורה של רועי צאן מתקופת הברונזה שמאמינים בנחשים מדברים ועוד עשרות קשקושים חשבו על מין אוראלי?
עוד יותר גרועים האנשים שמכלים את זמנם בלהמציא אין ספור פירושים, יותר או פחות מקושקשים, לחירטוט הזה.