שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

צביעות

Rainbow
לפני 10 שנים • 6 ביולי 2013

צביעות

Rainbow • 6 ביולי 2013
בימים האחרונים נחשפתי לגועל נפש מסוג אחר.
אני הרבה שנים פה באתר, ומעולם לא הרעתי לאיש (לפחות לא בכוונה תחילה). ובכל זאת מצאו חבורה של נשים לרכל ולהכפיש אותי.וזאת מבלי ששמעו את הצד השני של המטבע.

יש פה איזה צידוק לא ברור להתנהג בצורה רכלנית חסרת כבוד, באמתלת ה GIRL POWER......
עוד יותר מגעיל בעיני להסתכל מהצד ולשתוק.
זה נראה יותר ויותר כמו GIRL FULL OF SHIT.

אתן יכולות לתרץ את זה באיזה תרוץ שאתן בוחרות, זה עדיין לא משנה את העובדה שזה מגעיל ולא מכבד, לא אותכן, ולא את האנשים שאתן מדברות עליהם.

אני בכל אופן מוציא את עצמי מהגועל נפש הזה....
מרחפת על הקרקע
מרחפת על הקרקע • 6 ביולי 2013
אין לי מושג על מה אתה מדבר באופן ספציפי, אבל מנסיוני,הכי טוב לתת לדברים לחלוף.
החברים שלך יודעים מי אתה, אני מניחה וכל היתר - לא באמת נחשבים, לא?
איכשהו בוירטואליה נהיה נורא קל להיות רעים ונבזיים - אנשים מתנהגים מאחורי המקלדת בצורה שלא היו מעיזים לעשות בעולם האמיתי. רואים את זה שוב ושוב.

בכל מקרה, הכי חשוב לזכור - פרופורציות.
ראש השבט​(שולט)

ברגע בו כתבת את זה..

ראש השבט​(שולט) • 6 ביולי 2013
ברגע בו פרסמת את הפוסט הזה הכנסת עצמך עמוק יותר בתוך המקום ממנו החלטת להתעלם..
אם רק מספר מצומצם של נקבות קשקשניות כדברך דיברו סיפרו וריכלו.. אז כעת אולי ישנם ".."חברים".." שלך שילכו ויבררו על מה הרעש, מה גרם לך להגיב כפי שהגבת.
שוטה אחד אמר: עדיף להיות חכם, ולא לצעוק צידקתך בראש חוצות..
    התגובה האהובה בשרשור
'Panda'{Beauty}
'Panda'{Beauty} • 6 ביולי 2013
אם זה לא הגיע אלי אז זה ממש לא נחשב וכאילו לא קרה.
מלכתא
מלכתא • 6 ביולי 2013
מוכר לי מאוד... לפעמים אני לא מעוניינת, ומגיעות אליי שמועות על אנשים.
ולצערי גיליתי שגם עליי מסתובבות שמועות, למרות שאף אחד לא באמת מכיר אותי (מה שאגב, גורם לשמועות להיות לא נכונות ומופרכות).

ככה זה אנשים פה. רכלנים, קטנוניים וצרי מוח (מבלי להכליל, הרי יש פה גם נשמות טהורות).
עצה שלי: פשוט אל תקשיבי לאחרים ואל תיפגעי מהשמועות עלייך. הרי לא באמת יש לך מה לעשות עם זה. הודעה בפורום לא באמת תגרום להם להפסיק, זה רק ילבה את קלחת .

גירל פאוור? אין פה באמת. יש פה חבורות על גבי חבורות.
אבל מה תעשי?
תזדקפי, ואל תתני לשמועות להרוס לך את מצב הרוח icon_smile.gif
Ashbury
Ashbury • 6 ביולי 2013
מלכתא כתב/ה:
ולצערי גיליתי שגם עליי מסתובבות שמועות, למרות שאף אחד לא באמת מכיר אותי (מה שאגב, גורם לשמועות להיות לא נכונות ומופרכות).

ככה זה אנשים פה. רכלנים, קטנוניים וצרי מוח (מבלי להכליל, הרי יש פה גם נשמות טהורות).
עצה שלי: פשוט אל תקשיבי לאחרים ואל תיפגעי מהשמועות עלייך. הרי לא באמת יש לך מה לעשות עם זה. הודעה בפורום לא באמת תגרום להם להפסיק, זה רק ילבה את קלחת .

אבל מה תעשי?

מלכתא, Rainbow הוא בחור ולא בחורה. icon_smile.gif

(אחת שיודעת)
ייייי{[לא כאן יו}
ייייי{[לא כאן יו} • 6 ביולי 2013
אחרי 10שנים שאתה באתר רק עכשיו גילית את זה

אתה יודע מי אתה ומה אתה.
זה מספיק.
אל תיקח ללב.
תשמע ותוציא icon_moon.gif
מלכתא
לפני 10 שנים • 7 ביולי 2013
מלכתא • 7 ביולי 2013
Redness כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:

אבל מה תעשי?

מלכתא, Rainbow הוא בחור ולא בחורה. icon_smile.gif

(אחת שיודעת)

אופסי... סליחה icon_lol.gif
אבל העצות עדיין תקפות.. icon_smile.gif
צל מנחה​(שולט)
לפני 10 שנים • 14 ביולי 2013
צל מנחה​(שולט) • 14 ביולי 2013
אני יכול להבין אותך, ואולי גם קצת להזדהות איתך.

פרידה היא דבר קשה, לרוב, לשני הצדדים. בכל זאת, מדובר בניתוק של מערכת שהפכה למוכרת, נוחה ואוהבת. אבל אילוצים כאלו ואחרים, לפעמים מעיבים ומשפיעים לרעה על המצב - וכך יוצא שלא תמיד מה שרצינו ובנינו, זה מה שקורה בפועל. וזה בסדר גמור, ככה עובדים החיים. יום אסל, יום בסל - לא הולך, ממשיכים הלאה, לרוב זה לטובת שני הצדדים.

אבל הבעיה מתחילה כאשר צד מסויים לא מוכן "לקבל" את הגזרה, או לא מספיק חזק בשביל להתמודד איתה, או עם השלכותיה. ופה, פה מתחיל החלק הלא נעים. יספרו שאתה דרקון שחור עם ארבע ראשים, שבא לצוד כל נסיכה תמימה שתתקל בדרכו. יגידו שאתה יורק אש, לא רק בגלל שאתה רוצה להרתיע, אלא גם כי אתה נהנה לפגוע באוזון. יספרו עלייך המון דברים, אבל תזכור דבר אחד - כל דרקון צריך נסיכה מיוסרת, כדי להיות דרקון -- וכל נסיכה מיוסרת, צריכה דרקון, כדי להיות נסיכה מיוסרת.

יש קוריוז בקרב מגזר מסויים, שאומר שכהן דת אחד הפליץ, וכל המאמינים מאחוריו חירבנו במכנסיים.

זכיתי ללמוד את זה גם על בשרי: אדם פגוע מרבה לדבר - ואנשים ריקניים אוהבים להקשיב למעשיות. מכאן והילך, זה רק מדרדר לכיוון של טלפון שבור, וכך גם הגרעין הדק של האמת, נגוז לו בהמוני השמועות שמכות גלים ללא הרף.

האופן שבו היו השירותים לפני שנכנסת אליהם, לא יהיו כמו אחרי שתצא מהם. הקוריוזים שלהם קצת ציוריים.

בכל אופן, קח לעצמך רגע למחשבה, תשתחרר מעט מהמועקה ותנתח את הסיטואציה. למה אותו צד בחר לעשות ולהעליל את אותן עלילות, למה אותו צד בחר "לשתף" דברים שלא אמורים לשתף ובצורה הזו, למי הוא בחר לשתף, למה הם בחרו לשמוע, למה הם בחרו להאמין ומה לדעתך הם עשו עם המידע הזה הלאה.
אחרי שתנתח את זה קצת, כבר לא תתרגש כל כך מהמצב, אבל ייתכן שתגיע לכמה תובנות שעשויות להקל עליך, ולהטיב עמך.

פה זה לא המקום לחפש שושנות בין החוחים. פה תאלץ לחפש את הורד הפחות קוצני, ולנטרל את קוציו בידיך. אהבה קשוחה, סטייל הארי המזוהם.

בהצלחה, וברצינות, אל תתרגש יותר מדי. תסתכל על זה כמתנה - ככה אתה זוכה ללמוד מי החברים האמיתיים שלך, ומי נמצא שם בשביל הסיפורים.

צל.
מלח הארץ​(אחר)
לפני 10 שנים • 15 ביולי 2013

Re: צביעות

מלח הארץ​(אחר) • 15 ביולי 2013
Rainbow כתב/ה:
בימים האחרונים נחשפתי לגועל נפש מסוג אחר.
אני הרבה שנים פה באתר, ומעולם לא הרעתי לאיש (לפחות לא בכוונה תחילה). ובכל זאת מצאו חבורה של נשים לרכל ולהכפיש אותי.וזאת מבלי ששמעו את הצד השני של המטבע.

יש פה איזה צידוק לא ברור להתנהג בצורה רכלנית חסרת כבוד, באמתלת ה GIRL POWER......
עוד יותר מגעיל בעיני להסתכל מהצד ולשתוק.
זה נראה יותר ויותר כמו GIRL FULL OF SHIT.

אתן יכולות לתרץ את זה באיזה תרוץ שאתן בוחרות, זה עדיין לא משנה את העובדה שזה מגעיל ולא מכבד, לא אותכן, ולא את האנשים שאתן מדברות עליהם.

אני בכל אופן מוציא את עצמי מהגועל נפש הזה....

אם מדברים עליך מאחריך סימן שאתה לפניהן , וסימן שאתה מהווה נושא לשיחה ועוד ועוד , בקיצור , לפעמים אתה רואה מדבקות על מכוניות "ימתו הקנאים " או ההתפתחות של זה "יחיו הקנאים ויסבלו " לזה בדיוק התכוון משורר הדלות שכתב את המדבקות האלה .
נ.ב עלי לא מרכלים ולא מדברים , אתה יכול לסדר לי משהוא אצלהן ?