סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 10 ביולי 2013
שבי על פני​(אחר) • 10 ביולי 2013
אני שמח להודיע לכולכם שהדאגה הולכת להסתיים וכבר לא תשמעו ממני, מאחר שפתרתי את כל בעיותיי. החל מהערב אני מלווה בשומר הראש הכי קטלני בארץ, סגן אלוף הארץ ב mma שזה אומנות הלחימה המשולבת. כל בוקר הוא ילווה אותי לעבודה ובערב ילווה אותי הביתה ואחרי זה יישאר קצת בביתי או ילווה אותי לבילויי הלילה שלי. זה עולה הרבה כסף אבל כל שקל שווה את השקט הנפשי שלי.
hrgiger
hrgiger • 10 ביולי 2013
אני מציעה לך להיזהר ממנו.
זה אולי נדיר אבל יש גם טראנסג'נדרים מנשים לגברים, שלא יתגלה שהוא אחד כזה. כולנו יודעים איזה מזל יש לך עם טראנסג'נדרים.
שבי על פני​(אחר)
אולי, אבל קשה להאמין שאשה תהיה סגנית אלוף הארץ בלחימה משולבת. רק גברים חזקים ומאומנים ביותר מסוגלים להתחרות בתחרויות אלו.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 10 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
אולי, אבל קשה להאמין שאשה תהיה סגנית אלוף הארץ בלחימה משולבת. רק גברים חזקים ומאומנים ביותר מסוגלים להתחרות בתחרויות אלו.

תיזהר, הוא עובד עליך בעינייים!
מעולם לא היתה בארץ אליפות של MMA, רק טורנירי ראווה, ולכן אין אלוף, ולא סגן אלוף הארץ ב-MMA.
בסוף תמצא את עצמך סוגד לתחת שעיר של מתאגרף, במקום לתחת השווה של הקרוסית שלך.

במקומך, הייתי מנסה לפתוח דף חלק עם הקרוסית, כל הקרוסיות אותו הדבר, תקנה לה זר פרחים (קורסיות ידועות באהבתן לכריזנטמות), תשקיע בה, תפנק אותה, והיא תסלח לך ואפילו תפסיק עם המנהג של עריפת ראשי חתולים.

תהפכו את הזקן למשרת הנאמן שלכם, וככה יהיו לכם 2 דירות, ואתה תזכה כל לילה לטעום מאבריה הנחשקים של הקרוסית שלך.

לא עדיף ככה?
שבי על פני​(אחר)
אם היית קורא את ההודעות הראשונות שלי היית רואה שניסיתי להתחבר איתה למרות מה שעשת לי, אבל היא חזרה לאלימות המטורפת ולא איפשרה לי לחיות איתה. היא לא נורמלית, ואני ניסיתי כל הזמן ליישר איתה את ההדורים גם בגלל שהיא כל כך משכה אותי מינית. אבל משוגע זה משוגע ואין מה לעשות איתו.
שבי על פני​(אחר)
אגב, בעל חברת האבטחה הראה לי תעודות ותמונות מקרבות של הבחור, כך שאולי התחרויות לא רשמיות אבל הוא בהחלט סגן אלוף הארץ.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 10 ביולי 2013
חריג כתב/ה:
אם היית קורא את ההודעות הראשונות שלי היית רואה שניסיתי להתחבר איתה למרות מה שעשת לי, אבל היא חזרה לאלימות המטורפת ולא איפשרה לי לחיות איתה. היא לא נורמלית, ואני ניסיתי כל הזמן ליישר איתה את ההדורים גם בגלל שהיא כל כך משכה אותי מינית. אבל משוגע זה משוגע ואין מה לעשות איתו.

קראתי, ולא היו שם כריזנטמות.
שבי על פני​(אחר)
שמעתי לעצתך ושלחתי לה לכתובת של הזקן זר עצום של הפרחים האלה בצרוף איחולי בריאות. לא מאמין בזה אבל מוכן לנסות.