ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרופילים

מנטור​(שולט)
לפני 11 שנים • 13 ביולי 2013
מנטור​(שולט) • 13 ביולי 2013
אז כפי שאמרתי, לגבי ילדים ילדות שחיים בארץ האגדות, זה נחמד. מקווה שבעות האגדות שלכם/ן לא תתנפץ בעתיד...
לגבי הנשואה שמטיפה מוסר. נו נו, מבין שאת גלויה עם בן זוגך. רק משקרת לכל חברותייך וחברייך אני מבין, או אולי טועה?

לפחות נעשה כאן מעניין יותר.
icon_smile.gif
ייייי{[לא כאן יו}
ייייי{[לא כאן יו} • 13 ביולי 2013
טועה ועוד איך טועה
אותה אחת
הכי הכי אמיתית וישרה.
והיא לא נשואה ,מי שמכיר אותי יודע זאת.
וזה על מנת להרחיק מימני פניות מגברים חלאות ..ומגברים בכלל.
לך תחפש את הכתובה
תקרא
ותשוב תגיד לנו מה כתוב בה.
למה התחייבת לפני שהתחתנת.
'לא קשורה'
'לא קשורה' • 13 ביולי 2013
אף אחד לא שופט אותך. בעצם, לא קראתי את כל השרשור אז לא מתחייבת. אני לא שופטת, אבל בגידה היא מעילה באמון. מעילה באמון זה שקר. זה הפירוש, לא משנה כמה תנסה לסובב את זה.
ככה טכני פשוט וקר.
בדיוק מה שאני חושבת על נשואים שבוגדים.

מנטור כתב/ה:
האם אתם חיים את חייכם במישור אחד? האם אתם אומרים לכולם את האמת המוחלטת? או שפה ושם אתם פשוט לא אומרים? (במקרה הטוב) או שאומרים חלק מהאמת? ובעצם זה שלא אומרים, האם זה שקר? אין כל קשר בין אי אמירה לבת זוגתי לבין דברים אחרים בחיי. עצם זה שאיני אומר לה דבר בנושא, לא אומר שאני גונב במכלת, או מרמה אנשים אחרים.
מי שנשוי או נשואה יודע/ת שהדברים מורכבים. וזה לא תירוץ למרות שאולי נשמע כך.
ולכל אותם ינוקות צעירות וצעירים השופטים, אומר מה שאמרו חכמנו: "אל תשפוט אדם עד שתגיע למקומו"
ומאחל לכם/ן, שלא תגיעו למקום זה.
טרוריסט חמוש באננס
לפני 11 שנים • 14 ביולי 2013

מלך אחד

טרוריסט חמוש באננס • 14 ביולי 2013
מלך אחד פעם היה צריך איזה מרגל בחצר איזה נסיכות שלא באה לו בטוב, הוא הטיל על ראש המשמר שלו לאתר ולגייס מישהו למשימה.

ראש המשמר זימן את עשרה הלוחמים הכי נאמנים שלו ולאחר סינון נישארו שניים.

אחד, בן אצולה מלומד ומשכיל שהעיד על עצמו שמעולם לא שיקר, מעולם לא רימה ומחשבותיו תמיד טהורות.

השני היה המחסל הכי מוצלח שלו, בן עניים מהאשפתות שפשוט הצליח להתקדם בסולם והעיד על עצמו כעל מטורף נטול עכבות, שרימה שיקר אנס ורצח פעמים רבות.

כמובן שהוא זה שגוייס למשימה. כשבא בן האצולה המשכיל להתלונן על הפגיעה בכבודו שלא נבחר למשימה ענה לו ראש המשמר- עלייך אני ממש לא סומך - עליו... בוא נגיד את זה ככה: איתו לא יהיו לי הפתעות.

מוסר השכל,

1. לעסקים מלוכלכלים דרושים מעשים ואנשים מלוכלכים.

2. מי שמעיד על עצמו שהוא כליל השלמות, יש לחשוד בו מייד

3. מי שלא רוצה להתלכלך -זכותו זה אפילו רומנטי קצת, מי שרוצה לא להתלכלך אבל כן לבגוד באמון - שילך לחפש מטפל שמתחמה בהחזרה לקרקע המציאות.

ולכל הצעירים, הרווקים ואילו שנשואים יום וחצי - בגידה והפרת אמון זה באד באד קארמה

להשתמע
מנטור​(שולט)
מנטור​(שולט) • 14 ביולי 2013
צדיקים וצדיקות,
לא דיברתי על עצמי.
דיברתי עקרונית. ומחיתי ואני מוחה עקרונית על החיבור הזה.
אני עצמי יודע מי אני. לא צריך להצדיק כלום לאף בן או בת תמותה.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 14 ביולי 2013
מנקודת מבט של גבר אין סתירה בין מצב נשוי ולחפש עוד נשים
הוא לא רואה את עצמו כשקרן ,נוכל,רמאי או "בוגד".
בסוף היום הוא חוזר הביתה לאהבה.
לילית חדשה
לילית חדשה • 14 ביולי 2013
מנטור כתב/ה:
צדיקים וצדיקות,
לא דיברתי על עצמי.
דיברתי עקרונית. ומחיתי ואני מוחה עקרונית על החיבור הזה.
אני עצמי יודע מי אני. לא צריך להצדיק כלום לאף בן או בת תמותה.

מחית עקרונית על חיבור שנעשה לכאורה- תוך כדי שאתה עצמך מוכיח בדבריך שהחיבור אמיתי.
מצד אחד אמרת- לא כל הנשואים שקרנים רמאים וכדומה
מצד שני אתה עצמך- לפי מה שעולה מדבריך- מרמה ומשקר (גם אם רק את אישתך)

וכמו שנאמר לפני- משעשע שבגבולות שלך רשמת נשואות
מנטור​(שולט)
מנטור​(שולט) • 14 ביולי 2013
לילית
כתבתי את זה לא לשם שעשוע.
אבל אם זה מעלה חיוך, זו רק תוספת נחמדה בעולמנו.
תהני.
icon_smile.gif
גבר
לפני 11 שנים • 16 ביולי 2013

Re: פרופילים

גבר • 16 ביולי 2013
מנטור כתב/ה:

2. לכל אותן שכותבות שהן "מורכבות", פרט מיותר לחלוטין. כל בני האדם מורכבים. עצם זה שאתן כאן, מעיד שאתן גם מודעות לזה ברמה כזו או אחרת. אולם אם המטרה לסנן את אלו שחוששים ממורכבות, אין ספק שזו דרך מצויינת לעשות זאת.

האמן לי, כשמישהי כאן טורחת להגדיר את עצמה כמורכבת, היא בדרך כלל יודעת על מה היא מדברת (;

* אם כי כבר למדתי שמתחת לכול בחורה "מורכבת" מסתתרת ילדונת פשוטה שהחיים הלבישו לה את המורכבויות האלו.
Under The Skin
לפני 11 שנים • 16 ביולי 2013

מצטרפת למחאה על ה"מורכבות"

Under The Skin • 16 ביולי 2013
להלן:

יש לפסול גם את המשפט המקובל "קודם כל בן-אדם."

לא, די! באמת? וואלה, חשבתי שאנחנו באתר של "הרובוטריקים" ((וחבל, כי עם מכונות אני מסתדרת יותר טוב, אבל נו שוין). חלאס, הבנו שכולם פה בני-אדם, אחרת לא הייתם מצליחים לכתוב את הפרופילים המגוחכים האלה. icon_smile.gif

(מתוך הפרופיל שלי, עמוד 2, בפרק "השקפות על עולם השליטה")

*הדברים נכתבו ברוח הומוריסטית ואין לייחס להומור שום מטרה פוגעת אחרת, פרט לזו אשר הוא נועד אליה - בידור.

ט.ל.ח icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif