סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאנץ ירושלמי!!!! - יולי

תמונה כפרית
לפני 10 שנים • 6 ביולי 2013

מאנץ ירושלמי!!!! - יולי

תמונה כפרית • 6 ביולי 2013
חודש חדש מאנץ' חדש

מאנץ' הפעם משנה פנים ומיקום
המאנץ ייערך ב
יום חמישי ה 25 ביולי החל מ 19:30

אנחנו עורכים אותו במתכונת פיקניק
אז נא להביא עמכם מאכל ומשקה

המיקום נבחר בקפידה כך שיש חניה לרוב וגישה נוחה עם תחבורה ציבורית.
זיכרו שהערבים בירושלים עלולים להיות קרירים אז הביאו עמכם משהו חם וגם משהו נח לשבת עליו.

כדי להגיע למאנץ יש להרשם למייל
jerusalemmunch@gmail.com

פרטים ומיקום יישלחו רק לנרשמים במייל

התגובה האהובה בשרשור
anguissette
לפני 10 שנים • 11 ביולי 2013

יאללה בלאגן! :)

anguissette • 11 ביולי 2013
אני מקווה שאני אצליח הפעם להגיע icon_smile.gif
שולחת תיכף מייל icon_smile.gif
אפריל
לפני 10 שנים • 14 ביולי 2013

מי יכול להסביר לי:

אפריל • 14 ביולי 2013
מה זה מאנץ?
anguissette
לפני 10 שנים • 14 ביולי 2013

אפריל

anguissette • 14 ביולי 2013
זה מפגש חברתי שבו חברי הקהילה נפגשים במקום ניטראלי ופומבי ומכירים אחד את השני.
אף אחד לא מגיע לבוש בעור ומצוייד צעצועים ואף אחד לא חייב להגיד את שמו icon_smile.gif
תרגישי חופשי לשלוח לי הודע במידה ואת רוצה יותר מידע.
תמונה כפרית
לפני 10 שנים • 15 ביולי 2013

מה זה מאנץ?

תמונה כפרית • 15 ביולי 2013
מאנצ' הוא מפגש חברותי ונינוח של אנשים שמתעניינים או מתעסקים בבדס"מ, שמתקיים בדרך כלל במסעדה או פאב וונילי. מטרת המפגש היא חברתית בלבד, אין זה פליי פארטי, מסיבת סקס, או אפילו ערב פנויים פנויות.

מאנצ'ים יכולים לעזור למי שרק החל להתעניין בנושא, למצוא אחרים שאולי יוכלו לסייע לו להרגיש יותר בנוח, ויותר מיודע. הם מאפשרים מרחב בו ניתן לבקש עצות ולחלוק אנקדוטות אודות חוויות בדס"מיות.

ברצוננו להזכיר כמה כללי התנהגות בסיסיים. שימו לב -- הכללים האלה בתוקף לפני ואחרי האירוע.

1. הנכם מתבקשים לשמור את פרטי המפגש והמיקום שלו לעצמכם בלבד ואם משהו/י מבקשים מכם פרטים אנא הפנו אותם לכתובת דואר jerusalemmunch@gmail.com.

2. מקום המפגש הוא מקום ציבורי וונילי. הנכם מתבקשים לבוא בלבוש שהייתם לובשים לארוחת ערב במסעדה עם הדודה (הונילית) שלכם. ציוד בדסמי בולט כמו שוטים ומצבטים -- נא להשאיר במכונית במגרש החניה או בבית.

3. אחרי המפגש, אתם מוזמנים לכתוב בבלוג/פורומים ברשת על החוויות שלכם במאנץ', בתנאי שאתם כותבים על עצמכם בלבד מבלי לחשוף כינויים או שמות של אנשים אחרים או/ומיקום המגש.

דבר חשוב לציין: כשמישהו מציג את עצמו במפגש בשם מסויים, יש להשתמש בכינוי זה, גם אם הכרת אותו גם בשם אחר. כמו כן, כדי לשמור על פרטיות, אנחנו מבקשים שלא לציין בפורומים או במקומות אחרים את השמות או הכינויים של האנשים שהגיעו למפגש. לא כולנו מחוץ לארון.

עוד דבר חשוב לציין: עצם ההשתתפות של מישהו במאנץ' איננה הזמנה לסשן או לתחקיר על אורח חייהם. מומלץ לא לשכוח, שגם בבדסמ, לא פירושו לא.

בכל מקרה של שאלות או בעיות, אתם מוזמנים לפנות אלינו בכתובת אימייל המצויין למעלה. מקווים לראותכם - יהיה קינקי icon_smile.gif
תמונה כפרית
לפני 10 שנים • 19 ביולי 2013

מיילים נשלחו לכל מי שנרשם

תמונה כפרית • 19 ביולי 2013

אם טרם קבלתם מייל אנא שילחו שוב ל
jerusalemmunch@gmail.com
ותקבלו את פרטי המאנץ'

anguissette
לפני 10 שנים • 21 ביולי 2013

ממשיך למסיבה

anguissette • 21 ביולי 2013
מישהו ממשיך משם למסיבה בתל אביב במקרה?
גיל 10
לפני 10 שנים • 25 ביולי 2013
גיל 10 • 25 ביולי 2013
כתתי את רגלי, נסעתי ממקום מגורי לירושלים, אין לי רכב, אני נוסע בתחבורה ציבורית, מה שגורם לסרבול התהליך, לקחתי אוטבוס לירושלים, בירושלים עצמו לקחתי אוטבוס נוסף, ובהתרגשות מסויימת ירדתי ליד המקום של המפגש,סוף סוף לראשונה בחיי, אחרי 4 שנים של חלומות ותשוקות, אני הולך לפגוש, ואולי בסוף יצא והמפגש הזה יתן פרות.

הלכתי לפי מה שנאמר לי היכן ללכת, אבל לא מצאתי, אני לא יכול לכתוב את המקום, ככה שקשה לי להסביר, אבל אני מוכרח לומר שהתיאור שניתן לי לא היה תיאור מספיק, זה מקום שיש בו הרבה שבילים, זה לא פשוט.

הטיפשות היא, שלא בקשתי מספר טלפון מהמארגנים, אולי הם לא היו רוצים לתת, אז לא היה איכפת לי לתת את שלי, כדי שהם יוכלו להתקשר אלי, זה היה טעות שלי.

אני קצת תוהה למה לא דיברו איתי על הענין של הפלפון.

בקיצור, אחרי חיפושים במקום ונסיון בכל זאת למצוא את המקום , חיפושים שנערכו למעלה משעה, הייתי צריך לחזור מאוכזב על עקבותי.

אני מאוד מאוכזב, אני מקווה שפעם הבאה זה יהיה יותר טוב, מי יודע אולי עד אז כבר תהיה לי איזה מלכה,ולא אצטרך לבוא לכזה מפגש.
תמונה כפרית
לפני 10 שנים • 27 ביולי 2013

תודות

תמונה כפרית • 27 ביולי 2013
לכל מי שטרח והגיע
מירושלים ומחוצה לה
היה יופי של מאנץ'
ויהיה שוב בעוד חודש
כל מי שפספס יש הזדמנות נוספת
להכיר אנשים בראש קינקי באווירה ונילית
היה טעים היה נעים

גיל 10